Νέα

Εξαντληση και ταση λιποθυμιας μετα απο εντονο σεξ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τυποι καλησπερα..πριν 3 μερες ψωνισα μια μικρη(το πως και που δεν ειναι το θεμα μας) πηγασμε σε οτελ καναμε σεξ πρωτα πιπα, μετα απο λιγη ωρα καναμε κανονικα και τελος ο βλακας θελησα και τριτη φορα..οι καυλες σιδερενιες οποτε ειπα γιατι οχι ενα καλο πρωκτικο..την πηδουσα απο πισω καμποση ωρα ωσπου καποια στιγμη αρχισα και ιδρωνα πολυ, μιλαμε τυποι δεν εχυνα με τιποτα..τεσπα μετα απο αρκετη ωρα και αφου ειχα ξεκωλιασει την μικρη εχυσα αλλα πολυ λιγο..μετα ενιωσα να ζεσταινομαι πολυ ενω συνεχισα να ιδρωνω παρ οτι υπηρχε κλιματισμος..το αλλο πρωι που ξυπνησα ημουν καταχλωμος και ισα ισα που στεκομουν στα ποδια μμου..τωρα 3 μερεςς μετα αισθανομαι καλυτερα αλλα δεν εχω ανακτησει πληρως τις δυναμεις μου. τοχει παθει κανεις σας αυτο ποτε? τι μπορει να ηταν? σημειωτεον ειμαι 35 δεν καπνιζω, δεν πινω.. αλλα ξενυχταω πολυ..τα φωτα σας τυποι.. :helpplea:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Εγω το ειχα παθει αυτο οταν ξεκινουσα τα γαμησια στα 15 μου ρε τυπε.
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Εγω το ειχα παθει αυτο οταν ξεκινουσα τα γαμησια στα 15 μου ρε τυπε.
περιεργο γιατι ησουν πολυ νεος..εγω μαλλον αρχισα να μεγαλωνω..τρομαξα παντως τυποι..ηταν εφιαλτικο το συναισθημα..
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Τυποι καλησπερα..πριν 3 μερες ψωνισα μια μικρη(το πως και που δεν ειναι το θεμα μας) πηγασμε σε οτελ καναμε σεξ πρωτα πιπα, μετα απο λιγη ωρα καναμε κανονικα και τελος ο βλακας θελησα και τριτη φορα..οι καυλες σιδερενιες οποτε ειπα γιατι οχι ενα καλο πρωκτικο..την πηδουσα απο πισω καμποση ωρα ωσπου καποια στιγμη αρχισα και ιδρωνα πολυ, μιλαμε τυποι δεν εχυνα με τιποτα..τεσπα μετα απο αρκετη ωρα και αφου ειχα ξεκωλιασει την μικρη εχυσα αλλα πολυ λιγο..μετα ενιωσα να ζεσταινομαι πολυ ενω συνεχισα να ιδρωνω παρ οτι υπηρχε κλιματισμος..το αλλο πρωι που ξυπνησα ημουν καταχλωμος και ισα ισα που στεκομουν στα ποδια μμου..τωρα 3 μερεςς μετα αισθανομαι καλυτερα αλλα δεν εχω ανακτησει πληρως τις δυναμεις μου. τοχει παθει κανεις σας αυτο ποτε? τι μπορει να ηταν? σημειωτεον ειμαι 35 δεν καπνιζω, δεν πινω.. αλλα ξενυχταω πολυ..τα φωτα σας τυποι.. :helpplea:

Τύπε ο ιατρός εφημερίας του μπου-κομ πρέπει να πήγε για κατούρημα, αλλά μην ανησυχείς!

Σου έχω καλά νέα:

Επέστρεψε στο σάιτ ο παντογνώστης Trolldemort. Hold the line please!
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τύπε ο ιατρός εφημερίας του μπου-κομ πρέπει να πήγε για κατούρημα, αλλά μην ανησυχείς!

Σου έχω καλά νέα:

Επέστρεψε στο σάιτ ο παντογνώστης Trolldemort. Hold the line please!
τωρα που ειπες γιατρος..η αληθεια ειναι οτι εχω 10 χρονια να κανω εξετασεις..οταν μου παιρνουν αιμα τα παιζω τελειως και ετσι το αποφευγω..μετα απο αυτο που επαθα ομως θα παω οπωσδηποτε μολις συνελθω τελειως
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Μολονοτι εχεις παραδοση στις τρολιές, θα μπω στο τριπακι να σου πω οτι πρεπει να κανεις ενα τριπλεξ καρδιας και καρωτιδων. και εξεταση αιματος για λιπιδια και τριγλυκεριδια.
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.323
Like
1.949
Πόντοι
216
Διάφοροι,μπορεί,να είναι οι λόγοι...
Πτώση σακχάρου στο αίμα - υπογλυκαμία,δηλαδή - μετά την έντονη σωματική δραστηριότητα.
Εξάντληση του οργανισμού - υπερκόπωση
Αφυδάτωση (ανισορροπία στις τιμές Καλίου-Νατρίου)
Καρδιολογικό πρόβλημα
Φάρμακα (υπερτασικά για παράδειγμα)
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Μολονοτι εχεις παραδοση στις τρολιές, θα μπω στο τριπακι να σου πω οτι πρεπει να κανεις ενα τριπλεξ καρδιας και καρωτιδων. και εξεταση αιματος για λιπιδια και τριγλυκεριδια.
φιλε Αλεξ τρολλιες με θεματα υγειας δεν παιζουν..ξεχασα να πω οτι η πιεση μου ειναι κανονικη 12/8 και ουτε ταχυπαλμιες υπηρξαν..υποψιαζομαι καμμια αναιμια η απο την ζεστη που εφαγα ολο το καλοκαιρι εξαντληθηκα..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Κίνηση-ματ με συγχώνευση τρολο-θέματος με άλλο παλιότερο του ίδιου, αλλά με το νέο τρολο-τίτλο.  :cheesy:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Κίνηση-ματ με συγχώνευση τρολο-θέματος με άλλο παλιότερο του ίδιου, αλλά με το νέο τρολο-τίτλο.  :cheesy:
Ε βάλε κι εσυ εναν γενικο τιτλο "τρολιές του star86".
Mισες δουλειες κάνεις.
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Κίνηση-ματ με συγχώνευση τρολο-θέματος με άλλο παλιότερο του ίδιου, αλλά με το νέο τρολο-τίτλο.  :cheesy:
σορρυ τι σχεση εχει το ενα με το αλλο? μακαρι ναταν τρολλ αυτο..τυπε εφιαλτικο να νιωθεις οτι σβηνεις μετα απο το σεξ..ποτε μην το νιωσει κανεις σας..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
σορρυ τι σχεση εχει το ενα με το αλλο? μακαρι ναταν τρολλ αυτο..τυπε εφιαλτικο να νιωθεις οτι σβηνεις μετα απο το σεξ..ποτε μην το νιωσει κανεις σας..
Συνομολογεις δηλαδη οτι τα προηγουμενα ειναι τρολιές?
Και πώς να σε πιστεψουμε τωρα ρε τύπε?

Εισαι τωρα σαν τον βοσκο που φωναζε "λυκος" και τωρα δεν τον πιστευει κανενας.
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Συνομολογεις δηλαδη οτι τα προηγουμενα ειναι τρολιές?
Και πώς να σε πιστεψουμε τωρα ρε τύπε?

Εισαι τωρα σαν τον βοσκο που φωναζε "λυκος" και τωρα δεν τον πιστευει κανενας.
οχι αλλα λεω τ αλλα πιστεψτε οτι ειναι τρολλιες δεν με νοιαζει ασχετα αν δεν ειναι..τυπε εδω τα επαιξα..ιδρωνα με τον κλιματισμο στο φουλ και ενιωθα τις δυναμεις μου να με εγκαταλειπουν..με λογο τιμης σας το λεω παιδια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
οχι αλλα λεω τ αλλα πιστεψτε οτι ειναι τρολλιες δεν με νοιαζει ασχετα αν δεν ειναι..τυπε εδω τα επαιξα..ιδρωνα με τον κλιματισμο στο φουλ και ενιωθα τις δυναμεις μου να με εγκαταλειπουν..με λογο τιμης σας το λεω παιδια
Πωωωωωωωω ρε τι χεστης ειναι αυτος.
Ρε φιλε ενταξει, μπορει να ειναι μια υποταση, μια υπογλυκαιμια, μια αδιαθεσια.
Τι χεσμεντέν ειναι αυτο?
Αν ειχες ομως χεστει στ αληθεια, σημερα θα ειχες τρεξει να κανεις εξετασεις. Αρα μαλλον δεν εχεις χεστει αρκετα. Εκτος αν περιμενεις να σου δωσει τα φωτα του ο εφημερευων ιατρος του μπου κομ.
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
φιλε Αλεξ μια ερωτηση..με ορκο στα παντελονια που φοραω σου λεω οτι εχω επιλεγει μελος εφορευτικης επιτροπης και μαλιστα τακτικο..αν δεν παω θα γινει κατι? ειμαι χαλια ειλικρινα
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Πωωωωωωωω ρε τι χεστης ειναι αυτος.
Ρε φιλε ενταξει, μπορει να ειναι μια υποταση, μια υπογλυκαιμια, μια αδιαθεσια.
Τι χεσμεντέν ειναι αυτο?
Αν ειχες ομως χεστει στ αληθεια, σημερα θα ειχες τρεξει να κανεις εξετασεις. Αρα μαλλον δεν εχεις χεστει αρκετα. Εκτος αν περιμενεις να σου δωσει τα φωτα του ο εφημερευων ιατρος του μπου κομ.
το βρηκες οτι ειμαι χεστης..και ως γνησιος δειλος φοβαμαι πολυ τις εξετασεις ειλικρινα τωρα..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
φιλε Αλεξ μια ερωτηση..με ορκο στα παντελονια που φοραω σου λεω οτι εχω επιλεγει μελος εφορευτικης επιτροπης και μαλιστα τακτικο..αν δεν παω θα γινεςι κατι? ειμαι χαλια ειλικρινα
Δεν θα γινει τιποτα αν δεν πας.
Τα εχουμε πει τοσες φορες. Ο δικαστικος αντιπροσωπος δεν ασχολειται. Ενας στους εκατό μπορει να στειλει τα περιπολικα να ψαχνουν τα μελη, αν ειναι κανενας παραξενος. Στην πραξη τιποτα δεν γινεται, εξαλλου αυτες οι εκλογες ειναι ευκολες αφου δεν εχουν σταυρούς.


Μολαταυτα αν καποια στιγμη πας να ψηφισεις, μπορει ο δικαστικος αντιπροσωπος να το παρει χαμπαρι, να σε ξεχεσει και να σε κρατησει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom