Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 338K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.335
Κριτικές
62
Like
44.997
Πόντοι
9.297
Μάλλον ΚΚΕ θα ψηφίσω τελικά ....αν και θα θυμώσει η Lamborghini μου αλλά η καρδιά μου είναι στον ΕΑΜ
Αριστερός χωρίς Λαμποργκίνι είναι σαν Δεξιός που δεν τρώει χαβιάρι...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.598
Like
17.723
Πόντοι
3.656
Η κολομπιάνα μου, οπλοφορεί, οπως το εχω ξαναπει. Εχει κρατησει το οπλο του πρωτου της γκομενου, που ηταν πληρωμενος εκτελεστής και το κουβαλαει παντα πανω της. Αλλά εχει πει οτι θα το χρησιμοποιησει μονο αν καταλαβει οτι κινδυνευει η ζωή της, οπως συμβαινει οταν καποιος κλεφτης φυσηξει στο προσωπο σου την σκονη Burundanga, για οσους γνωριζουν.


Ωραία χώρε τύπε !
Θα πρότεινα να βρεις καμία στην αυστρία πάντως !

Να μπορείς να τρως σνίτσελ χωρίς .... όπλα ! Και ... σκόνες !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Πολύ σωστά διότι δεν εκτιμαει τίποτα ο νεοέλληνας ......
Σε άλλες χώρες δεν έχουν νέο και ρεύμα ένωσε αρκετές η εγκληματικότητα είναι καθημερινοτητα ...
Τελικά ο Κούλης δεν αξίζει στον αχάριστο Έλληνα.....
Happy easter στη δικιά σου και στην dyana
Να θυμισω οτι ειναι αθεη.
Της ποσταρισα φωτο με κοκκινα αυγα, και μου ειπε "για ποιο λογο συμβαινει αυτο το καραγκιοζιλικι?" Οταν δε της ειπα οτι τα τσουγκριζουμε κιολας, επεσε κατω απο τα γελια
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.598
Like
17.723
Πόντοι
3.656
Πολύ σωστά διότι δεν εκτιμαει τίποτα ο νεοέλληνας ......
Σε άλλες χώρες δεν έχουν νέο και ρεύμα ένωσε αρκετές η εγκληματικότητα είναι καθημερινοτητα ...
Τελικά ο Κούλης δεν αξίζει στον αχάριστο Έλληνα.....
Happy easter στη δικιά σου και στην dyana


Τύπε ... αν χαθείτε απότομα με τον άλεξ .... θα καταλάβουμε ότι πήγατε ... κολομβία ;;;;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.335
Κριτικές
62
Like
44.997
Πόντοι
9.297
Εγώ λέω να τα μεταφέρουμε στο καλι ώστε να μεταλεμπαδεψουμε και εκεί τη νέα Δημοκρατία
Η Ν.Δ.εχει πιο πολλούς κομμουνιστές και άθεους από μια μέση λατινοαμερικάνικη γειτονιά.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.795
Πόντοι
21.896
Να θυμισω οτι ειναι αθεη.
Της ποσταρισα φωτο με κοκκινα αυγα, και μου ειπε "για ποιο λογο συμβαινει αυτο το καραγκιοζιλικι?" Οταν δε της ειπα οτι τα τσουγκριζουμε κιολας, επεσε κατω απο τα γελια
Ντροπή
Πατρίς θρησκεία Νέα Δημοκρατία ....
Άθεοι πες της είναι οι ιθαγενείς στη λατινική Αμερική
Οι λευκανες σαν Ευρωπαίες βρέθηκαν εκεί από τις αποστολές του στέμματος κ της εκκλησίας ..

Μήπως είναι κομμουνίστρια κ είναι άθεη;;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ντροπή
Πατρίς θρησκεία Νέα Δημοκρατία ....
Άθεοι πες της είναι οι ιθαγενείς στη λατινική Αμερική
Οι λευκανες σαν Ευρωπαίες βρέθηκαν εκεί από τις αποστολές του στέμματος κ της εκκλησίας ..

Μήπως είναι κομμουνίστρια κ είναι άθεη;;;
Κομμουνιστρια?
Επιθυμει την δημοσια εκτελεση των Μαδουρο και Πετρο, επειδη ειναι κομμουνιστες. Επιθυμει να αναλαβει ο φασιστας Μπουκέλε του Σαλβαδορ την διακυβερνηση ολης της Λατινικης Αμερικης και να συλλαμβανεται κοσμος χωρίς ενταλμα και να φυλακιζεται χωρις δίκη για να ξεβρωμισει ο τοπος.
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.795
Πόντοι
21.896
Κομμουνιστρια?
Επιθυμει την δημοσια εκτελεση των Μαδουρο και Πετρο, επειδη ειναι κομμουνιστες. Επιθυμει να αναλαβει ο φασιστας Μπουκέλε του Σαλβαδορ την διακυβερνηση ολης της Λατινικης Αμερικης και να συλλαμβανεται κοσμος χωρίς ενταλμα και να φυλακιζεται χωρις δίκη για να ξεβρωμισει ο τοπος.
Από ποια περιοχή κατάγεται ;;εννοω Ισπανίας αν ξέρει βάσει επιθέτου της;;
H dyana ρωτάει για μένα;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Από ποια περιοχή κατάγεται ;;εννοω Ισπανίας αν ξέρει βάσει επιθέτου της;;
H dyana ρωτάει για μένα;
Oταν της λεω οτι πρεπει να εχει καταγωγη απο Ισπανια, εκνευριζεται. Η μανα της παντως εμφανισιακα καμία σχεση, κοντή, σκουρόχρωμη και με ινδιάνικα χαρακτηριστικα. Ο πατερας της ηταν ξανθός με γαλανα ματια, ψηλός και με ευρωπαικη φατσα. Επιμένει παντως οτι "δεν εχω καμια σχεση με τους conquistadores!!!"
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.335
Κριτικές
62
Like
44.997
Πόντοι
9.297
Ντροπή
Πατρίς θρησκεία Νέα Δημοκρατία ....
Άθεοι πες της είναι οι ιθαγενείς στη λατινική Αμερική
Οι λευκανες σαν Ευρωπαίες βρέθηκαν εκεί από τις αποστολές του στέμματος κ της εκκλησίας ..

Μήπως είναι κομμουνίστρια κ είναι άθεη;;;
Οι ιθαγενείς πιστεύουν στην Φύση και στα πνεύματα των ζώων και της ζούγκλας...
Άθεοι είναι οι μπερδεμένοι φιλελεδες και τα ορφανά του Στάλιν κάθε πολιτικού χρώματος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Α ναι τύπε βολκανο, η Νταιανα ρωταει πότε θα στειλεις κανενα φραγκο, εχει κατι εξοδα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.335
Κριτικές
62
Like
44.997
Πόντοι
9.297
Oταν της λεω οτι πρεπει να εχει καταγωγη απο Ισπανια, εκνευριζεται. Η μανα της παντως εμφανισιακα καμία σχεση, κοντή, σκουρόχρωμη και με ινδιάνικα χαρακτηριστικα. Ο πατερας της ηταν ξανθός με γαλανα ματια, ψηλός και με ευρωπαικη φατσα. Επιμένει παντως οτι "δεν εχω καμια σχεση με τους conquistadores!!!"
Σε έπεισε;
Εμένα όχι....
Αν πεις ότι μπορεί να έχει καταγωγή από Γερμανούς που ήρθαν εκεί μετά τον Β'Π.Π.μαλλον θα ...σε χωρίσει εξ αποστάσεως!!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.795
Πόντοι
21.896
Oταν της λεω οτι πρεπει να εχει καταγωγη απο Ισπανια, εκνευριζεται. Η μανα της παντως εμφανισιακα καμία σχεση, κοντή, σκουρόχρωμη και με ινδιάνικα χαρακτηριστικα. Ο πατερας της ηταν ξανθός με γαλανα ματια, ψηλός και με ευρωπαικη φατσα. Επιμένει παντως οτι "δεν εχω καμια σχεση με τους conquistadores!!!"
Σαχλαμάρες....σίγουρα από το βασίλειο Αστούριας είναι για αυτό και αυτά τα χαρακτηριστικά προσώπου κ οι δεξιές της πεποιθήσεις!!
Πάντως ντροπή της να είναι άθεοι ....ας δει ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.795
Πόντοι
21.896
Οι ιθαγενείς πιστεύουν στην Φύση και στα πνεύματα των ζώων και της ζούγκλας...
Άθεοι είναι οι μπερδεμένοι φιλελεδες και τα ορφανά του Στάλιν κάθε πολιτικού χρώματος.
Άρα καλά λέω εγώ ότι ο μπατζανακης μου είναι κατά βάθος κομμουνιστής
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.172
Κριτικές
8
Like
32.372
Πόντοι
6.536
Οι ιθαγενείς πιστεύουν στην Φύση και στα πνεύματα των ζώων και της ζούγκλας...
Άθεοι είναι οι μπερδεμένοι φιλελεδες και τα ορφανά του Στάλιν κάθε πολιτικού χρώματος.
Άθεοι είναι και κάποιοι που ερευνούν λίγο παραπάνω από το υπόλοιπο "ποίμνιο".....
Χωρίς να ανήκουν σε αυτούς που ανέφερες παραπάνω......

Καλημέρα Αργύρη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.335
Κριτικές
62
Like
44.997
Πόντοι
9.297
Σαχλαμάρες....σίγουρα από το βασίλειο Αστούριας είναι για αυτό και αυτά τα χαρακτηριστικά προσώπου κ οι δεξιές της πεποιθήσεις!!
Πάντως ντροπή της να είναι άθεοι ....ας δει ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ
Ο λόγος που σάρωσε και σαρώνει η σειρά είναι ότι ΔΕΝ την σκηνοθέτησε εφετζης Αμερικανός ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.335
Κριτικές
62
Like
44.997
Πόντοι
9.297
Άθεοι είναι και κάποιοι που ερευνούν λίγο παραπάνω από το υπόλοιπο "ποίμνιο".....
Χωρίς να ανήκουν σε αυτούς που ανέφερες παραπάνω......

Καλημέρα Αργύρη
Η αθε'ι'α είναι αρρώστια..
Αργυροτοξος παρακαλώ...μην με υποβιβάζεις!
Καλημέρα Μαρκήσιε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom