Νέα

Είναι φυσιολογικό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greeksexyboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Συνηθωs εκεινοι που αναλαμβανουν να...."ξυπνησουν"  σεξουαλικα το φιλαρακι τουs , ειναι τα ξεπεταγμενα υποτιθεται και καλα  συνομηλικα φιλαρακια τουs.....Εσυ και μεγαλυτεροs εισαι ....αλλα και συγγενηs
Και για ενα ντροπαλο παιδι, αυτα ειναι δυσκολα
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Θεμματοθετη Τζιμ Τζιμ

Μην τον πας πουθενα, αν πρωτα δεν μιλησετε περι γυναικων, ωστε να δεις προς τα που βαδιζει.
Βασικα ουτε αυτο ειναι σιγουρο, διοτι μπορει να εχει αλλα θεμματα, ισως οργανικα, ισως ψυχολογικα, η δεν ξερω και γω τι αλλο ....
Κανονικα αυτο ειναι ενα θεμα που πρεπει να το αναλαβει ο πατερας σαν μεγαλυτερος και ωριμοτερος και να δει εκεινος, τι θα πρεπει να γινει με τον μικρο

Παντως αποκλειεται να μην εχει αυνανιστει ποτε !!!!

Επεισης καλο ειναι να μην ειναι η πρωτη του φορα με επαγγελματια για πολλους και διαφορους λογους
Μερικοι και βασικοτεροι ειναι, οτι θα του χαλασει την εικονα του αγνου ερωτα, μεσω της ευκολιας της πληρωμενης επαφης και μπορει να του αφησει ψυχολογικα σημαδια σε περιπτωση αποτυχιας η σε περιπτωση που μπορει να του πει κατι αποτομα η πουτανα .......

Αυτα απο μενα....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
τυπε πρεπει να μας πει τα γουστα του αλλου για να προτεινουμε μπουρδελο
Και πωs να εχει γουστα?? Αφου ειναι παρθενοs!!!!!!!
Απλα θα πρεπει ναναι καποια που θα τον παει σιγα σιγα και να τον ενθαρυνει
 

Επισκέπτης
Συζήταγα πρόσφατα με τον μικρό μου ξάδερφο για θέματα γύρω από το σεξ και μου αποκάλυψε(προς μεγάλη μου έκπληξη) ότι ακόμα δεν έχει αυνανιστεί παρ' ότι είναι 18 χρονών.Όπως είναι φυσικό δεν έχει κάνει ούτε σεξ.
Είναι φυσιολογικό να μην έχει αυνανιστεί ακόμα σε αυτήν την ηλικία;
Σκέφτομαι να τον πάω σε κανα μπουρδέλο, αλλά φοβάμαι μήπως αισθανθεί άβολα, γιατί είναι γενικά ντροπαλός και κλειστός χαραλτήρας.
Δεν ξέρω τι να κάνω.
Τί προτείνεται σε αυτήν την περίπτωση;

Το παιδί έχει σίγουρα φίμωση. Να πάτε να το δει γιατρός και να κάνει εγχείρηση να ησυχάσει
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Νεολαία, μόνο Internet ξέρει, πάρε τον ξάδελφο και πάτε σε κάνα κλαμπάκι που είναι τίγκα στα γκομενάκια. Ξεκίνα πρώτα από εκεί και άφησε την θεωρία…
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Και πωs να εχει γουστα?? Αφου ειναι παρθενοs!!!!!!!
Απλα θα πρεπει ναναι καποια που θα τον παει σιγα σιγα και να τον ενθαρυνει
μπορει σαν ιδεα να θελει να γαμησει χοντρες ή γριες ή νεαρες
κατι τετοιο εννοω
 
OP
OP
greeksexyboy

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
μπορει σαν ιδεα να θελει να γαμησει χοντρες ή γριες ή νεαρες
κατι τετοιο εννοω

Απ' ότι μου έχει πει(χωρίς βέβαια να μου έχει ανοιχτεί και πολύ) προτιμά κοπέλες στην ηλικία του
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Πες μου εσυ μωρη ποντια φραγκοκοτα αν ξερεις κατι περι αυτου διαφορετικα αει και γαμησου

σιγα μην απανταμε σε ηλιθιες ερωτησεις επειδη εισαι διανοητικα καθυστερημενος ρε ηλιθιε 40χρονε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom