Νέα

Εφορευτική επιτροπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εφορευτική επιτροπή Σας εχουν καλεσει ? Πηγατε ?

  • Με καλεσαν και πηγα

    Ψήφοι: 44 27,7%
  • Με καλεσαν ΔΕΝ πηγα και δεν εγινε τιποτα

    Ψήφοι: 47 29,6%
  • Δεν πηγα και ειχα κυρωσεις (πειτε τι )

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • Δεν με καλεσαν ποτε

    Ψήφοι: 64 40,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    159

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Θα παω και αμα μου το παιξει μαγκας θα το κανω ...
Η θα παμε ολοι φυλακη η θα παμε στις πουτανες  :rockon:


και δε φταιω εγω , οι μαλακες που δεν αλλαζουν την λιστα φταινε
γιαυτους αληθεια τι μπορω να κανω ? πιαζει να κανω παραπαονα ?

Γενικως σκευτομαι να παω τυα εκλογικα μου δικαιωματα στην Κρητη και να πανε να γαμηθουνε ολοι  :2funny:

Φυσικα μπορεις να κανεις παραπονα, μην τρελαθουμε. Ειναι προφανες οτι εχεις δικιο. Αλλα τα παραπονα να τα κανεις στον αρμοδιο. Δηλαδη στη γραμματεια του Πρωτοδικειου. Αν τους εξηγησεις ηρεμα τι συμβαινει, ειμαι βεβαιος οτι θα το λαβουν υποψιν τους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Καλα αμα γινει αυτο παει..φυλακη θα παμε στανταρ

εχω καλεσει call girls με τη μια , μπουρδελο θα το κανω το εκλογικο  :rockon: :rockon:


:2funny:

Χαλαλι βρε παιχτη, θα εχουμε κατι να θυμομαστε!
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Φυσικα μπορεις να κανεις παραπονα, μην τρελαθουμε. Ειναι προφανες οτι εχεις δικιο. Αλλα τα παραπονα να τα κανεις στον αρμοδιο. Δηλαδη στη γραμματεια του Πρωτοδικειου. Αν τους εξηγησεις ηρεμα τι συμβαινει, ειμαι βεβαιος οτι θα το λαβουν υποψιν τους.

:cheesy:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μου τελειωσε το μαυρο μελανι  :-
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Το διαβασα ευχαριστω για τον χρονο σου .

το χαρτι που μου στειλαν παντως ειναι απισημο με σφραγιδα εισαγγελεα και λεει για κυρωσεις ,( κατσε παω να το φερω )

ΑΡΑ μας δουλευουν επισημος

επισης στο πρωτο θεμα ο αλεξανδρος μιλουσε για 30 μερες ( κατι ) με ανανστολη , σε μια περιπτωση  :think:
Πηγαινε μωρε χαβαλε εχει. Και πηγαινε στις πουτανες το μεσημερι, η το πρωι η οποτε ναναι. Κατσε ενα 2ωρο 3ωρο στην τελικη και φυγε. Δεν θα σε κρατησει κανεις με το ζορι αν εχεις δουλεια (κατι θα πεις εννοειται) και θες να φυγεις
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Μα κατα σειρα οι πιο ελεεινες φαρες ειναι: 1-Πολιτικοι  2-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ 3-Γιατροι 4-(sorry) Δικηγοροι.... Εσυ περιμενεις αληθεια απο τα Λαμογια τους δημοσιογρ.?
ξεχασες τους μεσιτες και τους εργολαβους δημοσιων εργων
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
βαλτε μεσα και κατι πουτανες  :s&m_1:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ξέρεις, ο φοβερότερος βασανιστής της Μακρονήσου -είχε δείρει και τον πατέρα μου- ήταν ο διαβόητος Γιάννης Κατσιμίχας (θείος του Χάρη και του Πάνου, αν και δεν έχει καμμιά ιδιαίτερη σημασία αυτό), ανανήψας παλιός αξιωματικός του Δημοκρατικού Στρατού στην Πελοπόννησο.
Ο οποίος μετά διετέλεσε μπράβος σε μπουζουξίδικα και τραγουδιστής.
Όποιο τραγούδι του γούσταρε, κόλλαγε το μπιστόλι στη μούρη του συνθέτη και μετά αν ήθελε ας μην του το έδινε να το πει!
Είναι αυτός που έχει πει σε πρώτη εκτέλεση τα "Κόκκινα Τριαντάφυλλα" του Βασίλη Καραπατάκη, που -πολύ αργότερα- ξαναείπαν τα Παιδιά απο την Πάτρα.

στο DNA των αριστερών είναι λοιπόν να είναι καθάρματα...
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Που το σκεφτηκες αυτο βρε??
Οντως, μπορεις!!!
Αλλα βρε παλικαρι μου γιατι να του τα πρηξεις του κακομοιρη του αντιπροσωπου, που θα κατσει 20 ωρες τουλαχιστον σε ενα εκλογικο κεντρο, και μετα θα πρεπει μεσα στο μποτιλιαρισμα να παραδωσει υλικό σε Νομαρχια, Δημαρχειο και Πρωτοδικειο??? Σε διαβεβαιωνω οτι ο γολγοθας γι αυτον ειναι μετα.

τα φραγκα ομως τα παιρνει και ειναι και πολλα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ε μα πιες και ενα καφε πρωτα  :coffee:

δεν τραβάει ο καφές ρε από τότε που έκοψα το τσιγάρο...


πάντως για τους παίκτες που φαγώνονται με το αν θα πρέπει να πάνε ή όχι στις εφορευτικές επιτροπές... πιστεύω ότι πρέπει... ανεξάρτητα από το ότι είναι μία διαδικασία αρκετών ωρών αν είσαι τύπος που του αρέσει το socialize έχει τον χαβαλέ της αρκούδας... χώρια που θα περάσουν και όλοι οι υποψήφιοι να γλύψουνε (ευκαιρία για κονέ γιατί στις εκλογές αυτές κατεβαίνουνε ένα σωρό μεταξύ αυτών και αρκετά αξιογάμητα τεμάχια)..

επίσης όπως προείπα η φάση προσφέρεται για καμάκι διότι

(1) ανήκεις στην ομάδα εξουσίας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
(2) είναι πασαρέλα οπότε βλέπεις πρίν ψωνίσεις
(3) έχεις συγκριτικό πλεονέκτημα να γνωρίζεις επακριβώς τα πλήρη στοιχεία του στόχου σου (όνομα, ηλικία, διεύθυνση, επάγγελμα, οικογενειακή κατάσταση κλπ)
(4) το γενικό κλίμα των ημερών προσφέρεται για συζητήσεις επί παντός επιστητού (και γιατί όχι και για καμάκι)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom