Νέα

Ένα καράβι για τη Γάζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
πες μας ολα στη φορα!!! χωρις πλακα τωρα για πες τις εντυπωσεις σου για ισραηλ και εβραιους γιατι εγω δεν ετυχε να γνωρισω κανεναν δηλωμενο

Φιλαρακο μιλαμε για ενα κρατος που καθε πολιτης ειναι φανταρος για ολη του τη ζωη. Κυκλοφορουν με οπλα παντου. Ακομα και στα ταξι μπαινουν με οπλα. Στα club σε ελεγχουν πριν μπεις με μηχανημα αν εχεις εκρηκτικα. Παντου στρατος, αστυνομια, security. Σαν ατομα τα χειροτερα που εχω γνωρισει. Ενω ακουνε πολυ ελληνικη μουσικη οταν τους λεγαμε οτι ειμαστε Ελληνες μας κοιτουσαν με μισο ματι γιατι μας θεωρουσαν φιλους των Αραβων.
Ζευγαρι Εβραιων που γνωρισα στη Σαμοθρακι, δεν χαλαγαν ουτε ευρω λεμε στις ταβερνες και τα καφε. Την εβγαζαν στη σκηνη και στη θαλασα και ετρωγαν κονσερβες. Επειδη οι σκηνες μας ηταν διπλα - διπλα και μιλαγαμε,  τους προτειναμε, η κοπελα μου δηλαδη εγω δεν ηθελα ουτε να τους βλεπω, να ερθουν μαζι μας για φαγητο. Δεν δεχοντουσαν ποτε, παρα μονο οταν η κοπελα μου τους προτεινε να τους κερασουμε. Οταν τους ελεγα για την Παλαιστινη, ο μαλακας μου απαντουσε οτι εκει ειναι ο τοπος τους και οτι οι Αραβες τους απειλουν με εξαφανιση και αλλες παπαριες.
Επειδη εχω δουλεψει και καποιο διαστημα σε κρουαζεροπλοια θα σου γραγω και το τελευταιο. Οι Εβραιοι θεωρουνται απο τους χειροτερους επιβατες. Βρωμιαδες, δυστρωποι και ποτε δεν αφηνουν tips.
 

Επισκέπτης
 ετσι λεγαν και τοτε,και φαγανε τετοια ρωμαικη πουτσα απο τον
 Βεσπασιανο και τον Τιτο που εξαφανιστηκαν απο προσωπου Γης για κανα
 διχιλιαρο χρονια

 Η επαρση θα σας φαει

διάβασε προηγούμενο ποστ μου για τις πυρηνικές κεφαλές του Ισραήλ.
 

Επισκέπτης
παντως αν καταρευσει το ισραηλ θα αλλαξουν παρα πολλα στον κοσμο προσ το καλιτερο η χειροτερο δε μπορω αν ξερω

Αν εξαφανιστει το Ισραηλ και οι Εβραιοι και ελπιζω να γινει συντομα αυτο, να εισαι σιγουρος οτι ο κοσμος θα ειναι πολυ καλυτερος. Αυτοματως μαζι τους θα σταματισει και η Ισλαμικη τρομοκρατια.
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Δεν δεχοντουσαν ποτε, παρα μονο οταν η κοπελα μου τους προτεινε να τους κερασουμε.

χαχαχα θα κρατησω αυτο μονο το οτι δε ξοδευαν ενταξυ νεοι υποθετω θα ηταν μπορει να ηταν σε μπατζετ.. δεν ειναι παντου ελλαδα που τρωμε τα λεφτα των αλλων και κανουμε τους κινεζους ;)


Φιλαρακο μιλαμε για ενα κρατος που καθε πολιτης ειναι φανταρος για ολη του τη ζωη. Κυκλοφορουν με οπλα παντου. Ακομα και στα ταξι μπαινουν με οπλα. Στα club σε ελεγχουν πριν μπεις με μηχανημα αν εχει εκρηκτικα. Παντου στρατος, αστυνομια, security.

αν αυτο θεωρειται ζωη τοτε χαρισμα τους το ισραηλ, εκει να τυρανιουνται για παντα αφου δε καταλαβαινουν
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
 ετσι λεγαν και τοτε,και φαγανε τετοια ρωμαικη πουτσα απο τον
 Βεσπασιανο και τον Τιτο που εξαφανιστηκαν απο προσωπου Γης για κανα
 διχιλιαρο χρονια

 Η επαρση θα σας φαει
μην ασχολείσαι.... το 88 στην Αμερική σε summer school ο εβραίος έκανε προπαγάνδα.... ένας περίεργος ωραίος τυπάς κοντός Ιρανός (δεν τον έκοβε το μάτι σου) ησυχος, λιγομίλητος δεν αντιδρούσε.
μάλιστα στους συνεχείς φραστικούς τσαμπουκάδες του εβραίου δεν απαντούσε ούτε με βλέμμα.
μια μέρα σε μια πολιτική συζήτηση αμερικάνων με ευρωπαίους ο οβραιος πήρε το λόγο και άρχισε να λεει για τα δεινά του εβραίου και τον κακό χομεινί και την απολιτισιά των ιρανών.
δε θυμάμαι πόσοι προσπαθούσαν να τον τραβήξουν τον Ιρανό.
θυμάμαι όμως ότι ο εβραίος έφυγε (δεν ξαναγύρισε) χωρίς γυαλιά και με ματωμένο κεφάλι και χείλη. Κλάμα γοερό. Ο Ιρανός είχε ένα κόψιμο στο χέρι από τα γυαλιά που έσπασαν στα μπουκέτα.
Ατάραχος πήγε στην τουαλέττα το έδεσε και συνέχισε τις καθημερινές του ασχολίες μέχρι που οι αμερικανοι ομαδάρχες τον έστειλαν πίσω.....
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αυτή την εποχή όμως τα πράγματα είναι σκατά με την Αμερική και ίσως να στέλνουν κι ένα μήνυμα εκεί. Οι Αμερικανοί έχουν το μέγεθος πάντως να κάνουν πόλεμο και στις 2 ακτές ταυτόχρονα και ιδίως μετά τη 9/11, έχουν σενάρια έτοιμα για πυρηνικές επιθέσεις, COG κλπ. Εμείς εδώ νομίζουμε ότι όλοι είναι γελαδάρηδες απ' το Τέξας - I don't think so... :rolleyes:
3 σημεία πέστε.
Και ένας θεός ξέρει πόσες χώρες θα πρέπει να αντιμετωπίσουν.
Γιατί αν τα αριθμήσουμε
-Κορέα
-Ιράκ
-Αφγανιστάν
-Μεσόγειος
εμ, δεν προλαβαίνει το Αμερικανό να κλάσει.
Παρόλη την τεχνολογία και πολεμική μηχανή που έχει.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
διάβασε προηγούμενο ποστ μου για τις πυρηνικές καεφαλές του Ισραήλ.

 ενιοτε μπαινουν και στο κολο των ιδιοκτητων
 βλεπε ρωσια-αφγανισταν,ηνωμενες πολιτειες-βιετναμ

 Μεγαλη πικα σας εχουνε,φιλε

 ουτε ψυλλος στον κορφο σας δεν θα ηθελα να ημουν

 καλα ξεμπερδεματα
 

Επισκέπτης
Αν εξαφανιστει το Ισραηλ και οι Εβραιοι και ελπιζω να γινει συντομα αυτο, να εισαι σιγουρος οτι ο κοσμος θα ειναι πολυ καλυτερος. Αυτοματως μαζι τους θα σταματισει και η Ισλαμικη τρομοκρατια.

μάλλον αν εξαφανιστεί το Ισραήλ θα γίνεις χανουμάκι των Ισλαμιστών! :fuck1:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
διάβασε να μαθαίνεις καραγκιοζάκο ;)



δηλαδη μας λες οτι αν το ισραηλ μυριστει οτι πευτει θα γαμησει και ολο τον κοσμο μαζι του? αυτο μας λες? ψοφος ρε μουνι μετα φταιμε εμεις που ειμαστε αντιεβραιοι ρε σαπουνα??
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.397
Πόντοι
3.715
Τώρα είσαι σωστός! Το ανασκεύασες. Βρήκα πάτημα. Όχι ηθελημένα έκατσα να με αφανίσει ο Εθνικοσοσιαλισμός ώστε να μου δώσουν κράτος μετά!

Έγινε τόσο μεγάλη υπερβολή εναντίον τους που ό,τι και να κάνουν μπορούν να επικαλούνται αυτήν την υπερβολή και να ξεχνιώνται τα πάντα. Είχαν και καλό μαρκεντιγκ και το προώθησαν καλά οπότε...
Εδώ οι Αμερικανοί πέταξαν πυρηνικές βόμβες! ΔΥΟ! Και δεν ακούγεται τίποτε για τους Ιάπωνες. ΤΙΠΟΤΕ!

Αυτός που υπέστη πολλά μπορεί και είναι στο απυρόβλητο μετά διότι κάποτε υπέστη πολλά. Άσχετα εάν έχει δίκιο ή άδικο η κοινή γνώμη τον πριμοδοτεί. Έχουμε και παράδειγμα στην Ελλάδα και μάλιστα πολύ πρόσφατο. Ό,τι αριστερό και καλό ανεξαρτήτως του εάν όντως είναι καλό ή δεν είναι. Γιατί; Διότι διώχθηκε ανελέητα επί 3 δεκαετίες. Δεν κρίνεται βάσει του πόσο καλό είναι αλλά βάσει του πόσο διώχθηκε τότε. Έτσι και οι Ισραηλινοί άσχετα με το πόσο δίκιο ή άδικο έχουν κρίνονται βάσει του πόσο μισητός είναι ο Εθνικοσοσιαλισμός.

δεν το ανασκεύασα, αλλά μάλλον το έβαλα στο περιτίλυγμα που το κάνει πιο εύπεπτο. Οι υδρογονάνθρακες και τα αυτοκίνητα κυβερνάνε.

καλά με το ίδιο σκεπτικό της υπερβολής εμείς τι να πούμε ως γένος ή οι ινδιάνοι ή οι περουβιανοί, χιλιάνοι κλπ;
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Φιλαρακο μιλαμε για ενα κρατος που καθε πολιτης ειναι φανταρος για ολη του τη ζωη.

Μόνο αυτό χρειαζόταν να γράψεις για να καταλάβουμε το γιατί δεν τους πας...

Απλά φαντάσου να έσκαγαν στην Ελλάδα συνεχώς βόμβες εδώ κι εκεί και να μην μπορούσες να βρεις ησυχία πουθενα. Φαντάσου το πώς θα ήταν τα πράγματα, εάν θα ελέγχαμε και τη μύτη μας ακόμη και σε κέντρο νυχτερινής διασκέδασης.

Όσο για το εάν είναι βρωμιάρηδες ή δύστροποι δεν έχω παρά να συμφωνήσω μαζί σου διότι δεν έχω άποψη...
 

Επισκέπτης
 ενιοτε μπαινουν και στο κολο των ιδιοκτητων
 βλεπε ρωσια-αφγανισταν,ηνωμενες πολιτειες-βιετναμ

 Μεγαλη πικα σας εχουνε,φιλε

 ουτε ψυλλος στον κορφο σας δεν θα ηθελα να ημουν

 καλα ξεμπερδεματα

Η Ρωσία και οι ΗΠΑ από οτι ξέρω ακόμα επιβιώνουν και κυριαρχούν ;)
 

Επισκέπτης
διάβασε προηγούμενο ποστ μου για τις πυρηνικές καεφαλές του Ισραήλ.

Εννοια σου και δεν θα αργησει να αποκτησει πυρηνικα ο Αχμαντινετζαν. Τοτε να σας δω ποσο μαγκες ειστε. Αρχιστε να σκαβετε λαγουμια να κρυφτητε σκουλικια.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
 ενιοτε μπαινουν και στο κολο των ιδιοκτητων
 βλεπε ρωσια-αφγανισταν,ηνωμενες πολιτειες-βιετναμ

 Μεγαλη πικα σας εχουνε,φιλε

 ουτε ψυλλος στον κορφο σας δεν θα ηθελα να ημουν

 καλα ξεμπερδεματα

μαλάκα άκου πού στηρίζεται η έπαρσή τους.
άμα πάτε να μας γαμήσετε θα σας αυτοκτονήσουμε και σας....
αααααααααααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα δεν παίζει με μια να είναι εβραίος.
ηλίθιος είναι που θέλει να είναι με τον ισχυρό όπως τα μικροψώλια που έγιναν γάβροι λόγω κόκκαλη.
αααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom