Νέα

Ένα καράβι για τη Γάζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.397
Πόντοι
3.715

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.397
Πόντοι
3.715
Ναι...Εκεί που είναι κράτος εν κράτει το ΚΙΣ!
Και εννοείται ότι δεν πληρώνουμε φόρους στο ελληνικό κράτος!

υποστηρίζουν ότι είναι νομοταγείς και το ΦΕΚ δεν παίζει...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Πάντως έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον να δούμε το χειρισμό της Άγκυρας σε αυτή την εξέλιξη, δεδομένης της συγκυρίας πολύ κακών σχέσεων ΗΠΑ-Ισραήλ αυτή την εποχή (πρωτοφανές αλλά αληθινό :S).
Μήπως όμως και οι Τουρκαλάδες είναι ολίγον τι πλακωμένοι με τον Big Boss αυτή τη εποχή?  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης

Για αυτο πεταγεσε σαν πορδη, καθε φορα που γραφουμε κατι "κακο" για το Ισραηλ ? Για πες μας λοιπον εχει παει στο Ισραηλ ? Πες μας ποσο δημοκρατικο κρατος ειναι και ποσο ελευθερια υπαρχει εκει.
 

Επισκέπτης
ναι, είμαι...
πως πάει η ιλαρά στο πουλάκι σου;
το μπεταντινιάζεις αρκετα ή το χώνεις πάλι σε ποντικούς στα σκοτεινά;

που το θυμήθηκες ρε αυτό? τώρα είναι καλά και σκέφτομαι να σου :fuck1: τον κώλο να σου περάσουν οι αιμορροϊδες! :rockon: :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
υποστηρίζουν ότι είναι νομοταγείς και το ΦΕΚ δεν παίζει...

Και έχουν απόλυτο δίκιο...
Νόμιζα ότι ήταν εμφανές το αστείο μου με μια φήμη που διεδόθη ότι και καλά οι οβραίοι δεν πληρώνουν φόρους στο κράτος αλλά μόνο στο ΚΙΣ...
 

Επισκέπτης
Για αυτο πεταγεσε σαν πορδη, καθε φορα που γραφουμε κατι "κακο" για το Ισραηλ ? Για πες μας λοιπον εχει παει στο Ισραηλ ? Πες μας ποσο δημοκρατικο κρατος ειναι και ποσο ελευθερια υπαρχει εκει.

ρε καραγκιόζη νομίζεις ότι έχω όρεξη να μπω σε συζήτηση με εσένα και τους ομοίους σου? :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Καλά...
Όταν στην Κόρινθο το Σεπτέμβρη βαράτε μαζικά πτωχεύσεις διότι δεν πάτησε τουρίστας όλο το καλοκαίρι, μην στήνεις πάλι κρειμάλες και πυρές για πολιτικούς...

Οι πτωχεύσεις στην περιοχή έχουν ξεκινήσει εδώ και καιρό και σίγουρα δε φταίει η πτώση του τουρισμού που έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν είχαμε.
Ποτέ δεν είχαμε καραβιές τουριστών,άρα σίγουρα δε φταίει γι'αυτήν την κατάσταση ο αποκλεισμός κρουαζιερόπλοιων. Οπότε είσαι εντελώς άκυρος.
Πάμε παρακάτω..
Εαν πιστεύεις ότι τα προβλήματα που δημιουργήθηκαν στον τουρισμό οφείλονται στον αποκλεισμό των "βραχιολάκηδων" (ξέρεις τι σημαίνει αυτό φαντάζομαι) είσαι βαθιά νυχτωμένος..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρέ μαλάκα ψυχοπαθή
από πού ΄βγάζεις τό συμπέρασμα ότι είμαι εθνικιστής καί χουντικός ρε?????
τί κάνατεε ρε μαλάκες εσείς το 74.
ρέ παλιομαλακα πού υποστηρίζεις τόν μεγαλύτερερο φασίστα φιντελ καί τσέγκουεβαρα μέ χιλιαδες εξοριστους καί φυλακισμενους βάζεις στό ιδιο σακι τα χουντικά καθαρματα μέ ελληνες οπαδους τής δεξιάς...
ρε ζώο πού δέν  έχεις πάει ούτε φανταρος....
αντε στο ψυχιατρειο που ησουν 15 μέρες μπάς καί ησυχασουμε

ποιός σου είπε ρε ηλίθιε ότι υποστηρίζω τον φιντέλ;
ξαναζητάω το ποστ μου ρε ηλίθιο σκουπίδι που υποστηρίζω κάτι τέτοιο.

ηλίθιο σκουπίδι οι έλληνες οπαδοί της δεξιάς είχαν αρχηγό κόμματος τον υπουργό εθνικής άμυνας Ε. Αβέρωφ ο οποίος έπεισε τον Κ.Καραμανλή να μην γίνει αποστολή ελληνικής δύναμης στην Κύπρο.
κατάλαβες ηλίθιο σκουπίδι;

Υ.Γ. 1
όταν πήγες φαντάρος σου έκοψαν την πούτσα ή είναι εκ γενετής ρε σκατόψυχε;
Υ.Γ. 2
είμαστε εκτός θέματος στείλε πι εμ να σε γαμάω πριβέ ηλίθιο σκουπίδι.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μήπως όμως και οι Τουρκαλάδες είναι ολίγον τι πλακωμένοι με τον Big Boss αυτή τη εποχή?  :grin: :grin: :grin: :grin:
Ναι, αλλά πέρα από τους Κούρδους και τις ρουκέτες - τα πράγματα με το Ισραήλ πήγαιναν ρολόι. Τώρα έχουμε αυτό με 4 Τούρκους νεκρούς και το Ισραήλ να λέει κυρίως στο Ιράν ότι στ' αρχίδια μου γράφω την Αμερική και άμα συνεχίσετε με τις δοκιμές, θα σας γαμήσω.

Μην ξεχνάμε ότι πέρα από τα πυρηνικά, έχει τον πιο οργανωμένο στρατό του κόσμου. Μακάρι να ΄ξερα τι θα γίνει... :dunno:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.397
Πόντοι
3.715
Επίσης μπορεί να υποστηρίξει ότι ο Κορκονέας επέστρεψε με σκοπό και πρόθεση να σκοτώσει και μάλιστα αντί να σημαδέψει κατ' ευθείαν το έκανε σκοπεύοντας στη μπάλα επιτυχγάνοντας στόχο σε ημίφως και εν κινήσει.

Επίσης μπορεί να υποστηρίξει ότι αυτοί που έκαψαν τη Marfin στη Σταδίου το έκαναν με σκοπό και πρόθεση να σκοτώσουν και γνωρίζοντας ότι μέσα εργάζονται άτομα! Μάλιστα τους παρεμπόδισαν τη διαφυγή από την κεντρική είσοδο κρατώντας μαδέρια και φωνάζοντας: "Δουλειά θέλατε σε μέρα απεργίας, ε; Καείτε τώρα π....ηδες τραπεζικοί".

Τέλος μπορεί να υποστηρίξει ότι επίτηδες ο Ελληνικός Στρατός προχώρησε να καταλάβει την Άγκυρα στα 1921 ώστε να ξανοιχτεί πολύ, να χάσει και έτσι να γίνει η ανταλλαγή πληθυσμών!

Ό,τι θέλεις μπορεί να υποστηρίξει κάποιος. Μόνο που φίλε μου Α-Ω λίγη σχέση με την πραγματικότητα θα είχε...

χμμμ, η πραγματικότητα είναι ως εικόνα θέμα αντίληψης κι ίσως μερικώς αποκρυπτογραφείται με συνδυαστική σκέψη.
εσύ, ο ρομά, ο άλλος, ο παράλλος βρήκες ένα ηθικό πάτημα να σου χαρίσουνε πατρίδα με το ασύδωτο: δολοφονώ αυτόχθονες για να βάλω τα θεμέλια μιας χώρας προτεκτοράτο στη Μ Ανατολή;

 

Επισκέπτης
ρε καραγκιόζη νομίζεις ότι έχω όρεξη να μπω σε συζήτηση με εσένα και τους ομοίους σου? :uglystupid:

Για να μπεις σε συζητηση παπαρακο πρεπει να εχεις και κατι να πεις. Εσυ πετας μια μαλακια στον αλλον "εχει και γνωμη για το Ισραηλ ποντικι" και τελος. Πες μας λοιπον για το Ισραηλ. Η μηπως θελεις να πω εγω που εγω παει 3 φορες τι ειδα ? Να σου πω και για τους Εβραιους που εχω γνωρισει ?
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
πες μας ολα στη φορα!!! χωρις πλακα τωρα για πες τις εντυπωσεις σου για ισραηλ και εβραιους γιατι εγω δεν ετυχε να γνωρισω κανεναν δηλωμενο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ναι, αλλά πέρα από τους Κούρδους και τις ρουκέτες - τα πράγματα με το Ισραήλ πήγαιναν ρολόι. Τώρα έχουμε αυτό με 4 Τούρκους νεκρούς και το Ισραήλ να λέει κυρίως στο Ιράν ότι στ' αρχίδια μου γράφω την Αμερική και άμα συνεχίσετε με τις δοκιμές, θα σας γαμήσω.

Μην ξεχνάμε ότι πέρα από τα πυρηνικά, έχει τον πιο οργανωμένο στρατό του κόσμου. Μακάρι να ΄ξερα τι θα γίνει... :dunno:

το ισραήλ ποντάρει διαρκώς εκεί που πόνταρε ο μαλάκας ο Μακάριος στο κυπριακό. Οτι η αμερική ΔΕ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ να εμπλακούν δύο σύμμαχοι του ΝΑΤΟ και δε θα επιτρέψει γενίκευση μιας ενδεχόμενης τουρκικής εισβολής.
όταν οι τούρκοι τα πήραν κράνα για τα καλά, ότι και να τους έλεγαν τ αμερικάνια στα πελέ τους τους έγραφαν. το μόνο που κατάφεραν είναι να υποχρεώσουν την ελλάδα να μην επέμβει.
Παρόμοιο παίγνιο παίζουν καιρό οι εβραίοι. Τσαμπουκάδες διαρκώς θεωρώντας ότι ο αμερικανός δε θα επιτρέψει γενίκευση της ανάφλεξης.
Στο τέλος εκτιμώ πως όταν παίζεις με τη φωτιά κάποια στιγμή χάνεται ο έλεγχος. Θα γίνει ο πρώτος τσαμπουκάς θ αρχίσει η εμπλοκή, το Ιράν θ αρχίσει να βαράει, οι Αραβες θα πηγαίνουν πίπα κώλο το Ισραήλ και η αμερική το μόνο που θα καταφέρει θα είναι να μην εμπλακεί και η Τουρκία στο παίγνιο.......
 

Επισκέπτης
Για να μπεις σε συζητηση παπαρακο πρεπει να εχεις και κατι να πεις. Εσυ πετας μια μαλακια στον αλλον "εχει και γνωμη για το Ισραηλ ποντικι" και τελος. Πες μας λοιπον για το Ισραηλ. Η μηπως θελεις να πω εγω που εγω παει 3 φορες τι ειδα ? Να σου πω και για τους Εβραιους που εχω γνωρισει ?

καραγκιοζάκο όσα γνωρίζω εγώ για το Σιωνιστικό κίνημα, το Ισραήλ και τη Μέση Ανατολή θα χρειαστείς τρεις ζωές για να τα μάθεις! και 200 φορές να πας στο Ισραήλ πάλι άσχετος θα είσαι! :sunglasses:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Israel recruits 'army of bloggers' to combat anti-Zionist Web sites
Israelis who speak a second language to represent Israel on 'problematic' Websites in new Absorption Ministry program.

το λινκ εδω:



επειδη το αλλο θεμα που ειχα ανοιξει βυθιστικε το βαζω και εδω που αλλωστε κολαει και πιο πολυ
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.397
Πόντοι
3.715
που το θυμήθηκες ρε αυτό? τώρα είναι καλά και σκέφτομαι να σου :fuck1: τον κώλο να σου περάσουν οι αιμορροϊδες! :rockon: :2funny:

έγινε μικράκι...
έχεις απωθημένα με τις κουράδες έτσι;
δε σε προσέχει πολύ ο κωλομπαράς σου και έχεις και μούτρα τώρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom