Νέα

Εφορευτική επιτροπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εφορευτική επιτροπή Σας εχουν καλεσει ? Πηγατε ?

  • Με καλεσαν και πηγα

    Ψήφοι: 44 27,7%
  • Με καλεσαν ΔΕΝ πηγα και δεν εγινε τιποτα

    Ψήφοι: 47 29,6%
  • Δεν πηγα και ειχα κυρωσεις (πειτε τι )

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • Δεν με καλεσαν ποτε

    Ψήφοι: 64 40,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    159

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Εγω ολη μερα το αβαταρ του γλ βλεπω , γαμω την τυχη μου μεσα  :tickedoff:
δεν ηθελα να παω και εφορευτικη ο μπαμιας  :jerking:
καλα δες και το δικο μου για αλλαγη.... :birdman: :2funny: :2funny:

τι επαθες ρε;ντεντεριτιδα απο τα βρωμικα στην βιλκα; :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
gl η δικια σου εχει aids?
κατι τετοιο διαβασα..
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
καλα δες και το δικο μου για αλλαγη.... :birdman: :2funny: :2funny:

τι επαθες ρε;ντεντεριτιδα απο τα βρωμικα στην βιλκα; :2funny:


Κατι τετοιο ..

επρεπε να παω σε καμια exteme τανα σημερα , για scat klt  :2funny:


(ποιος εχει αιδς ? ) :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
yio  :rockon:

Και γω δεν πηγα και δεν ηρθε ακομη το FBI να με παρει
Παραδοξος οντως δεν ειμαι καλα σημερα , κατι εφαγα χθες και δεν την παλευω
αυτο που με χαλασε περιοσσοτερο ειναι οτι καθησα πολη μ ερα σπιτι , , ουτε στις τανες πηγα ουτε πουθενα  :(

Ας ημουν καλα κι ας ημουν εφορευτικη  :grin:
xebourdelos  μηγ χαιρεσε , εχει κι αλλη Κυριακη

Τεςπα θα δειξει τις επομενες μερες κατα ποσο θα μας ψαχνει η ΕΥΠ το FBI και η CIA

Που δεν πηγες να ψιφησεις???
Ουτε εγω πηγα...δεν τους γαμας.!! Λεω να παω σε κανα 2ωρο στον βαρδαρη να ριξω ενα ψηφο να ποιασει και τοπο.!! :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Οχι που δε ψηφησα , ημουν και εφορευτικη ...
και γω ηθελα πολυ να κανω τσαρκα σημερα αλλα στραβωσε ...

Πανε και ριξε και για μενα μια  :rockon:

( που θα πας ? )
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Οχι που δε ψηφησα , ημουν και εφορευτικη ...
και γω ηθελα πολυ να κανω τσαρκα σημερα αλλα στραβωσε ...

Πανε και ριξε και για μενα μια  :rockon:

( που θα πας ? )

Βαση αναφορων της προηγουμενης βδομαδας τσεκαρα...
Τανταλου 8 Μαρινα, δεν την εχω παρει τοσο καιρο.
Ν.Ουρανου Αγγελικη Βουλγαρα, παμε για ακομα εναν γυρο.! να τσεκαρω και την καινουρια οδοντοστοιχια της.! :2funny:
Αλιακμωνος Μαρτα. θα ρισκαρω.!
Μαντζαρου 10, Σαρρα, Ειναι το back up.! αν και Κυριακη μαλλον δεν θα ειναι.
Τανταλου και σαπφως γωνια, διαβασα οτι ηταν η Δαναη, ισως.!

Και βλεπουμε. :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Δε περνας να δεις τι παιζει και στο 52 ?  :think:

Μπας και ηρθε Ρεβεκκα ( η ρωτα που ειναι )μπας και πετυχεις Ανιτα ( να δεις τι λεει )
στην χειροτερη θα ειναι καμια Μαρινα , να δεις αν ειναι αυτη του Ερως



Και φυσικα μη φοβηθεις να μο πεις Ρουλια κωττα

Εχω σχεδιο διαφυγης τρελο  :dancing:

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τι εγινε που ειστε ολοι ? σας μαντρωσανε ?  :think:
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.458
Like
4.973
Πόντοι
456
Καλησπερα , σε ολους και ολες ,εγω ειμουν αναπληρωματικος ,εσκασα μυτη στις 0630 και αρχισα να κλαιγομε οτι ειμαι ναυτικος οτι ειμαι το'να οτι εμει τ'αλλο ................η δικαστικος μου ειπε οτι αν ερθουν αλλοι θα με αποδεσμευε αλλ εως τις 0700 εσκασε μια εγκυος με δυσκολη περιπτωσξ=η και χαρτια και μια με νοητικη στερηση οποτε με τσακωσαν,τελος παντων για να μην το κουραζω περασα καλα ειδα τα απιστευτα ΠΙΠΙΝΑΚΙΑ-ΤΑΚΟΥΝΑΚΙΑ-ΚΟΛΑΝΑΚΙ κλπ κλπ και ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ τελικα που αξιζει το κοπο να την κανεις.ΣΤΑ ΜΕΙΟΝ ΒΑΖΩ οτι κανενα ΜΟΥ---ΝΟ---ΠΑΝΟ δεν εφερε ουτε ενα μπουκαλακι με νερο ουτε 1 μαγκες και μονο η δικαστικη με ρωταγε συνεχεια εαν θελω κατι.Τελος παντων εν'τελει αξιζει να το εχει κανεις σαν εμπειρια.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
που ειν αι ο αλεξανδρος ? ακομα ψηφους μετραει ?  :think:
 

gazofonix1980

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
129
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα , σε ολους και ολες ,εγω ειμουν αναπληρωματικος ,εσκασα μυτη στις 0630 και αρχισα να κλαιγομε οτι ειμαι ναυτικος οτι ειμαι το'να οτι εμει τ'αλλο ................η δικαστικος μου ειπε οτι αν ερθουν αλλοι θα με αποδεσμευε αλλ εως τις 0700 εσκασε μια εγκυος με δυσκολη περιπτωσξ=η και χαρτια και μια με νοητικη στερηση οποτε με τσακωσαν,τελος παντων για να μην το κουραζω περασα καλα ειδα τα απιστευτα ΠΙΠΙΝΑΚΙΑ-ΤΑΚΟΥΝΑΚΙΑ-ΚΟΛΑΝΑΚΙ κλπ κλπ και ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ τελικα που αξιζει το κοπο να την κανεις.ΣΤΑ ΜΕΙΟΝ ΒΑΖΩ οτι κανενα ΜΟΥ---ΝΟ---ΠΑΝΟ δεν εφερε ουτε ενα μπουκαλακι με νερο ουτε 1 μαγκες και μονο η δικαστικη με ρωταγε συνεχεια εαν θελω κατι.Τελος παντων εν'τελει αξιζει να το εχει κανεις σαν εμπειρια.

μια φορά έχω πάει γραμματέας δικαστικού αντιπροσώπου.... πήρα και κάποια χρήματα.... και έβγαλα ένα συμπέρασμα....ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ ΞΑΝΑ ... αν μπορούσα να γυρίσω πίσω το χρόνο εννοείται ότι δεν θα πήγαινα
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
που σε ρε αδερφε ?

καλα ειμαι ναι , την Κυριακη και χθες δεν ημουν , κατι με πειραξει και δεν πηγα τελικα λογο < ασθενειας >
δεν πηγα γιατρο κλτ , ουτε με ψαξανε ουτε τιποτα ( ακομα ) ειχε 2 ατομα , απ οτι εμαθα , και μαλλον βολευτικαν

Σε διπλανο τμημα παντως δεν ηταν κανεις και πηγε η αστυνομια και εφερε απ το σπιτι εναν της εφοροευτικης :idiot:


εσυ πως τα περασες ?  ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
που σε ρε αδερφε ?

καλα ειμαι ναι , την Κυριακη και χθες δεν ημουν , κατι με πειραξει και δεν πηγα τελικα λογο < ασθενειας >
δεν πηγα γιατρο κλτ , ουτε με ψαξανε ουτε τιποτα ( ακομα ) ειχε 2 ατομα , απ οτι εμαθα , και μαλλον βολευτικαν

Σε διπλανο τμημα παντως δεν ηταν κανεις και πηγε η αστυνομια και εφερε απ το σπιτι εναν της εφοροευτικης :idiot:


εσυ πως τα περασες ?  ;)

Μια χαρουλα. Εγω, η γραμματεας και δυο μελη. Ενας αντρας και μια γυναικα γυρω στα 40. Μας φερανε και φαγητα, φερανε και καφεδες, βαλαμε και τηλεορασουλα, περασανε και κατι πιπινακια ωραια που ψηφιζανε πρωτη φορα και θελανε οδηγιες (ποσους σταυρους βαζουμεεεεεε?), μια χαρα. Κατά τις 3 τα χαραματα εληξε η ιστορια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
που σε ρε αδερφε ?

καλα ειμαι ναι , την Κυριακη και χθες δεν ημουν , κατι με πειραξει και δεν πηγα τελικα λογο < ασθενειας >
δεν πηγα γιατρο κλτ , ουτε με ψαξανε ουτε τιποτα ( ακομα ) ειχε 2 ατομα , απ οτι εμαθα , και μαλλον βολευτικαν

Σε διπλανο τμημα παντως δεν ηταν κανεις και πηγε η αστυνομια και εφερε απ το σπιτι εναν της εφοροευτικης :idiot:


εσυ πως τα περασες ?  ;)
καλα ρε .....και δω επρεπε να κανεις τον αρρωστο; :grin: :grin:δεν θα σε μαρτυρουσαμε λεμε....δεν ειμαστε ρουφ..... :birdman:
αμα ηθελες ψευτικο χαρτι ας το ζηταγες ευγενικα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
καλα ρε .....και δω επρεπε να κανεις τον αρρωστο; :grin: :grin:δεν θα σε μαρτυρουσαμε λεμε....δεν ειμαστε ρουφ..... :birdman:
αμα ηθελες ψευτικο χαρτι ας το ζηταγες ευγενικα...

Ασε gl...εγω εχω σημειωσει την ip και θα τον βρω και θα τον καταγγειλω...Και ας παει να πει στο δικαστηριο τα παραμυθακια οτι ηταν αρρωστος...Εχω έγγραφη την ομολογια του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Ούτε εγώ πήγα, σημειώσατε και δικιά μου ip.. :grin:
Και από ότι πληροφορήθηκα ήταν αρκετά άτομα (3-4) οπότε μάλλον περιττή θα ήμουν και να πήγαινα..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ασε gl...εγω εχω σημειωσει την ip και θα τον βρω και θα τον καταγγειλω...Και ας παει να πει στο δικαστηριο τα παραμυθακια οτι ηταν αρρωστος...Εχω έγγραφη την ομολογια του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εχεις ακουστα τον κατα φαντασια αρρωστο του μολλιερου;αυτος απο μια βδομαδα πριν που πηρε το χαρτι μιζεριασε....τι περιμενες;αρρωστησε και μονο απο την ιδεα οτι ηταν να παει εφορευτικη... :headbang:
Ούτε εγώ πήγα, σημειώσατε και δικιά μου ip.. :grin:
Και από ότι πληροφορήθηκα ήταν αρκετά άτομα (3-4) οπότε μάλλον περιττή θα ήμουν και να πήγαινα..
μια ωραια παρουσια δεν ειναι ποτε περιττη....
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ασε gl...εγω εχω σημειωσει την ip και θα τον βρω και θα τον καταγγειλω...Και ας παει να πει στο δικαστηριο τα παραμυθακια οτι ηταν αρρωστος...Εχω έγγραφη την ομολογια του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:birdman: εχω ποστ ολη την ημερα παλιοδικηγορε και δεν εχω κριτικη , αρα δεν πουλησα την πατριδα να παω στις τανες  :birdman:



dark_eyes την αλλη βδοαμδα που θα παμε να κρυφτουμε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom