Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.011
Like
18.051
Πόντοι
3.656
Δεν υπαρχουν ασχημοι αντρες για τις γυναικες μετα τα 30, παρα μονο φτωχοι.

giorgio-a-tsoukalos-greek-commentator.gif
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.476
Like
9.759
Πόντοι
2.306
Κάποιες κομπλαρουν με τους ωραίους πάντως.

Και προφανώς οποιαδήποτε επάγγελμα έχει φιλική συναναστροφή με κόσμο,κύρος,εξουσία,περιπέτεια,κάνει τις γκόμενες να χύνουν λιγάκι παραπάνω.

Όχι απαραίτητα λεφτά. Λεφτά μπορεί να έχει και ο υδραυλικός αλλά ο γιατρός και τα μισά να έχει θα γαμαει παραπάνω.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
791
Like
2.309
Πόντοι
446
Στο ελλαδισταν , και για μια μεγάλη μερίδα γυναικών [ και των μανάδων τους ] παίζει πολύ σημαντικό ρόλο , η φιγούρα , το να μπω στο μάτι της “κολλητής” , της εξαδέλφης , της γειτόνισσας , της θείας και πάει λέγοντας , το να “αποκτήσω” - να κλέψω έτοιμο στάτους , προνομία , χρήμα κτλ μέσου κάποιου άλλου κτλ κτλ κτλ και αυτό είναι όλο .

Ανάλογα με το ποσοστό καψίματος η όχι δε , παίζουν και τα ανάλογα “κριτήρια” .Όμως , στις περισσότερες των περιπτώσεων , κτλ αυτό που θέλουν , και αυτό που παίρνουν στο τέλος [ ούτε καν το τρίτο το μακρύτερο ] δεν έχουν καμιά σχέση , διότι απλά τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους κώλους . Και βασικό στο τέλος όλο με παπατζήδες μπλέκουν στην καλύτερη περίπτωση
 

Varter

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Εμπειριες απο φιλους οι οποιοι εχουν σχεση με νυχτα;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.163
Like
2.064
Πόντοι
456
Στρατιωτικοί και αστυνομικοί. Πάντα γαμάνε όμορφες καπελιές. Εγώ προσωπικά το έχω κάνει meme πως άμα δεις ασχημομούρη με καλλονή ο τυπάς είναι στρατιωτικός/πυροσβέστης/αστυνομικός.
Ιδιαίτερα δε οι γκομενίτσες με τα γνωστά εναλλακτικά χαρακτηριστικά τύπου σκουλαρίκια σε διάφορα μέρη του σώματος και δερματοστιξία a.k.a. tatoos και piercings έχουν μια τάση με δαύτους.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.011
Like
18.051
Πόντοι
3.656
Στρατιωτικοί και αστυνομικοί. Πάντα γαμάνε όμορφες καπελιές. Εγώ προσωπικά το έχω κάνει meme πως άμα δεις ασχημομούρη με καλλονή ο τυπάς είναι στρατιωτικός/πυροσβέστης/αστυνομικός.
Ιδιαίτερα δε οι γκομενίτσες με τα γνωστά εναλλακτικά χαρακτηριστικά τύπου σκουλαρίκια σε διάφορα μέρη του σώματος και δερματοστιξία a.k.a. tatoos και piercings έχουν μια τάση με δαύτους.

Τους θέλουν για γάμο.Στρατιωτικοί οι πιο πολλοί είναι παντρεμένοι απ'τα 25-30,τί πρόλαβαν να γαμήσουν μέχρι τότε;

Οι εναλλακτικές με τα τατουαζ ψάχνουν παρόμοιους μ'αυτές,στρατιωτικούς και μπάτσους ούτε να τους βλέπουν
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.163
Like
2.064
Πόντοι
456
Τους θέλουν για γάμο.Στρατιωτικοί οι πιο πολλοί είναι παντρεμένοι απ'τα 25-30,τί πρόλαβαν να γαμήσουν μέχρι τότε;
Και καλά κάνουν. Δε κατηγορώ.
Οι εναλλακτικές με τα τατουαζ ψάχνουν παρόμοιους μ'αυτές,στρατιωτικούς και μπάτσους ούτε να τους βλέπουν
Φίλε και εγώ έτσι νόμιζα real life proved me the other way.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.326
Κριτικές
18
Like
20.279
Πόντοι
4.546
Επάγγελμα ΣΑΝΤΜΑΝ! Αν είσαι ο Δάσκαλος, όλα στην Ζωή είναι εύκολα, είναι.. Ζεν.

Υ.Γ.: συγνώμη τυπάρα μου, μου ήρθε και έπρεπε να το βγάλω από μέσα μου.
 

Ex-Loverman

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
72
Like
172
Πόντοι
0
Καλησπέρα.

Σαν υπάλληλος ξενοδοχείου,μπορώ να σας πω ότι οι περισσότεροι από μας έχουμε υπάρξει πολύ τυχεροί και πολύ εύκολα.Ειτε με πελάτισσες είτε με προσωπικό.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606
ισα το κορμί σου!!!!
τα θαυμαστικά σε πείραξαν...νούμερο ε νούμερο
αχαχχα
Πες μας ρε μαλακα κλώνε με ποιο νικ έγραφες να σου κάνω συρραφη την κωλοτρυπιδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom