Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
842
Κριτικές
47
Like
9.492
Πόντοι
6.236
Τραγουδιστες, μπάρμαν κ γυμναστηριο
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
785
Like
1.171
Πόντοι
206
Από που προκύπτει αυτός ο κανόνας?

Ο καημός των γονέων είναι η κόρη να βρει γιατρό να παντρευτεί.... Χρόνια τώρα ισχύει αυτό στην ελληνική πραγματικότητα και έχει περάσει και στις κόρες αυτό το πράγμα....

Για τον πιλότο θα έλεγα από προσωπικές συζητήσεις με γυναίκες γνωστές και φίλες....

Για τα άλλα δύο βγες έξω και ρωτα τις πιτσιρίκες....
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.326
Κριτικές
18
Like
20.277
Πόντοι
4.546
Ποιό το ΝΟΗΜΑ το παρόντος νήματος;;; Μιλάμε απλά εγκυκλοκπαιδικά, να ξέρουμε, αν φυσικά καταλήξουμε, ποιά επαγγέλματα βοηθούν να μαμήσεις βρωμο - Ελλεηνίδες;

Άντε και τα βρίσκουμε τα επαγγέλματα, τα περισσότερα, μετά ΤΙ ακριβώς; Θα αλλάξει κανένας επάγγελμα για να βρίσκει να μαμάει, αυτός είναι ο σκοπός δηλαδή; Ή απλά να πάεικαι να πηδήξει από κανένα ύψωμα να σκοτωθεί, γιατί είναι εκτός επαγγελμάτων;
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.871
Κριτικές
21
Like
11.071
Πόντοι
4.546
Ο καημός των γονέων είναι η κόρη να βρει γιατρό να παντρευτεί.... Χρόνια τώρα ισχύει αυτό στην ελληνική πραγματικότητα και έχει περάσει και στις κόρες αυτό το πράγμα....

Για τον πιλότο θα έλεγα από προσωπικές συζητήσεις με γυναίκες γνωστές και φίλες....

Για τα άλλα δύο βγες έξω και ρωτα τις πιτσιρίκες....
Μάλιστα....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.768
Κριτικές
62
Like
45.596
Πόντοι
9.297
Από που προκύπτει αυτός ο κανόνας?
Φράγκα και κοινωνικό στάτους τα πρώτα δύο.
Νεανικότητα και συνήθως καλή εμφάνιση στα άλλα δύο
Όπως είπε εύστοχα προηγούμενος συναγωνιστής τα πρώτα δύο είναι για αποκατάσταση.Τα άλλα δύο είναι για ξεπετες...ισχύει!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιό το ΝΟΗΜΑ το παρόντος νήματος;;; Μιλάμε απλά εγκυκλοκπαιδικά, να ξέρουμε, αν φυσικά καταλήξουμε, ποιά επαγγέλματα βοηθούν να μαμήσεις βρωμο - Ελλεηνίδες;

Άντε και τα βρίσκουμε τα επαγγέλματα, τα περισσότερα, μετά ΤΙ ακριβώς; Θα αλλάξει κανένας επάγγελμα για να βρίσκει να μαμάει, αυτός είναι ο σκοπός δηλαδή; Ή απλά να πάεικαι να πηδήξει από κανένα ύψωμα να σκοτωθεί, γιατί είναι εκτός επαγγελμάτων;
Μια στατιστική προσέγγιση κάνουμε...κατά τα άλλα έχεις δίκιο.
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
785
Like
1.171
Πόντοι
206
Ποιό το ΝΟΗΜΑ το παρόντος νήματος;;; Μιλάμε απλά εγκυκλοκπαιδικά, να ξέρουμε, αν φυσικά καταλήξουμε, ποιά επαγγέλματα βοηθούν να μαμήσεις βρωμο - Ελλεηνίδες;

Άντε και τα βρίσκουμε τα επαγγέλματα, τα περισσότερα, μετά ΤΙ ακριβώς; Θα αλλάξει κανένας επάγγελμα για να βρίσκει να μαμάει, αυτός είναι ο σκοπός δηλαδή; Ή απλά να πάεικαι να πηδήξει από κανένα ύψωμα να σκοτωθεί, γιατί είναι εκτός επαγγελμάτων;

Κουβέντα να γίνεται ρε μάστορα.... Υπάρχουν πολύ πιο καμμένα τόπικ σε αυτό το φόρουμ. Εγώ μίλησα με αφορμή τους υδραυλικούς και ηλεκτρολόγους που ανέφερε κάποιος τα οποία κατά τη γνώμη μου είναι εκτός συναγωνισμού επαγγέλματα σε σχέση με άλλα, ξεκάθαρα....

Αλλά όλα ειναι σχετικά οπως ξαναγραφτηκε... Μπορεί ο γιατρός να είναι σαν ουρακοτάγκος και ο μανάβης εμφανίσιμος, ευχαριστος στο μπλα μπλα και να ξερογλύφονται με τον δεύτερο οι γκόμενες....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Ψυχολογος/κοινωνικος λειτουργος
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.663
Πόντοι
7.195
τους δικαστικούς ξεχάσατε
Τρελλές καταστάσεις..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.630
Πόντοι
2.406
Ο καημός των γονέων είναι η κόρη να βρει γιατρό να παντρευτεί.... Χρόνια τώρα ισχύει αυτό στην ελληνική πραγματικότητα και έχει περάσει και στις κόρες αυτό το πράγμα....

Για τον πιλότο θα έλεγα από προσωπικές συζητήσεις με γυναίκες γνωστές και φίλες....

Για τα άλλα δύο βγες έξω και ρωτα τις πιτσιρίκες....
Δηλ τι όνειρο να χουν οι γονείς? Να ψάχνεται στα μπαράκια μέχρι τα 55????
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.630
Πόντοι
2.406
Διευθυντής σχολείου σε νησί για αναπληρωτριες, μανάδες χωρισμενες
.
Μιλάω από εμπειρία, φίλου γυμναστή διευθυντή ψηλός γυμνασμένο.. 10 το χρόνο είναι λίγα τα γκολ. Περιοχή Ρόδος και Καλαματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.011
Like
18.051
Πόντοι
3.656
Χάλια η φάση

Να ερωτευτείς τον ντελιβερά,αλλά κάθε φορά που παραγγέλνεις,να μήν μπορείς να επιλέξεις να σου φέρει εκείνος την παραγγελία,είτε επειδή δέν είναι πρέπον είτε επειδή μπορεί να μήν δουλεύει εκείνη την ώρα.Ούτε το όνομα του δέν ξέρω! Είμαι ερωτευμένη και σε απόγνωση,και εν ολίγοις έχω τα νεύρα μου!



Ντελιβεράς :thumbsup:
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.450
Like
4.945
Πόντοι
456
... άντε να σας πω και εγώ ....Πλοίαρχος σε κρουαζιερόπλοιο ή επιβατικό ! :wink: ... κάτι ξέρω.-
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.178
Πόντοι
6.056
Χάλια η φάση

Να ερωτευτείς τον ντελιβερά,αλλά κάθε φορά που παραγγέλνεις,να μήν μπορείς να επιλέξεις να σου φέρει εκείνος την παραγγελία,είτε επειδή δέν είναι πρέπον είτε επειδή μπορεί να μήν δουλεύει εκείνη την ώρα.Ούτε το όνομα του δέν ξέρω! Είμαι ερωτευμένη και σε απόγνωση,και εν ολίγοις έχω τα νεύρα μου!



Ντελιβεράς :thumbsup:
γαμησετα θα εχει ξεσκιστει στις πιτσες η αλλη μηπως κατσει και της τα φερει ο τετοιος

χοντρη θα ειναι τωρα (αν δεν ηταν ηδη το πιο πιθανο)

δεν μετραει αυτη...αλλο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.011
Like
18.051
Πόντοι
3.656

Μυθικό περιστατικό στο Παγκράτι:πήρε το «100» και όταν πήγαν οι αστυνομικοί έκλεισε την πόρτα και τους ζήτησε να κάνουν σεξ (vid)​


«Θυμάμαι για μια μοναχική κοπέλα η οποία ήταν στο Παγκράτι, πήρε τηλέφωνο και ζήτησε την βοήθεια της αστυνομίας. Περίμενε τους αστυνομικούς στην πόρτα και είπε "ελάτε λίγο μέσα, έχω ένα πρόβλημα και θέλω να με βοηθήσετε και μόλις έκλεισε την πόρτα, επιτακτικά τους ζήτησε να κάνουν έρωτα μαζί της. Όπως ήταν επόμενο σοκαρίστηκαν και της είπαν πως δεν μπορεί να γίνει αυτό. Αυτή το ζητούσε επίμονα, τους αποκάλεσε όμορφους, χαμογέλασαν, έκαναν την εγγραφή τους κι αποχώρησαν. Φημολογείται πως ο ένας από τους δυο συναδέλφους όταν τελείωσε την βάρδια επέστρεψε στην συγκεκριμένη οδό στο Παγκράτι. Πράγμα το οποίο δεν το έχουμε εξακριβώσει ποτέ», ανέφερε ο Σταύρος Μπαλάσκας.


Όλο τυχερά αυτοί οι μπάτσοι :tooth:
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
785
Like
1.171
Πόντοι
206
Δηλ τι όνειρο να χουν οι γονείς? Να ψάχνεται στα μπαράκια μέχρι τα 55????

Άρα γι αυτό λέω ότι είναι επαγγέλματα που μετράνε στις γκόμενες....

Και να ειστε σίγουροι ότι πάρα πολλές εκεί έξω γαλουχήθηκαν έτσι από τις μανάδες και τους πατεράδες τους....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom