Νέα

Εξαντληση και ταση λιποθυμιας μετα απο εντονο σεξ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.437
Like
14
Πόντοι
16
εχω 2 φιλους που παντρευτηκαν πρωην τους σχεση..
ειχαν χωρισει ο ενας για 8 ετη και ο αλλος για 3..
οι γκομενες δεν ειχαν αφησει πουτσο για πουτσο το διαστημα που δεν ηταν μαζι και ηταν με αλλους..
τετοιες γυναικες ουτε να τις χεσεις,οχι να τις παντρευτεις!  :vomit: :vomit:


γενικως,τι το θες το παλιο αν μπορεις να εχεις το νεο?
ειναι σα να παιζεις με το ps one ενω εχει κυκλοφορησει το ps4
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
εχω 2 φιλους που παντρευτηκαν πρωην τους σχεση..
ειχαν χωρισει ο ενας για 8 ετη και ο αλλος για 3..
οι γκομενες δεν ειχαν αφησει πουτσο για πουτσο το διαστημα που δεν ηταν μαζι και ηταν με αλλους..
τετοιες γυναικες ουτε να τις χεσεις,οχι να τις παντρευτεις!  :vomit: :vomit:


γενικως,τι το θες το παλιο αν μπορεις να εχεις το νεο?
ειναι σα να παιζεις με το ps one ενω εχει κυκλοφορησει το ps4

Που ξέρω!Ίσως και να ζω αλλού εγώ.Δεν πήρατε χαμπάρι ότι οι περισσότεροι άντρες
είμαστε μαλάκες και παίρνουμε γυναίκες με κριτήριο τον φόβο να μην καταλήξουμε
για τον πεο και μόνοι και τελικά καταλήγουμε για τον πεο και παντρεμένοι!;

Οι περισσότεροι άντρες πια γίναν πολύ φλώροι.Κολητός μου,το παιζε μισογύνης,βρήκε
τη γκόμενα,του κανε κανα δυο σκηνικά,ήρθα γΕλλάδα για διακοπές και όλο δίπλα κάναμε
μπάνιο αλλά δεν τον άφηνε να ρθει να με δει  :vomit: γιατί είμαι single και φοβόταν
να μην κάνουμε πέσιμο και θυμηθούμε τα παλιά  :jerking: Εγώ που έχω να γαμήσω απ την
εποχή του Νώε.Τόσο ηλίθια.

Και όταν ανέβηκα σπίτι του να τον δω και μιλήσαμε,λέει "μωράκι τι λες;πάμε να δούμε τον
μουνοχαλαστή; "

Αηδία  :vomit:
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
φιλε μου διαβασα ολες τις σελιδες
οντως καποιοι εδωσαν σοβαρες απαντησεις
ομως ολοι ειναι λαθος(εκτως κ αν δεν το προσεξα)
Γιατι κανεις δεν ρωτησε το ποιο συμαντικο....
πως χωρισατε?
αλλο να χωρισατε γιατι την επιασες με αλλον....
αλλο να χωρισατε γιατι σε επιασε με αλλη....
Αλλο με καβγα....
κ αλλο να χωρισατε σαν κυριοι  σενα τραπεζι με καφεδακι κ φιλικη ντομπρα κουβεντα
υου στυλ ξερεις δεν νιωθω καλα πλεον καλυτερα να χωρισουμε πριν ξενερωσουμε.....
μονος σου καταλαβαινεις τον λογο που ερχετε αναλογα με την καθε περιπτωση πιστευω...
καλησπερα τυποι..σορρυ που αργησα να απαντησω αλλα ημουν Αιγινα με την πρωην..λοιπον οχι δεν ειχαμε χωρισει εχθρικα..απλα αυτη ειχε περασει σε σχολη στην επαρχια και σιγα σιγαι ατονησε η σχεση που η ουτως η αλλως δεν ηταν σοβαρη..νεανικος ερωτας..
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
καλησπερα τυποι..σορρυ που αργησα να απαντησω αλλα ημουν Αιγινα με την πρωην..λοιπον οχι δεν ειχαμε χωρισει εχθρικα..απλα αυτη ειχε περασει σε σχολη στην επαρχια και σιγα σιγαι ατονησε η σχεση που η ουτως η αλλως δεν ηταν σοβαρη..νεανικος ερωτας..
τι εγινε στην αιγινα τυπε?
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
τι εγινε στην αιγινα τυπε?
Εγινε οτι θα με χασουν τα μπουρδελα και η χουφτα μου για καμποσο καιρο! βεβαια τα χρονια εφεραν λιγο κυτταριτιδα στο κωλαρακι της αλλα και πιο πολυ πειρα στο σεξ..ολα καλα!  ;) Ευχαριστω ολους για τις συμβουλες σας..προσωπικα τις θεωρω πολυτιμες!  :thumbsup:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Εγινε οτι θα με χασουν τα μπουρδελα και η χουφτα μου για καμποσο καιρο! βεβαια τα χρονια εφεραν λιγο κυτταριτιδα στο κωλαρακι της αλλα και πιο πολυ πειρα στο σεξ..ολα καλα!  ;) Ευχαριστω ολους για τις συμβουλες σας..προσωπικα τις θεωρω πολυτιμες!  :thumbsup:
πιρφορος?
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Παντως τυποι οταν ηρθε η ωρα να την φυστικωσω ειχα τρακ! περιεργο αν σκεφτουμε οτι ηταν παλια γκομενα..ισως μεσα μου σκεφτηκα οτι λογω πειρας που ειχε αποκτησει να εκανε συγκρισεις η να εκρινε πιο αυστηρα..παντως στο τελος της εδωσα και καταλαβε!
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Παντως ρε τυποι ειναι αλλο πραγμα το σεξ οταν το θελει και η γκομενα..αγαπαω πολυ και τις πουτανιτσες τις επαγγελματιες αλλα η αληθεια να λεγεται..ειναι τελειως διαφορετικο το σεξ οταν δεν υπαρχει πιεση χρονου και οταν το θελουν και οι 2!  :boobies:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Παντως ρε τυποι ειναι αλλο πραγμα το σεξ οταν το θελει και η γκομενα..αγαπαω πολυ και τις πουτανιτσες τις επαγγελματιες αλλα η αληθεια να λεγεται..ειναι τελειως διαφορετικο το σεξ οταν δεν υπαρχει πιεση χρονου και οταν το θελουν και οι 2!  :boobies:
καλα ελα πεστα μας αυτά σε κανα τριμηνο :2funny:
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
ποιο πρωτο χρονο ρε φιλε :badair: :badair:
τυπε πρεπει να κανουμε και λιγο τους μακακες..μηπως προσπαθεις να επιβαλλεσαι σιτς γκομενες και δημιουργεις εντασεις? κανε λιγο τουμπεκι για να μην βρεθεις παλι στο ψαξιμο!  :lheel:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
τυπε πρεπει να κανουμε και λιγο τους μακακες... μηπως προσπαθεις να επιβαλλεσαι σιτς γκομενες και δημιουργεις εντασεις? κανε λιγο τουμπεκι για να μην βρεθεις παλι στο ψαξιμο!  :lheel:
πιρφορος?

ναι είμαι μεγαλος τραμπούκος

πωπω συμφορα που θα με βρει :rolleyes:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
τυπε πρεπει να κανουμε και λιγο τους μακακες..μηπως προσπαθεις να επιβαλλεσαι σιτς γκομενες και δημιουργεις εντασεις? κανε λιγο τουμπεκι για να μην βρεθεις παλι στο ψαξιμο!  :lheel:

τυπε τα μουνια μαλακες σαν εσενα τους μυριζονται απο χλμ

σιγουρα εχει καβαντζες κ γαμιεται με αλλους


τραστ μι αυτο σου λεω μονο
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
τυπε τα μουνια μαλακες σαν εσενα τους μυριζονται απο χλμ

σιγουρα εχει καβαντζες κ γαμιεται με αλλους


τραστ μι αυτο σου λεω μονο
Δεν μου καιγεται καρφι! εγω να πηδαω τζαμπα θελω τυπε! αν και εχει πορτοφολι και δεν θαταν ασχημο και κατι παραπανω..
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
ειχα χρονια να παω καπου με γκομενα και να βαλει τα μισα εξοδα..τυποι μετραει πολυ αυτο στην εποχη μας εκτος κι αν ειστε γιοι εφοπλιστων!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom