Νέα

Ελληνίδες φοιτήτριες σπουδάστριες στην Αθήνα που κάνουν κρυφά ραντεβού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 459
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Σε άλλο post έχει δηλωθεί ηλικία "με το ένα πόδι στα 50"
Τα 32 είναι έξω τα καλοκαίρια ?
με ξεμπρόστιασες...είπα να κρύψω χρόνια για τις πιτσιρίκες που διαβάζουν... όσες θα πλησίαζα μπορεί να σκέφτονταν ότι μιλάνε με τον Αρισταρχος1992.. είναι γνωστό ότι μας διαβάζει όλη η επικράτεια...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.202
Κριτικές
2
Like
22.512
Πόντοι
6.236
με ξεμπρόστιασες...είπα να κρύψω χρόνια για τις πιτσιρίκες που διαβάζουν... όσες θα πλησίαζα μπορεί να σκέφτονταν ότι μιλάνε με τον Αρισταρχος1992.. είναι γνωστό ότι μας διαβάζει όλη η επικράτεια...
Χαχαχα
Μα σου το έχω ξαναπεί, προκαλείς....
Άνοιγμα νέου λογαριασμοτύ πάραυτα.:sunglasses:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Χαχαχα
Μα σου το έχω ξαναπεί, προκαλείς....
Άνοιγμα νέου λογαριασμοτύ πάραυτα.:sunglasses:
τέρμα ο Αristarcos1992...καινουριος λογαριασμός με προφίλ υπεργυμνασμένου 32 χρονου, γιου βιομήχανου ,...όνομα... μάλλον θα χρησιμοποιησω το Τζίγγερ...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.202
Κριτικές
2
Like
22.512
Πόντοι
6.236
τέρμα ο Αristarcos1992...καινουριος λογαριασμός με προφίλ υπεργυμνασμένου 32 χρονου, γιου βιομήχανου ,...όνομα..μάλλον θα χρησιμοποιησω το Τζίγγερ..
Θεωρώ βέβαιο ότι το Τζίγγερ θα είναι πιασμένο από τον ίδιο. Βάλε Τζίγγερ25 και για παραπομπή στο μέγεθος, καλύτερα.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Θεωρώ βέβαιο ότι το Τζίγγερ θα είναι πιασμένο από τον ίδιο. Βάλε Τζίγγερ25 και για παραπομπή στο μέγεθος, καλύτερα.
πωπω βλέπεις πολύ μπροστά... τι λες για το Τζίγγερ28;
 

Aris 72

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
26
Like
31
Πόντοι
0
Για Θεσσαλονίκη έχουμε τπτ...
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.054
Κριτικές
5
Like
5.486
Πόντοι
1.336
Νομίζω είναι hurt feelings...
Μου δημιούργησες την απορία και φαίνεται πως και τα 2 είναι σωστά ανά περίπτωση, με αυτό που έγραψα να είναι το λίγο πιο γενικόλογο (https://www.quora.com/Is-the-expression-no-hurt-feelings-or-no-hard-feelings )
Τώρα ως προς την ουσία της αναρτησής μου, θεωρώ πως τέτοια ποστ πρέπει να μην έχουν ως λογική να λέει κάποιος τι έκανε (ή τι νομίζει ότι έκανε) με μια φοιτήτρια. Το θέμα είναι να ανταλλάξουμε, όσοι έχουμε σχετικές γνωριμίες, μεταξύ μας στοιχεία για κοπέλες που ενδιαφέρονται για τέτοιου είδους καταστάσεις. Ενισχύουμε αυτές, περνάμε καλά εμείς. Σίγουρα λογικό να υπάρχει μια καχυποψία (τι είναι τωρα αυτός που κάνει τέτοια ανάρτηση; Προμοταρει βίζιτες; Είναι φιδεμπορας; ) για αυτό και στην τελική κάνεις να μην μου στείλει για ανταλλαγή στοιχείων, όλα οκ. :)
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.765
Κριτικές
1
Like
5.763
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα στην ομάδα. Όποιος ενδιαφέρεται για ανταλλαγή στοιχείων από φοιτήτριες που κάνουν τέτοια εξτραδακια, ας στείλουν pm. Δυστυχώς, έχοντας φάει φολες από αντίστοιχες ανταλλαγές στοιχείων, οποίος θέλει θα πρέπει να στείλει πρώτος εκείνος στοιχεία από κοπέλες που να θέλουν όντως τέτοιες φάσεις. Όποιος δεν θέλει ή πιστεύει πως κάποια απάτη παίζει με την πάρτη μου, no hard feelings. ?
φερεγγυοτητα πανω απολα! ουτε μισο μηνα εχεις που γραφτηκες απαιτεις και μασημενη τροφη!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπορω να δωσω τηλεφωνα φοιτητριων που κανουν ραντεβου μονο αν καποιος εχει το βιντεο της Νικολεττα Ραλλη .Ευχαριστω.
δε το δινω ουτε στη ραλλη τυπε
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Μου δημιούργησες την απορία και φαίνεται πως και τα 2 είναι σωστά ανά περίπτωση, με αυτό που έγραψα να είναι το λίγο πιο γενικόλογο (https://www.quora.com/Is-the-expression-no-hurt-feelings-or-no-hard-feelings )
Τώρα ως προς την ουσία της αναρτησής μου, θεωρώ πως τέτοια ποστ πρέπει να μην έχουν ως λογική να λέει κάποιος τι έκανε (ή τι νομίζει ότι έκανε) με μια φοιτήτρια. Το θέμα είναι να ανταλλάξουμε, όσοι έχουμε σχετικές γνωριμίες, μεταξύ μας στοιχεία για κοπέλες που ενδιαφέρονται για τέτοιου είδους καταστάσεις. Ενισχύουμε αυτές, περνάμε καλά εμείς. Σίγουρα λογικό να υπάρχει μια καχυποψία (τι είναι τωρα αυτός που κάνει τέτοια ανάρτηση; Προμοταρει βίζιτες; Είναι φιδεμπορας; ) για αυτό και στην τελική κάνεις να μην μου στείλει για ανταλλαγή στοιχείων, όλα οκ. :)
Μου ελυσες μια απορία χρόνων .. thnx
Όσον αφορά τα υπόλοιπα, δεν νομίζω ότι αν κάποιος έχει τέτοιες γνωριμίες, θα τις μοιραστεί με αγνώστους... Τέτοιες πληροφοριες μοιράζονται μόνο μεταξύ φίλων, αν υπάρχει εχεμύθεια
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.054
Κριτικές
5
Like
5.486
Πόντοι
1.336
φερεγγυοτητα πανω απολα! ουτε μισο μηνα εχεις που γραφτηκες απαιτεις και μασημενη τροφη!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

J

φερεγγυοτητα πανω απολα! ουτε μισο μηνα εχεις που γραφτηκες απαιτεις και μασημενη τροφη!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δε το δινω ουτε στη ραλλη τυπε
Ουδεμία απαίτηση. Προσφέρω κάτι και ζητάω επίσης κάτι, με ωραίο και ντόμπρο τρόπο. Όποιος δεν θέλει, κανένα απολύτως θέμα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μου ελυσες μια απορία χρόνων .. thnx
Όσον αφορά τα υπόλοιπα, δεν νομίζω ότι αν κάποιος έχει τέτοιες γνωριμίες, θα τις μοιραστεί με αγνώστους... Τέτοιες πληροφοριες μοιράζονται μόνο μεταξύ φίλων, αν υπάρχει εχεμύθεια
Διόλου απίθανο, αλλά ρίχνω την ζάρια μου!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
:lying-face:
Ε ναι τι, να σου λένε για την πενθήμερη που πήγαν πέρυσι στην Κρήτη και εσύ να έχεις πάει πριν 15 ολόκληρα χρόνια; χαχαχα
δε σε φτιάχνει να της λες στο κρεβάτι 'πες μου πόσα μαθήματα θέλεις για πτυχίο μωρή καριόλα";
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.202
Κριτικές
2
Like
22.512
Πόντοι
6.236
δε σε φτιάχνει να της λες στο κρεβάτι 'πες μου πόσα μαθήματα θέλεις για πτυχίο μωρή καριόλα";
Ωραία ιδέα! Και αν χρωστάει πάνω από 5 να της λες "για αυτό θα σε ξεκωλιάσω τώρα μωρή καριόλα".
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2021
Μηνύματα
90
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Όποιος ενδιαφέρεται για ανταλλαγή στοιχείων από φοιτήτριες που κάνουν τέτοια εξτραδακια, ας στείλουν pm. Δυστυχώς, έχοντας φάει φολες από αντίστοιχες ανταλλαγές στοιχείων, οποίος θέλει θα πρέπει να στείλει πρώτος εκείνος στοιχεία από κοπέλες που να θέλουν όντως τέτοιες φάσεις. Όποιος δεν θέλει ή πιστεύει πως κάποια απάτη παίζει με την πάρτη μου, no hard feelings. ?
έφαγε ο σκύλος το usb, του έχω δώσει φάρμακο και περιμένω.
 
OP
OP
C

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
Σήμερα ειμε έξω στο Μοναστηράκι βλέπω γίνετε της πουτανας από μουνακι αν θελει κανένας να έρθει να βγουμε στα μαγαζιά με φοιτήτριες σήμερα ας στείλει τώρα
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.529
Like
11.658
Πόντοι
3.506
Ωραία ιδέα! Και αν χρωστάει πάνω από 5 να της λες "για αυτό θα σε ξεκωλιάσω τώρα μωρή καριόλα".
Πριν πολλά χρόνια που είχα μια σύντομη σχέση με φοιτήτρια (καμμια 15αρια χρόνια μεγαλύτερος) έδινε εξετάσεις στην ΑΣΟΕΕ για το 6μηνο. Τότε έμενα κανα 5λεπτο με τα πόδια από εκεί και συνήθιζε να περνάει μετά από την εξέταση από το σπίτι για καφέ. Με το που άνοιγα τη πόρτα την έμπαζα στο σαλόνι και τη γονάτιζα για πίπα, λέγοντάς της: "Εντάξει τα πήγες στα γραπτά; Ώρα να εξεταστείς και προφορικά να πάρεις το πτυχίο...". Και αυτή έβαζε κάθε φορά τα δυνατά της. Το κακό είναι ότι εκείνες τις μέρες δεν ήθελε ποτέ γαμίσι, έλεγε που 'ταν κουρασμένη από το διάβασμα...
 

Spacesex

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
17
Like
54
Πόντοι
0
Best Sugar Daddy Sites and Apps: Free Sites For Finding a Sugar Daddy or Baby

Πατέρας και κόρη έπεσαν πάνω στον άλλον σε site για «sugar babies» και «sugar daddies»

Ο κόσμος το χει τούμπανο και εδώ κρυφό καμάρι. Αν μια φοιτήτρια στο εξωτερικό βλέπεται και είναι business oriented πριν τα 25 μπορεί να έχει διαμέρισμα, αυτοκίνητο και δουλειά.

Εδώ έχεις τον κάθε τρόμπα να βάζει αγγελίες για sugar στο kanesex και να τάζει 20ευρα :jerking: Από το Μογκαντίσου ψάχνει φοιτήτριες;

Οι δικές μας είναι πίσω . Πάντως έχω παρατηρήσει πως πολλές φοιτήτριες το έχουν γυρίσει στο λεσβιακό ή δηλώνουν bi curious :think: Έχει γεμίσει ο τόπος από πιτσιρίκες που ψάχνονται για γυναίκες. Για να μην μπορούν ούτε και και αυτές να βρουν γυναίκα επιβεβαιώνεται πόσο γεια σου είναι οι ελληνίδες ακόμα και μεταξύ τους :dunno:
Καμία τέτοια ξέρουμε ;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.202
Κριτικές
2
Like
22.512
Πόντοι
6.236
Με το που άνοιγα τη πόρτα την έμπαζα στο σαλόνι και τη γονάτιζα για πίπα, λέγοντάς της: "Εντάξει τα πήγες στα γραπτά; Ώρα να εξεταστείς και προφορικά να πάρεις το πτυχίο...". Και αυτή έβαζε κάθε φορά τα δυνατά της.
Σωραίος!!
Και εκείνη, πολύ επιμελής φοιτήτρια πάντως! Εύγε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom