Νέα

Εξαντληση και ταση λιποθυμιας μετα απο εντονο σεξ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mister_T_bourdeliaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
745
Πόντοι
360
Ειχα παει για καφε Κολωνακι πριν λιγες μερες, και εκει που επινα με φιλο το καφεδακι μας απεναντι μας ηρθαν 2 αξιογαμητες γκομενες γυρω στα 30-32..οπως τις κοιταξα καλυτερα, θεωρησα οτι καπου την ηξερα την μια απο αυτες..σε λιγα δευτερολεπτα ειχα καταλαβει οτι η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν μια παλια μου σχεση! Την πλησιασα και της λεω..εισαι η Μαρια? με θυμασαι? ειμαι ο Νεστωρας! το τι ακολουθησε δεν λεγεται! βρε που εισαι , τι κανεις κλπ..καθησαμε ολοι μαζι,,και οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ανταλλαξαμε τηλεφωνα..ηλπιζα να μην με παρει δεν ξερω γιατι..σημερα ομως το απογευμα κτυπησε το κινητο..ηταν αυτη...επαθα πλακα..μου ζητησε να βγουμε το Σαββατο..ο φιλος λεει να μην βγω..θαναι λαθος λεει.. ξαναζεσταμενο φαγητο..εχει τυχει σε καποιον απο εσας να ξαναγυρισει σε παλια σχεση του υστερα απο χρονια? πως ηταν? πιο εντονο? καπως κρυα φαση ισως? αν τοχει βιωσει κανεις ας γραψει..
Μια δοκιμη θ σε πεισει τι μπορει να ακολουθησει.

Αλλωστε τωρα και οι δυο εχετε επιπλεον εμπειριες, αρα ευκολα θα ξερεις αν ειναι ενας ενθουσιασμος επιβεβαιωσης της γκομενας η αν τα πραγματα εχουν κανει τον κυκλο τους και τωρα ειναι μια νεα φαση

Σηνηθως δεν κραταει αλλα το σεξ ειναι καλυτερο τη δευτερη φορα ;-)
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
οι γυναικες συνηθως γυρνανε σε πρωην .... γυρνα και εσυ ..... αν δεν εχεις τιποτα καλυτερα αυτο το διαστημα .... και βλεπεις πως θα παει ... ποτε δεν ξερεις .... ισως τα πραγματα ειναι καλυτερα ... ισως ομως και χειροτερα ...


η ζωη ειναι απλη μην την κανεις συνθετη !!!

σωστος ο μιμικος  :wanker:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
10
Like
2.617
Πόντοι
3.187
Ναι θα επέστρεφα αρκεί να έβλεπα οτι μετάνοιωσε και άλλαξε συμπεριφορά. Διαφορετικά τι νόημα θ χε!! :uglystupid: :uglystupid:

Βέβαια αυτό που περιγράφεις δεν είναι οτι γυρίζω σε μια παλιά σχέση αλλά "μου λειψες και σε ξαναβρίσκω" Εγώ λέω για σχέση που διεκόπη λόγω διαφωνιών και επανασύνδεση.  :idiot: :idiot: :idiot:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ειχα παει για καφε Κολωνακι πριν λιγες μερες, και εκει που επινα με φιλο το καφεδακι μας απεναντι μας ηρθαν 2 αξιογαμητες γκομενες γυρω στα 30-32..  οπως τις κοιταξα καλυτερα, θεωρησα οτι καπου την ηξερα την μια απο αυτες..σε λιγα δευτερολεπτα ειχα καταλαβει οτι η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν μια παλια μου σχεση! Την πλησιασα και της λεω..εισαι η Μαρια? με θυμασαι? ειμαι ο Νεστωρας! το τι ακολουθησε δεν λεγεται! βρε που εισαι , τι κανεις κλπ..καθησαμε ολοι μαζι,,και οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ανταλλαξαμε τηλεφωνα..ηλπιζα να μην με παρει δεν ξερω γιατι..σημερα ομως το απογευμα κτυπησε το κινητο..ηταν αυτη...επαθα πλακα..μου ζητησε να βγουμε το Σαββατο..ο φιλος λεει να μην βγω..θαναι λαθος λεει.. ξαναζεσταμενο φαγητο..εχει τυχει σε καποιον απο εσας να ξαναγυρισει σε παλια σχεση του υστερα απο χρονια? πως ηταν? πιο εντονο? καπως κρυα φαση ισως? αν τοχει βιωσει κανεις ας γραψει..

Υπό τη προυπόθεση ότι δεν έχουμε περίπτωση ''φιδιών'', κάποιες παρατηρήσεις.

Τα ενδιαφέροντα σημεία στο ποστ σου είναι τα κόκινα παραπάνω.

Αν το όλο θέμα το βλέπεις στη φάση του ''γαμάμε μέχρι να βαρεθούμε και φεύγουμε'' δεν καταλαβαίνω γιατί προβληματίζεσαι  ??

Το ότι όμως γράφεις ''Ηλπιζα να μην με πάρει τηλεφωνο'' δείχνει άλλα ενδεχομένως πράγματα.

Δεν έχεις δώσει κάποιες σημαντικές παραμετρους. Οταν στην αρχή το κόψατε, σε σούταρε η τη σούταρες ?? Και με τι τρόπο ?? Ηρεμο η αγριο ??


 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ........

Καί σέ ένα συγκεκριμένο μωρό ..... τού χώρου.
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού...Το τετρακις?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Να κάνεις αυτό που γουστάρεις και μην κοιτάς πίσω.
Αν γίνει μαλακία η σχέση ξεκαθάρισε και φύγε κύριος αλλά πάντα να μαθαίνεις απο τα όποια λάθη έκανες. Απλό
Ζησε το σήμερα.
Προσωπικά τώρα Ναι τα ξανάφτιαξα με πρώην και χώρισα πιο άγρια.
Δεν το μετάνιωσα όμως.
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
δεν συνηθιζω να τα ξαναφτιαχνω με την ιδια γκομενα αλλα αν η σχεση ηταν καλη γενικα
θα το σκεφτομουν .
 

lkjhgfdsazxcvbytre

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
4
Like
77
Πόντοι
1
Χωρίς κανένα ενδοιασμό θα γυρνούσα στην πρώην μου αν αυτή προηγουμένως είχε κερδίσει το το πολαπλό τζακ-ποτ του tzoker  :2funny:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Πάντα ζήταγα τη συμβουλή απ τα δύο κολητάρια μου.Κατάλαβα ότι τζάμπα μου πιπίλιζαν τ αρχίδια τόσα χρόνια
και γώ τους άκουγα.Ότι και να σου πούμε εμείς θα είναι απλά η δική μας φάση.Κάνε το για να γίνει η δική
σου φάση.Μην υπεραναλύεις!Και προπαντώς σκέψου ότι αν γαμήσεις θα χεις σώσει φράγκα απ τα ρδέλα.

Εγώ τώρα τελευταία βρέθηκα με την πρώην,είχε τον γκόμενο και ήρθε σπίτι μ και φασωθήκαμε.Δεν μ άφησε να
τη γαμήσω και τα φιλαράκια μ λεγαν μαλάκα.Στ αρχίδια μου τους έγραψα,γιατί εγώ έσωσα φράγκα απ τις πουτάνες.
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Πάντα ζήταγα τη συμβουλή απ τα δύο κολητάρια μου.Κατάλαβα ότι τζάμπα μου πιπίλιζαν τ αρχίδια τόσα χρόνια
και γώ τους άκουγα.Ότι και να σου πούμε εμείς θα είναι απλά η δική μας φάση.Κάνε το για να γίνει η δική
σου φάση.Μην υπεραναλύεις!Και προπαντώς σκέψου ότι αν γαμήσεις θα χεις σώσει φράγκα απ τα ρδέλα.

Εγώ τώρα τελευταία βρέθηκα με την πρώην,είχε τον γκόμενο και ήρθε σπίτι μ και φασωθήκαμε.Δεν μ άφησε να
τη γαμήσω και τα φιλαράκια μ λεγαν μαλάκα.Στ αρχίδια μου τους έγραψα,γιατί εγώ έσωσα φράγκα απ τις πουτάνες.

πλάκα κάνεις, που λεφτά για πουτάνες, άμα το βλέπεις έτσι φίλος και βολεύεσαι μια χαρά σε βρίσκω, συνέχισε απλά πρόσεχε μην κολλήσεις!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.616
Κριτικές
2
Like
6.133
Πόντοι
2.356
Πάντα ζήταγα τη συμβουλή απ τα δύο κολητάρια μου.Κατάλαβα ότι τζάμπα μου πιπίλιζαν τ αρχίδια τόσα χρόνια
και γώ τους άκουγα.Ότι και να σου πούμε εμείς θα είναι απλά η δική μας φάση.Κάνε το για να γίνει η δική
σου φάση.Μην υπεραναλύεις!Και προπαντώς σκέψου ότι αν γαμήσεις θα χεις σώσει φράγκα απ τα ρδέλα.

Εγώ τώρα τελευταία βρέθηκα με την πρώην,είχε τον γκόμενο και ήρθε σπίτι μ και φασωθήκαμε.Δεν μ άφησε να
τη γαμήσω και τα φιλαράκια μ λεγαν μαλάκα.Στ αρχίδια μου τους έγραψα,γιατί εγώ έσωσα φράγκα απ τις πουτάνες.


Μεγάλο λάθος φίλος.

Τα λεφτά σου τα σώζεις αν ξέρεις να ελέγχδεις τον προυπολογισμό σου.

Κακά τα ψέματα όταν έχεις γκόμενα έχεις τρύπιες τσέπες. Από όσες είχα μόνο 1 ήταν οκ οι άλλες μόνο έξοδα.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Μπα ! Δεν τα σκάω για καμία ! Όχι ότι είχα και πολλές.Να γαμάω κυρίως θέλω ! Όχι να πληρώνω ! Ούτως η άλλως σχεσάκιας δεν είμαι
άρα θα γαμηθεί η φάση,παντρειές δεν θέλω,οπότε τα χω ξεκαθαρισμένα.(Όχι ότι δεν έχω κολήσει,αλλά ήταν πάντα
δικό μου θέμα και ουδέποτε δεν γκρίνιαξα στην ενδιαφερόμενη,ούτε καν έμαθε το κοκομπλόκο μου).
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Μεγάλο λάθος φίλος.

Τα λεφτά σου τα σώζεις αν ξέρεις να ελέγχδεις τον προυπολογισμό σου.

Κακά τα ψέματα όταν έχεις γκόμενα έχεις τρύπιες τσέπες. Από όσες είχα μόνο 1 ήταν οκ οι άλλες μόνο έξοδα.

Φίλε όλοι ξέρουμε τι συμβαίνει όταν αναλάβει δράση το κάτω κεφάλι.Τα γαμάει όλα ! (εννοώ προϋπολογισμούς και τα τοιαύτα)
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Ειχα παει για καφε Κολωνακι πριν λιγες μερες, και εκει που επινα με φιλο το καφεδακι μας απεναντι μας ηρθαν 2 αξιογαμητες γκομενες γυρω στα 30-32..οπως τις κοιταξα καλυτερα, θεωρησα οτι καπου την ηξερα την μια απο αυτες..σε λιγα δευτερολεπτα ειχα καταλαβει οτι η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν μια παλια μου σχεση! Την πλησιασα και της λεω..εισαι η Μαρια? με θυμασαι? ειμαι ο Νεστωρας! το τι ακολουθησε δεν λεγεται! βρε που εισαι , τι κανεις κλπ..καθησαμε ολοι μαζι,,και οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ανταλλαξαμε τηλεφωνα..ηλπιζα να μην με παρει δεν ξερω γιατι..σημερα ομως το απογευμα κτυπησε το κινητο..ηταν αυτη...επαθα πλακα..μου ζητησε να βγουμε το Σαββατο..ο φιλος λεει να μην βγω..θαναι λαθος λεει.. ξαναζεσταμενο φαγητο..εχει τυχει σε καποιον απο εσας να ξαναγυρισει σε παλια σχεση του υστερα απο χρονια? πως ηταν? πιο εντονο? καπως κρυα φαση ισως? αν τοχει βιωσει κανεις ας γραψει..


φευγοντας πληρωσατε το λογαριασμο τους ?
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Ειχα παει για καφε Κολωνακι πριν λιγες μερες, και εκει που επινα με φιλο το καφεδακι μας απεναντι μας ηρθαν 2 αξιογαμητες γκομενες γυρω στα 30-32..οπως τις κοιταξα καλυτερα, θεωρησα οτι καπου την ηξερα την μια απο αυτες..σε λιγα δευτερολεπτα ειχα καταλαβει οτι η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν μια παλια μου σχεση! Την πλησιασα και της λεω..εισαι η Μαρια? με θυμασαι? ειμαι ο Νεστωρας! το τι ακολουθησε δεν λεγεται! βρε που εισαι , τι κανεις κλπ..καθησαμε ολοι μαζι,,και οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ανταλλαξαμε τηλεφωνα..ηλπιζα να μην με παρει δεν ξερω γιατι..σημερα ομως το απογευμα κτυπησε το κινητο..ηταν αυτη...επαθα πλακα..μου ζητησε να βγουμε το Σαββατο..ο φιλος λεει να μην βγω..θαναι λαθος λεει.. ξαναζεσταμενο φαγητο..εχει τυχει σε καποιον απο εσας να ξαναγυρισει σε παλια σχεση του υστερα απο χρονια? πως ηταν? πιο εντονο? καπως κρυα φαση ισως? αν τοχει βιωσει κανεις ας γραψει..
φιλε μου διαβασα ολες τις σελιδες
οντως καποιοι εδωσαν σοβαρες απαντησεις
ομως ολοι ειναι λαθος(εκτως κ αν δεν το προσεξα)
Γιατι κανεις δεν ρωτησε το ποιο συμαντικο....
πως χωρισατε?
αλλο να χωρισατε γιατι την επιασες με αλλον....
αλλο να χωρισατε γιατι σε επιασε με αλλη....
Αλλο με καβγα....
κ αλλο να χωρισατε σαν κυριοι  σενα τραπεζι με καφεδακι κ φιλικη ντομπρα κουβεντα
υου στυλ ξερεις δεν νιωθω καλα πλεον καλυτερα να χωρισουμε πριν ξενερωσουμε.....
μονος σου καταλαβαινεις τον λογο που ερχετε αναλογα με την καθε περιπτωση πιστευω...

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
φιλε μου διαβασα ολες τις σελιδες
οντως καποιοι εδωσαν σοβαρες απαντησεις
ομως ολοι ειναι λαθος(εκτως κ αν δεν το προσεξα)
Γιατι κανεις δεν ρωτησε το ποιο συμαντικο....
πως χωρισατε?
αλλο να χωρισατε γιατι την επιασες με αλλον....
αλλο να χωρισατε γιατι σε επιασε με αλλη....
Αλλο με καβγα....
κ αλλο να χωρισατε σαν κυριοι  σενα τραπεζι με καφεδακι κ φιλικη ντομπρα κουβεντα
υου στυλ ξερεις δεν νιωθω καλα πλεον καλυτερα να χωρισουμε πριν ξενερωσουμε.....
μονος σου καταλαβαινεις τον λογο που ερχετε αναλογα με την καθε περιπτωση πιστευω...
Μπορεί να ηταν μουγκή η κοπέλα!Ή παρθένα!Ή να είχε :2funny: Πακιστανικό κινητό!Μπορεί πάλι να ηταν το κορόιδο της!Η να ήταν νάνος!!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
φιλε μου διαβασα ολες τις σελιδες
οντως καποιοι εδωσαν σοβαρες απαντησεις
ομως ολοι ειναι λαθος(εκτως κ αν δεν το προσεξα)
Γιατι κανεις δεν ρωτησε το ποιο συμαντικο....
πως χωρισατε?
αλλο να χωρισατε γιατι την επιασες με αλλον....
αλλο να χωρισατε γιατι σε επιασε με αλλη....
Αλλο με καβγα....
κ αλλο να χωρισατε σαν κυριοι  σενα τραπεζι με καφεδακι κ φιλικη ντομπρα κουβεντα
υου στυλ ξερεις δεν νιωθω καλα πλεον καλυτερα να χωρισουμε πριν ξενερωσουμε.....
μονος σου καταλαβαινεις τον λογο που ερχετε αναλογα με την καθε περιπτωση πιστευω...

Το ρώτησα εγώ 1 σελίδα πίσω. Οπως ρωτησα και κατι αλλο, αλλα απαντηση δεν πήρα.


Μελετάτε τας γραφάς ( των αλλων )πρην γραψετε
τας δικας σας.  :cheesy:

 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Το ρώτησα εγώ 1 σελίδα πίσω. Οπως ρωτησα και κατι αλλο, αλλα απαντηση δεν πήρα.


Μελετάτε τας γραφάς ( των αλλων )πρην γραψετε
τας δικας σας.  :cheesy:
τοτε συγνωμη δεν το προσεξα :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom