Νέα

Εύα Λάσκαρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα harris_2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 519K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γουστάρετε την Εύα Λάσκαρη;

  • Ναι

    Ψήφοι: 834 82,7%
  • Όχι

    Ψήφοι: 174 17,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.008

Επισκέπτης
Έχεις φάει κόλλημα με το γατάκι τύπε! Αν βγει στην γύρα βλέπω να αφήνεις τα μπουρδέλα!
Και στο 104 πελάτης, γίνομαι για τον κώλο του :fuck2:

Υπαρχει και ερευνα για αυτο το συμπερασμα?  :2funny:
Δεν έχεις γαμήσει στο Μετάξι τύπε; :2funny:

μια βολτα στο dc η villa να μας λυθει η απορια :grin:
Δεν πάω εκεί τύπε. Θα με εκμεταλλευθούν και θα μου φάνε τα φράγκα!
 

Επισκέπτης
Γιατί δεν είμαστε τώρα τύπε; Τόσες φορές έχει ξενυχτήσει ο ένας για τον άλλο :cheesy:
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Καλά ρε πόσο τελευταίες μπορεί να είστε για να καυχιέστε για τα πιεμ  :uglystupid:

Τη στιγμη που τις δέκα χιλιάδες τις έστειλε ο παπατρόλλης  :2funny: :2funny: :2funny:

Τελευταίες  :jerking:  Ναι για την Βίλμα την υπερποθητή το λέω  :2funny:  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Καλά ρε πόσο τελευταίες μπορεί να είστε για να καυχιέστε για τα πιεμ   :uglystupid:

Τη στιγμη που τις δέκα χιλιάδες τις έστειλε ο παπατρόλλης  :2funny: :2funny: :2funny:

Τελευταίες  :jerking:  Ναι για την Βίλμα την υπερποθητή το λέω  :2funny:  :2funny:

καταλαβαινεις... :uglystupid: :jerking:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλά ρε πόσο τελευταίες μπορεί να είστε για να καυχιέστε για τα πιεμ   :uglystupid:

Τη στιγμη που τις δέκα χιλιάδες τις έστειλε ο παπατρόλλης  :2funny: :2funny: :2funny:

Τελευταίες  :jerking:  Ναι για την Βίλμα την υπερποθητή το λέω  :2funny:  :2funny:

Δεν καυχήθηκε.
Απλά είναι το σύνηθες, να σε θάβουν έξω και να σε ψήνουν μέσα. Δεν λέω για το Λάκη προφανώς.
Αλλά ούτε και για μένα.
Υπάρχει μια λεπτή αλλά ουσιώδης διαφορά. Μάθε την και μετά μίλα για τελευταίες και υπερποθητές.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δεν καυχήθηκε.
Απλά είναι το σύνηθες, να σε θάβουν έξω και να σε ψήνουν μέσα. Δεν λέω για το Λάκη προφανώς.
Αλλά ούτε και για μένα.
Υπάρχει μια λεπτή αλλά ουσιώδης διαφορά. Μάθε την και μετά μίλα για τελευταίες και υπερποθητές.

:crazy:
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Δεν καυχήθηκε.
Απλά είναι το σύνηθες, να σε θάβουν έξω και να σε ψήνουν μέσα. Δεν λέω για το Λάκη προφανώς.
Αλλά ούτε και για μένα.
Υπάρχει μια λεπτή αλλά ουσιώδης διαφορά. Μάθε την και μετά μίλα για τελευταίες και υπερποθητές.

Ρε ειλικρινά αυτες τις μαλακίες να τις λέτε με τη Βλήμα μεταξύ σας να γουστάρετε που σας ψήνουν οι τύποι στα πιεμ.

Εγώ βλέπω κατακαημένες που έχουν τόση ανάγκη να πείσουν ότι δεν είναι μπάζα που μας παραθέτουν σαν επιχείρημα τα πιεμ τους :2funny:

Έλεος δλδ που λέτε και τα αυτονόητα :jerking:

Edit: Α πες και στο Λαδάκη να σου κάνει πέντε εξι μαθήματα δικηγορικής. Δείχνεις λες και θα κλάψεις στο ακροατήριο για αθώωση του κατηγορούμενου.  :2funny:
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.athensbars.gr/sites/default/files/images/laskari-3.jpg[/img[/URL]]

:S :S :S

[img]http://[URL unfurl="true"]www.athensbars.gr/sites/default/files/homepage/laskari-3.jpg?1313238282[/img[/URL]]
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
:pipa3:

assdsd12.jpg




είμαι 21 και τα φλόκια πάνε αμέτρητα για αυτή την γυναικααααααα...  :tits: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ρε ειλικρινά αυτες τις μαλακίες να τις λέτε με τη Βλήμα μεταξύ σας να γουστάρετε που σας ψήνουν οι τύποι στα πιεμ.

Εγώ βλέπω κατακαημένες που έχουν τόση ανάγκη να πείσουν ότι δεν είναι μπάζα που μας παραθέτουν σαν επιχείρημα τα πιεμ τους :2funny:

Έλεος δλδ που λέτε και τα αυτονόητα :jerking:

Edit: Α πες και στο Λαδάκη να σου κάνει πέντε εξι μαθήματα δικηγορικής. Δείχνεις λες και θα κλάψεις στο ακροατήριο για αθώωση του κατηγορούμενου.  :2funny:

Άρχισες τις ροχαλίστικες μαλακίες πάλι.
Η Βίλμα μόνη της κάθεται και λέει αρνητικά για τον εαυτό της γιατί δεν είναι κομπλεξική. ΜΑΣ ψήνουν? Άρχισες τις πίπες, δεν άντεξες.
Καλά άρχισε να το παίζεις παρθένα και σεμνή εσύ.

Κι Έκτορα άσε τα εμότς. Ό,τι είναι να πεις, πες το να καυλώνει η Φολίτσα.
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Άρχισες τις ροχαλίστικες μαλακίες πάλι.
Η Βίλμα μόνη της κάθεται και λέει αρνητικά για τον εαυτό της γιατί δεν είναι κομπλεξική. ΜΑΣ ψήνουν? Άρχισες τις πίπες, δεν άντεξες.
Καλά άρχισε να το παίζεις παρθένα και σεμνή εσύ.

Κι Έκτορα άσε τα εμότς. Ό,τι είναι να πεις, πες το να καυλώνει η Φολίτσα.

΄Αρχισα τα ροχαλίστικα άρχισες τα πουτανίστικα. Τι τσιγκλάς τότε?

Το ότι μια γκόμενα κάθεται τάχα μου και  λέει αρνητικά για την παρτη της για να εκμαιεύσει φιλοφρονήσεις , δεν ειναι καινούριο. Είναι τακτικές γυμνασίου. Καλά σου λένε ότι έχεις παρατεταμένη παιδική ηλικία , γιατί τα επίχειρήματα που μου λες τα ακούω τα ίδια και απαράλλαχτα καθημερινά από εφτάχρονο.

Επίσης το να έχεις την νοητική ικανότητα να μην θεωρείς τα πιεμ που σου στέλνουν οι πεντέξι φίλοι σου και καμια εκατοστή τύποι που θέλουν να γαμήσουν, προσόν δεν νομίζω να είναι δείγμα σεμνότητας. Είναι δείγμα ευφυίας. Μάθε τις έννοιες και τα ξαναλέμε.


Και μην τσινάς που καβλώνω με το Εκτορούι. Είναι ο δικός μου "πρίγκιπας"  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom