Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Τυπε να δεις που θα τολμήσει σε λίγο να ζητήσει και ραντεβού θανάτου και θα αναγκαστώ να βάλω τα ποδοσφαιρικά με σιδερένιες τάπες για να παίξω στο ξερό της αναγέννησης Λαγκαδά
σιγά μη βάλεις και εξάταπα!!!!
καρούλια χρειάζεσαι και μάλιστα να κάνουν και θόρυβο για να...λακανε τα κορίτσια!!!!
μπαούτσο ε μπαούτσο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.773
Κριτικές
62
Like
45.598
Πόντοι
9.297
Κάποιες κομπλαρουν με τους ωραίους πάντως.

Και προφανώς οποιαδήποτε επάγγελμα έχει φιλική συναναστροφή με κόσμο,κύρος,εξουσία,περιπέτεια,κάνει τις γκόμενες να χύνουν λιγάκι παραπάνω.

Όχι απαραίτητα λεφτά. Λεφτά μπορεί να έχει και ο υδραυλικός αλλά ο γιατρός και τα μισά να έχει θα γαμαει παραπάνω.
Ο γιατρός θα είναι κουρασμένος για να βγάλει λεφτά όμως θα μπορεί να κάνει δωράκια στην γυναίκα η στην γκομενα πιο εύκολα από έναν μέσο χυστη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.773
Κριτικές
62
Like
45.598
Πόντοι
9.297
σιγά μη βάλεις και εξάταπα!!!!
καρούλια χρειάζεσαι και μάλιστα να κάνουν και θόρυβο για να...λακανε τα κορίτσια!!!!
μπαούτσο ε μπαούτσο
Κύριε,κύριε,
Έχω άγνωστες λέξεις στην τελευταία σειρά ...
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Κύριε,κύριε,
Έχω άγνωστες λέξεις στην τελευταία σειρά ...
επειδή ανέφερες το Λαγκαδά και τις σιδερένιες τάπες...είπα κι εγώ μεγαλούτσικος είναι αυτός άρα θα ξέρει και τα εξάταπα αλλά και τα σκιάχτρα που εκεί στο Λαγκαδά τα λέμε μπαούτσους!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.773
Κριτικές
62
Like
45.598
Πόντοι
9.297
Η αλήθεια είναι ότι κάποια επαγγέλματα προσελκιουν πιο εύκολα,το γυναικιο πλυθησμο...οπως αυτό του γιατρού.Εκει όμως το θυλικο πλασερεται ως δυνιτικα μελουσα νύφη του γιατρού.Οπου συνήθως όμως ο γιατρός γαμει,και μετά πάει για αλλά...Πρατοντας άριστα,αυτο που λέει ο λαός μας "κανεμε παπά και αμπολαμε στο λογκο"....Η πιθανά μέλλουσα νύφη κλεει και οδηρεται γιατί έχασε το κελεπουρι,και η ζωή συνεχειζεται ...Η άποψη μου για να πηδήξεις στην Ελλάδα ,είναι ότι θέλει διπλωματία,μπλα μπλα,ευγένεια...Αρκη να υπάρχει όρεξη χρόνος αλλά και κάποιο χρήμα να διαθέσεις.Δεν είναι μόνο θέμα επαγγέλματος,ειναι θέμα αυτοπεπυθισης...(και οι φορτηγατζήδες .οι ταξιτζιδες,αλλα και οι ναυτικοί είναι επαγγέλματα που εξηταρουν ,και όπου η γυναίκα μπορεί να μυρίσει γενικά την "ασφαλή ζώνη "του χρήματος ...)
Ναι αλλά ακούγεται ότι οι ναυτικοί δυσκολεύονται να περάσουν κάτω από αψίδες ύψους μικρότερου της Καμάρας Θεσσαλονίκης....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

επειδή ανέφερες το Λαγκαδά και τις σιδερένιες τάπες...είπα κι εγώ μεγαλούτσικος είναι αυτός άρα θα ξέρει και τα εξάταπα αλλά και τα σκιάχτρα που εκεί στο Λαγκαδά τα λέμε μπαούτσους!!!!
Την ντομάτα Λαγκαδά έχω ακούσει...μόνο αυτό.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.061
Πόντοι
3.846
Τουριστικά. Και πιο συγκεκριμένα νυχτερινή ζωή σε τουριστική περιοχή. Επίσης υπάλληλος ξενοδοχείου ειδικά σε ξενοδοχεία με πολύ νεολαία. Αν μιλάμε για γαμήσια ,όχι για σχέσεις.

Επίσης performer. Να είσαι στη σκηνή. Μουσικός, ηθοποιός, stand up, τέτοια πράγματα. Η σκηνή όπως και η εξουσία είναι τα μεγαλύτερα αφροδισιακά.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606
επειδή ανέφερες το Λαγκαδά και τις σιδερένιες τάπες...είπα κι εγώ μεγαλούτσικος είναι αυτός άρα θα ξέρει και τα εξάταπα αλλά και τα σκιάχτρα που εκεί στο Λαγκαδά τα λέμε μπαούτσους!!!!
Μικρό μου πουτανακι το κατάλαβες καλά είμαι μεγαλούτσικος θα πονέσει το κωλοτρυπιδονι σου
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Ναι αλλά ακούγεται ότι οι ναυτικοί δυσκολεύονται να περάσουν κάτω από αψίδες ύψους μικρότερου της Καμάρας Θεσσαλονίκης....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
χαλάρωσε μη μας πάθεις κανενα εγκεφαλικό!!!!
και με ποιον θα γελάμε μετά βρε....με τις σιδερένιες τάπες!!!
σε φαντάζομαι κοντό σορτσάκι...κάλτσες ξεχειλωμένες και...τσαρούχια με καρφιά....και δεν σε παίζουν οι άλλοι και κάθεσεαι στην άκρη και κάνεις φούσκες με τη μύξα σου.....σαν τον παπουτσωμένο γάτο σε κόβω....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λεγε μωρή πουτανα
χαλάρωσε είπαμε είσαι και μιας ηλικίας και πρέπει να προσέχεις.....
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606
και με ποιον θα γελάμε μετά βρε....με τις σιδερένιες τάπες!!!
σε φαντάζομαι κοντό σορτσάκι...κάλτσες ξεχειλωμένες και...τσαρούχια με καρφιά....και δεν σε παίζουν οι άλλοι και κάθεσεαι στην άκρη και κάνεις φούσκες με τη μύξα σου.....σαν τον παπουτσωμένο γάτο σε κόβω....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


χαλάρωσε είπαμε είσαι και μιας ηλικίας και πρέπει να προσέχεις.....
Παλιό πουτανα θα βάλω την άδεια την κεφαλα σου σε χεσμενη λεκάνη θα την τριψω την μούρη σου να τα πάρει όλα στη μάπα και θα σε κατουρησω παλιό πουτανα
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Ναι αλλά ακούγεται ότι οι ναυτικοί δυσκολεύονται να περάσουν κάτω από αψίδες ύψους μικρότερου της Καμάρας Θεσσαλονίκης....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Την ντομάτα Λαγκαδά έχω ακούσει...μόνο αυτό.
καλά εσύ το μυαλό σου στις ντομάτες....
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Παλιό πουτανα θα βάλω την άδεια την κεφαλα σου σε χεσμενη λεκάνη θα την τριψω την μούρη σου να τα πάρει όλα στη μάπα και θα σε κατουρησω παλιό πουτανα
αφού μόνο για κατούρημα την έχεις τη....λιλίκα σου!!!!αυτά σκέφτεσαι γιατί μόνο αυτό μπορείς να κάνεις
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606
αφού μόνο για κατούρημα την έχεις τη....λιλίκα σου!!!!αυτά σκέφτεσαι γιατί μόνο αυτό μπορείς να κάνεις
Μωρή εικοσάχρονη ροζουλια κωλοτρυπιδα θέση να δεις τι είμαι ικανός να κάνω για σένα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom