Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kanarini(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
CLUB FEVER....30 ΟΚΤ 31 ΟΚΤ ΚΑΙ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΝΕΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΕΜΙΛΙΑ ΒΑΡΑΚ--ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ---
ΠΕΠΗ ΤΣΕΣΜΕΛΗ --ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ??--


θα εχει και κανα πριβε απτις καλλιτεχνιδες?! :tits:
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
CLUB FEVER....30 ΟΚΤ 31 ΟΚΤ ΚΑΙ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΝΕΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΕΜΙΛΙΑ ΒΑΡΑΚ--ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ---
ΠΕΠΗ ΤΣΕΣΜΕΛΗ --ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ??--


θα εχει και κανα πριβε απτις καλλιτεχνιδες?! :tits:
φιλε παρε πεπη με 50 κανει το καλυτερο μπουκι :pipa2: απο ολεσ εκει μεσα!!!φυσικα μπωρεισ να την παρεισ και εξω αλλα μιλασ με τον μιναρα πρωτα!!!αλλο πρεπει κ αλλο πεπη :tits:!!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη στο fever.
Η πιο αξιόλογη παρουσία η μια απο τις δυο ισπανιδες . Η ξανθιά η Σονια. Αν εξαιρέσεις τη μέτρια γνώση αγγλικών πολυ καλη και στην παρέα και σ;το prive. Φοβερό σωμα
Σταθερή αξία η Σια και φυσικα ο Δημήτρης με το μικρόφωνο ανα χείρας !!!

Στον αντίποδα παραμένει μελανό σημείο η Λια με την ίδια συμπεριφορά της.

Η ΝΤΡΟΠΗ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΕΙΤΑΙ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ.
Η ΜΠΑΡΑΚ.

Σαν υποθετο με γόβες ειναι. Χάλια πρόσωπο, χάλια σώμα, χάλια ύφος .
Ειναι ντροπη να ξεφυτρώνουν "πορνοστάρ"
Όλοι μας έχουμε βιντεοσκοπησει εμπειρίες μας. Ε λοιπον τοτε όλοι είμαστε πορνοστάρ.
Χθες περπατούσε μετα βίας πανω σε δεκαπενταποντες γόβες και πάλι μπορούσε να κανει πίπα όρθια :)
Στο μαγαζί και ο ελεεινός μιναρετζης να ελέγχει το εμπόρευμα του.
Τον βλέπω όμως να τρώει ξύλο εκει,
Αν τολμήσει να κανει στο fever οτι έκανε στα μασαζ δεν τον βλέπω καλα. Βάζει τα σουργελα του στα μασατζιδικα λίγες μέρες και τραβάνε τους πελάτες για πριβέ βιζιτες...

Το κλου της βραδιάς: σηκώνομαι να φύγω κατα τις 6 και έρχεται η ντίβα η Μπάρακ .
Μόλις μόλις μόλις είχε βγει απο ενα πριβέ πήδημα
-μωρό μου φεύγεις;
- ναι
- με ειδες; Σου άρεσα;

Πριν μιλήσω πλησιάζει το πρόσωπο της να με φιλήσει . Βρωμοκοπουσε σπερμα.
Αηδίασα και έφυγα αμέσως
Υπάρχουν μαλακες που την πληρώνουν όμως ρε παιδια
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη στο fever.
Η πιο αξιόλογη παρουσία η μια απο τις δυο ισπανιδες . Η ξανθιά η Σονια. Αν εξαιρέσεις τη μέτρια γνώση αγγλικών πολυ καλη και στην παρέα και σ;το prive. Φοβερό σωμα
Σταθερή αξία η Σια και φυσικα ο Δημήτρης με το μικρόφωνο ανα χείρας !!!

Στον αντίποδα παραμένει μελανό σημείο η Λια με την ίδια συμπεριφορά της.

Η ΝΤΡΟΠΗ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΕΙΤΑΙ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ.
Η ΜΠΑΡΑΚ.

Σαν υποθετο με γόβες ειναι. Χάλια πρόσωπο, χάλια σώμα, χάλια ύφος .
Ειναι ντροπη να ξεφυτρώνουν "πορνοστάρ"
Όλοι μας έχουμε βιντεοσκοπησει εμπειρίες μας. Ε λοιπον τοτε όλοι είμαστε πορνοστάρ.
Χθες περπατούσε μετα βίας πανω σε δεκαπενταποντες γόβες και πάλι μπορούσε να κανει πίπα όρθια :)
Στο μαγαζί και ο ελεεινός μιναρετζης να ελέγχει το εμπόρευμα του.
Τον βλέπω όμως να τρώει ξύλο εκει,
Αν τολμήσει να κανει στο fever οτι έκανε στα μασαζ δεν τον βλέπω καλα. Βάζει τα σουργελα του στα μασατζιδικα λίγες μέρες και τραβάνε τους πελάτες για πριβέ βιζιτες...

Το κλου της βραδιάς: σηκώνομαι να φύγω κατα τις 6 και έρχεται η ντίβα η Μπάρακ .
Μόλις μόλις μόλις είχε βγει απο ενα πριβέ πήδημα
-μωρό μου φεύγεις;
- ναι
- με ειδες; Σου άρεσα;

Πριν μιλήσω πλησιάζει το πρόσωπο της να με φιλήσει . Βρωμοκοπουσε σπερμα.
Αηδίασα και έφυγα αμέσως
Υπάρχουν μαλακες που την πληρώνουν όμως ρε παιδια
αληθεια φιλαρακι....εχεις σκεφτει και εχουμε σκεφτει οταν παιρνουμε βιζιτα οταν κανει ακαποτο και τελειωνεις στο στομα και παει στον επομενο πελατη.......τοτε δεν μας πειραζει :S :S :S :S :S :S :Sαπλα εμεις περασαμε καλα :S :S :S :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη στο fever.
Η πιο αξιόλογη παρουσία η μια απο τις δυο ισπανιδες . Η ξανθιά η Σονια. Αν εξαιρέσεις τη μέτρια γνώση αγγλικών πολυ καλη και στην παρέα και σ;το prive. Φοβερό σωμα
Σταθερή αξία η Σια και φυσικα ο Δημήτρης με το μικρόφωνο ανα χείρας !!!

Στον αντίποδα παραμένει μελανό σημείο η Λια με την ίδια συμπεριφορά της.

Η ΝΤΡΟΠΗ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΕΙΤΑΙ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ.
Η ΜΠΑΡΑΚ.

Σαν υποθετο με γόβες ειναι. Χάλια πρόσωπο, χάλια σώμα, χάλια ύφος .
Ειναι ντροπη να ξεφυτρώνουν "πορνοστάρ"
Όλοι μας έχουμε βιντεοσκοπησει εμπειρίες μας. Ε λοιπον τοτε όλοι είμαστε πορνοστάρ.
Χθες περπατούσε μετα βίας πανω σε δεκαπενταποντες γόβες και πάλι μπορούσε να κανει πίπα όρθια :)
Στο μαγαζί και ο ελεεινός μιναρετζης να ελέγχει το εμπόρευμα του.
Τον βλέπω όμως να τρώει ξύλο εκει,
Αν τολμήσει να κανει στο fever οτι έκανε στα μασαζ δεν τον βλέπω καλα. Βάζει τα σουργελα του στα μασατζιδικα λίγες μέρες και τραβάνε τους πελάτες για πριβέ βιζιτες...

Το κλου της βραδιάς: σηκώνομαι να φύγω κατα τις 6 και έρχεται η ντίβα η Μπάρακ .
Μόλις μόλις μόλις είχε βγει απο ενα πριβέ πήδημα
-μωρό μου φεύγεις;
- ναι
- με ειδες; Σου άρεσα;

Πριν μιλήσω πλησιάζει το πρόσωπο της να με φιλήσει . Βρωμοκοπουσε σπερμα.
Αηδίασα και έφυγα αμέσως
Υπάρχουν μαλακες που την πληρώνουν όμως ρε παιδια


τυπε στην επαρχια πηδαν κ κατσικια,στο σπερμα που μυριζει θα κολλησουν τωρα?  :grin: :grin:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
αληθεια φιλαρακι....εχεις σκεφτει και εχουμε σκεφτει οταν παιρνουμε βιζιτα οταν κανει ακαποτο και τελειωνεις στο στομα και παει στον επομενο πελατη.......τοτε δεν μας πειραζει :S :S :S :S :S :S :Sαπλα εμεις περασαμε καλα :S :S :S :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
Φίλε εχεις δίκιο
Αυτο να το σκεφτόμαστε πάντα

Αλλα και αυτή η πατσαβούρα, την έχυσε ο άλλος στο στόμα και ούτε κάν πήγε να πλύνει το στόμα της.

Γνώμη μου; Το μαγαζί χάνει με την παρουσία της συν την παρουσία της πατρονας της . Του μιναρετζη
 

kanarini(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
δυστυχως δεν μπορεσα να παω και την πεπη τη εχω αχτι :grin:

ο μινα...μηπως κανει κ αυτος καμια πριβα?χαχα αθλιος
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
παιδια το μαγαζι παει από χαλια σε χαλια.[ηγα την παρασκευη.ειμασταν15ατομα με το ζορι...
οι γυναικες ολες,ηταν πανω από 40ετων,μαλλον το εχουν ριξει στην εμπειρια....αληθεια,αμα ξερει καποιος ας απαντησει.αυτες που είναι μεσα στο μπαρ,κανουν κανενα χορο στην καβατζα?????οσο για την πεπη,αφηστε τα κλαμα η κατασταση...
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Η βραζιλιανα Νελλυ παιζει σχετικα αλλά ρουφάει πολύ, υπόσχεται πολλά αλλά τίποτα στο τέλος
Μια νέα μικρούλα δήθεν αθώα όνομα Δήμητρα βγαίνει επίσης έξω αλλά ρουφάει και αυτή 10ρικο20ρικα

Εγω πάντως έχω φάει μια αλβανιδα που δουλευε παλια πριν το καλοκαιρι εξω αλλα με πολύ ψήσιμο και οικονομικο και σπαστικο ......
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
139
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
1
Εχει τιποτα αξιολογο, λενε οτι εχουν καποιες εντυπωσιακες παρουσιες οι οποιες ερχοντε ανα διαστηματα, εχουμε καμια ενημερωση??Ευχαριστω,
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Απ'εξω εχει μια μεγαλη ταμπέλα που διαφημιζει guest εμφανισεις με Λιαγουροπουλου και Χρυσακι Γατακι για Νοεμβριο, αλλα την ημερπμηνια την εχουν μαυρισμενη...
 

kanarini(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
ακυρωθηκε ηταν για το προηγουμενο σκ..


για το μπαρ και εγω το εχω απορια..πιο ωραιες ειναι οι μπαργουμεν πολλες φορες.. ;)
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
επισκεψη προ 20ημερου. ειχε "επιτιμες" καλεσμενες κατι αγνωστου τατυτοτητας Ισπανιδες ..Παρασκευη βραδυ  αρκετος κοσμος, κατι Γερμανοι μηχανοβιοι. απο γυναικες κατι μαυρακια με πολυ καλο σωμα, (ξεχωριζε η Ναομι), η Κριστυ (Βουλγαρα, μονο χορο κανει), μια ψηλη πολυ καυλιαρα ξανθια αλλα πολυ ξινη (-θα κερασεις ποτο? αν οχι , φευγω). και μια Αναστασια με πολυ καλη  :pipa2: αδυνατη με πεσμενο βυζι και μετριο σωμα,  αλλα αν εισαι κομματια μια χαρα ειναι . Μοναδικη παραφωνια η ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΛΙΑ!!! Ευχαριστω πολυ τον Al and House!!
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Ειμαι περίεργος... Την Λια την εχει γαμησει ποτε κανενας μας...??
 

vre7876

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
118
Like
2
Πόντοι
1
Ειμαι περίεργος... Την Λια την εχει γαμησει ποτε κανενας μας...??

Προσθέτω στην ερώτηση του προλαλήσαντος: Εμένα μου φαίνεται αρκετά ωραία στι φωτογραφίες. Και αν κρίνω από τα μηνύματα στο φβ δεν είμαι ο μόνος. Τόσο διαφορετική είναι η πραγματικότητα;
 

justG4

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
173
Like
70
Πόντοι
1
επισκεψη προ 20ημερου. ειχε "επιτιμες" καλεσμενες κατι αγνωστου τατυτοτητας Ισπανιδες ..Παρασκευη βραδυ  αρκετος κοσμος, κατι Γερμανοι μηχανοβιοι. απο γυναικες κατι μαυρακια με πολυ καλο σωμα, (ξεχωριζε η Ναομι), η Κριστυ (Βουλγαρα, μονο χορο κανει), μια ψηλη πολυ καυλιαρα ξανθια αλλα πολυ ξινη (-θα κερασεις ποτο? αν οχι , φευγω). και μια Αναστασια με πολυ καλη  :pipa2: αδυνατη με πεσμενο βυζι και μετριο σωμα,  αλλα αν εισαι κομματια μια χαρα ειναι . Μοναδικη παραφωνια η ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΛΙΑ!!! Ευχαριστω πολυ τον Al and House!!

Έλα ρε παλικαρε την ίδια μέρα πήγαμε !!! Ήμουν μπροστα με τα παιδιά στο μπατσελορ !!! Χαχαχ απο τους μηχανοβιους το καταλαβα χαχαχ !! Σε οτι ειπες εχεις δικιο !!!!  Σονια το ξανθό η Ιςπανιδα φωτια άκου με ....
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Προσθέτω στην ερώτηση του προλαλήσαντος: Εμένα μου φαίνεται αρκετά ωραία στι φωτογραφίες. Και αν κρίνω από τα μηνύματα στο φβ δεν είμαι ο μόνος. Τόσο διαφορετική είναι η πραγματικότητα;

Φίλε η Λία είναι χάλια έτσι κι αλλιώς...δεν είναι όμως εκεί το θέμα...! Αν κάνεις υπομονή και την ακούσεις για 1` ή θα την αρχίσεις στις φάπες (αν είσαι νευρικός), ή θα ξεράσεις απο τα γέλια (αν είσαι ήρεμος τύπος όπως κι εγώ).....
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
επισκεψη πριν απο καμια δεκαρια μερες,ειχε κατι μαυρουλες ,μονο την Ναομι παιρνω εγω ,την Λια  :headbang:,2 ψηλες αλλα δν μου πολυαρεσαν και κατι αλλες ρουμανες/ισπανιδες
Δν υπηρχε λογος να κατσουμε οποτε φυγαμε
τελειωμενες καταστασεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom