Νέα

Εφορευτική επιτροπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εφορευτική επιτροπή Σας εχουν καλεσει ? Πηγατε ?

  • Με καλεσαν και πηγα

    Ψήφοι: 44 27,7%
  • Με καλεσαν ΔΕΝ πηγα και δεν εγινε τιποτα

    Ψήφοι: 47 29,6%
  • Δεν πηγα και ειχα κυρωσεις (πειτε τι )

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • Δεν με καλεσαν ποτε

    Ψήφοι: 64 40,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    159

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Ή Ν.Δ., ή Ποτάμι ή Τζήμερο.
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
η συνηθης πρακτικη ειναι να οριζουν μελη εφορευτικης απο τους νεωτερους σε ηλικια ψηφοφορους στον καταλογο...
Πραμα που σημαινει οτι θα κανεις γνωριμιες με πιπινια...
Οποτε πηγα να ψηφισω μελη ηταν κατι μπανικα γκομενακια 2-3 στον αριθμο αντι των 4 που ειναι το κανονικο (δλδ οι αντρες που οριζονται δεν πανε και πανε μονο οι γυναικες)
Αρα συμφωνα με το νομο των πιθανοτητων θα σου τυχουν γκομενακια... Πηγαινε και οταν κλεισουν οι πορτες για την καταμετρηση θα βρεις την ευκαιρια να πας στο κυλικειο να φερεις να τις κερασεις τιποτα και να μεινετε μονοι για να κανεις "κατασταση" με οποια δειχνει να ειναι πιο "τσαπερδονοκωλοσφυριχτρα"  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.294
Like
2.340
Πόντοι
456
Εμενα παλι ηρθε για πρωτη φορα χαρτι.Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν προκειται να ξυπνησω την ιδια ωρα που ξυπναω για να παω στην δουλεια μου και ειδικα οταν ειναι και τσαμπα.
 

nidnid

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως απόσο ξέρω δεν σου κάνουν τίποτα άμα δεν πας. Στις προηγούμενες εκλογές δεν είχε σχεδόν κανένα στο δικό μου τμήμα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
σου κλανουν τα αρχιδια, εκτος, αν δεν παει κανενας σας στο εκλογικο κεντρο.

απλα σκασε εκει με μια καλη δικαιολογια και παρε πουλο.
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Καλησπέρα συμφουρουμίτες,

Γνωρίζει κανείς πόση ώρα είναι περίπου η εφορευτική επιτροπή ; (ήρθε ένα χαρτί, μου το φερε νετο αστυνομικίνα πριν ώρα)

Εκεί που ανυπομονούσα για candlemass και ghost (για τους γνώστες) και έχω κλείσει απ’ τους πρώτους εισιτήριο σκάει χαρτάκι για εφορευτική επιτροπή. Και αναρωτιέμαι ΤΙ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΠΛΗΡΩΝΩ;

Πόση διάρκεια έχει αυτή η ρημάδα η επιτροπή ρε παιδιά; Θα προλάβω τους ghost;

Αλλιώς σκέφτομαι να πάω και το απόγευμα να το παίξω αδιάθετος ή ότι πόνεσε η μέση.

Ένα ρεπό έχουμε και να μας το βγάλουν από τη μύτη δηλαδή!
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.052
Like
1.726
Πόντοι
216
Εγώ 2 φορές στην ζωή μου έτυχε να οριστώ ως εφορευτική... Τους έγραψα στα παπάρια μου και δεν εμφανίστηκα... Να πάνε να γαμηθούν...Δεν είναι λογικό/σοβαρό/δίκαιο το κράτος να δίνει εκατοντάδες ευρώ στους ήδη καλοπληρωμένους υπαλλήλους του (δικαστικούς υπάλλήλους) του ως εκλογική αποζημίωση και ταυτόχρονα να έχει την απαίτηση ο κάθε πολίτης να πάει τσάμπα...
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.103
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα συμφουρουμίτες,

Γνωρίζει κανείς πόση ώρα είναι περίπου η εφορευτική επιτροπή ; (ήρθε ένα χαρτί, μου το φερε νετο αστυνομικίνα πριν ώρα)

Εκεί που ανυπομονούσα για candlemass και ghost (για τους γνώστες) και έχω κλείσει απ’ τους πρώτους εισιτήριο σκάει χαρτάκι για εφορευτική επιτροπή. Και αναρωτιέμαι ΤΙ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΠΛΗΡΩΝΩ;

Πόση διάρκεια έχει αυτή η ρημάδα η επιτροπή ρε παιδιά; Θα προλάβω τους ghost;

Αλλιώς σκέφτομαι να πάω και το απόγευμα να το παίξω αδιάθετος ή ότι πόνεσε η μέση.

Ένα ρεπό έχουμε και να μας το βγάλουν από τη μύτη δηλαδή!
Αν πας φίλε, Candlemas τους έχεις χάσει σίγουρα. Για ghost ίσως προλάβεις encore...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.145
Like
18.223
Πόντοι
3.656
Κι εμένα μια φορά με καλέσαν και πήγα.Ειπα δε γαμιέται.Ευτυχώς είχε κι άλλα άτομα και πέρασε γρήγορα η ώρα.Δε θυμάμαι αν η εφορευτική κάθεται και στην καταμέτρηση ή φεύγει στις 19.00.Πάντως το λούκι το τρώει ο γραμματέας που γράφει/σβήνει ονόματα,αλλά αυτός πληρώνεται.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.103
Πόντοι
1.336
Τόσο σκατά ε ; Καμία ελπίδα να φύγω νωρίτερα...
Κοίτα επειδή σε αυτές τις εκλογές δεν έχει καταμέτρηση ψήφων είσαι θα είναι πιο σύντομη διαδικασία αλλά δεν ξέρω τι ώρα θέλεις να είσαι εκεί.
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Κοίτα επειδή σε αυτές τις εκλογές δεν έχει καταμέτρηση ψήφων είσαι θα είναι πιο σύντομη διαδικασία αλλά δεν ξέρω τι ώρα θέλεις να είσαι εκεί.
Σε ευχαριστώ για την πληροφορία!

5 μισή ανοίγουν οι πόρτες - 9 μιση βγαίνουν οι ghost . 8 μιση θέλω να έχω φύγει από εκεί . 6 Το πρώι θα πάω πάντως να είμαι τυπικός!
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.728
Κριτικές
9
Like
1.855
Πόντοι
3.145
Κοίτα επειδή σε αυτές τις εκλογές δεν έχει καταμέτρηση ψήφων είσαι θα είναι πιο σύντομη διαδικασία αλλά δεν ξέρω τι ώρα θέλεις να είσαι εκεί.
ΤΙ εννοείς δεν εχει καταμέτρηση ψήφων;
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.103
Πόντοι
1.336
Σε ευχαριστώ για την πληροφορία!

5 μισή ανοίγουν οι πόρτες - 9 μιση βγαίνουν οι ghost . 8 μιση θέλω να έχω φύγει από εκεί . 6 Το πρώι θα πάω πάντως να είμαι τυπικός!
Μόνο αν το κανονίσεις με τον δικαστικό αντιπρόσωπο. Να κάτσεις κάποιες ώρες και να μην κάτσεις στην καταμέτρηση. Βασική προϋπόθεση είναι να υπάρχουν άτομα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΤΙ εννοείς δεν εχει καταμέτρηση ψήφων;
Σταυρών ήθελα να γράψω, σόρρυ
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
6
Like
2.646
Πόντοι
456
Δεν λέω ότι είναι καλό να σου τρώνε την Κυριακή, αλλά έχει και κάτι δικηγορίνες ή κάτι γκομενάκια ή μιλφ κομματόσκυλα ..........και ποτέ δεν ξέρεις. Για όποιον δεν έχει να κάνει κάτι άλλο (δεν έχει δουλειά, σχέση, οικογένεια κλπ.........), απλά θα χάσει ένα μπάνιο (που και αυτό δεν είναι σίγουρο με τον κωλόκαιρο).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom