Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
σε μεγαλες εταιριες δεν παιζει τιποτα εκτος κι αν καποια το δωσει στο πιατο σιγα μην κατσει να ασχοληθηθει καποιος μ ένα σκασμο ευθύνες
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
τα μεγαλοστελεχη με μεγαλο μισθο συνηθως δεν εχουν χρονο
 

extaexta

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
56
Like
51
Πόντοι
0
λοιπον να πω και εγω την αποψη μου εχοντας περασει απο αρκετα ποστα...

project manager σε διαφημιστικη εταιρια...μιλαγα με τις κοπελες και κανονιζα ποιες θα δουλεψουν σε ποια ποστα και τι θα διαφημισουν...πολλες φορες τις μετεφερα εγω στα σημεια διαφημισης και τις μαζευα αργοτερα...σχεδον παντα συνεχιζαμε ολοι μαζι καπου για καφε φαγητο ποτο...το καλυτερο ηταν οτι αρκετες φορες φευγαμε επαρχια οποτε ημουν 3ημερο - 4ημερο με 3-4 κοπελες που ειχα εγω διαλεξει...μιας και δεν ειμαι κανενας αμπαλος παντα εγλυφα κοκκαλακι...

πωλητης αρωματων στα hondos...δεν χρειαζεται να μπω σε λεπτομερειες...οταν σε ενα κτιριο 4-5 οροφων δουλευουν 100 γυναικες και 2-3 αντρες μονο και μονο απο την αναλογια βγαλτε συμπερασματα...και εκτος αυτου οταν το 95% των πελατων ειναι γυναικες και το εχεις λιγο με το μπλα μπλα μπορεις να βγαλεις ευκολα οτι θες...ειδικα στα καταστηματα γλυφαδας και αγ.παρασκευης ειχα και τα δωρακια μου...

πωλητης σε φουρνο σε τουριστικη περιοχη...καλοκαιρι αν ασχολιοσουν ετρωγες...χειμωνα λιγα πραγματα...ολο κατι θειαδες που δεν αξιζε καν να ασχοληθεις

σε ποστα οπως σερβιτοριλικια δεν αναφερομαι γιατι ειναι παντου τα ιδια...

γενικα θεωρω οτι αν ασχολησαι με το αθλημα και υπαρχει το καταλληλο κοινο μπορεις να φας αν βοηθαει εστω λιγο και η εμφανιση

 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
δουλεύοντας σεζόν σε νησί π.χ. σε ξενοδοχείο και μιλάω για το προσωπικό ...που το 90% από της εργαζόμενες εκεί είναι μακριά από τον τόπο τους... το λέω από προσωπική εμπειρία αν και στα νησιά κυρίως τρως τουρίστριες... αλλά επειδή λέτε για Ελληνίδες είπα να το αναφέρω. και γαμιούνται σχεδόν όλες λέμε και τα μπάζα και οι μέτριες και οι καλές...
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
ΓΙΑΤΡΟΣ ή κομμωτησ αρκει να μην εισαι λουλου..τα μπαρμανια με το πουλι στο χερι μενουν συχνα
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
486
δουλεύοντας σεζόν σε νησί π.χ. σε ξενοδοχείο και μιλάω για το προσωπικό ...που το 90% από της εργαζόμενες εκεί είναι μακριά από τον τόπο τους... το λέω από προσωπική εμπειρία αν και στα νησιά κυρίως τρως τουρίστριες... αλλά επειδή λέτε για Ελληνίδες είπα να το αναφέρω. και γαμιούνται σχεδόν όλες λέμε και τα μπάζα και οι μέτριες και οι καλές...
φετος θα παω πρωτη φορα δουλεια σεζον κω...απο ενα παντρεμενο φιλο αλμπαν κ κακασχημο μ ειπε οτι εκει δεν ξαναπαει γιατι θα χωρισει την γυναικα του χαχα χαμος λεει γινεται
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
φετος θα παω πρωτη φορα δουλεια σεζον κω...απο ενα παντρεμενο φιλο αλμπαν κ κακασχημο μ ειπε οτι εκει δεν ξαναπαει γιατι θα χωρισει την γυναικα του χαχα χαμος λεει γινεται

λενε ψεματα ρε οι γειτονες μην τους πιστευεις ολοι γαμανε και καλα!
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
φετος θα παω πρωτη φορα δουλεια σεζον κω...απο ενα παντρεμενο φιλο αλμπαν κ κακασχημο μ ειπε οτι εκει δεν ξαναπαει γιατι θα χωρισει την γυναικα του χαχα χαμος λεει γινεται
εγώ φιλέ βρίσκομαι Σαντορίνη ... παντού λίγο  πολύ τα ιδια γινονται  
 

argyropelekanos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
541
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
26
δεν ξερω αν εχει αναφερθει
γενικα ολοι οι οδηγοι
ταξι
αστικα
κτελ
φορτηγα
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
το επαγγελμα που γαμαει αβερτα χωρις δισταγμο και συνεχεια είναι ο ......................... ζιγκολό

 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Υδραυλικος!
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Το απόλυτο επάγγελμα που κατέχω όπου πέφτει πολύ χούφτωμα και με την άδεια της κυρίας.
Προπονητής τέννις
Μετά ψυχολόγος και μασέρ και και
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.197
Like
1.726
Πόντοι
216
Μάνατζερ Ράγκμπι.
Έχω ακούσει ότι χύνουν σαν τρελές άμα τη εμφανίσει σου!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δικηγορος  ;)
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Μισθοφόρος στό Άνατολικό Κονγκό. (έτσι, τώρα έμαθες τί κάνω alex71)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom