Νέα

Εξαντληση και ταση λιποθυμιας μετα απο εντονο σεξ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τυποι ξεχασα να σας πω οτι η γκομενα εχει αναβαθμιστει! οδηγει smartaki ενω εχει και μονιμη δουλεια..(νοσοκομα σε μεγαλο νοσηλευτικο ιδρυμα) δλδ εχει το δικο της πορτοφολι..νομιζω στην εποχη μας μετραει αυτο ετσι?
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Τυποι ξεχασα να σας πω οτι η γκομενα εχει αναβαθμιστει! οδηγει smartaki ενω εχει και μονιμη δουλεια..(νοσοκομα σε μεγαλο νοσηλευτικο ιδρυμα) δλδ εχει το δικο της πορτοφολι..νομιζω στην εποχη μας μετραει αυτο ετσι?
θα εχεις και δωρεαν εξετασεις, τι αλλο θες
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
θα εχεις και δωρεαν εξετασεις, τι αλλο θες
κανει νυχτερινα ομως τυπε..και ξερεις τι γινεται τα βραδια στα νοσοκομεια με τους γιατρους και τις νοσοκομες..φανταζομαι θαχεις ακουστα..
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
κανει νυχτερινα ομως τυπε..και ξερεις τι γινεται τα βραδια στα νοσοκομεια με τους γιατρους και τις νοσοκομες..φανταζομαι θαχεις ακουστα..
ε, καπως πρεπει να περασει η ωρα..
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Όχι φίλε μου . Δεν θα γύρναγα ποτέ. Απαγορεύετε να γυρίσεις πίσω.  :sunglasses:
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Όχι φίλε μου . Δεν θα γύρναγα ποτέ. Απαγορεύετε να γυρίσεις πίσω.   :sunglasses:
τυπε την ιστορια με τον Χοτζα την ξερεις..ητανε χορτατος και αφου εφαγε και το καρπουζακι του τοτε κατουρησε τις φλουδες..οταν ξαναπεινασε και δεν ειχε τι να φαει κοιταγε τις φλουδες και ελεγε..αυτην δεν την κατουρησα, την τρωει κοιταει και την αλλη το ιδιο  την εφαγε..στο τελος τις εφαγε ολες! ε κατι τετοιο ισχυει με την δικη μου φαση..οταν πεινας τιποτα δεν απαγορευετε..
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Man , τα ειχατε πριν 10 χρονια οπως αναφερεις .

Υπαρχει μια πολυ σοβαρη περιπτωση να συναντησεις εναν διαοφρετικο ανθρωπο αυτη την φορα .

Εσυ σκεφτεσαι για σχεση ?

Βγες για ενα καφε . Μιληστε ....κανε τις παρατηρησεις σου στο τροπο που σκεφτεται πλεον....αλλα και ενεργει .

ΚΑι στην πορεια εαν νιωσεις οτι υπαρχει χημεια ...σκεφτεσαι για σχεση .

ΚΑι αυτη απο πλευρας της σιγουρα θα ψαχνει να βρει τις διαφορες με το ατομο που γνωριζε .....πριν 10 χρονια .

Πανω απο ολα δεν εχεις τιποτα να χασεις να κανεις παρεα μαζι της .....καντο και βλεπεις και μετα εξαγεις συμπερασματα .

 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
Βασικα ρωτησα αν ειχε κανεις τετοια εμπειρια..το χασιμο χρονου φοβαμαι και οχι αν εχει γαμηθει με καμποσους..

Εγω ειχα γυρισει σε παλια σχεση αλλα δεν ηταν το ιδιο σε κανεναν τομεα και μεσα σε εναν μηνα το εδωσα δρομο.
Αργοτερα αποδειχτηκε οτι η γκομενα οντως εψαχνε να παντρευτει κατα κυριο λογο ... αλλα αυτο ειναι καθαρα στη δικη μου περιπτωση.
Υπαρχουν και εξαιρεσεις αν θες να το δεις ετσι.

Το χειροτερο ηταν που ειχα και αμφιβολιες αν εκανα το σωστο που ξαναχωρισα γιατι βλεπεις ειχα ξενερωσει φουλ , αλλα τελικα εκανα αυτο που ενιωθα εγω και στις 2 περιπτωσεις και αποδειχτηκε σωστο.
Οποτε κανεις δεν θα σου πει τι ειναι σωστο κ τι λαθος για σενα.Εσυ πρεπει να κρινεις.

Αλλα το Ναστωρα ΠΡΕΠΕΙ να το κανεις κολλητε.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006

zoolander1453

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
53
Πόντοι
16
φιλε κανε αυτο που λεει η ψυχη σου και ασε τους αλλους να λενε...
οσες φορες εκανα αυτο που με προετρεπαν οι αλλοι να κανω εφαγα τα μουτρα μου.
δεν σου εξασσφαλιζει κανεις οτι αν κανεις αυτο που πιστευεις εσυ οτι δεν θα φας τα μουτρα σου αλλα τουλαχιστον θα εισαι δικη σου επιλογη και αποφαση.
πανω απο ολα να περασεις καλα
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Ειχα παει για καφε Κολωνακι πριν λιγες μερες, και εκει που επινα με φιλο το καφεδακι μας απεναντι μας ηρθαν 2 αξιογαμητες γκομενες γυρω στα 30-32..οπως τις κοιταξα καλυτερα, θεωρησα οτι καπου την ηξερα την μια απο αυτες..σε λιγα δευτερολεπτα ειχα καταλαβει οτι η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν μια παλια μου σχεση! Την πλησιασα και της λεω..εισαι η Μαρια? με θυμασαι? ειμαι ο Νεστωρας! το τι ακολουθησε δεν λεγεται! βρε που εισαι , τι κανεις κλπ..καθησαμε ολοι μαζι,,και οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ανταλλαξαμε τηλεφωνα..ηλπιζα να μην με παρει δεν ξερω γιατι..σημερα ομως το απογευμα κτυπησε το κινητο..ηταν αυτη...επαθα πλακα..μου ζητησε να βγουμε το Σαββατο..ο φιλος λεει να μην βγω..θαναι λαθος λεει.. ξαναζεσταμενο φαγητο..εχει τυχει σε καποιον απο εσας να ξαναγυρισει σε παλια σχεση του υστερα απο χρονια? πως ηταν? πιο εντονο? καπως κρυα φαση ισως? αν τοχει βιωσει κανεις ας γραψει..

οι γυναικες συνηθως γυρνανε σε πρωην .... γυρνα και εσυ ..... αν δεν εχεις τιποτα καλυτερα αυτο το διαστημα .... και βλεπεις πως θα παει ... ποτε δεν ξερεις .... ισως τα πραγματα ειναι καλυτερα ... ισως ομως και χειροτερα ...


η ζωη ειναι απλη μην την κανεις συνθετη !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom