Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 228K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Και η Τόρι είναι δύναμη στο Βούρβαχη    :pipa1:
Πέρα από αυτό όμως, παιδιά δεν συμφωνώ με τα στούντιο στο 30άρι
Είναι πολύ χαμηλή η τιμή και δεν συμφέρει μετά τις ίδιες τις κοπέλες
Είναι μεγάλη συζήτηση και θεωρώ ότι το θέμα δεν εξαντλείται
Καλημέρα θα συμφωνήσω απόλυτα σε αυτό που αναφέρεις ότι είναι μεγάλη συζήτηση και δεν εξαντλείται, φυσικά διαφωνώ ότι το30€ο είναι χαμηλή τιμή είναι μια κανονική τιμή στα λογικά πλαίσια, επίσης θα συμφωνήσω για την Τόρι μόνο στο κομμάτι υπηρεσίες είναι σωστή επαγγελματιας αλλά σε εμφάνιση ειδικά σε σώμα πολύ χαλάρωση και αγυμναστη,οπότε άστο.

Ξέρεις πότε θα δεχομουν να δώσω 50€ο σε κάποια κοπέλα ανεξάρτητα από εμφάνιση και υπηρεσίες και θα την σεβομουν μόνο αν υπάρχει κάποια που πληρώνει κάθε μήνα το ΙΚΑ της ανελειπως δηλαδή την αυτασφαλιση της που είναι πάνω απο350€ο το μήνα αλλά σιγά να μην πληρώνουν στο μπουρδέλο κράτος που ζούμε οπότε φίλε αυτές θέλουν τα εύκολα φράγκα έτσι χωρίς καμία υποχρέωση ενώ εγώ για παράδειγμα κάθε μήνα μου κρατάνε 450€ ασφαλιστικές εισφορές και στο τέλος θα πάρω  παπα@@ρια σύνταξη άστα φίλε όπως είπες δεν εξαντλείται το θέμα
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.602
Πόντοι
10.751
τυχαια ειδα τα κοριτσια απο το στουντιο desire στην καλιθεα και επειδη μου αρεσει το διαφορετικο εντυπωσιαστηκα απο την πληθωρα των κοριτσιων αλλα αυτη που μου εκανε εντυπωση ειναι μια κινεζα ονοματι kim ( οχι η ταυλανδο -ελβετιδα ονοματι kim) απλα βαρδια ειναι κενο........ειναι πολυ καλο για να ναι αληθινο και θα θελα πραγματικα να την δω απο κοντα αν βλεπουν απο τα στουντιο βαλτε την σε κανα προγραμμα και σιγουρα θα ερθω ευχαριστω

Στη συγκεκριμενη αλυσιδα φερνουν πολλες κοπελες οι οποιες καθονται για λιγες εβδομαδες και μετα ξαναερχονται υστερα απο καιρο ή δεν ξαναερχονται. Οποτε, παιζει να ξαναερθει...
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
ελπιζω να μαι απο τους τυχερους
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
αν θες κατι πολυ συνομωτει ολος ο πλανητης δεν ελεγε ο φιλος ο κοελιο? ας μην ειμαστε προκατειλημενοι λοιπον φιλοι συναγωνιστες και ας ελπισουμε να κοκκινισει καποια στιγμη η βαρδια με το ονομα των απανταχου φιλων  που θελουν
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Έμαθα ότι στο Dreamplace Θεσσαλίας136 στην  Καβάλας δίπλα έχει σκάσει εδώ κάνα δυο μέρες καβλομιλφ με όνομα Μαρινα πολύ δυνατό και αν κρίνω από τις φωτό δείχνει να είναι πολύ καλό αυτο πού χρειαζόμαστε έχω ψηθεί το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ρισκαρω θα περάσω αύριο να το τσεκαρω
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.602
Πόντοι
10.751
Σημερινη:
Αθηνων 204, περασα να δω την Άντελα, που φαινεται πολυ ομορφη στις φωτος. Ειναι σχεδον οπως φαινεται, δηλαδη γεματουλα με βυζια και σχετικα ψηλη. Το σημειο που δεν φαινεται, το προσωπο, δεν ειναι το ατου της... Μιλαει αγγλικα. Μαζι της Βικυ, γνωστη και πολυ συζητημενη για διαφορους λογους.
Αθηνων 318, η Στελλα, κορμαρα που μιλαει ελληνικα με καλο σαλονι. Ωραια ποδια, βυζια πιεσμενα στο σουτιεν, χαμογελαστη, επιπεδη κοιλιτσα. Μαζι της η Μαριαννα, κακοδιαθετη με ομορφο προσωπο και ατσουμπαλο σωμα. Βγηκε για σαλονι στραβωμενη, πραγματικα ηταν ο λογος που δεν περασα με τη Στελλα γιατι εβγαζε πολυ κακη αυρα σε ολο το χωρο.
Αθηνων 413, δεν ειχε ερθει η κοπελα ακομα στις 11. Η υπηρεσια με εβαλε μεσα κανονικα, μου ειπε τα προγραμματα και μετα μου ειπε οτι θα ειναι η Τινα και εχει χτυπησει και θα ερθει μετα. Στο τελος μου λεει: Ελα οποτε θες! Μα ηρθα οταν ηθελα!!!
Συγγρου 232, Βανεσσα, κουκλα με ωραιο σωμα, εχω ξαναπερασει μαζι της και θα ξαναπερναγα αν δεν ηταν απασχολημενη, οποτε για τη δοκιμη περασα με τη Μαρια που ηταν μαζι της ωστε να μην φαω και ολο το πρωινο μου στη βολτα. Πολυ καλη! Ψηλη κοπελα με καλη διαθεση, ομορφο προσωπο και σωμα, λεπτη. Θα ακολουθησει κριτικη οταν μπορεσω.
 

chongo13

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανείς συναγωνιστής που δουλεύει η Μαρίνα Σέρβα αυτές τις μέρες?

Την ψάχνω... :cum: :cum: :cum:
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
40
Like
2.181
Πόντοι
1.206
Σημερινη:
Αθηνων 204, περασα να δω την Άντελα, που φαινεται πολυ ομορφη στις φωτος. Ειναι σχεδον οπως φαινεται, δηλαδη γεματουλα με βυζια και σχετικα ψηλη. Το σημειο που δεν φαινεται, το προσωπο, δεν ειναι το ατου της... Μιλαει αγγλικα. Μαζι της Βικυ, γνωστη και πολυ συζητημενη για διαφορους λογους.
Αθηνων 318, η Στελλα, κορμαρα που μιλαει ελληνικα με καλο σαλονι. Ωραια ποδια, βυζια πιεσμενα στο σουτιεν, χαμογελαστη, επιπεδη κοιλιτσα. Μαζι της η Μαριαννα, κακοδιαθετη με ομορφο προσωπο και ατσουμπαλο σωμα. Βγηκε για σαλονι στραβωμενη, πραγματικα ηταν ο λογος που δεν περασα με τη Στελλα γιατι εβγαζε πολυ κακη αυρα σε ολο το χωρο.
Αθηνων 413, δεν ειχε ερθει η κοπελα ακομα στις 11. Η υπηρεσια με εβαλε μεσα κανονικα, μου ειπε τα προγραμματα και μετα μου ειπε οτι θα ειναι η Τινα και εχει χτυπησει και θα ερθει μετα. Στο τελος μου λεει: Ελα οποτε θες! Μα ηρθα οταν ηθελα!!!
Συγγρου 232, Βανεσσα, κουκλα με ωραιο σωμα, εχω ξαναπερασει μαζι της και θα ξαναπερναγα αν δεν ηταν απασχολημενη, οποτε για τη δοκιμη περασα με τη Μαρια που ηταν μαζι της ωστε να μην φαω και ολο το πρωινο μου στη βολτα. Πολυ καλη! Ψηλη κοπελα με καλη διαθεση, ομορφο προσωπο και σωμα, λεπτη. Θα ακολουθησει κριτικη οταν μπορεσω.
Η Βίκυ είναι όλα τα λεφτά. Πολύ καλές υπηρεσίες.
 

schaubert

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2017
Μηνύματα
127
Like
72
Πόντοι
1
...εχουμε εικονα απο σανελ στο θησεως 365...πολυ κολομβια βλεπω.....
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Με Μόνικα Σέρβα έχω πάει, με Μαρίνα όχι. Αξίζει;
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

schaubert

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2017
Μηνύματα
127
Like
72
Πόντοι
1
πηγα με βαρια καρδια να δω την σανελ που λεγαμε......λεω φολα θα ειναι αλλα ας παω να δω τουλαχιστον.....με το που την ειδα μασησα.....πολυ φαρδια λεκανη με εντονους λαγονιους..... ζαλιστηκα.....οτι βλεπετε στις φωτο.....μιλαμε για διαστημικη κωλαρα.... η αποθεωση της καμπυλοτητας.....φυσικα εδωσα το 50 και μπηκα....δεν χορταινα να χαιδευω και να τριβομαι στην κωλαρα της....το επετρεπε.....δεν φιλαει αλλα δεν ψυχρη....ειναι λευκη με στηθος πλουσιο, μου φανηκε φυσικο,και αφρατη κωλαρα.....ευχαριστηθηκα......θα την ξαναδω
 

Kos2k

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
81
Πόντοι
0
πηγα με βαρια καρδια να δω την σανελ που λεγαμε......λεω φολα θα ειναι αλλα ας παω να δω τουλαχιστον.....με το που την ειδα μασησα.....πολυ φαρδια λεκανη με εντονους λαγονιους..... ζαλιστηκα.....οτι βλεπετε στις φωτο.....μιλαμε για διαστημικη κωλαρα.... η αποθεωση της καμπυλοτητας.....φυσικα εδωσα το 50 και μπηκα....δεν χορταινα να χαιδευω και να τριβομαι στην κωλαρα της....το επετρεπε.....δεν φιλαει αλλα δεν ψυχρη....ειναι λευκη με στηθος πλουσιο, μου φανηκε φυσικο,και αφρατη κωλαρα.....ευχαριστηθηκα......θα την ξαναδω

σοβαρά τώρα, δηλαδή η κοπέλα είναι αυτή εδώ https://www.instagram.com/latigrafashion_/ ;
εάν είναι όντως αυτή μιλάμε πως είναι  κάτι το εξωπραγματικό για δικά μας δεδομένα στη χώρα μας, σε τέτοιο σωματότυπο πάντα.
εάν θες βάλε και μια κριτική για να έχουμε μια πιο λεπτομερή ανάλυση.
 

schaubert

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2017
Μηνύματα
127
Like
72
Πόντοι
1
σοβαρά τώρα, δηλαδή η κοπέλα είναι αυτή εδώ https://www.instagram.com/latigrafashion_/ ;
εάν είναι όντως αυτή μιλάμε πως είναι  κάτι το εξωπραγματικό για δικά μας δεδομένα στη χώρα μας, σε τέτοιο σωματότυπο πάντα.
εάν θες βάλε και μια κριτική για να έχουμε μια πιο λεπτομερή ανάλυση.
.....ναι μιλαμε για αυτα τα εξωγηινα χαρακτηριστικα.....πατε μια να δειτε απλως και αναλογα πραξετε.....εγω απο την φορα που πηρα πηγα να δω και την σελεστε αλλα δεν ειχα χρονο να περασω ομως θα την τιμησω γιατι 1. ο σωματοτυποσ της ειναι λιγο πιο μαζεμενος απο της σανελ αλλα παραμενει..εξωτικος..2.εμεινε πολυ ωρα στο σαλονι με προφανη στοχο να την δουμε και αναλογως...3..σε ολη την διαρκεια του σαλοναρισματος ειχε ενα πλατυ εγκαρδιο χαμογελο που εδειχνε εντιμοτητα και οχι χυδαια στοχοποιηση......τωρα μπορει στο δωμα ολα αυτα να αποδειχθουν μια καλοστημενη παγιδα ομως εμενα με κερδισε και στα αρχιδια μου αν κλαψω το 50αρι στο τελος.....
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.053
Πόντοι
5.845
Αν δεν κανουν πουλακια τα ματια μου, βλεπω στις Κυριες στη σελιδα του Κατεχακη 5, ανακοινωση οτι την Πεμπτη θα εργαζεται η Ashley Bulgari......
Ξερει κανεις τιποτα περισσοτερο;
 

Συνημμένα

  • 1200_1200_ce8bb66f7ad5e684a88647b104c46a2f_big.jpg
    1200_1200_ce8bb66f7ad5e684a88647b104c46a2f_big.jpg
    84,1 KB · Εμφανίσεις: 44

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.626
Κριτικές
3
Like
11.207
Πόντοι
3.936
Kαμια πληροφορια για αυτη την κοπελα εχει κανεις?


Θυμαμαι ηταν σε αλλο στουντιο καποτε ισως με αλλο ονομα και την εψαχνα τοτε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom