Νέα

Ελληνίδες Ινφλουένσερς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livrpan1892
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
μπηκες σε μια ιστοσελιδα που λεγετα μπουρδελα.κομ για να κανεις μαθηματα ηθικης;; πας καλα ανθρωπε μου;; αλλη Ελενη Λουκα μας προεκυψε!!!!!
δε σε συμφερει μαλλον γιατι και εσυ κανας ινφλουενσερ θα εισαι που δε κανεις τιποτα και βγαζεις ατιμα λεφτα,γιατι τα τιμια λεφτα ειναι μονο δουλειες 8ωρες και ημιαπασχολησης 4ωρες.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Τυπε να δουλεύεις 8αρα και εσυ :grin: :buck2:
αυτο εκανα μαγκα μου οταν ειχα δουλεια 8 ωρες καθε μερα,εγω ειμαι τιμος οχι ατιμος οπως οι ινφλουενσερς που χωρις να κανουν τιποτα βγαζουν λεφτα ενω αστεγοι πεθαινουν στους δρομους και ανθρωποι 8ωρα στις δουλειες για ενα κομματι ψωμι τους βγαίνει ο κωλος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
708
Like
2.879
Πόντοι
446
αυτο εκανα μαγκα μου οταν ειχα δουλεια 8 ωρες καθε μερα,εγω ειμαι τιμος οχι ατιμος οπως οι ινφλουενσερς που χωρις να κανουν τιποτα βγαζουν λεφτα ενω αστεγοι πεθαινουν στους δρομους και ανθρωποι 8ωρα στις δουλειες για ενα κομματι ψωμι τους βγαίνει ο κωλος.
Ρε τζιμακο, δεν τραβάς καμία παχιά να φύγει το σύννεφο από το ακατοίκητο κεφάλι σου? :jerking:
 

koropios

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2017
Μηνύματα
2.853
Like
9.943
Πόντοι
1.056
Ωραίο μωρό και καυλιαρικο...
IMG_20220818_005549.jpg
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Ρε τζιμακο, δεν τραβάς καμία παχιά να φύγει το σύννεφο από το ακατοίκητο κεφάλι σου? :jerking:
Δε σε συμφέρει γιατί και εσύ κάνας ινφλουενσερ είσαι και θα βγάζεις άτιμα λεφτα,εγώ τουλάχιστον όσα έχω βγάλει ήταν από 8ωροή 4 Ώρο είμαι τίμιος όχι άτιμος σα τους ινφλουενσερ και εσένα που βλέπω ότι τους υποστηρίζεις.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Ωραίο μωρό και καυλιαρικο...
IMG_20220818_005549.jpg
Ωραία καριολα που βγάζει λεφτά χωρίς να κάνει τίποτα και αυτή και οι άλλες ινφλουενσερ,ο Τίμιος τρόπος είναι το 8ωρο ή 4 Ώρο ημιαπασχοληση κάθε άλλος τρόπος είναι άτιμος,οπότε οι ινφλουενσερς που δε κάνουν τίποτα απλά βγάζουν λεφτά με ΟΧΙ τίμιο τρόπο.
 

koropios

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2017
Μηνύματα
2.853
Like
9.943
Πόντοι
1.056
Ωραία καριολα που βγάζει λεφτά χωρίς να κάνει τίποτα και αυτή και οι άλλες ινφλουενσερ,ο Τίμιος τρόπος είναι το 8ωρο ή 4 Ώρο ημιαπασχοληση κάθε άλλος τρόπος είναι άτιμος,οπότε οι ινφλουενσερς που δε κάνουν τίποτα απλά βγάζουν λεφτά με ΟΧΙ τίμιο τρόπο.
Φίλε η κοπέλα είναι κούκλα παντως
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Φίλε η κοπέλα είναι κούκλα παντως
Ξέρεις πόσες είναι κούκλες ?δε θα συγκινηθώ με αυτό,εγώ θέλω τίμιους ανθρώπους και οι ινφλουενσερ δε είναι τιμιοι,οι τίμιοι άνθρωποι είναι αυτοι που βγάζουν λεφτά δουλεύοντας 8ωρο ή 4 Ώρο ημιαπασχοληση κάθε άλλος τρόπος δε είναι τίμιος,εποχές που πεθαίνουν άστεγοι στο δρόμο και δουλεύουν οι άνθρωποι για ένα κομμάτι ψωμί 8ωρο είναι αδιανόητο να υπάρχουν αυτοί και να τα παίρνουν χωρίς να κάνουν τίποτα είναι αδικία πως το λένε,γι'αυτό σταματήστε να ακολουθείτε τους ινφλουενσερ και θα δείτε μετά ότι δε θα παίρνουν ούτε ένα ευρώ και θα πάνε σε 8ωρες δουλειές όπως όλος ο φυσιολογικός κόσμος και τοτε θα είναι δίκαια τα πράγματα.
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
μαρεσει που μας τη στελνεις εδω και καμαρωνεις κιολας τι ωραια ειναι,ρε χαλβαδες αυτες οι αχρηστες αντι να πανε να δουλεψουν 8ωρο οπως ολος ο κοσμος βγαζει λεφτα με το να μη κανει τιποτα,σταματηστε βρε ζωα ολοι να ακολουθειτε ολοι τις ινφλουενσερ και θα δειτε οτι δε θα παιρνουν ουτε ενα ευρω και θα αναγκαστουν οι καριολες αυτες και καριοληδες γιατι και αντρες ινφλουενσερ εχει να πανε να δουλεψουν 8ωρο και τοτε θα ειναι δικαια τα πραγματα,γιατι ο μοναδικος δικαιος τροπος που πρεπει να βγαζεις λεφτα ειναι να δουλευεις 8ωρο ή ημιαπασχοληση 4ωρο οπως ολος ο κοσμος και οχι αλλιως.

Ρε παίχτη δεν χρειάζεται να δουλέψει αυτή, γιατί δουλεύει το μουνι της για εκείνη.....τι δεν καταλαβαίνεις ?
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.076
Πόντοι
446
Ρε φίλε σου έριξε άκυρο καμιά ινφλουένσερ ή σε χώρισε και τα έχεις παρει μαζί τους? Ή σου έφαγαν καμιά συμφωνία και στράβωσες? Ειπαμε ουτε εμείς γουστάρουμε το ότι το θεωρούν δουλειά αυτο το πράμα και τις κράζουμε αλλά εδώ μέσα τις ανεβάζουν για να τον παίξουμε και να μας φύγει κανά χοντρό άμα βαριόμαστε να πηδήξουμε, δεν τις προσλαμβανουμε για ένσημα και σύνταξη.
Τσουρέκια μας τα έκανες. Τράβα καμία σκεπτόμενος ότι της έριξαν άκυρο από παντού, να χαλαρώσεις και να καταλαβεις τι σου λένε εδω μεσα. Πωωωωω....
 

jfshjsshiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
882
Like
2.311
Πόντοι
446
Θα διαγράψω το ακαουντ εάν αυτό το νήμα φτάσει στις 100 σελίδες :cry:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom