Νέα

Εξαντληση και ταση λιποθυμιας μετα απο εντονο σεξ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
ετσι οπως τα διαβαζα που φαινεται ο πιο λογικος,τωρα σχετικα με το φιλο μας,αφου ξερεις τι θες να κανεις τι μας ρωτας?
Βασικα ρωτησα αν ειχε κανεις τετοια εμπειρια..το χασιμο χρονου φοβαμαι και οχι αν εχει γαμηθει με καμποσους..
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Τυπε μην ακους κανεναν.
Κοιτα ευθεια και περπατα μπροστα. :S

maxresdefault.jpg
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Αν διαβασες το αρχικο μου ποστ το ειπα..αξιογαμητη τυπε! Καλυτερη απ οτι ηταν μικρη..πιο γυναικα θα ελεγα!

Tυπε για την Κυριακη μας εχεις ετοιμασει κανενα καλο θεμα ή να παμε να κανουνε μπανιο?  :think: :S :S :S
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Παντως τυποι υπαρχει και ενα εξτρα κινητρο για να ξαναγυρισω..οταν την ειχα παλια για 8 μηνες περιπου επειδη ημουν μικρος και  :jerking:  
δεν ειχα τιμησει το κωλαρακι της..νομιζω ειναι ευκαιρια να ρεφαρω... :tits:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
μαγκα εγω ειχα γκομενα παλια που την εβαζα στα 4 να την γαμαω για να βλεπω 2 ξενους στην τηλεοραση


κ αλλη μια που την σουταρα μετα την εξοδο κ καλα χωρις να την γαμαω για να ερθω να ποσταρω στο σαιτ
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Ειχα παει για καφε Κολωνακι πριν λιγες μερες, και εκει που επινα με φιλο το καφεδακι μας απεναντι μας ηρθαν 2 αξιογαμητες γκομενες γυρω στα 30-32..οπως τις κοιταξα καλυτερα, θεωρησα οτι καπου την ηξερα την μια απο αυτες..σε λιγα δευτερολεπτα ειχα καταλαβει οτι η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν μια παλια μου σχεση! Την πλησιασα και της λεω..εισαι η Μαρια? με θυμασαι? ειμαι ο Νεστωρας! το τι ακολουθησε δεν λεγεται! βρε που εισαι , τι κανεις κλπ..καθησαμε ολοι μαζι,,και οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ανταλλαξαμε τηλεφωνα..ηλπιζα να μην με παρει δεν ξερω γιατι..σημερα ομως το απογευμα κτυπησε το κινητο..ηταν αυτη...επαθα πλακα..μου ζητησε να βγουμε το Σαββατο..ο φιλος λεει να μην βγω..θαναι λαθος λεει.. ξαναζεσταμενο φαγητο..εχει τυχει σε καποιον απο εσας να ξαναγυρισει σε παλια σχεση του υστερα απο χρονια? πως ηταν? πιο εντονο? καπως κρυα φαση ισως? αν τοχει βιωσει κανεις ας γραψει..

κοίτα τη μαλακία θα την κάνεις κοίτα όμως να το παίξεις καλά ωστε ότι κάνεις να το κάνεις χωρίς σχέση και δευσμέυσεις αλλά ελευθεριακά
κοίτα υπάρχει και η ατάκα ξαναζεσταμένο φαγητό ξινό γαμήσι αλλά υπάρχει και η ατάκα ε να μην θυμηθούμε λίγο τα παλιά ???
πρίν πόσα χρόνια πηδιόσασταν?
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
μαγκα εγω ειχα γκομενα παλια που την εβαζα στα 4 να την γαμαω για να βλεπω 2 ξενους στην τηλεοραση


κ αλλη μια που την σουταρα μετα την εξοδο κ καλα χωρις να την γαμαω για να ερθω να ποσταρω στο σαιτ
τυπε δεν σουταρουμε ποτε τις γκομενες..τις κραταμε μεχρι να βαρεθουν να φυγουν μονες τους..ακου αυτην την συμβουλη και θασαι κερδισμενος..
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
μαγκα εγω ειχα γκομενα παλια που την εβαζα στα 4 να την γαμαω για να βλεπω 2 ξενους στην τηλεοραση


κ αλλη μια που την σουταρα μετα την εξοδο κ καλα χωρις να την γαμαω για να ερθω να ποσταρω στο σαιτ
κ εγω βατραχε, ημουν εξω στο μπαλκονι κ επαιρνα ματι απεναντι που γαμιωνται, αλλα μπηκα μεσα για να μιλησω με τη μαριαννα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
μαγκα εγω ειχα γκομενα παλια που την εβαζα στα 4 να την γαμαω για να βλεπω 2 ξενους στην τηλεοραση


κ αλλη μια που την σουταρα μετα την εξοδο κ καλα χωρις να την γαμαω για να ερθω να ποσταρω στο σαιτ

Πρεπει να ησουνα πολυ ερωτευμενος και με τις 2 τυπε.  :S :S :S
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
κοίτα τη μαλακία θα την κάνεις κοίτα όμως να το παίξεις καλά ωστε ότι κάνεις να το κάνεις χωρίς σχέση και δευσμέυσεις αλλά ελευθεριακά
κοίτα υπάρχει και η ατάκα ξαναζεσταμένο φαγητό ξινό γαμήσι αλλά υπάρχει και η ατάκα ε να μην θυμηθούμε λίγο τα παλιά ???
πρίν πόσα χρόνια πηδιόσασταν?
Πριν απο 10 χρονια τυπε..πιτσιρικια ημασταν..νεανικος ερωτας.. :zfuck: :zfuck:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
μαγκα εγω ειχα γκομενα παλια που την εβαζα στα 4 να την γαμαω για να βλεπω 2 ξενους στην τηλεοραση


κ αλλη μια που την σουταρα μετα την εξοδο κ καλα χωρις να την γαμαω για να ερθω να ποσταρω στο σαιτ

evg w mia thn phdousa sta orthia kai ayth egrafe sto fb ,
otan teleiwsa tis eipa ante fyge twra teleiwsa  :wanker: :erection: :orchestra:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.999
Κριτικές
1
Like
2.791
Πόντοι
606
τυπε δεν σουταρουμε ποτε τις γκομενες..τις κραταμε μεχρι να βαρεθουν να φυγουν μονες τους..ακου αυτην την συμβουλη και θασαι κερδισμενος..
σταρ μαι μποι,παρ το αλλιως γιατι εχεις βρει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom