Νέα

Είναι φυσιολογικό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greeksexyboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Συζήταγα πρόσφατα με τον μικρό μου ξάδερφο για θέματα γύρω από το σεξ και μου αποκάλυψε(προς μεγάλη μου έκπληξη) ότι ακόμα δεν έχει αυνανιστεί παρ' ότι είναι 18 χρονών.Όπως είναι φυσικό δεν έχει κάνει ούτε σεξ.
Είναι φυσιολογικό να μην έχει αυνανιστεί ακόμα σε αυτήν την ηλικία;
Σκέφτομαι να τον πάω σε κανα μπουρδέλο, αλλά φοβάμαι μήπως αισθανθεί άβολα, γιατί είναι γενικά ντροπαλός και κλειστός χαραλτήρας.
Δεν ξέρω τι να κάνω.
Τί προτείνεται σε αυτήν την περίπτωση;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αν δεν ειναι gay(μη το πάρεις στραβά, ειναι μια πιθανότητα)τότε υπάρχει θεματάκι.
Να είσαι,διακριτικά, κοντά του βλέποντας την καθημερινότητά του και τις τυχόν εξελίξεις(Παρέες,κοπέλες κλπ)
Μπορει απλά να ντεπεται να πει οτι το κάνει. Μπορει να θελει τον χρόνο του...
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
ΔΕΝ υπαρχει μια στο τρισεκατομυριο να μην εχει πεξει το πουλακι του,ντρεπεται η κατι αλλο ..και δεν το λεει
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Το να ντρεπεται μια χαρά, με τον καιρο θα ξε ντραπεί. Το κάτι άλλο να μην ειναι...
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
δεν υπαρχει αλλο κακο ,,,βασικα δεν υπαρχει τιποτα,,,απλα δεν το λεει...δεν θελει να παραδεχτει με καμμια παναγια το ξεπουπουλιασμα του πουλιου του :cum:,,πιτσιρικαδες λεγαμε αυτοι που δεν το παραδεχονται..και τους φαινετε περιεργο εκεινο και το αλλο και το παραλλο....,και εγω δεν το εχω κανει ποτε και τετοια φαση,..ειναι και αυτοι που παθανε τυφλωση απ την μαλακια στο τελος.. :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Συζήταγα πρόσφατα με τον μικρό μου ξάδερφο για θέματα γύρω από το σεξ και μου αποκάλυψε(προς μεγάλη μου έκπληξη) ότι ακόμα δεν έχει αυνανιστεί παρ' ότι είναι 18 χρονών.Όπως είναι φυσικό δεν έχει κάνει ούτε σεξ.
Είναι φυσιολογικό να μην έχει αυνανιστεί ακόμα σε αυτήν την ηλικία;
Σκέφτομαι να τον πάω σε κανα μπουρδέλο, αλλά φοβάμαι μήπως αισθανθεί άβολα, γιατί είναι γενικά ντροπαλός και κλειστός χαραλτήρας.
Δεν ξέρω τι να κάνω.
Τί προτείνεται σε αυτήν την περίπτωση;

επισκεψη σε γιατρο και ορμονολογικες εξετασεις. η τεστο του λογικα θα πλησιαζει το μηδεν.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ε αφου συζηταγεs μαζι του, θα καταλαβεs αν και ποσο του αρεσουν οι γυναικεs.....Ακομα και ο ντροπαλοs το χαιδευει το πουλακι του
 
OP
OP
greeksexyboy

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Αν δεν ειναι gay(μη το πάρεις στραβά, ειναι μια πιθανότητα)τότε υπάρχει θεματάκι.
Να είσαι,διακριτικά, κοντά του βλέποντας την καθημερινότητά του και τις τυχόν εξελίξεις(Παρέες,κοπέλες κλπ)
Μπορει απλά να ντεπεται να πει οτι το κάνει. Μπορει να θελει τον χρόνο του...

Δεν νομίζω να είναι gay, γιατί όπως μου είπε γουστάρει τις γυναίκες.
Αν το λέει όμως για κάλυψη δεν ξέρω...
Πάντως δεν μου πέρασε καθόλου απ' το μυαλό ότι μπορεί να είναι gay...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δεν νομίζω να είναι gay, γιατί όπως μου είπε γουστάρει τις γυναίκες.
Αν το λέει όμως για κάλυψη δεν ξέρω...
Πάντως δεν μου πέρασε καθόλου απ' το μυαλό ότι μπορεί να είναι gay...
Συζήτα μαζί του χαλαρά κι όμορφα χωρίς να καταλάβει ότι "καίγεσαι¨να μάθεις πως και γιατί. Ούτε καλόγερος να του το παίξεις ούτε ο γαμιάς της γειτονιάς. Αν εχετε και καλή σχεση θα σου ανοιχτεί μονος του. Μετά βλέπεις και πράτεις.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Πρώτα πρέπει να μάθεις αν του σηκώνεται, αν εκεί είναι όλα καλά θα πρέπει όντως να τον παρακολουθήσεις από κοντά για την αντίδραση του στις γυναίκες ( περιοδικά, φλερτ ) και αν δεις ότι δεν πάει η σκέψη  στο άλλο θα κανονίσεις ένα ραντεβού με μια επαγγελματία σε καλό    ( φιλόξενο ) χώρο για να αισθανθεί άνετα με αποτέλεσμα να καταλάβεις τελικά τη φταίει. Το πιο πιθανό είναι να είναι παραπάνω εσωστρεφής και να μην έχει κύκλο δράσης.
Μάλλον όλα καλά θα είναι…
 
OP
OP
greeksexyboy

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πρώτα πρέπει να μάθεις αν του σηκώνεται, αν εκεί είναι όλα καλά θα πρέπει όντως να τον παρακολουθήσεις από κοντά για την αντίδραση του στις γυναίκες ( περιοδικά, φλερτ ) και αν δεις ότι δεν πάει η σκέψη  στο άλλο θα κανονίσεις ένα ραντεβού με μια επαγγελματία σε καλό     ( φιλόξενο ) χώρο για να αισθανθεί άνετα με αποτέλεσμα να καταλάβεις τελικά τη φταίει. Το πιο πιθανό είναι να είναι παραπάνω εσωστρεφής και να μην έχει κύκλο δράσης.
Μάλλον όλα καλά θα είναι…

Καύλες έχει και του σηκώνεται κανονικά.Και ονειρώξεις έχει μερικές φορές, όπως μου είπε.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Καύλες έχει και του σηκώνεται κανονικά.Και ονειρώξεις έχει μερικές φορές, όπως μου είπε.
μονο ονειροξεις....αμα δεν τον παιζει οπως λεει...ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ....θα περπαταει και θα ξερναει ο πουτσος του βλενες :2funny:
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Καύλες έχει και του σηκώνεται κανονικά.Και ονειρώξεις έχει μερικές φορές, όπως μου είπε.
Σου τα είπε, δες τον από κοντά αν ενδιαφέρεσαι για την σεξουαλική ζωή του…
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Παντωs ....δεν χανειs τιποτα να τον παs πραγματι  σ ενα μπουρδελακι
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αν δεν ειναι gay(μη το πάρεις στραβά, ειναι μια πιθανότητα)τότε υπάρχει θεματάκι.
Να είσαι,διακριτικά, κοντά του βλέποντας την καθημερινότητά του και τις τυχόν εξελίξεις(Παρέες,κοπέλες κλπ)
Μπορει απλά να ντεπεται να πει οτι το κάνει. Μπορει να θελει τον χρόνο του...
Οι gay δηλαδη δεν την παιζουν;
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Πρώτον δεν γίνεται στα 18 να μην έχει παίξει το εργαλείο του...με την καμία όμως....ακόμα και gay να είναι όπως αναφέρθηκε πιο πάνω, το πουλάκι του θα το έχει παίξει....
Δεύτερον, καλύτερα με κοπέλα η πρώτη φορά....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.025
Like
72.069
Πόντοι
12.756
το πιο σιγουρο ειναι οτι εχει τρελαθει στην μαλακια απλα ντρεπεται να στο πει επειδη την εχει κανει λαστιχο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom