Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.525
Like
3.846
Πόντοι
456
Δε ξέρω για δημοσκοπήσεις αλλά ξέρω πόσο μαλακές ειναι για να βγάζουν τόσα χρόνια δεξιά κόμματα και αριστερά μόνο μια φορά από τα 100 χρόνια,οι Έλληνες είναι σφάλματα της φύσης δε έχουν εγκέφαλο οι περισσότεροι δυστιχως.
Εσυ αλβανος εισαι?
Γιατι εξυπνο δεν σε κοβω για να πω την αληθεια.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.624
Κριτικές
8
Like
3.357
Πόντοι
456
Στο Μπρέντ φακτορυ στην πλατεία καραισκακη έχω δει ένα χαρτι για υπαληλο κανα διμηνο τωρα...Ακομα εκει ειναι.
Να πω δεν εχεις δικιο;Οπως περυσι που με 2.5€ την αμόλυβδη λεγατε πως ο Ελληνας δεν εχει αναγκη;

Θα συμφωνησω!Αδημονω να την δω πεντε ευρω τον Αυγουστο με νεα κυβερνηση.
Παρακαλά να μην έχουμε εκλογές πάλι τότε γιατί θα έχουμε κλάματα μέσα στο καλοκαίρι... Όσο για τα αυτοκίνητα ας μην έχουν 2-3 αυτοί που δεν αντέχουν. Ας τα πουλήσουν η ας γινόντουσαν γιατροί.. Να παίρνεις 700 κ να βάζεις δόσεις των 250 κ να δουλεύεις σέρβις η μπαρ κ μετά να σε διώχνουν κ να μην έχεις να πλερώσεις είναι χαζό..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Λογικη 3χρονου ...

Εμεις τι φταιγαμε που φαγαμε τον Τσιπρα που δε ψηφισαμε ποτε στο κεφαλι? Googlαρε "δημοκρατια πλειοψηφια"
Το ζήτημα είναι ότι ο Τσίπρας δε κατέστρεψε τα πράγματα όπως η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ,η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ ο καριολης Σαμαράς έφερε τους μετανάστες,χρεωκοπησαν τη χώρα,δημιούργησαν ανεργία μεγάλη,ο Κούλης έβαλε στους φοιτητές το ν+2,επίσης έβαλε πρόστιμο στους γέρους αν δε κάνουν το εμβόλιο,έβαλε τους εργαζόμενους να πληρώνουν ραπίντ αν δε κάνουν το εμβόλιο,αθώωσε το παιδεραστή Λιγνάδη και βιαστή φιλιπιδι ενώ έπρεπε να κάτσουν 20 χρόνια φυλακή κατσαν 1 χρόνο μόνο που να το πεις αυτό ΤΡΑΓΙΚΟ,πέθαναν 70 ανθρωποι στα Τέμπη εξαιτιας του,μιλάμε ο Κούλης για μεγάλος μπάσταρδος τι φταίμε εμείς που δε τον ψηφίσαμε να βιώσουμε όλα αυτά εξαιτίας σας βρε ζώα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσυ αλβανος εισαι?
Γιατι εξυπνο δεν σε κοβω για να πω την αληθεια.
Απο εσας που βγαζετε Κούλη πιο έξυπνος είμαι πάντως.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.212
Κριτικές
14
Like
4.513
Πόντοι
3.715
έχει καταντήσει γελοίο,
οι κάτοικοι στο Γελλάντα ξιφασκούν χωρισμένοι σε 2, 3, 5 ομάδες που οι αρχηγοί τους προσπαθούν να τους πείσουν ότι είναι οι καλύτεροι.
Κανείς δεν τους λέει ότι τον ήπιανε βέβαια γιατί λόγω ανελαστικής πλέον από το 2024 δημοσιονομικής πολιτικής κι ένα χρέος 400δις, από που θα βγει το ξύγκι δεν λένε.
Έτσι, ευρωπαϊκά, μην ακούσω για εθνικές κυριαρχίες και τέτοια παπάρια μάντολες.
Ψηφίστε τους ξεφτιλισμένους και καληνύχτα.
Α, κάντε και τα μαθηματικά και βγάλτε συμπεράσματα με το τι τρέχει με τους απαθείς του 40% που δεν πατάνε στις κάλπες. Μετά τα ξαναλέμε.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.624
Κριτικές
8
Like
3.357
Πόντοι
456
Τι θα κάνουμε τώρα χωρις τον Κούλη μας πρωθυπουργό για έναν μήνα μου λέτε;; Εχω χάσει τον ύπνο μου , ούτε να φάω δεν έχω διάθεση , να μην μιλήσω για την στύση μου που έχει πάει περίπατο απο την λύπη . Ειναι και τόσο γκαντέμης που τον βλέπω ούτε την δεύτερη φορά να πιάνει αυτοδυναμία.. Θα μας τρέχει όλο το καλοκαίρι να ψηφίζουμε αυτός το βλέπω. ...:grin:
1 μήνας είναι θα περάσει
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
Το ζήτημα είναι ότι ο Τσίπρας δε κατέστρεψε τα πράγματα όπως η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ,η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ ο καριολης Σαμαράς έφερε τους μετανάστες,χρεωκοπησαν τη χώρα,δημιούργησαν ανεργία μεγάλη,ο Κούλης έβαλε στους φοιτητές το ν+2,επίσης έβαλε πρόστιμο στους γέρους αν δε κάνουν το εμβόλιο,έβαλε τους εργαζόμενους να πληρώνουν ραπίντ αν δε κάνουν το εμβόλιο,αθώωσε το παιδεραστή Λιγνάδη και βιαστή φιλιπιδι ενώ έπρεπε να κάτσουν 20 χρόνια φυλακή κατσαν 1 χρόνο μόνο που να το πεις αυτό ΤΡΑΓΙΚΟ,πέθαναν 70 ανθρωποι στα Τέμπη εξαιτιας του,μιλάμε ο Κούλης για μεγάλος μπάσταρδος τι φταίμε εμείς που δε τον ψηφίσαμε να βιώσουμε όλα αυτά εξαιτίας σας βρε ζώα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απο εσας που βγαζετε Κούλη πιο έξυπνος είμαι πάντως.
Ωπα σύντροφε θα κουτουλήσουμε.
Η κυρά Τασία δεν είχε θέματα με τους μετανάστες, μην ανοίγεις κουβέντες να χαρείς....
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.624
Κριτικές
8
Like
3.357
Πόντοι
456
Το ζήτημα είναι ότι ο Τσίπρας δε κατέστρεψε τα πράγματα όπως η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ,η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ ο καριολης Σαμαράς έφερε τους μετανάστες,χρεωκοπησαν τη χώρα,δημιούργησαν ανεργία μεγάλη,ο Κούλης έβαλε στους φοιτητές το ν+2,επίσης έβαλε πρόστιμο στους γέρους αν δε κάνουν το εμβόλιο,έβαλε τους εργαζόμενους να πληρώνουν ραπίντ αν δε κάνουν το εμβόλιο,αθώωσε το παιδεραστή Λιγνάδη και βιαστή φιλιπιδι ενώ έπρεπε να κάτσουν 20 χρόνια φυλακή κατσαν 1 χρόνο μόνο που να το πεις αυτό ΤΡΑΓΙΚΟ,πέθαναν 70 ανθρωποι στα Τέμπη εξαιτιας του,μιλάμε ο Κούλης για μεγάλος μπάσταρδος τι φταίμε εμείς που δε τον ψηφίσαμε να βιώσουμε όλα αυτά εξαιτίας σας βρε ζώα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απο εσας που βγαζετε Κούλη πιο έξυπνος είμαι πάντως.
Εσένα σε έβαλε η πουτανα στο ντορβα και οι άλλοι είναι τα ζώα? Οοοκ Για να μην πουμε για την αλλη με το ξενοδοχειο στο κεντρο που της το πηρανε νταβατιλικι τα αναρχικουλια για να βαλουν τα λαθρο μεσα και ο δικος σου κουναγε τον κωλο του.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
Το ζήτημα είναι ότι ο Τσίπρας δε κατέστρεψε τα πράγματα όπως η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ,η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ ο καριολης Σαμαράς έφερε τους μετανάστες,χρεωκοπησαν τη χώρα,δημιούργησαν ανεργία μεγάλη,ο Κούλης έβαλε στους φοιτητές το ν+2,επίσης έβαλε πρόστιμο στους γέρους αν δε κάνουν το εμβόλιο,έβαλε τους εργαζόμενους να πληρώνουν ραπίντ αν δε κάνουν το εμβόλιο,αθώωσε το παιδεραστή Λιγνάδη και βιαστή φιλιπιδι ενώ έπρεπε να κάτσουν 20 χρόνια φυλακή κατσαν 1 χρόνο μόνο που να το πεις αυτό ΤΡΑΓΙΚΟ,μιλάμε ο Κούλης για μεγάλος μπάσταρδος τι φταίμε εμείς που δε τον ψηφίσαμε να βιώσουμε όλα αυτά εξαιτίας σας βρε ζώα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απο εσας που βγαζετε Κούλη πιο έξυπνος είμαι πάντως.
αχταρμας

καπου 1εκ περασαν απο Ελλαδα επι Κυρα Τασιας. Αυτους τους ξεχασες? Γιατι τα νησια δε τους ξεχασαν, και κερασαν Τσιπρα 10% φετος στις εκλογες. Τις Μοριες τις ξεχασες? Τους λουομενους-λιαζομενους?

Μετα θα σε προετρεπα να γκουγκλαρεις "δικαιοσυνη". Ο Μητσοτακης δε δικαζει, ουτε η ΝΔ. Οι δικαστες δικαζουν. Ο Φιλιπιδης προφανως αθωοθηκε, τι θες να τον καταδικασουν γιατι μια λεει πριν 20 χρονια με βιασε? Γενικα η Ελληνικη δικαιοσυνη καταδικαζει ευκολα ΑΝ υπαρχουν στοιχεια ενοχης. Αμα βγω εγω και πω πριν 20 χωρονια με ληστεψες , τι θες να γινει, να πας φυλακη ετσι επιδη το πα εγω?

η διαχειριση της πανδημιας, μια χαρα ηταν Οταν η ελλακτικη ειναι Πολακης και φαρμακα για προβατα και γιολο.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Ωπα σύντροφε θα κουτουλήσουμε.
Η κυρά Τασία δεν είχε θέματα με τους μετανάστες, μην ανοίγεις κουβέντες να χαρείς....
Το ζήτημα είναι ποιος τους έφερε ο Σαμαράς τους έφερε και όχι ο Τσίπρας η το ΚΚΕ.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.624
Κριτικές
8
Like
3.357
Πόντοι
456
έχει καταντήσει γελοίο,
οι κάτοικοι στο Γελλάντα ξιφασκούν χωρισμένοι σε 2, 3, 5 ομάδες που οι αρχηγοί τους προσπαθούν να τους πείσουν ότι είναι οι καλύτεροι.
Κανείς δεν τους λέει ότι τον ήπιανε βέβαια γιατί λόγω ανελαστικής πλέον από το 2024 δημοσιονομικής πολιτικής κι ένα χρέος 400δις, από που θα βγει το ξύγκι δεν λένε.
Έτσι, ευρωπαϊκά, μην ακούσω για εθνικές κυριαρχίες και τέτοια παπάρια μάντολες.
Ψηφίστε τους ξεφτιλισμένους και καληνύχτα.
Α, κάντε και τα μαθηματικά και βγάλτε συμπεράσματα με το τι τρέχει με τους απαθείς του 40% που δεν πατάνε στις κάλπες. Μετά τα ξαναλέμε.
Πες εναν καλυτερο απο τον γκαντεμη....ΕΝΑΝ
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.959
Πόντοι
5.006
Tακη δηλαδη ενας που δουλευει 10 χρονια και εχει στην ακρη 5 χηνες(με οικονομιες εκτος αν τσονταρουν οι γονεις,συγγενεις κλπ) θεωρειται μεσαια ταξη?Απομακρυνομαστε απο τα δυτικα στανταρ,στην Ελλαδα σε λιγο θα θεωρουμε μεσαια ταξη οποιον εχει για βενζινη και σουπερ μαρκετ.:coffee::confused::confused::confused:
τυπε ετσι νομιζα..οτι 30αρης με 5-10 χιλιαρικα στην ακρη σημερα, ανηκει στην μικρομεσαια ταξη...
βεβαια εφαγα σκληρο μπουλινγκ και τραμπούκα απο τον νιπλη εψες, και μαλλον πρεπει να αναθεωρησω τις αποψεις μου....το θεωρουσα πολυ ευκολο να εχεις στην ακρη τετοια ποσα αν δουλευεις, εστω και σε κωλοδουλειες οπως ο αθηναιος...:undecided-old::undecided-old::undecided-old:
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
αχταρμας

καπου 1εκ περασαν απο Ελλαδα επι Κυρα Τασιας. Αυτους τους ξεχασες? Γιατι τα νησια δε τους ξεχασαν, και κερασαν Τσιπρα 10% φετος στις εκλογες. Τις Μοριες τις ξεχασες? Τους λουομενους-λιαζομενους?

Μετα θα σε προετρεπα να γκουγκλαρεις "δικαιοσυνη". Ο Μητσοτακης δε δικαζει, ουτε η ΝΔ. Οι δικαστες δικαζουν. Ο Φιλιπιδης προφανως αθωοθηκε, τι θες να τον καταδικασουν γιατι μια λεει πριν 20 χρονια με βιασε? Γενικα η Ελληνικη δικαιοσυνη καταδικαζει ευκολα ΑΝ υπαρχουν στοιχεια ενοχης. Αμα βγω εγω και πω πριν 20 χωρονια με ληστεψες , τι θες να γινει, να πας φυλακη ετσι επιδη το πα εγω?

η διαχειριση της πανδημιας, μια χαρα ηταν Οταν η ελλακτικη ειναι Πολακης και φαρμακα για προβατα και γιολο.
Τους μετανάστες τους έφερε ξεκάθαρα ο Σαμαράς,αυτός έχει τη μέγιστη ευθύνη και κανείς άλλος ούτε ο Τσίπρας ούτε κανείς άντε μπράβο ότι σε συμφέρει παπαρα,επίσης στη πανδημία ο καριολης Κούλης τα έκανε όλα λάθος,στη ουσία μας απείλησε αν δε κάνετε το εμβόλιο θα φάτε πρόστιμο οι γέροι και στις δουλειές αμα δε το κάνεις να πληρώσεις 40 ευρώ το μήνα δε φτάνει που είναι δύσκολες οι δουλειές πρέπει να πληρώσω και από πάνω και όλα αυτά για ένα εμβόλιο το οποίο κατέστρεψε κόσμο τυφλωσεις,καρδιακά,εγκεφαλικά,ψυχολογικά,ξέρεις πόσοι πέθαναν από το εμβόλιο?και όλα αυτά επειδή ο Κούλης τους ψυχαναγκασε σα να τους σκότωσε αυτος είναι,μετά πάμε στα Τέμπη που σκότωσε ο κουλης 70 άτομα,όσο γι'αυτό που λες για το λυγναδη και το Φιλιππίδη αποδείχθηκε στο έπακρο βρήκαν στοιχεία είναι ένοχοι και οι 2 και έπρεπε να είναι φυλακή 20 χρόνια και όχι 1 χρόνο ο Κούλης είναι μεγάλος αλήτης και όχι που ξαναεβαλε υποψηφιότητα για τις εκλογές αλλά κανονικά όλη η ΝΔ μέσα φυλακα πρέπει να μπει με αυτά που εκανε
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
Τους μετανάστες τους έφερε ξεκάθαρα ο Σαμαράς επίσης στη πανδημία ο καριολης Κούλης τα έκανε όλα λάθος,στη ουσία μας απείλησε αν δε κάνετε το εμβόλιο θα φάτε πρόστιμο οι γέροι και στις δουλειές αμα δε το κάνεις να πληρώσεις 40 ευρώ το μήνα δε φτάνει που είναι δύσκολες οι δουλειές πρέπει να πληρώσω και από πάνω και όλα αυτά για ένα εμβόλιο το οποίο κατέστρεψε κόσμο τυφλωσεις,καρδιακά,εγκεφαλικά,ψυχολογικά,ξέρεις πόσοι πέθαναν από το εμβόλιο?και όλα αυτά επειδή ο Κούλης τους ψυχαναγκασε σα να τους σκότωσε αυτος είναι,μετά πάμε στα Τέμπη που σκότωσε ο κουλης 70 άτομα,όσο γι'αυτό που λες για το λυγναδη και το Φιλιππίδη αποδείχθηκε στο έπακρο βρήκαν στοιχεία είναι ένοχοι και οι 2 και έπρεπε να είναι φυλακή 20 χρόνια και όχι 1 χρόνο ο Κούλης είναι μεγάλος αλήτης και όχι που ξαναεβαλε υποψηφιότητα για τις εκλογές αλλά κανονικά όλη η ΝΔ μέσα φυλακα πρέπει να μπει με αυτά που εκανε

αλλα ντ'αλλα της παρασκευης το γαλα
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
Το ζήτημα είναι ποιος τους έφερε ο Σαμαράς τους έφερε και όχι ο Τσίπρας η το ΚΚΕ.
Εντάξει ρε παιδί μου, δεν τους έφερε η αριστερά αλλά τα στραβά μάτια τα έκαναν για να μην φωνάζει η Τασία.
Άστο μην μας πάρουν χαμπάρι
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
αλλα ντ'αλλα της παρασκευης το γαλα
έτσι θα σε συμφερε να πιστεύεις ότι τα λέω λάθος αλλά έλα που δε τα λέω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εντάξει ρε παιδί μου, δεν τους έφερε η αριστερά αλλά τα στραβά μάτια τα έκαναν για να μην φωνάζει η Τασία.
Άστο μην μας πάρουν χαμπάρι
Σημασία έχει ποιος το ξεκίνησε και ποιος τους έφερε τέλος.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.959
Πόντοι
5.006
Το ζήτημα είναι ότι ο Τσίπρας δε κατέστρεψε τα πράγματα όπως η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ,η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ ο καριολης Σαμαράς έφερε τους μετανάστες,χρεωκοπησαν τη χώρα,δημιούργησαν ανεργία μεγάλη,ο Κούλης έβαλε στους φοιτητές το ν+2,επίσης έβαλε πρόστιμο στους γέρους αν δε κάνουν το εμβόλιο,έβαλε τους εργαζόμενους να πληρώνουν ραπίντ αν δε κάνουν το εμβόλιο,αθώωσε το παιδεραστή Λιγνάδη και βιαστή φιλιπιδι ενώ έπρεπε να κάτσουν 20 χρόνια φυλακή κατσαν 1 χρόνο μόνο που να το πεις αυτό ΤΡΑΓΙΚΟ,πέθαναν 70 ανθρωποι στα Τέμπη εξαιτιας του,μιλάμε ο Κούλης για μεγάλος μπάσταρδος τι φταίμε εμείς που δε τον ψηφίσαμε να βιώσουμε όλα αυτά εξαιτίας σας βρε ζώα?

1dqh.gif
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
έτσι θα σε συμφερε να πιστεύεις ότι τα λέω λάθος αλλά έλα που δε τα λέω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σημασία έχει ποιος το ξεκίνησε και ποιος τους έφερε τέλος.
Μωρέ παίζει και ποιός τους σταμάτησε και έβαλε το τέλος
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Μωρέ παίζει και ποιός τους σταμάτησε και έβαλε το τέλος
Δε ξέρω αν έβαλε κάποιος το τέλος ξέρω ότι τη απόλυτη ευθύνη την έχει ο Σαμαράς που έχουμε εδώ 1.000.000.000 μετανάστες.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom