Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606
Λεγε μωρή πουτανα που εισαι τώρα να έρθω να σε βιάσω
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606
Δεν φταίω εγώ δικέ μου ήταν η κακία στιγμή ήσουν άτυχος έπεσες σε δύσκολο μήνα πρέπει να σε γαμησω η εφάπαξ τώρα η σιγά σιγά διαλέγεις και παίρνεις το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο πιτσιρίκο μου
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Δεν φταίω εγώ δικέ μου ήταν η κακία στιγμή ήσουν άτυχος έπεσες σε δύσκολο μήνα πρέπει να σε γαμησω η εφάπαξ τώρα η σιγά σιγά διαλέγεις και παίρνεις το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο πιτσιρίκο μου
ούρησε και λίγο ρε θείε....
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
οι νησιωτες λενε οτι γαμανε τουριστριες φουλ καθε χρονο. μυθος η αληθεια?
θεωρω οτι personal trainers και προπονητες σε διαφορα γυναικεια αθληματα γαμανε αρκετα
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.385
Like
3.707
Πόντοι
456
οι νησιωτες λενε οτι γαμανε τουριστριες φουλ καθε χρονο. μυθος η αληθεια?
θεωρω οτι personal trainers και προπονητες σε διαφορα γυναικεια αθληματα γαμανε αρκετα
αν ειναι πλουσιοι ισως λενε την αληθεια
πολλα νησια ειναι πολυ απλα ερημος ακομα κ τα καλοκαιρια για τους ντοπιους
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.013
Like
18.055
Πόντοι
3.656
οι νησιωτες λενε οτι γαμανε τουριστριες φουλ καθε χρονο. μυθος η αληθεια?

Ε κάτι ντι τζέι,μπαρμεν,ομπρελάδες,ναυαγοσώστες,ξενοδοχοϋπάλληλοι,θα τρώνε.Βέβαια δεν είναι όπως παλιά που ερχόντουσαν όλες να πηδηχτούν και πηδούσαν και οι τσομπάνοι.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ε κάτι ντι τζέι,μπαρμεν,ομπρελάδες,ναυαγοσώστες,ξενοδοχοϋπάλληλοι,θα τρώνε.Βέβαια δεν είναι όπως παλιά που ερχόντουσαν όλες να πηδηχτούν και πηδούσαν και οι τσομπάνοι.
Γιατί τότε δεν γίνεσαι Dj,μπάρμαν κλπ?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.752
Κριτικές
1
Like
5.730
Πόντοι
2.356
Ε κάτι ντι τζέι,μπαρμεν,ομπρελάδες,ναυαγοσώστες,ξενοδοχοϋπάλληλοι,θα τρώνε.Βέβαια δεν είναι όπως παλιά που ερχόντουσαν όλες να πηδηχτούν και πηδούσαν και οι τσομπάνοι.
δεν ερχοσαντο να πηδηχτουν τυπε. ερχοσαντο για ενα καλυτερο αυριο!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

impaler12

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2023
Μηνύματα
5
Like
3
Πόντοι
0
καλησπερα, το να δουλευεις ως οδηγος σε βανακια το καλοκαιρι σε νησια ειναι εχει πολλα τυχερα.. ειδικα αν το χεις
 

Novabot

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Youtuber, γυμναστής (personal trainer το λένε τώρα) , barman. Σίγουρα δίνουν ένα αβανταζ. Αλλά ξέρω και περιπτώσεις ατόμων με ανειδίκευτες και χαμηλά αμοιβόμενες δουλειές που βρίσκουν καλά κομμάτια λόγω φουλ αυτοπεποίθησης ή και σώματος/αρρενωπής εμφάνισης. Οπότε μη σκέφτεστε αν είχα καλύτερη δουλειά θα γαμούσα. Η δουλειά δίνει ή όχι κάποιο bonus αλλά πάνω από όλα η αυτοπεποίθηση...
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
601
Like
451
Πόντοι
26
Ε κάτι ντι τζέι,μπαρμεν,ομπρελάδες,ναυαγοσώστες,ξενοδοχοϋπάλληλοι,θα τρώνε.Βέβαια δεν είναι όπως παλιά που ερχόντουσαν όλες να πηδηχτούν και πηδούσαν και οι τσομπάνοι.
στην ροδο ειδικα αν παμε λιγα χρονια πιο πισω,καμια δεκαετια με δεκαπενταετια!ακομη και τωρα.το καλοκαιρι 2022 στα σκανδιναβικα κλαπακια ηταν ολες πανω στο μπαρ και καμακωνανε τα παιδια που σερβιραν αλκολουχα ποτα.
 

Dimitris922

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
13
Like
7
Πόντοι
0
Γενικά όσοι εργάζονται σε νησιά, αν είναι γάτοι τρώνε καλά το καλοκαίρι..
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
μπαρμαν,αστυνομικος,πυροσβεστης,περσοναλ τρεινερ,επιχειρηματιας της φακης,εισοδηματιας που εισπατει νοικια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom