Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
13
Like
1.981
Πόντοι
3.425
εγω εχω 2-3 φιλους δασκαλους
γαμανε παντοτε...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
δασκαλιτσες και δασκαλες

η καλυτερη δουλεια
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
13
Like
1.981
Πόντοι
3.425
δασκαλιτσες και μαμαδες ----σορρυ για το λαθος
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Παντως φιλε για τα στελέχη οτι και καλα γαμάνε αβέρτα ειναι μούφα. Σας πληροφορώ καθότι και εγω στέλεχος φοβάσαι πλέον πως θα τις μιλήσεις, γιατί η καταγγελία για σεξουαλικη παρενόχληση ειναι πολυ τις μόδας !! Ειναι το ψωμί του HR. Άσε που η κάθε μια που νιώθει οτι χάνει την δουλειά της επικαλείται σεξξουαλικη παρενόχληση ! Τα στελέχη εταιριών σας πληροφορώ είμαι οι πρώτοι σε καταθέσεις και αναζητήσεις σε αναζητήσεις τεμαχίων ! Αυτά συναφελφοι
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
μπα ουτε με m 6 cabrio θα σου ζητησει καποια το τηλεφωνο σου αυτους τους τυπους ασχετα αν τους θελουν τους φοβούνται οι γκομενες κι οι πολύ ωραιες ακομα ηξερα τυπο με Carrera s κι ωραιο κιολας και δεν επαιζε τιποτα δε θα κατσει καποια λοιπον μονο για τ αμαξι η μονο την εμφανιση εκτος και αν είναι στερημενη

Μη βάζεις στοίχημα.
Είχα κυκλοφορήσει ΣΚ με 911 φίλου.
Τελείως άλλη φάση.
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
Μη βάζεις στοίχημα.
Είχα κυκλοφορήσει ΣΚ με 911 φίλου.
Τελείως άλλη φάση.
φιλε μου άλλη φαση ναι αλλα δε νομιζω να σου κατσει καποια χωρις να προσπαθήσεις πριν μια δεκαετια νομιζω μετραγαν περισσοτερο αυτά κοιτανε ολες ναι αλλα επι της ουσιας την ιδια μπαλα παιζεις
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.455
Πόντοι
216
Πριν μια δεκαετία μετραγε το αμάξι,τωρα δε μετράει και πολυ, αντίθετα τρομαζει. Θελουν πιο low profile  αυτοκίνητα οι Ελλεηνιδες.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Πριν μια δεκαετία μετραγε το αμάξι,τωρα δε μετράει και πολυ, αντίθετα τρομαζει. Θελουν πιο low profile  αυτοκίνητα οι Ελλεηνιδες.
η φαση με το αμαξι ρε τύποι ειναι δεκαετια 80 ,πολλα παλικαρια με ζ3 ψαχνουν να γαμησουν σε μπουρδελακια του 20€,η γκομενα δε ψαρωνει με το αμαξι πια αφου ξερει οτι αμα τον γυρισει αναποδα τον κονιορδο παιζει και να μην σκασει σεντσι κάτω,ασε που μπορει να ειναι και Αγλουπας,τα διαπιστευτηρια σου πρέπει να ειναι βαρια χαρτια και οχι κάτι παλιορόδες
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Παντως φιλε για τα στελέχη οτι και καλα γαμάνε αβέρτα ειναι μούφα. Σας πληροφορώ καθότι και εγω στέλεχος φοβάσαι πλέον πως θα τις μιλήσεις, γιατί η καταγγελία για σεξουαλικη παρενόχληση ειναι πολυ τις μόδας !! Ειναι το ψωμί του HR. Άσε που η κάθε μια που νιώθει οτι χάνει την δουλειά της επικαλείται σεξξουαλικη παρενόχληση ! Τα στελέχη εταιριών σας πληροφορώ είμαι οι πρώτοι σε καταθέσεις και αναζητήσεις σε αναζητήσεις τεμαχίων ! Αυτά συναφελφοι

Ισχύει 100% φοβάσαι όχι απλά να της την πέσεις/προωθήσεις αλλά από το πουθενά μην φας καμιά μύνηση η βγει κάτι παραεξω από την άλλη γιατί θα βρεθεις στο δρομο για ενα μαλακισμενο... Άσε που πλέον είναι μαζί και ατομο του αντιθετου φιλου καποιες φορές σε συνεντεύξεις...  Οπότε κρίνεις ΜΟΝΟ επαγγελματικά.

Οσοι εργαζομαστε  σε σοβαρές/μεγάλες εταιρίες το ξέρουμε αυτό  ποτέ των ποτών δεν κάνεις μαλακία.

Τώρα ο κάθε άσχετος θα πει πράγματα που δεν ξέρει...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
δασκαλιτσες και μαμαδες ----σορρυ για το λαθος
σωστός ο παίχτης
ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΟ ΣΩΜΑ
αμα χωθεις εκει σιγα μη σε ενδιαφέρουν οι ελεεινίδες
Οσοι εργαζομαστε  σε σοβαρές/μεγάλες εταιρίες το ξέρουμε αυτό  ποτέ των ποτών δεν κάνεις μαλακία.
στις σοβαρες εταιρειες οσες ειναι κάπως σοβαρα μουνια δε ψαχνουν να τον φάνε απο στελεχη(υπαλλήλους) αλλά αν γινεται αποκλειστικα απ το αφεντικό
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
η φαση με το αμαξι ρε τύποι ειναι δεκαετια 80 ,πολλα παλικαρια με ζ3 ψαχνουν να γαμησουν σε μπουρδελακια του 20€,η γκομενα δε ψαρωνει με το αμαξι πια αφου ξερει οτι αμα τον γυρισει αναποδα τον κονιορδο παιζει και να μην σκασει σεντσι κάτω,ασε που μπορει να ειναι και Αγλουπας,τα διαπιστευτηρια σου πρέπει να ειναι βαρια χαρτια και οχι κάτι παλιορόδες
:2funny: :2funny:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.943
Κριτικές
5
Like
8.061
Πόντοι
2.306
σωστός ο παίχτηςαμα χωθεις εκει σιγα μη σε ενδιαφέρουν οι ελεεινίδεςστις σοβαρες εταιρειες οσες ειναι κάπως σοβαρα μουνια δε ψαχνουν να τον φάνε απο στελεχη(υπαλλήλους) αλλά αν γινεται αποκλειστικα απ το αφεντικό

Κοίτα. Το ΔΣ το ανέφερα για δύο λόγους. Όχι μόνον γιατί έχεις τα ταξίδια σου, τα κονε σου, τις άκρες σου και ΑΝ θες γαμάς και Ελλεηνίδες, αλλά κυρίως γιατί αν μπεις σε ΔΣ (κι όλοι οι υπάλληλοι του ΥΠΕΞ διπλωμάτες θεωρούνται), παίζουν κάτι κοριτσάκια κοσμοπολιτικα (Ελληνίδες) που γαμιουνται αβέρτα από όπου έχουν τρυπα. Κι ας μην είσαι πρέσβης.
ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ....
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
κι όλοι οι υπάλληλοι του ΥΠΕΞ διπλωμάτες θεωρούνται,κοσμοπολιτικα (Ελληνίδες)
καταλαβα τύπε,λες για υπάλληλους που αραια και που  βγαινουν απο τη χωρα,ναι για αυτους τους αμπαλους μπορει να εχουν ενδιαφερουν οι κοσμοπολιτισες ελεεινιδες  :2funny:,σου μιλάω για κοθωνια που ο μπαμπας η ο θειος ηταν πρόξενος στο μπλοκ και αυτοι οταν μπηκαν στο σωμα ξεραν που και γιατι θα πάνε ;)
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.605
Like
21.954
Πόντοι
5.006
και εισοδηματιας ειναι ενα επαγγελμα που γαμας πολυ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
ασχετη παρατηρηση. Η μοδα πλεον ειναι να μην δινουν αυξησεις, αλλα να δινουν τιτλους στις δουλειες, για να ικανοποιουν το συναισθημα αυταρεσκειας του καθενος.
Γι αυτο το λογο εχουμε γεμισει πουθεναδες που την ειδαν στελεχη..... στην δικη μου δουλεια οι managers ειναι περισσοτεροι απο την πλεμπα..δεν ειναι τυχαιο.

Στο θεμα μας, τα αρχιδατα στελεχη, ειναι αυτα που δεν φοβουνται να πατησουν επι πτωματων, να εκμεταλλευτουν και να σκαψουν τον λακο του οποιουδηποτε. Αυτα ειναι τα στελεχη που επισης γαμανε και τα καλυτερα μουνια σε καθε εταιρια, που δεν θα πηγαινε ποτε το μυαλο τους να καταγγειλουν αλλα ισα ισα προκαλουν με το πουτανιλικι που πουλανε, να τους την πεσουν αυτα τα μεγαλοστελεχη...

κατα τη γνωμη μου, σιχαμενη φαρα και οι 2, αλλα και οι 2 επιβιωνουν....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
ασχετη παρατηρηση. Η μοδα πλεον ειναι να μην δινουν αυξησεις, αλλα να δινουν τιτλους στις δουλειες, για να ικανοποιουν το συναισθημα αυταρεσκειας του καθενος.
Γι αυτο το λογο εχουμε γεμισει πουθεναδες που την ειδαν στελεχη..... στην δικη μου δουλεια οι managers ειναι περισσοτεροι απο την πλεμπα..δεν ειναι τυχαιο.

Στο θεμα μας, τα αρχιδατα στελεχη, ειναι αυτα που δεν φοβουνται να πατησουν επι πτωματων, να εκμεταλλευτουν και να σκαψουν τον λακο του οποιουδηποτε. Αυτα ειναι τα στελεχη που επισης γαμανε και τα καλυτερα μουνια σε καθε εταιρια, που δεν θα πηγαινε ποτε το μυαλο τους να καταγγειλουν αλλα ισα ισα προκαλουν με το πουτανιλικι που πουλανε, να τους την πεσουν αυτα τα μεγαλοστελεχη...

κατα τη γνωμη μου, σιχαμενη φαρα και οι 2, αλλα και οι 2 επιβιωνουν....
ετσι ειναι τυπε
εξ ου κι ειναι χαμενη υποθεση η ελλαδα...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
ασχετη παρατηρηση. Η μοδα πλεον ειναι να μην δινουν αυξησεις, αλλα να δινουν τιτλους στις δουλειες, για να ικανοποιουν το συναισθημα αυταρεσκειας του καθενος.
Γι αυτο το λογο εχουμε γεμισει πουθεναδες που την ειδαν στελεχη..... στην δικη μου δουλεια οι managers ειναι περισσοτεροι απο την πλεμπα..δεν ειναι τυχαιο.

Στο θεμα μας, τα αρχιδατα στελεχη, ειναι αυτα που δεν φοβουνται να πατησουν επι πτωματων, να εκμεταλλευτουν και να σκαψουν τον λακο του οποιουδηποτε. Αυτα ειναι τα στελεχη που επισης γαμανε και τα καλυτερα μουνια σε καθε εταιρια, που δεν θα πηγαινε ποτε το μυαλο τους να καταγγειλουν αλλα ισα ισα προκαλουν με το πουτανιλικι που πουλανε, να τους την πεσουν αυτα τα μεγαλοστελεχη...

κατα τη γνωμη μου, σιχαμενη φαρα και οι 2, αλλα και οι 2 επιβιωνουν....

Ρε τυπε ποσο δικιο εχεις να πουμε.. ετσι ακριβως
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
τελικα σε αυτην την ζωη δεν γαμανε οι ωραιοι(και πετυχημένοι)
αλλα οι γενναιοι

οσες φορες μου εχει κατσει μουνι και εννοω χωρις να το κυνηγισω μου εχει κατσει απλα επειδή ηθελε να γαμηθει και ειχε φαγουρα στο μουνι της και φυσικα δεν μιλαμε για μπαζα αλλα ουτε και για θεογκομενες, νορμαλ κοριτσακια τα οποια όμως ηταν και είναι κυκλοφορησημα 

εχω φιλαρακο που εχει στο f.b πανω από 4000 φιλες τον προιγουμενο μηνα από το πουθενα μου γνωρισε μουνακι(από κοντα όχι διαδικτυο) που δεν το ηθελε γιατι του εχουν σπασει τα αρχιδια

το γκομενακι νοσοκομα στο υγεια και πολύ καλο  :pipa2: :pipa2: :pipa2:

αυτοπεποιθηση θελει και τα υπολοιπα ερχονται αργα η γρηγορα οι γυναικες σημερα εχουν <απελευθερωθεί> αρκετα και θελουν να δοκιμασουν τα παντα ή καλυτερα τους παντες  :rockon: :rockon:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom