Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.949
Πόντοι
12.756
θα μπει εδω μεσα και θα κοψει κώλους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Nαι εκανες και ενα "η" αντι για "οι" λαθος.:confused::confused::confused:

εσυ οταν κανω τα πειράματα μου εδω μεσα δεν θα μπλεκεσαι :coffee:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.390
Πόντοι
2.356
Πάρα πολλή. Τι πράγμα είναι αυτό; Έχω πάθει πλάκα. :confused:

μονο εσυ το πηρες χαμπαρι ...
Τωρα ομως με τον Πιερρακακη θα φτιαξουν τα πραγματα :coffee:
Αυτό που εκτός από τη ζήλεια δεν εκτιμούν και τη διακριτικοτητα εδώ μεσα..... :coffee:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.120
Like
18.199
Πόντοι
3.656
εγω το εριξα Λατινοπουλου τυπε, αλλα για να μη νιώσω τελειως μουνοδουλος, εγραψα στο τελος "ΜΟΝΟ ΑΡΗΣ":rockon:


:wanker::wanker::wanker: αρα ακυρο ...και στα παπαρια μου ολα!


στην καταμετρηση ομως εκλαψα,οταν εβγαζα ενα-ενα τα ψηφοδελτια :coffee:

ειχα τους κομματικους αντιπροσωπους να καταριούνται για καθε φακελακι που δεν ειχε δικο τους ψηφοδελτιο:rockon::rockon::rockon:

τα ανοιγα αργα και βασανιστικα ,χωρις να μπορω να κρυψω το σαρδονιο χαμογελο μου!

ενιωθα σαν τον Τασο Κάκο σε τελικο κυπελλου στο 97 :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

τους "Σπαρτιατες" τους προσφωνουσα μαλιστα πιο βροντοφωνα για να διασκεδαζω τον πονο τους:sunglasses::sunglasses:

Κι εγώ Λατινοπούλου το'ριξα,για άκυρο πήγαινα αλλά είπα ας ρίξω την ψήφο στο μωρό :tooth:

Μόνο και μόνο που ακους γυναίκα να τα βάζει με λοατκι,λαθρο κλπ,σου δημιουργούνται ωραια συναισθήματα
 

Papagias

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
285
Like
49
Πόντοι
1
Παιδιά είμαι σοκαρισμένος! Λένε ότι στις εκλογές γίνεται νοθεία!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.843
Πόντοι
1.686
Γιατί δεν κάνουν τις εκλογές με ψηφιακό τρόπο,
τουλάχιστον σε ένα ποσοστό ;

Όλοι δεν έχουν ΑΜΚΑ ;
Με βάση τον ΑΜΚΑ όσοι μπορούν θα έπρεπε να
ψηφίζουν με ένα ψηφιακό σύστημα, οι υπόλοιποι,
ασθενείς, ηλικιωμένοι κτλ, να μπορούν να ψηφίζουν με
αυτοπρόσωπη παρουσία.

Οι πολιτικοί ΔΕΝ θέλουν να το κάνουν , διότι
αυτό θα βλάψει τα μεγάλα κόμματα.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.526
Like
3.850
Πόντοι
456
τον βλακα γουρλοματη , που κοιταει συνεχεια λες και εκεινη την στιγμη που τον ρωτησες πηγε να κλασει και τελικα χεστηκε στο βρακι του
:2funny::rockon::happy::2funny:
Ακριβεστατη περιγραφη

Παιδιά είμαι σοκαρισμένος! Λένε ότι στις εκλογές γίνεται νοθεία!
Εισαι βλακας.
 

Papagias

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
285
Like
49
Πόντοι
1
Αρχιτέκτονας πληροφορικής και διαχειριστής της Α.Μ.Κ.Ε. ισονομίας:

'ΤΟ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!' :O

 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.163
Πόντοι
2.356
Λιγες ημερες πριν τις εκλογες , ειδα σε κεντρικους δρομους να κολλανε 2 κοπελες αφισες ΚΚΕ μ-λ. Γεμισαν τον τοπο, μαγαρισαν μεχρι και τις στασεις λεωφορειου. Μεγαλες, χρωματος κιτρινο πορτοκαλι, σαν την φανελα του Αθηναικου. Διαβαζω αποτελεσματα, ΚΚΕ μ-λ 0,18%. Ανυπαρκτοι δηλαδη.


Η ΑκροΑριστερη ηθοποιος λυπαται φυσικα για τα αποτελεσματα και προτεινει το δικο της σχεδιο δρασης απεναντι στη κυβερνηση.
Ειναι εκπληκτικο πως μερικοι ανθρωποι με ελαχιστη αποδοχη και ερεισμα στη κοινωνια, παριστουν τους γνησιους αυθεντικους εκφραστες. Και φτανουν στο σημειο να αψηφουν την λαικη ετυμηγορια.
Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει με τα αναρχο-κουμμούνια της Ανταρσύα.

Ενώ κάνουν φοβερό θόρυβο και έχουν παρουσία παντού, το εκτόπισμά τους στην κάλπη είναι μηδενικό.

Συνεχίζουν απτόητοι σαν να μην τρέχει τίποτα βέβαια. :jerking:
 
Τελευταία τροποποίηση:

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
ελα μωρε μλκ, οι μισοι εδω μεσα εχουν φαει μπαν και μπαινουν με τους κλωνους τους επισημα.
Λες και η "διοικηση" χεστηκε τι γραφεται στα αδιαφορα πολιτικα νηματα.
Σιγα την απειλη του σαη τον βανταμα να πουμε ελεος
Μια φορά και εναν καιρό αυτός ο Ζαννούλης, μαζί με εναν άλλο παράωρο, έκαναν το υπέρτατο έγκλημα στο μπου.κομ.
Έμπαιναν στα θρεντ εργαζόμενων κοριτσιών και μπαχάλευαν.
Έκτοτε όποτε τον πάρουν χαμπάρι, ή καλύτερα μόλις, πέφτει μπάνιο.
Μην τρελαθούμε κιόλας οτι πέφτει αναφορά στο παρλιακό για τις παπαριές που γράφει στα πολιτικά.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
ΟΠΟΙΟΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΟΝ ΖΑΝΟΥΛΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ, ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΣΟΙ ΜΕΧΡΙ ΤΡΙΤΟΥ ΒΑΘΜΟΥ.

ΚΑΡΙΟΛΗΔΕΣ, ΜΗ ΔΕΙΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΤΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ.

ΟΥΣΤ
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.749
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
Μου αρεσει που λενε κιολας "κράτα το τουίτ"
Εχεις πλακα ωρε τυπε. Ενω περασες απο διαφορα κομματα σαν κλοουν του τσιρκο μεντρανο(και σε γραψαν στα παπακια τους για ρουσφετι). Οπως: πασοκ και συνασπισμο στο παρελθον. Αλλαξες τραπεζι (για μασα) και σημερα το παιζεις ιπποτης κουλο-φορος υπερ του: -εμπρος << πισω.- Πρεπει να σ' εχουν μπουκωσει καλα για να γαυγιζεις νυχθημερον (εδω μεσα ) υπερ του -παμε κι οπου βγει.-Αρα δεν το κανεις απο ιδεολογια αλλα απο μασα-μπουκολογια. Το 2009 ομως δεν σας βγηκε και εγκαταλειψατε το πλοιο σαν τα ποντικια. Η ιστορια ομως καποια στιγμη επαναλαμβανεται..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.749
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
Exεις καταλαβει τι εκανε ο Ζ? Εφτιαξε δυο κλωνους και μιλαει ταυτοχρονα και με τους δυο, για να φανει οτι εχει και συμμαχο, μιλαμε το παιδι δεν παει καλα
Καλα, μονο εσυ οταν παιζεις με τους κλωνους σου νομιζεις οτι ειναι ωραια και σοφα. Δασκαλε που διδασκες... :cheesy:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.749
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
Πουτσακι σου 4.5 εκατοστων
Μα κι ο ιδιος το ειχε δηλωσει στο παρελθον οτι εχει προβλημα μικροτσουτσουνίασης. Γι' αυτο και ταυτιζεται με περιεργους τυπους που τους βατευουν αλλοι τη γυναικα :wink:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.749
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    12,7 KB · Εμφανίσεις: 15

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.362
Like
22.980
Πόντοι
5.506
Μα κι ο ιδιος το ειχε δηλωσει στο παρελθον οτι εχει προβλημα μικροτσουτσουνίασης. Γι' αυτο και ταυτιζεται με περιεργους τυπους που τους βατευουν αλλοι τη γυναικα :wink:
Για βάλτο κι αυτό μωρή πούστρα να δω κάτι.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.749
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
Για βάλτο κι αυτό να δω κάτι.
Μωρη @δελφω εσυ το ειχες δηλωσει πριν μερικα χρονια τοτε που κλαψουριζες οτι την εχεις μικρη σε ενα νημα. (Υπηρχαν και παραθεσεις πανω σε αυτο).Αρα θυμασαι πολυ καλα μην το παιζεις Αουας. Ευτυχως ομως τα γραπτα μενουν.. για τα λαγωνικα του σαιτ. Τι θα κανεις τωρα με τα ρεζιλικια σου. Θα παρατησεις αυτο το προφιλ και θα φτιαξεις νεο κλωνο, οπως εκανες και με τον maximos555 ; :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom