Νέα

Ένα καράβι για τη Γάζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
οι τούρκοι έφαγαν ξύλο και ξεφτιλίκι πάντως από τους εβραίους με το καράβι
ο ερντογάν τον ήπιε κοινώς
 

Επισκέπτης
Aπό επόχη Κεμάλ μέχρι κ σήμερα με τον Ερντογάν αυτό που θέλει η κυβέρνηση-εξουσία είναι ένα πολιτικό κράτος κ όχι ένα θρησκευτικό.

Καταργήθηκε η πολυγαμία κ η μπούρκα(μαντήλα)στην Τουρκία.

Φιλελεύθεροι είναι οι άνθρωποι κ όχι ακρόδεξιοι πλειοψηφικά.

Χαρακτηρίζεις φιλελεύθερο και κοσμικό τον Ερντογάν? :headbang: ο Ερντογάν μεσοπρόθεσμα θέλει να μετατρέψει την Τουρκία σε Ισλαμικό κράτος για αυτό και η ΜΚΟ που έστειλε στη Γάζα δήθεν για ανθρωπιστικούς λόγους, είχε σκοπό την υποστήριξη της Χαμάς!
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Χαρακτηρίζεις φιλελεύθερο και κοσμικό τον Ερντογάν? :headbang: ο Ερντογάν μεσοπρόθεσμα θέλει να μετατρέψει την Τουρκία σε Ισλαμικό κράτος για αυτό και η ΜΚΟ που έστειλε στη Γάζα δήθεν για ανθρωπιστικούς λόγους, είχε σκοπό την υποστήριξη της Χαμάς!
αλλά τον ήπιε :grin: :grin: :grin:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Χαρακτηρίζεις φιλελεύθερο και κοσμικό τον Ερντογάν? :headbang: ο Ερντογάν μεσοπρόθεσμα θέλει να μετατρέψει την Τουρκία σε Ισλαμικό κράτος για αυτό και η ΜΚΟ που έστειλε στη Γάζα δήθεν για ανθρωπιστικούς λόγους, είχε σκοπό την υποστήριξη της Χαμάς!

φιλελεύθερος και κοσμικός ο Ερντογάν ???????????????????? σε ποιό από τα δύο να γελάσω και σε ποιό να κλάψω ???????????  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Χαρακτηρίζεις φιλελεύθερο και κοσμικό τον Ερντογάν? :headbang: ο Ερντογάν μεσοπρόθεσμα θέλει να μετατρέψει την Τουρκία σε Ισλαμικό κράτος για αυτό και η ΜΚΟ που έστειλε στη Γάζα δήθεν για ανθρωπιστικούς λόγους, είχε σκοπό την υποστήριξη της Χαμάς!

Καλά ότι λέει ο παπαζόλης μήν το παίρνεις και τοις μετρητοίς!!
Του ξεφεύγει και καμία...(συχνά όμως!)
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
έβγαλαν ανακοίνωση ότι η επόμενη αποστολή θα γίνει με συνοδεία πολεμικών σκαφών
εκεί υπάρχουν τα εξής προβλήματα
1. να βρουν τη γάζα (βλέπε μάλτα γιόκ)
2. να τον πιούν όπως η τζούλια τη σαμπάνια με τρικάμερο
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Καλά ότι λέει ο παπαζόλης μήν το παίρνεις και τοις μετρητοίς!!
Του ξεφεύγει και καμία...(συχνά όμως!)

μην τον παρεξηγείτε ρε τον παπαζόλη... ληγμένο τσίπουρο πίνει το πρωί ...
 

Επισκέπτης
Daniel72,ειτε εισαι Εβραιος ειτε οχι,δεν σε ειδα να παιρνεις θεση για οσα εγιναν/γινονται.

Δηλωσες Σιωνιστης βεβαια,αλλα θα το εκλαβω(προσωρινα)ως αστεισμο.

Εαν παντως εισαι Εβραιος και ΔΕΝ παιρνεις θεση απεναντι στους Ναζισραηλινους τοτε ειναι ακομη χειροτερα για σενα,ακομη πιο ατιμωτικο για την μνημη των προγονων σου που δολοφονησαν οι χιτλεροφασιστες.

supermouse το επαναλαμβάνω για τελευταία φορά δεν είμαι Εβραίος, είμαι όμως Σιωνιστής γιατί πιστεύω ότι ένα ισχυρό κράτος του Ισραήλ αποτελεί ανάχωμα στον Ισλαμιστικό επεκτατισμό!
 

Επισκέπτης
έβγαλαν ανακοίνωση ότι η επόμενη αποστολή θα γίνει με συνοδεία πολεμικών σκαφών
εκεί υπάρχουν τα εξής προβλήματα
1. να βρουν τη γάζα (βλέπε μάλτα γιόκ)
2. να τον πιούν όπως η τζούλια τη σαμπάνια με τρικάμερο

:rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
supermouse το επαναλαμβάνω για τελευταία φορά δεν είμαι Εβραίος, είμαι όμως Σιωνιστής γιατί πιστεύω ότι ένα ισχυρό κράτος του Ισραήλ αποτελεί ανάχωμα στον Ισλαμιστικό επεκτατισμό!

Στον υπερποντικό φαίνεται αδιανόητο να δηλώνει κάποιος φίλος του Ισραήλ, ενώ αντιθέτως του φαίνεται λογικό αν όχι αυτονόητο να δηλώνει ο ίδιος φίλος της Χαμάζ (να υποθέσω και των αφεντικών της στην Τεχεράνη;!)
Τέτοια δημοκρατικότητα...
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Στον υπερποντικό φαίνεται αδιανόητο να δηλώνει κάποιος φίλος του Ισραήλ, ενώ αντιθέτως του φαίνεται λογικό αν όχι αυτονόητο να δηλώνει ο ίδιος φίλος της Χαμάζ (να υποθέσω και των αφεντικών της στην Τεχεράνη;!)
Τέτοια δημοκρατικότητα...
ναι οι φίλοι μας οι μουσουλμάνοι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
supermouse το επαναλαμβάνω για τελευταία φορά δεν είμαι Εβραίος, είμαι όμως Σιωνιστής γιατί πιστεύω ότι ένα ισχυρό κράτος του Ισραήλ αποτελεί ανάχωμα στον Ισλαμιστικό επεκτατισμό!

...Κι εγώ δεν είμαι Γερμανός, είμαι όμως Ναζιστής, γιατί ο Ναζισμός αποτελεί ανάχωμα στον Εβραϊκό-Σιωνιστικό επεκτατισμό...
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
...Κι εγώ δεν είμαι Γερμανός, είμαι όμως Ναζιστής, γιατί ο Ναζισμός αποτελεί ανάχωμα στον Εβραϊκό-Σιωνιστικό επεκτατισμό...
Αν κοιταξεις λιγο πιο προσεκτικα δεν θα βρεις ουσιωδεις διαφορες,λογικης και καποιες φορες πρακτικης, μεταξυ ναζισμου και σιωνιστικου "επεκτατισμου"...
 

Συνημμένα

  • protestgaza.jpg
    protestgaza.jpg
    76,1 KB · Εμφανίσεις: 12

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
οι τούρκοι έφαγαν ξύλο και ξεφτιλίκι πάντως από τους εβραίους με το καράβι
ο ερντογάν τον ήπιε κοινώς
μήπως μαζί μέ τούς τούρκους φάγαν τίποτε ψηλές καί τίποτε δικά μας παληκαρια του παμε καί τού σύριζα καί ντεποντε νά τό πούν..??
βλέπεις η ισραηλινοι κομαντος δέν είναι τεμπελόμπατσοι επαρχιώτες δημόσιοι υπάλληλοι πρώην γιδοβοσκοί από τήν λαμία...
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
μήπως μαζί μέ τούς τούρκους φάγαν τίποτε ψηλές καί τίποτε δικά μας παληκαρια του παμε καί τού σύριζα καί ντεποντε νά τό πούν..??
βλέπεις η ισραηλινοι κομαντος δέν είναι τεμπελόμπατσοι επαρχιώτες δημόσιοι υπάλληλοι πρώην γιδοβοσκοί από τήν λαμία...
καλά οι τσυριζέοι είναι για το πρωινό τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom