Νέα

Ένα καράβι για τη Γάζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εισαι τυχερός ρε τσογλανάκο που είμαι αισθηματίας παιδί και σκέφτομαι την μανούλα σου που θα κλαίει αν σε πλακώσω...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν με σκιάζει φοβέρα καμιά μπαμπόγερε,μεχρί να κινηθείς με το μπαστούνακι σου,τρέχω γρήγορα!!! :thefinge:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Δεν με σκιάζει φοβέρα καμιά μπαμπόγερε,μεχρί να κινηθείς με το μπαστούνακι σου,τρέχω γρήγορα!!! :thefinge:

τα ιδια λέει και ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ αλλά αμα δείς τον σβέρκο του κάλο έχει βγάλει από τις φάπες που έχει φάει...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
340 km ????? αν είσαι Θεσαλονίκη είναι 500. .δηλαδή 4 ωρίτσες.. ούτε θα νυχτώσει για να κρυφτείς...
Καλά ντε,στην Γεωγραφία ποτέ δεν ήμουν καλός!!! :P

Εχώ καταφύγειο,θα πάω να κλειστώ στο πολυτεχνείο κ τα συντρόφια θα κάνουν κατάληψη για να με προστατέψουνε!!! :tooth:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Καλά ντε,στην Γεωγραφία ποτέ δεν ήμουν καλός!!! :P

Εχώ καταφύγειο,θα πάω να κλειστώ στο πολυτεχνείο κ τα συντρόφια θα κάνουν κατάληψη για να με προστατέψουνε!!! :tooth:

αντε τράβα να πιείς κανένα τσιπουράκι τώρα .. πιέ και ένα για μένα...
 

Επισκέπτης
...Κι εγώ δεν είμαι Γερμανός, είμαι όμως Ναζιστής, γιατί ο Ναζισμός αποτελεί ανάχωμα στον Εβραϊκό-Σιωνιστικό επεκτατισμό...

είδες που είσαι ανόητος...όχι μόνο ανάχωμα δεν απετέλεσε ο Ναζισμός αλλά δημιούργησε και το κατάλληλο κλίμα στη διεθνή κοινότητα για να συναινέσει τελικά στη δημιουργία του κράτους του Ισραήλ το 1948.
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • Photo-0125.jpg
    Photo-0125.jpg
    28,6 KB · Εμφανίσεις: 10

Επισκέπτης
είδες που είσαι ανόητος...όχι μόνο ανάχωμα δεν απετέλεσε ο Ναζισμός αλλά δημιούργησε και το κατάλληλο κλίμα στη διεθνή κοινότητα για να συναινέσει τελικά στη δημιουργία του κράτους του Ισταήλ το 1948.
Να σε ρωτήσω μιας κ σε βρήκα πρόχειρο: η εκφρασή εβαιοσιωνιστής αν είναι άλλο ο εβραίος κ άλλο ο σιωνιστής ποια σημασία έχει;;; :think:
 

Επισκέπτης
Ας μου λύσει κάποιος "προδετικός" την απορία.
Πσσσστ...νεαρε...
Παρε τα ξεσκονοπανα παρεα με τον ισιο και βουρ στην πρεσβεια.
Λαμπικο τα πατωματα αλλιως θα πεσει σφαλιαρα απο τον daniel72.

Ξεφτιλισμενα εθνικια,θελετε να κανετε και ρεαλπολιτικ.

Νενεκοι.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Να σε ρωτήσω μιας κ σε βρήκα πρόχειρο: η εκφρασή εβαιοσιωνιστής αν είναι άλλο ο εβραίος κ άλλο ο σιωνιστής ποια σημασία έχει;;; :think:

ενας σιωνιστής που είναι και εβραίος (στο θρήσκευμα) ή ένας εβραίος (στο Θρήσκευμα) που είναι σιωνιστής.. .απλό...
 

Επισκέπτης
Να σε ρωτήσω μιας κ σε βρήκα πρόχειρο: η εκφρασή εβαιοσιωνιστής αν είναι άλλο ο εβραίος κ άλλο ο σιωνιστής ποια σημασία έχει;;; :think:

προφανώς αναφέρεται στους Εβραίους το θρήσκευμα που είναι και Σιωνιστές...διάβασε όλα τα προηγούμενα ποστ μου για να σου λυθεί η απορία.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Όταν δεν έχουμε επιχειρήματα λέμε μια εξυπναδούλα, πετάμε δυο τρεις βρισιές, κάνουμε και τους βαρύμαγκες και καθαρίσαμε!
Εύκολο...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Όταν δεν έχουμε επιχειρήματα λέμε μια εξυπναδούλα, πετάμε δυο τρεις βρισιές, κάνουμε και τους βαρύμαγκες και καθαρίσαμε!
Εύκολο...

καθαρά αριστερίστικη και αναρχοφασιστική τακτική... πες πες όλο και κάτι θα μείνει.. (Γκαίμπελς)
 

Επισκέπτης
supermouse το επαναλαμβάνω για τελευταία φορά δεν είμαι Εβραίος, είμαι όμως Σιωνιστής γιατί πιστεύω ότι ένα ισχυρό κράτος του Ισραήλ αποτελεί ανάχωμα στον Ισλαμιστικό επεκτατισμό!
Eδω τιθεται το θεμα της ΔΙΠΛΗΣ ΠΙΣΤΗΣ αλλα οι εθνικοκατι που μας εχουν σπασει τ'αρχιδια με παπαριες τυπου 5η Ολομελεια,μακεντονσκι(αυτο το ξεθαψε χθες ο Μεττερνιχ...συγνωμμη ο γιανεβαν...)
...ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΟΛΥΣΥΓΚΙΝΟΥΝΤΑΙ...
 

Επισκέπτης
Όταν δεν έχουμε επιχειρήματα λέμε μια εξυπναδούλα, πετάμε δυο τρεις βρισιές, κάνουμε και τους βαρύμαγκες και καθαρίσαμε!
Εύκολο...
Θες επιχειρημα ΞΕΣΚΟΝΟΠΑΝΟ του Ισραηλ?

Εκαναν την πατριδα σου ΡΟΜΠΑ...

Συμπατριωτες σου δεν ηταν αυτοι που ΣΑΠΙΣΑΝ στο ξυλο στις φυλακες οι Ισραηλινοι?
Που τους καρφωσαν συριγγες,ενας θεος ξερει με τι φαρμακα?

Οσο παριστανες τον δηθεν ρεαλιστη,παρεα με αλλους ΠΑΤΡΙΔΟΚΑΠΗΛΟΥΣ εδω μεσα.

Ξεφτιλισμενε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom