Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ζανούλη πες μας, τι λενε οι μυστικες δημοσκοπησεις για τις εκλογες του 2027?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί? εγώ δεν κάνω καλό στην κοινωνία? Η δραστηριότητα μου δεν κάνει περισσότερο καλό παρά κακό?


Τι διαφορά έχω με την νδ?
Ειπε κανενας οτι πρεπει να χαριστουν τα δανεια στη ΝΔ? Ειπα οτι δεν εχει σημασια να αυξηθουν. Ετσι κι εσυ, ας αυξηθουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Συγχαρητήρια στο βουλευτή της ΝΔ που ορκίστηκε με πολιτικό όρκο
Τα καραγκιοζιλικια .Ε το θρησκευτικό ούτε η Τουρκία δεν τα έχει, μόνο Ιράν και ισις

Κάποια στιγμή να τελειώνουμε με αυτό το καραγκιοζιλικη...νομίζω η κοινωνία είναι αρκετά έτοιμη και για αυτο
Ποια κοινωνια ειναι ετοιμη? Αυτη που δινει 14% στην ακροδεξια και 41% στην δεξια? Σοβαρα τωρα?
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
2 συμφωνούν ο Κάπιταλ εξπλορερ και ο κοράκι
:grin::grin::grin:
αλλά η πλειοψηφία όχι
τι περίεργο...
.Δε μου κάνει εντύπωση όχι είστε βολεμενοι οι πιο πολλοί στο μπου και έχετε συμφέρον από το Κούλη,μη κοιτάτε όμως μόνο τη βρωμοπαρταρα σας το ότι έχετε εσείς συμφέρον δε σημαίνει πως ο Κούλης είναι καλός πολιτικός αντίθετα όχι χειρότερος όλων είναι.
έπος
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Συγχαρητήρια στο βουλευτή της ΝΔ που ορκίστηκε με πολιτικό όρκο
Τα καραγκιοζιλικια .Ε το θρησκευτικό ούτε η Τουρκία δεν τα έχει, μόνο Ιράν και ισις

Κάποια στιγμή να τελειώνουμε με αυτό το καραγκιοζιλικη...νομίζω η κοινωνία είναι αρκετά έτοιμη και για αυτο
Επειδη δεν παρακολουθησα, ποιος ηταν;
Ντροπη, και ειναι και απο την ΝΔ.

Να τον περιλαβει αμεσα η ΝΙΚΗ, να αρχισει δημιουργικα την κοινοβουλευτικη της θητεια.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.202
Πόντοι
3.656
Ζανούλη πες μας, τι λενε οι μυστικες δημοσκοπησεις για τις εκλογες του 2027?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ειπε κανενας οτι πρεπει να χαριστουν τα δανεια στη ΝΔ? Ειπα οτι δεν εχει σημασια να αυξηθουν. Ετσι κι εσυ, ας αυξηθουν

Δηλαδή ως νομικός που είσαι αν σου ζητήσω να αναλάβεις να μου διακανονίσεις με την τράπεζα τα 5.000.000 να αποπληρωθούν μέχρι το 2150 θα το αναλάβεις?

Η θα γελάει στην τράπεζα ακόμα και η καθαρίστρια?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795
Γιατί? εγώ δεν κάνω καλό στην κοινωνία? Η δραστηριότητα μου δεν κάνει περισσότερο καλό παρά κακό?


Τι διαφορά έχω με την νδ?
Η ΝΔ χρωσταει 400 και εσυ 5. Τι δεν καταλαβαινεις; Πλεμπα:confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Καλά η ΝΔ είναι αρκετά ευρωπαϊκή κεντροδεξιά δηλαδή δεν έχει μεγάλη διαφορά από τη σύγχρονη σοσιαλδημοκρατια
Ο κόσμος μια χαρά και γάμο ομοφυλόφιλων είναι έτοιμος όπως δαι διαχωρισμό εκκλησίας κράτους
Το ποτάμι που έπαιρνε μεγάλο ποσοστό είναι όλο στη ΝΔ όπως και οι κεντρωοι
Δεν νομιζω φιλε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δηλαδή ως νομικός που είσαι αν σου ζητήσω να αναλάβεις να μου διακανονίσεις με την τράπεζα τα 5.000.000 να αποπληρωθούν μέχρι το 2150 θα το αναλάβεις?

Η θα γελάει στην τράπεζα ακόμα και η καθαρίστρια?
Γιατι να σου το διακανονισω? Να πληρωσεις.
 

Capital explorer

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2023
Μηνύματα
262
Like
133
Πόντοι
1

Απο το 4,17 λεπτο

Λες με Αδωνι εκει που περιμεναμε αυξηση μισθων, να δουμε μειωση;
Κανεις δεν ξερει την αντζεντα κουκη,θα τη δούμε στη πορεία οι νδ την ξερουν αλλα δεν την εβγαλαν στη φορα προεκλογικα,η κομισιον βέβαια ξερει την αντζεντα και την εχει εγκρίνει.
Σιγουρα ερχεται καταργηση του 8ωρου και οι υπερωρίες εως 150 ωρες το μήνα συν θα δωσουν ευκολια στους εργοδοτες να κανουν απολύσεις χωρις να αποζημιωνουν.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.202
Πόντοι
3.656
Γιατι να σου το διακανονισω? Να πληρωσεις.
Δεν έχω....όπως δεν έχει και η νδ...

αλλά η δράση μου κάνει περισσότερο καλό στην κοινωνία παρά να βαρέσω κανόνι και να μη δει κανένας τίποτα.....

γιατι να μη το διακανονισεις? αφου γίνεται
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Σιγουρα ερχεται καταργηση του 8ωρου και οι υπερωρίες εως 150 ωρες το μήνα συν θα δωσουν ευκολια στους εργοδοτες να κανουν απολύσεις χωρις να αποζημιωνουν.
Συνεχιζεις τις μπούρδες δυνατα ε?
Γιατι να τα κανουν αυτα ρε τύπε? Για να δυσαρεστησουν τον κοσμο ανευ λογου και να εξυπηρετησουν ποιον? Εχεις ζητησει ποτέ τη βοηθεια καποιου ειδικου για τις παραληρηματικες φαντασιωσεις?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν έχω....όπως δεν έχει και η νδ...

αλλά η δράση μου κάνει περισσότερο καλό στην κοινωνία παρά να βαρέσω κανόνι και να μη δει κανένας τίποτα.....

γιατι να μη το διακανονισεις? αφου γίνεται
Αφου γινεται κανε το, τι γκρινιαζεις τοτε?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Η ΝΔ δε θα έπαιρνε ποτό τέτοιο ποσοστό αν ήταν με Σαμαρά πχ αρχηγό τα μεγάλα ποσοστά τα έπαιρνε όταν πήγαινε κέντρο όπως Καραμανλής
Η δεξιά του σαμαρά ήταν πολύ πιο χειρότερη από του Μητσοτάκη
Να θυμίσω το κλείσιμο της ερτ;
Συμφωνουμε. Κι εγω εχω πει οτι η ΝΔ του Σαμαρα δεν μπορουσε ποτέ να ειναι πλειοψηφικη, και καποιοι εδω μεσα λεγανε οτι επι Κουλη δεν αλλαξε και τιποτα στη ΝΔ (!)
 

Capital explorer

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2023
Μηνύματα
262
Like
133
Πόντοι
1
Συνεχιζεις τις μπούρδες δυνατα ε?
Γιατι να τα κανουν αυτα ρε τύπε? Για να δυσαρεστησουν τον κοσμο ανευ λογου και να εξυπηρετησουν ποιον? Εχεις ζητησει ποτέ τη βοηθεια καποιου ειδικου για τις παραληρηματικες φαντασιωσεις?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αφου γινεται κανε το, τι γκρινιαζεις τοτε?
Για να εξυπηρετησουν τις επιχειρησεις ρε δαγκα.
Μ αρεσει που ρωτας,πρώτα τα συμφεροντα των επιχειρησεων θα κοιτάξετε και τελευταια των εργαζομενων,γι αυτο βαλατε και τον φασιστα στο υπουργειο να κόψει κωλους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.750
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • tsoukalas-tsoukalas_old.gif
    tsoukalas-tsoukalas_old.gif
    390,6 KB · Εμφανίσεις: 22

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.750
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
Την πιθανότητα να γαμιοταν η μανα του, η αδελφή του η η γυναίκα του για να εχει ενα πιάτο φαει δεν του περναει καθόλου απο το μυαλο(
Μην ανησυχεις και τωρα γ@μιουνται για ενα ενοικιο ή για μια εξοδο οι ελλεινηδες. Ή ενα ολιγοημερο ταξιδακι σε νησι. Απλα η τιμη αλλαζει, ο σκοπος παραμενειο ιιδιος
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.202
Πόντοι
3.656
Συνεχιζεις τις μπούρδες δυνατα ε?
Γιατι να τα κανουν αυτα ρε τύπε? Για να δυσαρεστησουν τον κοσμο ανευ λογου και να εξυπηρετησουν ποιον? Εχεις ζητησει ποτέ τη βοηθεια καποιου ειδικου για τις παραληρηματικες φαντασιωσεις?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αφου γινεται κανε το, τι γκρινιαζεις τοτε?
προφανώς και δεν γίνεται γελάει ο κόσμος.

Προσπαθώ να σου εξηγήσω ότι αυτά που λες για το γενικότερο καλό και τον δανεισμό της ΝΔ είναι χωριάτικα
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Από σένα που βγάζεις Κούλη είμαι πολύ πολύ πιο έξυπνος.


εγω το εριξα Λατινοπουλου τυπε, αλλα για να μη νιώσω τελειως μουνοδουλος, εγραψα στο τελος "ΜΟΝΟ ΑΡΗΣ":rockon:


:wanker::wanker::wanker: αρα ακυρο ...και στα παπαρια μου ολα!


στην καταμετρηση ομως εκλαψα,οταν εβγαζα ενα-ενα τα ψηφοδελτια :coffee:

ειχα τους κομματικους αντιπροσωπους να καταριούνται για καθε φακελακι που δεν ειχε δικο τους ψηφοδελτιο:rockon::rockon::rockon:

τα ανοιγα αργα και βασανιστικα ,χωρις να μπορω να κρυψω το σαρδονιο χαμογελο μου!

ενιωθα σαν τον Τασο Κάκο σε τελικο κυπελλου στο 97 :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

τους "Σπαρτιατες" τους προσφωνουσα μαλιστα πιο βροντοφωνα για να διασκεδαζω τον πονο τους:sunglasses::sunglasses:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.831
Κριτικές
62
Like
45.672
Πόντοι
9.297
Ανοησία δείχνουν, εκτός και αν το γύρισαν σε αμπουνταμπι.
Λάθος κάνεις...σπίτι χωρίς χαλί ,έστω κάτι πιο ελαφρύ καλοκαιριατικα ,χάνει στυλιστικά ...είχα κάποτε δει κάτι φωτογραφίες από σπίτια Νέας Υόρκης χωρίς χαλια...ήσαν πολυτελή αλλά πάλι έδειχναν κάπως ψυχρά και απρόσωπα χωρίς κάτι στο πάτωμα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.831
Κριτικές
62
Like
45.672
Πόντοι
9.297
ε με τι να τον βαλουν? κοντομανικο πουκαμισο απ τα 80ς?

οι "τιμητικες" θεσεις αυτα εχουν, οι Αγγλαρες με τις καπελαδουρες οι φρουροι του βασιλια λιποθυμαγανε σα τις μυγες στο καυσωνα πριν κανα διβδομαδο
Μα φυσικά κοντομανικο πουκαμισακι!
Στον Στρατό δεν θυμάσαι που κατεβαζαμε τα μανικια 15 Μα'ι'ου για να τα ανεβάσουμε 15 Οκτωβρίου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom