Νέα

Εξαντληση και ταση λιποθυμιας μετα απο εντονο σεξ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
μια και καλη τη Μαρια Παλαμη

371da2faa06c1f0c9ba1-1428191846.jpg
Κατι ειναι κι αυτο! Ημουνα λεει στεναχωρημενος που δεν ειχα γκομενα..ωσπου ειδα καποιον που δεν ειχε χερια!! Οποτε καλη και η παλαμη!
 

Stil520

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.653
Like
0
Πόντοι
16
Aπό όλους όσους την γάμησαν, εσένα σε θεωρεί το μεγαλύτερο θύμα για να την κάνει μάνα τώρα που 30ρισε
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Aπό όλους όσους την γάμησαν, εσένα σε θεωρεί το μεγαλύτερο θύμα για να την κάνει μάνα τώρα που 30ρισε
Ενταξει ρε τυπε..ελεος! ψαχνεις για παρθενες εσυ? το θεμα ειναι να βρουμε ενα καλο καλουπι(γυναικα) να αναπαραχθουμε..αν μας κανει γερα και υγιη παιδια εχουμε πετυχει στην επιλογη μας...
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Ενταξει ρε τυπε..ελεος! ψαχνεις για παρθενες εσυ? το θεμα ειναι να βρουμε ενα καλο καλουπι(γυναικα) να αναπαραχθουμε..αν μας κανει γερα και υγιη παιδια εχουμε πετυχει στην επιλογη μας...

οχι φιλε μου δεν ειναι ετσι....αν ειναι να την εχει γαμησει ενας στρατωνας πριν να μου λειπουν τα παιδια....δεν σου λεω για παρθενα...αλλα με ρεγουλο
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.999
Κριτικές
1
Like
2.791
Πόντοι
606
Ενταξει ρε τυπε..ελεος! ψαχνεις για παρθενες εσυ? το θεμα ειναι να βρουμε ενα καλο καλουπι(γυναικα) να αναπαραχθουμε..αν μας κανει γερα και υγιη παιδια εχουμε πετυχει στην επιλογη μας...
μποι δεν εχουμε ολοι ιδια στανταρς :hi:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Κατι ειναι κι αυτο! Ημουνα λεει στεναχωρημενος που δεν ειχα γκομενα..ωσπου ειδα καποιον που δεν ειχε χερια!! Οποτε καλη και η παλαμη!

ε αντε πανε παιξτην ,πιες το γαλατακι σου και νανι
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
οχι φιλε μου δεν ειναι ετσι....αν ειναι να την εχει γαμησει ενας στρατωνας πριν να μου λειπουν τα παιδια....δεν σου λεω για παρθενα...αλλα με ρεγουλο
Ξεπερνα τα κομπλεξ τυπε! η αλλοιως γινε μουσουλαμονος τζιχαντιστης..αυτοι εχουν τετοιες αποψεις... :s&m_1:
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Ειχα παει για καφε Κολωνακι πριν λιγες μερες, και εκει που επινα με φιλο το καφεδακι μας απεναντι μας ηρθαν 2 αξιογαμητες γκομενες γυρω στα 30-32..οπως τις κοιταξα καλυτερα, θεωρησα οτι καπου την ηξερα την μια απο αυτες..σε λιγα δευτερολεπτα ειχα καταλαβει οτι η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν μια παλια μου σχεση! Την πλησιασα και της λεω..εισαι η Μαρια? με θυμασαι? ειμαι ο Νεστωρας! το τι ακολουθησε δεν λεγεται! βρε που εισαι , τι κανεις κλπ..καθησαμε ολοι μαζι,,και οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ανταλλαξαμε τηλεφωνα..ηλπιζα να μην με παρει δεν ξερω γιατι..σημερα ομως το απογευμα κτυπησε το κινητο..ηταν αυτη...επαθα πλακα..μου ζητησε να βγουμε το Σαββατο..ο φιλος λεει να μην βγω..θαναι λαθος λεει.. ξαναζεσταμενο φαγητο..εχει τυχει σε καποιον απο εσας να ξαναγυρισει σε παλια σχεση του υστερα απο χρονια? πως ηταν? πιο εντονο? καπως κρυα φαση ισως? αν τοχει βιωσει κανεις ας γραψει..
Να αλλάξεις το Νέστωρας και να το κάνεις Νάστωρας, ώστε αν κάποια δεν σε θυμάται όταν της συστηθείς και σου πεί γεμάτη απορία
"Νάστωρας? Ποιος Νάστωρας?" εσύ να απαντήσεις "αυτός που είναι στο γαμήσι μάστορας" και να την αποτελειώσεις
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Να αλλάξεις το Νέστωρας και να το κάνεις Νάστωρας, ώστε αν κάποια δεν σε θυμάται όταν της συστηθείς και σου πεί γεμάτη απορία
"Νάστωρας? Ποιος Νάστωρας?" εσύ να απαντήσεις "αυτός που είναι στο γαμήσι μάστορας" και να την αποτελειώσεις
Δεν μπορω να της πω τετοιο ψεμα, γιατι μ εχει δοκιμασει και με ξερει!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Να αλλάξεις το Νέστωρας και να το κάνεις Νάστωρας, ώστε αν κάποια δεν σε θυμάται όταν της συστηθείς και σου πεί γεμάτη απορία
"Νάστωρας? Ποιος Νάστωρας?" εσύ να απαντήσεις "αυτός που είναι στο γαμήσι μάστορας" και να την αποτελειώσεις

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γαμω τον θεο σου πεθανα αχαχαχχαχχα
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
συμφωνω με kapsoni
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
ετσι οπως τα διαβαζα που φαινεται ο πιο λογικος,τωρα σχετικα με το φιλο μας,αφου ξερεις τι θες να κανεις τι μας ρωτας?
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
528
Πόντοι
36
Διαφωνώ με τον  kapsoni.συμφωνω να γυρίσεις. Κάνε ότι τραβάει η ψυχή σου.ακου το ένστικτο σου....
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
528
Πόντοι
36
Καλύτερα  να μετανιώσεις για κάτι που έχεις κάνει πάρα για κάτι που δεν έκανες πότε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom