Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.950
Πόντοι
12.756
Ξεκαθαρα

Γιατι υποψιαζομαι οτι καποια μελη του κομματος δεν συμφωνουν μαζι σου:think::confused::confused::confused::coffee:

Μιλα με ντοκουμεντα , δεν θα μου κανεις εμενα τον Βαξεβανη

Όχι ρε συ. Κρίμα. Πάει το ταξίδι στο Κουρασάο.
Καποιος τον εστειλε μακρυτερο .. απο την ζηλεια του

ΠΟΛΥ ΖΗΛΕΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.672
Like
20.460
Πόντοι
6.056
Ξεκαθαρα



Μιλα με ντοκουμεντα , δεν θα μου κανεις εμενα τον Βαξεβανη


Καποιος τον εστειλε μακρυτερο .. απο την ζηλεια του

ΠΟΛΥ ΖΗΛΕΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
Επίσης κλαίω για Μηταρακη να προστατεύει τον πολίτη....ελπίζω να πάρει σωστές αποφάσεις στην πρώτη επέτειο 17 Νοεμβριου αλλιώς βλέπω τα μπερδεμένα να αρχίσουν το πάρτυ.
τον θεωρω ΑΝΙΚΑΝΟ για τετοιο υπουργειο....
Ενώ στο άλλο πετούσε,ε;
Για απόσυρση είναι βασικά ...
:coffee::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.950
Πόντοι
12.756

Αυτοι που γκρινιαζουν θα ειναι η πρωτοι που θα δεχθουν την τιμωρία ΕΝΟΣ ΣΩΣΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ
Προφανως και τα συμφεροντα τους συγκρουονται με την εννομη ταξη

ΘΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ , ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ

ΠΑΝΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑΝ , ΗΡΘΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΔΙΚΑΙΑ , ΤΙΜΙΑ , ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΙ ΦΘΗΝΑ ΝΤΑΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΕΣ
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: barock
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
εγω το εριξα Λατινοπουλου τυπε, αλλα για να μη νιώσω τελειως μουνοδουλος, εγραψα στο τελος "ΜΟΝΟ ΑΡΗΣ":rockon:


:wanker::wanker::wanker: αρα ακυρο ...και στα παπαρια μου ολα!


στην καταμετρηση ομως εκλαψα,οταν εβγαζα ενα-ενα τα ψηφοδελτια :coffee:

ειχα τους κομματικους αντιπροσωπους να καταριούνται για καθε φακελακι που δεν ειχε δικο τους ψηφοδελτιο:rockon::rockon::rockon:

τα ανοιγα αργα και βασανιστικα ,χωρις να μπορω να κρυψω το σαρδονιο χαμογελο μου!

ενιωθα σαν τον Τασο Κάκο σε τελικο κυπελλου στο 97 :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

τους "Σπαρτιατες" τους προσφωνουσα μαλιστα πιο βροντοφωνα για να διασκεδαζω τον πονο τους:sunglasses::sunglasses:
Δε κατάλαβα πολύ καλά αυτά που λες μάλλον τρολ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.831
Κριτικές
62
Like
45.672
Πόντοι
9.297
Κι εγώ δυσκολεύομαι αγαπητέ συναγωνιστή...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.362
Like
22.980
Πόντοι
5.506
Exεις καταλαβει τι εκανε ο Ζανουλης? Εφτιαξε δυο κλωνους και μιλαει ταυτοχρονα και με τους δυο, για να φανει οτι εχει και συμμαχο, μιλαμε το παιδι δεν παει καλα. Ήταν που ήταν, απο τους 23 ποντους αποτρελαθηκε
ΣΑΤΑΝΙΚΟ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ελα μωρη χουχού που μιλας εσυ ειδικα για τον mr Μalax . Οταν σχεδον καθε xρονο βγαινεις πανηγυρικα
Βάλε μας σε παρακαλώ ένα αποδεικτικό πότε βγήκα "πανηγυρικά".


ΒΛΑΚΑ.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
ρε γαμημενοι σταματηστε να ρουφιανευετε, δηλαδη τι νοημα εχει να τα λετε ο ενας στον αλλο και να χαιδευεστε μεταξυ σας;
Δεν βαριεστε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ρε γαμημενοι σταματηστε να ρουφιανευετε, δηλαδη τι νοημα εχει να τα λετε ο ενας στον αλλο και να χαιδευεστε μεταξυ σας;
Δεν βαριεστε;
Ρε μην σαχλαμαριζεις τωρα κι εσυ, κανενας δεν τον ρουφιανευει, απλως ειναι γνωστος στη διοικηση και οπου τον βρισκουν τον στελνουν αδιαβαστο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
εγω το εριξα Λατινοπουλου τυπε, αλλα για να μη νιώσω τελειως μουνοδουλος, εγραψα στο τελος "ΜΟΝΟ ΑΡΗΣ":rockon:


:wanker::wanker::wanker: αρα ακυρο ...και στα παπαρια μου ολα!


στην καταμετρηση ομως εκλαψα,οταν εβγαζα ενα-ενα τα ψηφοδελτια :coffee:

ειχα τους κομματικους αντιπροσωπους να καταριούνται για καθε φακελακι που δεν ειχε δικο τους ψηφοδελτιο:rockon::rockon::rockon:

τα ανοιγα αργα και βασανιστικα ,χωρις να μπορω να κρυψω το σαρδονιο χαμογελο μου!

ενιωθα σαν τον Τασο Κάκο σε τελικο κυπελλου στο 97 :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

τους "Σπαρτιατες" τους προσφωνουσα μαλιστα πιο βροντοφωνα για να διασκεδαζω τον πονο τους:sunglasses::sunglasses:
Δικαστικός αντιπροσωπος ησουνα?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Ρε μην σαχλαμαριζεις τωρα κι εσυ, κανενας δεν τον ρουφιανευει, απλως ειναι γνωστος στη διοικηση και οπου τον βρισκουν τον στελνουν αδιαβαστο
ελα μωρε μλκ, οι μισοι εδω μεσα εχουν φαει μπαν και μπαινουν με τους κλωνους τους επισημα.
Λες και η "διοικηση" χεστηκε τι γραφεται στα αδιαφορα πολιτικα νηματα.
Σιγα την απειλη του σαη τον βανταμα να πουμε ελεος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom