Νέα

Εφορευτική επιτροπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εφορευτική επιτροπή Σας εχουν καλεσει ? Πηγατε ?

  • Με καλεσαν και πηγα

    Ψήφοι: 44 27,7%
  • Με καλεσαν ΔΕΝ πηγα και δεν εγινε τιποτα

    Ψήφοι: 47 29,6%
  • Δεν πηγα και ειχα κυρωσεις (πειτε τι )

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • Δεν με καλεσαν ποτε

    Ψήφοι: 64 40,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    159

Επισκέπτης
Ενας ακομη που τα παιρνει στο κρανιο επειδη ειναι μελος εφορευτικης επιτροπης.

ενταξει μια φορα να πας αλλα οχι δευτερη συνεχομενη ρε φιλε ... και να στο πουνε και τελευτεα στιγμη !!! εγω μονο κυριακη καθομαι απο ολεσ τις μερες @!!! να καλουνε μονο δημοσιους υπαλληλους που τον πεζουν το σκ ....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ενταξει μια φορα να πας αλλα οχι δευτερη συνεχομενη ρε φιλε ... και να στο πουνε και τελευτεα στιγμη !!! εγω μονο κυριακη καθομαι απο ολεσ τις μερες @!!! να καλουνε μονο δημοσιους υπαλληλους που τον πεζουν το σκ ....

Οι δημοσιοι υπαλληλοι εξαιρουνται ρητα απο το νομο ως μελη εφορευτικων επιτροπων.
Το παραπονο σου ειναι δικαιο παντως, αφου πηγες και την προηγουμενη φορα.
 

Επισκέπτης
Οι δημοσιοι υπαλληλοι εξαιρουνται ρητα απο το νομο ως μελη εφορευτικων επιτροπων.
Το παραπονο σου ειναι δικαιο παντως, αφου πηγες και την προηγουμενη φορα.

στα αρχιδια μου θα παω και θα τα κανω ολα μπουρδελοοοο !!! ειδικα αν μπει μεσα κανα λαμογιο πολιτικος θα δοσω ρεσιταλ !!!
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ενας ακομη που τα παιρνει στο κρανιο επειδη ειναι μελος εφορευτικης επιτροπης.

Για δευτερη φορα ... εκει ειναι το σπασιμο , και ειναι μεγαλυτερο οταν τις προηγουμενες ημουν μονος ,
και αυτοι οι αλητες που ελειπαν κυκλοφορουν ελευθεροι ακομα και σημερα , κανεις δε τους συνελαβε να τους βαλει φυλακη

Συντομα θα γινει και αυτο ομως... αυριο που δε θα παω .. θα με συλαβουν  :-

Γαμω την πρωτοπορια μου
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Οι δημοσιοι υπαλληλοι εξαιρουνται ρητα απο το νομο ως μελη εφορευτικων επιτροπων.
Το παραπονο σου ειναι δικαιο παντως, αφου πηγες και την προηγουμενη φορα.

να πανε γυναικες , εγω πηγα 18 μηνες στρατο , για την πατριδα κι ολους αυτους...  :rockon: :rockon: :rockon:




xebourdelos προχωρα , γαμησε τα ολα  :rockon:

 

Επισκέπτης
Οι δημοσιοι υπαλληλοι εξαιρουνται ρητα απο το νομο ως μελη εφορευτικων επιτροπων.
Το παραπονο σου ειναι δικαιο παντως, αφου πηγες και την προηγουμενη φορα.

Αυτος ο νομος μαρτυραει απο μονος του οτι ολοι οι δ.υ εχουν μπει στο δημοσιο με ρουσφετι! Ουσιαστικα αυτος ο νομος ειναι μονο και μονο για να προστατεψει απο κλεψια!
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι μεγαλη μαλακια το οτι εξαιρουνται οι Δημ.Υπαλλ.απο τις εφορευτικες επιτροπες.Χωρις να ξερω την αιτια υποψιαζομαι οτι αυτο γινεται γιατι ενα μερος αυτων ασχολειται με την εκλογικη διαδικασια απο αλλα χρηστικα ποστα,οπως πχ.οι υπαλληλοι του Υπ.Εσ που ειναι αρμοδιο για την διεξαγωγη η οι δημοτικοι που περνουν ολο το βαρος,απο το στησιμο των εκλογικων κεντρων, την παραδοση τους στους δικαστικους κτλ.Ενας αλλος λογος πρεπει να προερχεται απο το "αμαρτωλο" παρελθον της πολιτικης της χωρας,φοβουμενοι μηπως οι διορισμενοι Δ.Υ αλιωσουν την διαδικασια, "εξυπηρετωντας" τους πολιτικους πατρωνες τους ειτε ηθελημενα ειτε εκβιαζομενοι.Απλες εικασιες κανω με τη λογικη οτι ζουμε στην Ελλαδα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ειναι μεγαλη μαλακια το οτι εξαιρουνται οι Δημ.Υπαλλ.απο τις εφορευτικες επιτροπες.Χωρις να ξερω την αιτια υποψιαζομαι οτι αυτο γινεται γιατι ενα μερος αυτων ασχολειται με την εκλογικη διαδικασια απο αλλα χρηστικα ποστα,οπως πχ.οι υπαλληλοι του Υπ.Εσ που ειναι αρμοδιο για την διεξαγωγη η οι δημοτικοι που περνουν ολο το βαρος,απο το στησιμο των εκλογικων κεντρων, την παραδοση τους στους δικαστικους κτλ.Ενας αλλος λογος πρεπει να προερχεται απο το "αμαρτωλο" παρελθον της πολιτικης της χωρας,φοβουμενοι μηπως οι διορισμενοι Δ.Υ αλιωσουν την διαδικασια, "εξυπηρετωντας" τους πολιτικους πατρωνες τους ειτε ηθελημενα ειτε εκβιαζομενοι.Απλες εικασιες κανω με τη λογικη οτι ζουμε στην Ελλαδα...

Η επισημη εκδοχη ειναι οτι δεν πρεπει να διακυβευθει η ομαλη λειτουργια των δημοσιων υπηρεσιων την Κυριακη των εκλογων με την ολοημερη απουσια καποιου υπαλληλου.
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Αρα Αλεξανδρε επεσα κοντα στο συλλογισμο μου.Παντως θα μπορουσαν να χρησιμοποιηθουν οι εκπαιδευτικοι οι οποιοι ΔΕΝ πρεπει να υπολογιζονται στους Δ.Υ,οπως γινεται σε καθε ανεπτυγμενη,πολιτισμενη χωρα.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
yio  :rockon:

Και γω δεν πηγα και δεν ηρθε ακομη το FBI να με παρει
Παραδοξος οντως δεν ειμαι καλα σημερα , κατι εφαγα χθες και δεν την παλευω
αυτο που με χαλασε περιοσσοτερο ειναι οτι καθησα πολη μ ερα σπιτι , , ουτε στις τανες πηγα ουτε πουθενα  :(

Ας ημουν καλα κι ας ημουν εφορευτικη  :grin:
xebourdelos  μηγ χαιρεσε , εχει κι αλλη Κυριακη

Τεςπα θα δειξει τις επομενες μερες κατα ποσο θα μας ψαχνει η ΕΥΠ το FBI και η CIA
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
εγω σημερα πετυχα εναν τυπο που σιχτιριζε επειδη τον κρατησαν με το ζορι να αντικαταστησει καποιον που δεν πηγε! :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
εγω σημερα πετυχα εναν τυπο που σιχτιριζε επειδη τον κρατησαν με το ζορι να αντικαταστησει καποιον που δεν πηγε! :2funny:
τυπε οι καιροι ειναι περιεργοι
πρεπει να σκαμε μυτη μετα το μεσημερι :2funny:
ψαχνουν κοροιδα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ήταν ένα ζαχαρωτό μωρό σήμερα στην κουρευτική επιτροπή τρέλα, της τα άλλαζα τα ψηφοδέλτια  :knockinb:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Ήταν ένα ζαχαρωτό μωρό σήμερα στην κουρευτική επιτροπή τρέλα, της τα άλλαζα τα ψηφοδέλτια  :knockinb:
τυπε εγω ειδα μια δικ. αντιπροσωπο σκετη καυλα :cum: :cum:
μποτα,κολλητο παντελονι,γυαλι,χειλακι πετροκερασο
οτι πρεπει για  :pipa1: :pipa1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ήταν ένα ζαχαρωτό μωρό σήμερα στην κουρευτική επιτροπή τρέλα, της τα άλλαζα τα ψηφοδέλτια  :knockinb:
να γαμησετε ή να ψηφισετε πηγατε ρε; :think: :grin: :grin: :grin:
τυπε εγω ειδα μια δικ. αντιπροσωπο σκετη καυλα :cum: :cum:
μποτα,κολλητο παντελονι,γυαλι,χειλακι πετροκερασο
οτι πρεπει για  :pipa1: :pipa1:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Εγω ολη μερα το αβαταρ του γλ βλεπω , γαμω την τυχη μου μεσα  :tickedoff:
δεν ηθελα να παω και εφορευτικη ο μπαμιας  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom