Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδια.. Το Fever Studio For Men σας εύχεται καλή χρονιά με αγάπη τύχη υγεία κι ότι άλλο επιθυμεί ο καθένας.. Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι θα είμαστε ανοιχτά και την παραμονή μέτα την αλλαγή του χρόνου και την πρωτοχρονιά κανονικά με ένα hardcore λεσβιακο από τις μετρεσες του είδους περσα και trixie...
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
Καλησπέρα παιδια.. Το Fever Studio For Men σας εύχεται καλή χρονιά με αγάπη τύχη υγεία κι ότι άλλο επιθυμεί ο καθένας.. Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι θα είμαστε ανοιχτά και την παραμονή μέτα την αλλαγή του χρόνου και την πρωτοχρονιά κανονικά με ένα hardcore λεσβιακο από τις μετρεσες του είδους περσα και trixie...

Δεν μας λες αν εχει ανανεωθει καθολου και το ροστερ του μαγαζιου; Γιατι αν οχι, δεν υπαρχει και λογος να ερθουμε...
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
139
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
1
Χρονια Πολλα και καλα, εχει σημερα Show η αναβολη λογω κρυου????
 

kostas7778

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά επειδή έχω καιρό να πάω η Νόρα από Ουκρανία δουλεύει ακόμα;
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Καλημέρα, λοιπόν επίσκεψη καθημερινή για να είμαστε πιο χαλαρά σχετικά αργά 1.00 με 2.00. Είσοδος κλασικά 10,00€ και ο γάτος ανέλαβε να μας τακτοποιήσει άμεσα στο μπάρ μιας και άνοιξε χώρο για μας.  :hi:
Στο μπάρ σταθερή αξία η Ρούλα μας καθώς και 2 ακόμη μωρά όμορφα ντυμένα. Το γεγονός ότι έχει την Ρούλα το μαγαζί είναι μεγάλο πλεονέκτημα. Σε κάθε παραγγελία μας ρωτούσε όχι μία αλλά δύο φορές για επιβεβαίωση, θα μου πεις σιγά τα αυγά αλλά με αυτό το τρόπο αποφεύγεις τις παρεξηγήσεις και είσαι σίγουρος για το τελικό ποσό.  :thumbsup:
Στο δια ταύτα απο κοπέλες μέτρησα περίπου 10 (μαζί με τις μαυρούλες) οι πιο πολλές παλιές γνωστές στους θαμώνες του μαγαζιού, η αδυναμία μου η Λία ήταν απασχολημένη και δεν ήρθε...  :orchestra:
για την Νόρα που ρωτάει κάποιος παραπάνω δεν την είδα μπορεί να είχε και ρεπό, κεράσαμε τρία ποτάκια και καθίσαμε περίπου 1 με 1,5 ώρα στην οποία και είδαμε και 2-3 show. Αυτή που ξεχώρισε φυσικά ήταν μια Ρωσίδα που έκανε και χορό και πραγματικά η κοπέλα είναι σε άλλο επίπεδο, περίπου 20 με 25, ήρθε και στη παρέα μας και κάθισε στο φίλο και πραγματικά όση ώρα ήταν εκεί την χάζευα και εγώ (stefan για σένα τα γράφω). Επίσης μια μαυρούλα ακόμη στην πίστα έδωσε ρέστα (παρότι δεν με τραβάνε) το κορμί της ήταν απίστευτο !!! Πέρασαν αρκετές κοπέλες (όχι όλες) αλλά όλες ήταν σωστά ελαφρά ντυμένες! ΔΕΝ την παλεύω να πάω σε τέτοιο μαγαζί και να μου είναι η άλλη ντυμένη σαν κρεμμύδι και να πιάνεις μπούτι πάνω απο το παλτό!!! εδώ λοιπόν η φάση είναι πιο νεγκλιζέ οπότε και όλα καλά. Εκεί λοιπόν βρήκαμε και την Τζένη μαζί με την ξαδέρφη της (που αναφέρετε στο διπλανό θρέντ) και θυμηθήκαμε τα παλιά. Ακόμη η Μαρτίνα ήταν ευχάριστη έκπληξη μιας και είναι πολύ ευχάριστη παρέα ειδικά τώρα με την καινούργια προσθήκη  :tits2:. Σαφώς το μαγαζί χρειάζεται μια ανανέωση με νέες κοπέλες ειδικά αν κάποιος απο τους παλιούς θυμάται τα Ρουμανάκια που είχε τότε πραγματικά η σύγκριση είναι σκληρή.  :'(
Τα ποτά καθαρά στο ίδιο επίπεδο με τα συνοδευτικά δεν χρειάζεται να πούμε τίποτα.
Τώρα για ακόμη μιά φορά θα πούμε ότι στα μαγαζιά αυτά δεν πάμε για να καρφώσουμε, το έχουμε πει πολλές φορές δεν μας βοηθάει ούτε ο χώρος ούτε η ώρα ούτε γενικά το κλίμα. Νταξ πάνω στην καύλα όλοι μας λυγίσαμε αλλά στις προσφερόμενες τιμές δεν νομίζω ότι αξίζει για μένα. Εξαίρεση αποτελούν φυσικά τα βράδια με τις guest όπου εκεί φυσικά είναι άλλη κατηγορία και φυσικά αλλάζουν τα δεδομένα.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Καλημέρα, λοιπόν επίσκεψη καθημερινή για να είμαστε πιο χαλαρά σχετικά αργά 1.00 με 2.00. Είσοδος κλασικά 10,00€ και ο γάτος ανέλαβε να μας τακτοποιήσει άμεσα στο μπάρ μιας και άνοιξε χώρο για μας.  :hi:
Στο μπάρ σταθερή αξία η Ρούλα μας καθώς και 2 ακόμη μωρά όμορφα ντυμένα. Το γεγονός ότι έχει την Ρούλα το μαγαζί είναι μεγάλο πλεονέκτημα. Σε κάθε παραγγελία μας ρωτούσε όχι μία αλλά δύο φορές για επιβεβαίωση, θα μου πεις σιγά τα αυγά αλλά με αυτό το τρόπο αποφεύγεις τις παρεξηγήσεις και είσαι σίγουρος για το τελικό ποσό.  :thumbsup:
Στο δια ταύτα απο κοπέλες μέτρησα περίπου 10 (μαζί με τις μαυρούλες) οι πιο πολλές παλιές γνωστές στους θαμώνες του μαγαζιού, η αδυναμία μου η Λία ήταν απασχολημένη και δεν ήρθε...  :orchestra:
για την Νόρα που ρωτάει κάποιος παραπάνω δεν την είδα μπορεί να είχε και ρεπό, κεράσαμε τρία ποτάκια και καθίσαμε περίπου 1 με 1,5 ώρα στην οποία και είδαμε και 2-3 show. Αυτή που ξεχώρισε φυσικά ήταν μια Ρωσίδα που έκανε και χορό και πραγματικά η κοπέλα είναι σε άλλο επίπεδο, περίπου 20 με 25, ήρθε και στη παρέα μας και κάθισε στο φίλο και πραγματικά όση ώρα ήταν εκεί την χάζευα και εγώ (stefan για σένα τα γράφω). Επίσης μια μαυρούλα ακόμη στην πίστα έδωσε ρέστα (παρότι δεν με τραβάνε) το κορμί της ήταν απίστευτο !!! Πέρασαν αρκετές κοπέλες (όχι όλες) αλλά όλες ήταν σωστά ελαφρά ντυμένες! ΔΕΝ την παλεύω να πάω σε τέτοιο μαγαζί και να μου είναι η άλλη ντυμένη σαν κρεμμύδι και να πιάνεις μπούτι πάνω απο το παλτό!!! εδώ λοιπόν η φάση είναι πιο νεγκλιζέ οπότε και όλα καλά. Εκεί λοιπόν βρήκαμε και την Τζένη μαζί με την ξαδέρφη της (που αναφέρετε στο διπλανό θρέντ) και θυμηθήκαμε τα παλιά. Ακόμη η Μαρτίνα ήταν ευχάριστη έκπληξη μιας και είναι πολύ ευχάριστη παρέα ειδικά τώρα με την καινούργια προσθήκη  :tits2:. Σαφώς το μαγαζί χρειάζεται μια ανανέωση με νέες κοπέλες ειδικά αν κάποιος απο τους παλιούς θυμάται τα Ρουμανάκια που είχε τότε πραγματικά η σύγκριση είναι σκληρή.  :'(
Τα ποτά καθαρά στο ίδιο επίπεδο με τα συνοδευτικά δεν χρειάζεται να πούμε τίποτα.
Τώρα για ακόμη μιά φορά θα πούμε ότι στα μαγαζιά αυτά δεν πάμε για να καρφώσουμε, το έχουμε πει πολλές φορές δεν μας βοηθάει ούτε ο χώρος ούτε η ώρα ούτε γενικά το κλίμα. Νταξ πάνω στην καύλα όλοι μας λυγίσαμε αλλά στις προσφερόμενες τιμές δεν νομίζω ότι αξίζει για μένα. Εξαίρεση αποτελούν φυσικά τα βράδια με τις guest όπου εκεί φυσικά είναι άλλη κατηγορία και φυσικά αλλάζουν τα δεδομένα.
απο τοτε που φυγαν τα ρουμανακια , μαγαζι φιβερ δεν υπαρχει
10 μαζι με τις μαυρες??? πφφφφφφ
με τη λια μεσα και σιγουρα 1-2 δικες της? καλααα
αν δεν οργανωθει ξανα με πιτσιρικες ευδιαθετες οπως τοτε με ρουμανακια , το μερος εγω δεν το βλεπω δεν το ξερω απλα
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
Πηγε κανεις να δει το show με τη συγκεκριμενη που διαφημιζουν στο facebook? καμια αλλαγη στο roster?
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
απο τοτε που φυγαν τα ρουμανακια , μαγαζι φιβερ δεν υπαρχει
10 μαζι με τις μαυρες??? πφφφφφφ
με τη λια μεσα και σιγουρα 1-2 δικες της? καλααα
αν δεν οργανωθει ξανα με πιτσιρικες ευδιαθετες οπως τοτε με ρουμανακια , το μερος εγω δεν το βλεπω δεν το ξερω απλα
Σωστός ο φίλος.Παλια μου άρεσε και πήγαινα συχνά τώρα πλέον δεν το ευχαριστιεμαι τόσο κ πάω πολύ πιο αραιά
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Πηγε κανεις να δει το show με τη συγκεκριμενη που διαφημιζουν στο facebook? καμια αλλαγη στο roster?
ναι εγω πηγα αλλα ηταν απο τα πιο αδιαφορα που εχω δει...
εχει 3 καινουριες κοπελες που πρωτη φορα ειδα χθες
 

larry33

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
379
Κριτικές
10
Like
635
Πόντοι
1.525
απο τοτε που φυγαν τα ρουμανακια , μαγαζι φιβερ δεν υπαρχει
10 μαζι με τις μαυρες??? πφφφφφφ
με τη λια μεσα και σιγουρα 1-2 δικες της? καλααα
αν δεν οργανωθει ξανα με πιτσιρικες ευδιαθετες οπως τοτε με ρουμανακια , το μερος εγω δεν το βλεπω δεν το ξερω απλα

συνάδελφε να ρωτησω μήπως αυτη η Ρωσίδα που λες ειναι η Αναστασία που δουλεψε στο Pulse για λίγες μέρες και μετά εφυγε? ειχε βυζάρες σιλικονάτες και χειλη πειραγμένα?
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
καμια της προκοπης AL
η μια απο τις 2 καινουριες πιτσιρικες ειναι ωραια με κωλαρα και ομορφη φατσα...η αλλη πιτσιρικα που μου ηρθε κιολας ειναι αδιαφορη για μενα,και η τριτη ειναι μια μιλφ ταλαιπωρη με κοντο αγορε μαλλι και ατσουμπαλο σωμα δε μ'αρεσε

απο κει και περα εχουμε
-Μαρινα ουκρανεζα
-Φρατζεσκα η ναρτντανουλα ομορφουλα και καλο κοριτσι
-η Μακρινα η μελαχρινη αδυνατη με τις βυζαρες,επισης καλο κοριστι και φιλη μας απο τα παλια
-η γνωστη Λια
-η Ναστα
-η Νελλυ η βραζιλιανα
-αλλη μια ξανθια νταρντανουλα στα ιδια προτυπα με τη Φρατζεσκα και ομορφουλα
-η μιλφ Χριστινα πολυ παλια κι αυτη εκει μεσα
-2 μαυρουλες εκ των οποιβν η μια η Ναομι που ειναι κορμαρα
-2 σχετικα καινουριες αλβανιδες μπαζακια σαν συνολο αλλα εχουν μεγαλα βυζια και οι δυο αλλα απ'οτι λενε δεν πανε πριβε

:think: :think:...κανα 2 ακομα πρεπει να ξεχναω τωρα

δηλαδη ειχε σιγουρα 15 γυναικες συν την πορνοσταρ(ο θεος να την κανει  :priest:) Miss iron η οποια δεν καταλαβα τι ακριβως κανει...

 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
Αν κρινουμε απο το ονομα, ειναι καλη στο σιδερωμα...
Εβαλα πλυντηριο σημερα, αν ειναι να τις τα παω να τα πατησει


Ενταξει σκεφτομουν να παω σημερα, αλλα με επεισες, δε παω πουθενα. Παρακμη σε ολο το μεγαλειο. Ποσο δυσκολο ειναι να φερει μερικες κοπελες οπως ηταν τα παλια τα ρουμανακια, Αλεξανδρα, Μικαελα, Νικολ, Καρινα κτλ...
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Αν κρινουμε απο το ονομα, ειναι καλη στο σιδερωμα...
Εβαλα πλυντηριο σημερα, αν ειναι να τις τα παω να τα πατησει


Ενταξει σκεφτομουν να παω σημερα, αλλα με επεισες, δε παω πουθενα. Παρακμη σε ολο το μεγαλειο. Ποσο δυσκολο ειναι να φερει μερικες κοπελες οπως ηταν τα παλια τα ρουμανακια, Αλεξανδρα, Μικαελα, Νικολ, Καρινα κτλ...
ετσι κι αλλιως η πορνοσταρ ηταν για δυο νυχτες μονο...απο κει και περα και κοσμο ειχε και καλο κεφι αλλα εμενα προσωπικα αυτες οι καινουριες δε μου τραβηξαν καθολου την προσοχη

αυτα τα παλια που λες ξεχνα τα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
συνάδελφε να ρωτησω μήπως αυτη η Ρωσίδα που λες ειναι η Αναστασία που δουλεψε στο Pulse για λίγες μέρες και μετά εφυγε? ειχε βυζάρες σιλικονάτες και χειλη πειραγμένα?
προφανως αλλον ηθελες να ρωτησεις , αλλωστε οταν βλεπω μεταλλαγμενα ατομα τρομαζω και τα αποφευγω
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Σωστός ο φίλος.Παλια μου άρεσε και πήγαινα συχνά τώρα πλέον δεν το ευχαριστιεμαι τόσο κ πάω πολύ πιο αραιά
εχω να πατησω 4 η 5 χρονια , αν δεν επανελθει η κατασταση η τοτε , το μερος εληξε
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΦΟΡΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΤΕΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΝΑ ΚΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΟΤΟ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΛΗΘΙΚΑΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΠΟΤΟ ΑΜΑΝΑΤΙ , ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
επισκεψη χθες λογω τεραστιας βαρεμαρας. Κοσμος λιγοστος, γυναικες 6-7 που δε θυμαμαι απο ολες τα ονοματα

Πριν προλαβω να κατσω μου την επεσε η Λια, η οποια πρεπει να καταλαβει οτι οταν καποιος δεν ενδιαφερεται να φευγει, γιατι γινεται ενοχλητικη και πρεπει να γινεις αγενης για να φυγει
Μετα ηρθε μια Μαυρη, οχι απο τις 2 γνωστες που ηταν παλιοτερα, πολυ μετρια και δε μαρεσε.
Μετα ηρθε μια αλλη Ρωσσιδα κοντη, ωραιο προσωπο αλλα σωμα μεγαλης γυναικας, τριβοταν αλλα δεν υπηρχε περιπτωση να την κερασω
Επειτα ηρθε μια και καλα κυπρια, επισης μεγαλοκοπελα, που επισης εφαγε το ακυρο της.
Ακολουθησε η Αναστασια, παλια εκει μεσα, ουτε αυτη μου αρεσε.
Μετα ηρθε μια ακομα χοντρουλα Βουλγαρα που δε θυμαμαι το ονομα της. Ακυρο επισης
Οι 2 "καλυτερες" ηρθαν τελευταιες, μια Ρουμανα που δε θυμαμαι το ονομα, μελαχροινη, σχετικα καλη φατσα, καλο σωματακι και με μεγαλα νερουλα βυζια. Τελος ηρθα μια Βουλγαρα Τζουλια, μικρη στην ηλικια, μετρια φατσα και σχετικα καλο σωματακι. Απογοητευτηκα και ηθελα να φυγω, αλλα λεω μιας και ηρθα ως εδω ας κανω κατι. Πηρα αυτη τη Τζουλια για ενα απλο χορο, 6-7 λεπτα με καβαλησε και κουνιωταν απλα, τιποτα το ιδιαιτερο.

Ειναι τραγικο για ενα τετοιο μαγαζι, η ΜΑΚΡΑΝ πιο ομορφη κοπελα να ειναι μια νταρντανα καστανοκοκκινη μπαργουμαν, πραγματικα προσωπαρα.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Αν κρινουμε απο το ονομα, ειναι καλη στο σιδερωμα...
Εβαλα πλυντηριο σημερα, αν ειναι να τις τα παω να τα πατησει


Ενταξει σκεφτομουν να παω σημερα, αλλα με επεισες, δε παω πουθενα. Παρακμη σε ολο το μεγαλειο. Ποσο δυσκολο ειναι να φερει μερικες κοπελες οπως ηταν τα παλια τα ρουμανακια, Αλεξανδρα, Μικαελα, Νικολ, Καρινα κτλ...
αυτες οι κοπελιτσες που αναφερεις κατω ηταν ΤΟ Α ΚΑΙ ΤΟ Ω η αρχη και το τελος του μαγαζιου αυτου
εφυγαν , αρχισε η παρελαση των ημιμπαζων ''πορνοσταρ'' με κατι ελεεινους τυπους συνοδεια και φυσικα φενετε αρχισε η μεταλαξη του σε ΚΑΠΗ δ. θεσσ/νικης - καταφυγιο πρωην κωλουδων στριπτιζεζ και χαρουμενων γιαγιαδων
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Kαταδρομική χθές στο μαγαζί μετά από τρίμηνο !!
Είσοδος 15 € λόγω sex show. Επειδή είχε ήδη πάει 3:45 είδαμε μόνο χαμουρέματα MFF και sex show lesbian χωρίς ανδρική διείσδυση κ.λπ.
Παρούσες οι σπαστικές και μη εξαιρετέες Λία, Μακρίνα, Αναστασία, Νέλλυ Βrazil τέως barwoman, Μαρία ουκρανέζα που παίζει μπάλα με 100 γιούρια εκτός !!
Στο μπαρ οι σταθερές Rouletta και Μαρία Γεωργιανή και τρείς ακόμα !!! Δυό μέτρια μπαζάκια αλλά η μία με γυαλάκια και απίστευτους φυσικούς βύζους και μια ψηλή με πολύ ωραίο πρόσωπο που βγήκε μετά έξω και κάθησε με πελάτη
Πήραν μεταγραφή η Ειρήνη - καβλιδερό αλβανάκι που είχε τιμηθεί παλαιότερα κατ.΄οίκον - σε μαγαζί της Νέας Χαλκηδόνας Θεσσαλονίκης και η μαλάκω σερραία Νατάσα στο Pulse (Να της καεί η μούνα ...)
New entries :
Μια κοντούλα με καταπληκτικό σωματάκι βουλγάρα εκ Burgas που ζήτησε κέρασμα σε 20 sec. !!!! Γαμώ την ψιλομυτίαση μου γαμώ
Μια ρουμάνα Άντζελα πολύ καβλιάρα που εχαμουρεύθη αναλυτικώς αλλά με μέτριο σώμα - τσίμποησε όμως το ποτάκι της
Μια πολύ συμπαθηητική αλλά ασχημούλα γεωργιανή
Μια μαύρη καρανταρντάνα
και άλλες (Π.χ. μια πανέμορφη καθόταν μόνη στο μπαρ επί μιά ώρα Στην μικρή πλευρά του μπαρ που βρίσκεται προς την τουαλέττα !)
Εππισυνπάπτω κακή φωτό των πολύ όμορφων βουλγαριδίων του sex show ! αλλά δυστυχώς με μικρούς πλαστικούς βύζους
 

Συνημμένα

  • Fever1.jpg
    Fever1.jpg
    794 KB · Εμφανίσεις: 70
  • Like
Αντιδράσεις: kosts

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom