Νέα

Εφορευτική επιτροπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εφορευτική επιτροπή Σας εχουν καλεσει ? Πηγατε ?

  • Με καλεσαν και πηγα

    Ψήφοι: 44 27,7%
  • Με καλεσαν ΔΕΝ πηγα και δεν εγινε τιποτα

    Ψήφοι: 47 29,6%
  • Δεν πηγα και ειχα κυρωσεις (πειτε τι )

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • Δεν με καλεσαν ποτε

    Ψήφοι: 64 40,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    159

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Εσυ πιστευεις οτι αν κατσουν να πιουν εναν καφε οι δυο τους, θα πιαστουν στα χερια?

Όχι. Διότι ξέρω το τί είναι ο str81977 που τον διαβάζω τόσον καιρό. Ο άλλος εκτοξεύει απειλες για τη σωματική ακεραιότητα του συνομιλιτή του από το ιντερνετ. Δεν ξέρω εάν τα εννοεί ή όχι.

Πάντως οι ουραγκοταγκισμοι και οι αστειότητες μου προκαλούν αλγεινή εντύπωση.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Όχι. Διότι ξέρω το τί είναι ο str81977 που τον διαβάζω τόσον καιρό. Ο άλλος εκτοξεύει απειλες για τη σωματική ακεραιότητα του συνομιλιτή του από το ιντερνετ. Δεν ξέρω εάν τα εννοεί ή όχι.

Πάντως οι ουραγκοταγκισμοι και οι αστειότητες μου προκαλούν αλγεινή εντύπωση.

Ναι ρε μαλακοπίτουρα.
Τα σχόλια για τους "ινστρούχτορες που ενσταλάζουν μίσος" γονείς μου είσαι στραβός και δεν τα είδες, ε;
Α ρε υπερποντικέ, να αγιάσει το στόμα σου.
Το δεξιό DNA βγάζει μόνο στράκια.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δεν στο έλεγα;
Είσαι στράκι με περικεφαλαία.
Στην αρχή μιλάς για τους δικούς μου και τους αποκαλείς "ινστρούκτορες, που με δίδαξαν μίσος", και μετά, όπως όλες οι καλές αδερφές, "δεν το εννοούσες έτσι".
Χου ρε!

Απολογούμαι ταπεινά...
Μόνον εσύ έχεις δικαίωμα να αποκαλείς τους πάντες παιδιά δωσιλόγων και ταγματασφαλιτών...
Αν κάποιος υπονοήσει ότι κάποιος δικός σου ήταν ινστούχτορας είναι χυδαίος υβριστής...
Και ανασκευάζω την αρχική μου δήλωση...
Δεν ήταν οι δικοί σου καλοί ιστρούχτορες, εσύ είναι ΜΑΛΑΚΑΣ που στα 50 σου τοποθετείσαι πολιτικά με όσα σου έμαθαν οι δικοί σου...
Στην τελική, αυτοί είχαν κάποιες δικαιολογίες να πιστεύουν ό,τι πίστευαν...
Εσύ τί έχεις;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Αππολογούμαι ταπεινά...
Μόνον εσύ έχεις δικαίωμα να αποκαλείς τους πάντες παιδιά δωσιλόγων και ταγματασφαλιτών...
Αν κάποιος υπονοήσει ότι κάποιος δικός σου ήταν ινστούχτορας είναι χυδαίος υβριστής...
Και ανασκευάζω την αρχική μου δήλωση...
Δεν ήταν οι δικοί σου καλοί ιστρούχτορες, εσύ είναι ΜΑΛΑΚΑΣ που στα 50 σου τοποθετείσαι πολιτικά με όσα σου έμαθαν οι δικοί σου...
Στην τελική, αυτοί είχαν κάποιες δικαιολογίες να πιστεύουν ό,τι πίστευαν...
Εσύ τί έχεις;

Ανακρούσαμε πρύμναν;
Και τι θα πούνε τα παιδιά στην υπόγα που ο μέντοράς τους αποδείχτηκε χέστης και αδερφή;
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Με στράκια και νενέκους δεν μιλάω.
Πόσο μάλλον να πιω καφέ μαζί τους.
Καφέ πίνω με όσους εκτιμώ.

να το εκλάβω αυτό ως προσωπική πρόσκληση για καφέ;  :sunglasses:


:grin:  :birdman: :birdman:

(ηρεμήστε λίγο...  :s&m_2: )
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ξεκολατε ρε με τα κοματικα , το θεμα το εχουμε ξεκαθαρισει , το ιδιο κολημενοι ειστε ολοι δεν υπαρχει διαφορα
(και δεν διαβασα καν τι λετε )
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Πάντως οι ουραγκοταγκισμοι και οι αστειότητες μου προκαλούν αλγεινή εντύπωση.
Και εμενα το ιδιο...Και αυτο που με ενοχλει πιο πολυ ειναι οτι στο τελος δεν θα μεινει ουτε ενας σοβαρος ανθρωπος εδω μεσα εφοσον υπαρχουν τετοιες συμπεριφορες
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ναι ρε μαλακοπίτουρα.
Τα σχόλια για τους "ινστρούχτορες που ενσταλάζουν μίσος" γονείς μου είσαι στραβός και δεν τα είδες, ε;
Α ρε υπερποντικέ, να αγιάσει το στόμα σου.
Το δεξιό DNA βγάζει μόνο στράκια.

Η γελοιότητα σε όλο της το μεγαλείο...
Πρώτα καθυβρίζει ένα σωρό κόσμο ως παιδιά και εγγόνια δωσιλόγων...
Μετά περηφανευεται που πιστεύει εν έτει 2010 ό,τι του έμαθαν οι παππούδες του με βιώματα από το 1949...
Όταν κάποιος του την πει, απειλεί με ξυλοδαρμούς (σιγά μη σου φύγει και κανάς πόντος)
Και στο τέλος επανέρχεται στο ότι η πολιτική τοποθέτηση είναι θέμα dna, όπως και ο στάλιν που καθάριζε όλη την οικογένεια του αντιφρονούντα, μην και επεκταθεί το μίασμα...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Η γελοιότητα σε όλο της το μεγαλείο...
Πρώτα καθυβρίζει ένα σωρό κόσμο ως παιδιά και εγγόνια δωσιλόγων...
Μετά περηφανευεται που πιστεύει εν έτει 2010 ό,τι του έμαθαν οι παππούδες του με βιώματα από το 1949...
Όταν κάποιος του την πει, απειλεί με ξυλοδαρμούς (σιγά μη σου φύγει και κανάς πόντος)
Και στο τέλος επανέρχεται στο ότι η πολιτική τοποθέτηση είναι θέμα dna, όπως και ο στάλιν που καθάριζε όλη την οικογένεια του αντιφρονούντα, μην και επεκταθεί το μίασμα...

Μετά κατηγορείτε το βιβλίο της Έκτης Δημοτικού και δεν σας άρεσε όσα έγραφε για το 1922 και τη Σμύρνη, ε;
Χου ρε στράκια!
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Και ναι ειμαι και παλι μεσα !!! 

Ποσοι απο σας ειστε στην ιδια μοιρα ? και ποσοι εισασταν και δεν πηγατε ?
Σας ηρθε καμια κληση ? οχι βεβαια , τελικα τι γινετε με αυτο το θεμα

Ψαχνω στο Ιντερνετ και δεν βρησκω καποιος να τιμωρηθηκε η εστω να μας πουν ποσο ειναι το προστημο
πηγα στο Αστυνομικο τμημα το χθες και τους ειπα οτι το ΣΚ θα λειπω και τι πρεπει να κανω

Τιποτα λεει , πρεπει να πας , ειναι υποχρεωτικο οπως και να ψηφησεις .
Αλλιως λεω τι γινετε , παμε φυλακη ?
ΕΕ Χοι ελει αλλα εχει προστημο
Γνωριζετε ποσο ?
Οχι
ΟΚ ευχαριστω καλη μερα σας ( μπατσοι γουρουνια δολοφονοι )

Και εφυγα...

Λοιπων ? ξερει κανεις ?  Εχει τιμωρηθει κανεις ? :think:
Μηπως μας δουλευουν και μας εκβιαζουν και μεσω επισημων χειλων ( Αστυνομια )

για να δουμεν
ημουνα στις τελευταιες εκλογες και περασα μια χαρα με τα μουνακια εκει περα.αφου ξεχαστηκα να φυγω :2funny: :2funny: :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ανακρούσαμε πρύμναν;
Και τι θα πούνε τα παιδιά στην υπόγα που ο μέντοράς τους αποδείχτηκε χέστης και αδερφή;

Εμμμ... Χμμμ...
Δεν κατάλαβες τί γράφω αλλά από την άλλη, γιατί αυτό θα έπρεπε να με εντυπωσιάζει...
Και που' σαι...
Όσο εσύ και το ίνδαλμά σου ο υπερποντικός να έχετε λυμένο το ζωνάρι και να ψάχνεστε για καυγά, δεν τσιμπάω...

Μετά κατηγορείτε το βιβλίο της Έκτης Δημοτικού και δεν σας άρεσε όσα έγραφε για το 1922 και τη Σμύρνη, ε;
Χου ρε στράκια!

Η θεωρία του χάους by fethry...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις πάντως, θεωρώ ότι εκείνος που έχει τα μπαλάκια να βάλει μια τελεία, αφήνοντας την τελευταία πρόκληση του αντιπάλου αναπάντητη είναι και ο κερδισμένος της υπόθεσης...

για να δούμε...
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Και ναι ειμαι και παλι μεσα !!! 

Ποσοι απο σας ειστε στην ιδια μοιρα ? και ποσοι εισασταν και δεν πηγατε ?
Σας ηρθε καμια κληση ? οχι βεβαια , τελικα τι γινετε με αυτο το θεμα

Ψαχνω στο Ιντερνετ και δεν βρησκω καποιος να τιμωρηθηκε η εστω να μας πουν ποσο ειναι το προστημο
πηγα στο Αστυνομικο τμημα το χθες και τους ειπα οτι το ΣΚ θα λειπω και τι πρεπει να κανω

Τιποτα λεει , πρεπει να πας , ειναι υποχρεωτικο οπως και να ψηφησεις .
Αλλιως λεω τι γινετε , παμε φυλακη ?
ΕΕ Χοι ελει αλλα εχει προστημο
Γνωριζετε ποσο ?
Οχι
ΟΚ ευχαριστω καλη μερα σας ( μπατσοι γουρουνια δολοφονοι )

Και εφυγα...

Λοιπων ? ξερει κανεις ?  Εχει τιμωρηθει κανεις ? :think:
Μηπως μας δουλευουν και μας εκβιαζουν και μεσω επισημων χειλων ( Αστυνομια )

για να δουμεν
δεν τρεχει μια αν δεν σε βρουν να σου παραδωσουν το χαρτι του ''διορισμου'' ημουν στις ευρωεκλογες και δεν πηγα, δεν πηγα και να ψηφισω βεβαια!!!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις πάντως, θεωρώ ότι εκείνος που έχει τα μπαλάκια να βάλει μια τελεία, αφήνοντας την τελευταία πρόκληση του αντιπάλου αναπάντητη είναι και ο κερδισμένος της υπόθεσης...

για να δούμε...

Μα γιατί να κοπεί απότομα τόσος χαβαλές;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν τρεχει μια αν δεν σε βρουν να σου παραδωσουν το χαρτι του ''διορισμου'' ημουν στις ευρωεκλογες και δεν πηγα, δεν πηγα και να ψηφισω βεβαια!!!

Ένα μυστικό:
Ο δικαστικός αντιπρόσωπος πρέπει να ψάξει στο πρωτοδικείο για ν αβρει ποιοι είναι η εφορευτική στο τμήμα του- δεν φαίνεται πουθενά αλλού.
Στην πράξη, ελάχιστοι το κάνουν και κατά κανόνα δεν ξέρουν αν ο τυπάκος που πήγε να ψηφίσει είναι στην εφορευτική τους ή όχι.
Για μηδενικό σχεδόν ρίσκο πάντως, αν δεν πας να ψηφίσεις, δεν διατρέχεις κίνδυνο...
Καλού κακού πηγαίντε και καμια εκδρομή.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Όσο εσύ και το ίνδαλμά σου ο υπερποντικός να έχετε λυμένο το ζωνάρι και να ψάχνεστε για καυγά, δεν τσιμπάω...

Ε όχι και δεν τσιμπάς!
Τόσα δακρύβρεχτα και απολογητικά σεντόνια μας έχεις ρίξει για να μας "εξηγήσεις" πως και γιατί αποκήρυξες τον παππού σου.
Σε πονάει και σε σφάζει, στράκι!  
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μα γιατί να κοπεί απότομα τόσος χαβαλές;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ένα μυστικό:
Ο δικαστικός αντιπρόσωπος πρέπει να ψάξει στο πρωτοδικείο για ν αβρει ποιοι είναι η εφορευτική στο τμήμα του- δεν φαίνεται πουθενά αλλού.
Στην πράξη, ελάχιστοι το κάνουν και κατά κανόνα δεν ξέρουν αν ο τυπάκος που πήγε να ψηφίσει είναι στην εφορευτική τους ή όχι.
Για μηδενικό σχεδόν ρίσκο πάντως, αν δεν πας να ψηφίσεις, δεν διατρέχεις κίνδυνο...
Καλού κακού πηγαίντε και καμια εκδρομή.

Λαθος. Ο καταλογος με τα ονοματα των μελων της εφορευτικης, ειναι μεσα στο φακελο με τα χαρτια που παραλαμβανει.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Λαθος. Ο καταλογος με τα μελη των μελων της εφορευτικης, ειναι μεσα στο φακελο με τα χαρτια που παραλαμβανει.

Έχεις λάθος.
Μπορεί και ο ίδιος να διορίσει μέλη εφορευτικής επιτροπής.
Μιλάω απο πριν, όχι αν προκύψει πρόβλημα αν δεν εμφανιστούν οι ήδη διορισμένοι, οπότε αναγκάζεται να "επιστρατεύσει" κάποιουςάλλους ψηφοφόρους του ίδιου τμήματος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom