Νέα

Ντέρμπι θανάτου: εκτελέστηκαν επειδή δεν έκατσαν να χάσουν από τους ναζί.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pz89
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.742
Πόντοι
1.686
ρε τυπε ο κοκκαλης δεν ηταν κατασκοπος των γερμανων και ξεπλενε μαυρο χρημα της Ζιμενς στον γονιμηδη η κανω λαθος....

Των ΑΝΑΤΟΛΙΚΟγερμανων ρε !

Της κομμουνιστικής ανατολικής Γερμανιας ,που δεν ηταν Ναζιστική .
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Των ΑΝΑΤΟΛΙΚΟγερμανων ρε !

Της κομμουνιστικής ανατολικής Γερμανιας ,που δεν ηταν Ναζιστική .
MFS.jpg
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Ανατριχιασα !!!!!!!!!

Αυτο θα πει ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΑΝΔΡΕΙΑ !!!!!!!!
Ρε την παλεύετε; Κέρδισαν έναν αγώνα και έχασαν τη ζωή τους και τους επιβραβεύετε; Από πότε έχει εκφυλιστεί τόσο πολύ η έννοια της ανθρώπινης ζωής;

Δε ξέρω για εσάς, αλλά εγώ θα προτιμούσα να χάσω όλους τους αγώνες και να ζήσω παρά να χάσω τη ζωή μου για να κερδίσω έναν αγώνα.

Και το ζητούμενο πιο είναι; Τι κατάφεραν; Δηλαδή θα το καταλάβω αν μου πείτε πως πολέμησαν για να σώσουν άλλους ανθρώπους και να μη πεθάνουν άλλοι. Αλλά εδώ τι σκατά έγινε; Έδωσαν τις ζωές του για πιο σκοπό; Γιατί; Για να λένε οι μελλοντικές γενιές πως κέρδισαν τον αγώνα;
 
OP
OP
pz89

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ρε την παλεύετε; Κέρδισαν έναν αγώνα και έχασαν τη ζωή τους και τους επιβραβεύετε; Από πότε έχει εκφυλιστεί τόσο πολύ η έννοια της ανθρώπινης ζωής;

Δε ξέρω για εσάς, αλλά εγώ θα προτιμούσα να χάσω όλους τους αγώνες και να ζήσω παρά να χάσω τη ζωή μου για να κερδίσω έναν αγώνα.

Και το ζητούμενο πιο είναι; Τι κατάφεραν; Δηλαδή θα το καταλάβω αν μου πείτε πως πολέμησαν για να σώσουν άλλους ανθρώπους και να μη πεθάνουν άλλοι. Αλλά εδώ τι σκατά έγινε; Έδωσαν τις ζωές του για πιο σκοπό; Γιατί; Για να λένε οι μελλοντικές γενιές πως κέρδισαν τον αγώνα;
Ήταν ήδη χαμένοι βασικά...αν διαβάσεις το κείμενο ήταν όλοι αιχμάλωτοι στις ναζιστικές φυλακές κ τους αφήσαν λίγες μέρες πριν τον αγώνα να προπονηθούν κανονικά (''οι οποίοι ήταν αιχμάλωτοι στο στρατόπεδο συγκέντρωσης της Ντάρμιτσα και τους οποίους οι Γερμανοί λίγες ημέρες πριν τον αγώνα, τους επέτρεψαν να τρώνε κανονικά και να προπονούνται. Την ομάδα συμπλήρωναν κάποιοι εργάτες Ουκρανοί, από ένα φούρνο που ήταν κοντά στο γήπεδο''),να φάνε κ να πιούνε ώστε να βρούνε την φόρμα τους.

Οπότε;;;;
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Ήταν ήδη χαμένοι βασικά...αν διαβάσεις το κείμενο ήταν όλοι αιχμάλωτοι στις ναζιστικές φυλακές κ τους αφήσαν λίγες μέρες πριν τον αγώνα να προπονηθούν κανονικά (''οι οποίοι ήταν αιχμάλωτοι στο στρατόπεδο συγκέντρωσης της Ντάρμιτσα και τους οποίους οι Γερμανοί λίγες ημέρες πριν τον αγώνα, τους επέτρεψαν να τρώνε κανονικά και να προπονούνται. Την ομάδα συμπλήρωναν κάποιοι εργάτες Ουκρανοί, από ένα φούρνο που ήταν κοντά στο γήπεδο''),να φάνε κ να πιούνε ώστε να βρούνε την φόρμα τους.

Οπότε;;;;

Δεκτή η ένστασή σου. Δε το διάβασα αυτό. Πάντως, αν το ότι τους σκότωσαν και τους βασάνισαν οφείλεται στο ότι κέρδισαν, τότε κακώς το κάναν. Θα μπορούσαν να τραβήξουν τη θητεία τους στο στρατόπεδο συγκέντρωσης και να τελειώνει το θέμα.
 
OP
OP
pz89

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Δεκτή η ένστασή σου. Δε το διάβασα αυτό. Πάντως, αν το ότι τους σκότωσαν και τους βασάνισαν οφείλεται στο ότι κέρδισαν, τότε κακώς το κάναν. Θα μπορούσαν να τραβήξουν τη θητεία τους στο στρατόπεδο συγκέντρωσης και να τελειώνει το θέμα.
Μιλάμε για καθαρόαιμους ναζί...τους ξεφτίλησαν οι βρωμοσλάβοι,ατιμώρητους θα τους αφήνανε;;;

Πιάσε λίγο την κατάσταση ρε,το κλίμα... :idiot: :uglystupid:

Δε διάβασες το αρχικό ποστ αλλά μόνο τα σχόλια;;; :uglystupid:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ποιος ήταν ο τερματοφύλακας που του έσπασαν τα χέρια επειδή κυκλοφορούσε με καλύτερο αυτοκίνητο από αυτό του δικτάτορα της χώρας του. εδώ στα βαλκάνια θυμάμαι ότι κάπου είχε γίνει αυτό
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Μιλάμε για καθαρόαιμους ναζί...τους ξεφτίλησαν οι βρωμοσλάβοι,ατιμώρητους θα τους αφήνανε;;;

Πιάσε λίγο την κατάσταση ρε,το κλίμα... :idiot: :uglystupid:

Δε διάβασες το αρχικό ποστ αλλά μόνο τα σχόλια;;; :uglystupid:
Καλά μωρέ, είπα συγγνώμη. Τι θες να κάνω τώρα δηλαδή;

Άρα λοιπόν, αν δε κέρδιζαν, συμφωνείς πως δε θα τους σκότωναν, θα παρέμεναν στα στρατόπεδα συγκέντρωσης. Άρα κάναν μαλακία που κέρδισαν.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μιλάμε για καθαρόαιμους ναζί...τους ξεφτίλησαν οι βρωμοσλάβοι,ατιμώρητους θα τους αφήνανε;;;

Πιάσε λίγο την κατάσταση ρε,το κλίμα... :idiot: :uglystupid:

Δε διάβασες το αρχικό ποστ αλλά μόνο τα σχόλια;;; :uglystupid:
τυπε φαντασου ο κασιδιαρης ο λαγος και λοιποι να παιξουν ποδοσφαιρικο αγωνα με πακια :grin:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Ρε την παλεύετε; Κέρδισαν έναν αγώνα και έχασαν τη ζωή τους και τους επιβραβεύετε; Από πότε έχει εκφυλιστεί τόσο πολύ η έννοια της ανθρώπινης ζωής;

Δε ξέρω για εσάς, αλλά εγώ θα προτιμούσα να χάσω όλους τους αγώνες και να ζήσω παρά να χάσω τη ζωή μου για να κερδίσω έναν αγώνα.

Και το ζητούμενο πιο είναι; Τι κατάφεραν; Δηλαδή θα το καταλάβω αν μου πείτε πως πολέμησαν για να σώσουν άλλους ανθρώπους και να μη πεθάνουν άλλοι. Αλλά εδώ τι σκατά έγινε; Έδωσαν τις ζωές του για πιο σκοπό; Γιατί; Για να λένε οι μελλοντικές γενιές πως κέρδισαν τον αγώνα;
αξιοπρεπεια λεγετε φιλε....
εσυ θα διαλεγες τον δρομο της ...
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
γαμουσε η αποδραση των 11
ειδικα στο ημιχρονο που σκαψαν κατω απο τα αποδυτηρια οι συμμαχοι κ βγηκαν μεσα απο εκει στην πισινα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε μην βαζεις τετοια βιντεο με γερμαναραδες θα μαζευτουν οι χρυσαγιτες.
παντως τεραστια ερμηνεια ο σταλοουν σε αυτη την ταινια επρεπε να παρει οσκαρ  :2funny: :2funny: :2funny:
σαν την ερμηνεια του στο ροκυ δεν ηταν τυπε :grin:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
θυμαστε τυποι που ο σταλονε ηθελε να μπει στην ομαδα για να φυγει απο το στρατοεδο κ δεν τον ηθελαν?κ τελικα εκανε τον φροντιστη κ μοιραζε τις φορμες  :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
"e author=βυζολάγνος link=topic=151912.msg3891034#msg3891034 date=1340550068]
Ο Σιλβέστρος ήταν καλύτερος απ'το Σηφάκη τύπε. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Sport/smilie_sp_130.gif[/img[/URL]]
[/quote]τυπε ο σηφακης επιαζε 65 λεπτα με ζαλαδες ειπαν ;D
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom