Νέα

Εξαντληση και ταση λιποθυμιας μετα απο εντονο σεξ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Δεν θα γινει τιποτα αν δεν πας.
Τα εχουμε πει τοσες φορες. Ο δικαστικος αντιπροσωπος δεν ασχολειται. Ενας στους εκατό μπορει να στειλει τα περιπολικα να ψαχνουν τα μελη, αν ειναι κανενας παραξενος. Στην πραξη τιποτα δεν γινεται, εξαλλου αυτες οι εκλογες ειναι ευκολες αφου δεν εχουν σταυρούς.


Μολαταυτα αν καποια στιγμη πας να ψηφισεις, μπορει ο δικαστικος αντιπροσωπος να το παρει χαμπαρι, να σε ξεχεσει και να σε κρατησει.
το σκεφτηκα και μαλλον δεν θα παω για ψηφο και ειναι κριμα να χασει μια ψηφο η Ν.Δ πρεπει να φυγουν οι αριστερες χολερες απο πανω..ουτε ψηφος χαμενη..αν παω αργα μπορει να με κρατησει?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
το βρηκες οτι ειμαι χεστης..και ως γνησιος δειλος φοβαμαι πολυ τις εξετασεις ειλικρινα τωρα..
Λοιπον σοβαρα τωρα, ακου.
Κι εγω τις φοβομουν τις εξετασεις.
Στα 35 μου εκανα ομως εξετασεις (τσεκ απ) μετα απο πιεση της οικογενειας μου.
Και μου βρηκαν τα λιπιδια και τα τριγλυκεριδια στο θεο.
Το αντιμετωπισα και τωρα ειμαι ενταξει.

Αν δεν ειχα κανει τις εξετασεις, κανενας δεν μπορει να μου επιβεβαιωσει οτι δεν θα παθαινα κανενα εμφραγμα πριν τα 40 με τετοιες τιμές που ειχα.
σε καλυψα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
το σκεφτηκα και μαλλον δεν θα παω για ψηφο και ειναι κριμα να χασει μια ψηφο η Ν.Δ πρεπει να φυγουν οι αριστερες χολερες απο πανω..ουτε ψηφος χαμενη..αν παω αργα νπορει να με κρατησει?
Οσο αργα και να πας, μπορει να σε κρατησει για το μετρημα στο τελος.

Αν θελεις οπωσδηποτε να ψηφισεις, πηγαινε κατα τις 6 το απογευμα, πες στον αντιπροσωπο οτι εισαι μελος της εφορευτικης, ζητας συγνωμη αλλά ειχες σοβαρο προβλημα υγειας με υποτασικη κριση (αν το ακουσει αυτο δεν θα σε πιεσει, κανενας δεν θελει να εχει καποιον που μπορει να του σωριαστει κατω ξαφνικα) και προσφερσου να βοηθησεις απο εκει και περα στο μετρημα "αν και δεν νιωθεις πολυ καλα". Εγω λεω οτι θα σε αφησει να φυγεις...
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Λοιπον σοβαρα τωρα, ακου.
Κι εγω τις φοβομουν τις εξετασεις.
Στα 35 μου εκανα ομως εξετασεις (τσεκ απ) μετα απο πιεση της οικογενειας μου.
Και μου βρηκαν τα λιπιδια και τα τριγλυκεριδια στο θεο.
Το αντιμετωπισα και τωρα ειμαι ενταξει.

Αν δεν ειχα κανει τις εξετασεις, κανενας δεν μπορει να μου επιβεβαιωσει οτι δεν θα παθαινα κανενα εμφραγμα πριν τα 40 με τετοιες τιμές που ειχα.
σε καλυψα?
εχεις δικιο μου το λενε ολοι..βεβαια ειμαι αδυνατος 1.78/73 κιλα οποτε λιγο δυσκολο για λιπιδια κλπ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
εχεις δικιο μου το λενε ολοι..βεβαια ειμαι αδυνατος 1.78/73 κιλα οποτε λιγο δυσκολο για λιπιδια κλπ
Καμία σημασια.
Ειδικα για τις χοληστερίνες.
Επιπλεον να δεις πιεση/ζαχαρο.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
σορρυ τι σχεση εχει το ενα με το αλλο? μακαρι ναταν τρολλ αυτο..τυπε εφιαλτικο να νιωθεις οτι σβηνεις μετα απο το σεξ..ποτε μην το νιωσει κανεις σας..
:2funny:
Τι κερδιζεις ρε παλικαρι απο τις μαλακιες που λες;
Εισαι και μετριο τρολ παναθεμα σε. Τα καλα τρολ, τα εκτιμω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
:2funny:
Τι κερδιζεις ρε παλικαρι απο τις μαλακιες που λες;
Εισαι και μετριο τρολ παναθεμα σε. Τα καλα τρολ, τα εκτιμω.
Για πες ενα καλο τρολ εδω μεσα που εκτιμας ρε τύπε.
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Καμία σημασια.
Ειδικα για τις χοληστερίνες.
Επιπλεον να δεις πιεση/ζαχαρο.
πιεση εχω καλη..με ηλεκτρονικο πιεσομετρο εχω 12/8. παντως ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον τυποι..αν κανω τις εξετασεις θα ενημερωσω για να ξερετε και σεις να προσεχετε..
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
:2funny:
Τι κερδιζεις ρε παλικαρι απο τις μαλακιες που λες;
Εισαι και μετριο τρολ παναθεμα σε. Τα καλα τρολ, τα εκτιμω.
ρε φιλε τρολαρουν με θεματα υγειας? εκτος κι εισαι κανα 15χρονο οποτε κακως εισαι εδω,,ειναι σαιτ ενηλικων
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
πιεση εχω καλη..με ηλεκτρονικο πιεσομετρο εχω 12/8. παντως ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον τυποι..αν κανω τις εξετασεις θα ενημερωσω για να ξερετε και σεις να προσεχετε..
Δοκιμασε να φας μπολικο ψωμι και μετα οταν χεσεις να σφιχτεις παρα παρα πολυ.Και να μας πεις τι θα γινει.
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Δοκιμασε να φας μπολικο ψωμι και μετα οταν χεσεις να σφιχτεις παρα παρα πολυ.Και να μας πεις τι θα γινει.
προς το παρον εχω πλακωθει στα σουβλακια και στις μπριζολες..ειδα βελτιωση παντως..ου γαρ ερχεται μονον τυποι!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ρε φιλε τρολαρουν με θεματα υγειας? εκτος κι εισαι κανα 15χρονο οποτε κακως εισαι εδω,,ειναι σαιτ ενηλικων
Τυπε δεν φανταζομουν ποτε οτι μιλουσες σοβαρα. Με συγχωρεις.
Βασιλικο πολτο εχεις δοκιμασει;  :grin:
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
τυποι και μια ανακοινωση που θα συγκλονισει! επειδη κατηγορηθηκα αδικως για μεγαλος τρολλερ αυτο ηταν το τελευταιο θεματακι που ανοιξα..μελος βεβαια θα παραμεινω γιατι γουσταρω το σαιτ και σας αγαπαω ομως οσο και να χτυπιεστε δεν αλλαζω γνωμη..τελος τα θεματακια! λυπαμαι αλλα τα θελατε και τα παθατε!  :'( :'(
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
τι εγινε? τι βουβαμαρα επεσε! τοσο πολυ σας στοιχισε?  :tooth: :tooth:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.710
Like
2.466
Πόντοι
606
σταρ86 αυτο που λες το εχω παθει 2 φορες.. Ο λογος οτι ειναι το παθος μας και οτι δεν θα χορτασουμε ποτε το σεξ. Εχει να κανει με το παθος χωρις να ακουμε το σωμα μας δηλαδη.. Ο εγωισμος μας οτι μπορουμε να  :zfuck: :zfuck: αβερτα κουβερτα η υπερηφανεια  να δειξω στην γκομενα οτι ειμαι ο πρωτος μαγκας και θα  :zfuck: συναιχεια μας εξαντλει απο το συνεχομενο σεξ.. Να ξερεις ενα πραγμα το πηγαδι δεν χαλαει ο κουβας χαλαει δεν ειμαστε ατρωτοι αλλα απλοι ανθρωποι :) Αυτο πρεπει να το κατανοησουμε το σεξ δεν ειναι για χορταση Ο οργανισμος μας μας λεει ποτε εχει χορτασει. Εκει πρεπει να σταματησουμε :) Οπως το φαγητο οταν τρωμε ασυστολα παχαινουμε και με το σεξ χωρις  σταματημο εξαντλουμαστε και αυτα που ειπαν οι αλλοι φιλοι ειναι σωστα υπογλυκαιμια- θερμοπλυξια ασχετος ερκοντισιον κτλ. ξεπερασες τον εαυτο στου.Πρεπει να βαλεις ορια να μην κανεις πραγματα περαν των δυνατοτητων σου. Εισαι ειμαστε  ανθρωποι και οχι ρομποτ μετρον αριστον  :)         ΥΓ.. Ασχετο λιγο με το θεμα αλλα και σχετικο κατα καποιο τροπο :) απλα το λεω σαν ενεργεια οχι οτι να το κανεις για να κανεις 2 μερες σεξ :grin: Φαε 1 κατουλια τις σουπας μελι με μια κουταλια τις σουπας ταχινι πανω σε 1 μπανανα το πρωι και 1-2 φετες  ψωμι ολικης με καμια 10αρια ωμα αμυγδαλα θα παρεις ενεργεια πολυ μεγαλη αλλα οταν θα εισαι καλα οχι τωρα που συνερχεσαι αυτο κανω καθε πρωι α παιρνω και 1000 ml ωμεγα 3 και ειμαι σουπερ μεγαλη ευεξια  :)  
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
σταρ86 αυτο που λες το εχω παθει 2 φορες.. Ο λογος οτι ειναι το παθος μας και οτι δεν θα χορτασουμε ποτε το σεξ. Εχει να κανει με το παθος χωρις να ακουμε το σωμα μας δηλαδη.. Ο εγωισμο μας οτι μπορουμε να  :zfuck: :zfuck: αβερτα κουβερτα η υπεριφανια να δειξω στην γκομενα οτι ειμαι ο πρωτος μαγκας και θα  :zfuck: συναιχεια μας εξαντλει απο το συνεχωμενο σεξ.. Να ξερεις ενα πραγμα το πηγαδι δεν χαλαει ο κουβας χαλαει δεν ειμαστε ατρωτοι αλλα απλοι ανθρωποι :) Αυτο πρεπει να το κατανοησουμε το σεξ δεν ειναι για χορταση Ο οργανισμος μας μας λεει ποτε εχει χορτασει. Εκει πρεπει να σταματησουμε :) Οπως το φαγητο οταν τρωμε ασυστολα παχαινουμε και με το σεξ χωρια σταματημο εξαντλουμαστε και αυτα που ειπαν οι αλλοι φιλοι ειναι σωστα υπογλυκαιμια θερμοπλυξια ασχετος ερκοντισιον κτλ. ξεπερασες τον εαυτο στου.Πρεπει να βαλεις ορια να μην κανεις πραγματα περαν των δυνατοτητων σου. Εισαι ειμαστε  ανθρωποι και οχι ρομποτ μετρον αριστον  :)         ΥΓ.. Ασχετο λιγο με το θεμα αλλα και σχετικο κατα καποιο τροπο :) απλα το λεω σαν ενεργεια οχι οτι να το κανεις για να κανεις 2 μερες σεξ :grin: Φαε 1 κατουλια τις σουπας μελι με μια κουταλια τις σουπας ταχινι πανω σε 1 μπανανα το πρωι και 1-2 φετες  ψωμι ολικης με καμια 10αρια ωμα αμυγδαλα θα παρεις ενεργεια πολυ μεγαλη αλλα οταν θα εισαι καλα οχι τωρα που συνερχεσαι αυτο κανω καθε πρωι α παιρνω και 1000 ml ωμεγα 3 και ειμαι σουπερ μεγαλη ευεξια  :)  
τυπε σωστα οσα λες..εκεινο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι οτι ειχα στυση χωρις να το ζορισω γι αυτο και προχωρησα σε 3η φορα..ισως να ηταν αντανακλαστικη στυση ξερεις..απο δω και περα προσοχη παντως..α και να αναφερω οτι δεν παιρνω ποτε βοηθηματα βιαγκρα κλπ..
 

Επισκέπτης
τυποι και μια ανακοινωση που θα συγκλονισει! επειδη κατηγορηθηκα αδικως για μεγαλος τρολλερ αυτο ηταν το τελευταιο θεματακι που ανοιξα..μελος βεβαια θα παραμεινω γιατι γουσταρω το σαιτ και σας αγαπαω ομως οσο και να χτυπιεστε δεν αλλαζω γνωμη..τελος τα θεματακια! λυπαμαι αλλα τα θελατε και τα παθατε!  :'( :'(

Οχι ρε φιλε, μη ξηγιεσαι ετσι.

Να τρως καλο πρωινο και θα εισαι μια χαρα. και θα γαμας και θα εισαι ξεκουραστος να γραφεις νεα θεματακια.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.710
Like
2.466
Πόντοι
606
τυπε σωστα οσα λες..εκεινο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι οτι ειχα στυση χωρις να το ζορισω γι αυτο και προχωρησα σε 3η φορα..ισως να ηταν αντανακλαστικη στυση ξερεις..απο δω και περα προσοχη παντως..α και να αναφερω οτι δεν παιρνω ποτε βοηθηματα βιαγκρα κλπ..
μετα τα 27-28 στον ανδρα η αντοχη στο σεξ μειωνετε  πολυ :) Οχι και οτι μεχρι εκει δεν μπορει κανεις να παθει υπερκοποση κτλ κτλ με το ασταματητο σεξ αλλα μετα απο εκει θελει και κανα καφε καμια παυση να ερχεται μονο του :) Το αριστο ειναι το μετρο :)
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Οχι ρε φιλε, μη ξηγιεσαι ετσι.

Να τρως καλο πρωινο και θα εισαι μια χαρα. και θα γαμας και θα εισαι ξεκουραστος να γραφεις νεα θεματακια.
να κι ενας σωστος τυπος! οντως φιλε δεν ετρωγα καλα οχι το πρωι αλλα τα βραδια..ολο φρουτα και τετοια..με τηνν ζεστη δεν εχω πολυ ορεξη..γενικα το κρεας απαραιτητο τυποι..αυτο που λενε οτι βλαπτει κλπ ειναι βλακεια..ας ελπισουμε οτι ειναι κατι περαστικο..
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
μετα τα 27-28 στον ανδρα η αντοχη στο σεξ μειωνετε  πολυ :) Οχι και οτι μεχρι εκει δεν μπορει κανεις να παθει υπερκοποση κτλ κτλ με το ασταματητο σεξ αλλα μετα απο εκει θελει και κανα καφε καμια παυση να ερχεται μονο του :) Το αριστο ειναι το μετρο :)
να σε ρωτησω..ειχες νιωσει αδυναμια μονο η και ταση λιποθυμιας? θυμασαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom