Νέα

Εφορευτική επιτροπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εφορευτική επιτροπή Σας εχουν καλεσει ? Πηγατε ?

  • Με καλεσαν και πηγα

    Ψήφοι: 44 27,7%
  • Με καλεσαν ΔΕΝ πηγα και δεν εγινε τιποτα

    Ψήφοι: 47 29,6%
  • Δεν πηγα και ειχα κυρωσεις (πειτε τι )

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • Δεν με καλεσαν ποτε

    Ψήφοι: 64 40,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    159

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
πλακα πλακα την κυριακη λεω να παω εθελοντικα εκει που θα ναι ο τζο145 να βοηθησω....θα παρω και το νετμπουκ και θα σερφαρω ονλαιν να σας δινω ανταποκριση απο την κινηση....

θα αφηνω επιτηδες να φαινεται η σελιδα που μπαινω και το προφιλ μου στα μουνακια της εφορευτικης για να κανω και κονε... :birdman: :birdman:

λετε να μην εχει wifi to σχολειο; :think:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
το μονο σημειο απο τα αρθρα που αναρτηθηκαν εδω που ειναι λιγο ασαφες ειναι η διευκρινηση του αν ειναι δημοσιοι λειτουργοι τα ατομα που καλουνται να προσελθουν ακουσια για μελη εφορευτικης επιτροπης ή τα ατομα που δηλωνουν εκουσια και αμοιβωμενα να γινουν μελη η τελοσπαντων οι αμοιβωμενοι δικαστικοι αντιπροωποι.

σε καθε περιπτωση να πα να γαμηθουνε , εγω πηγα μια φορα και δεν προκειται να ξαναπαω και ουτε προκειται να παω να ψηφισω
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
gl αν ειναι να ρθεις πες , να ξερω ποσα κοριτσια να κλεισω  ;)
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
866
Πόντοι
96
Παιδια SOS!!
Μου ρθε χαρτι, σημερα, για τακτικο μελος Εφορευτικης επιτροπης.Εγω όμως εχω να παω για δουλειες εκτος Αθηνων το Σου-κου. Ξερετε αν θα χω κυρωσεις που δε θα παρουσιαστω ή αν μπορω να παρουσιαστω στο τμημα της περιοχης που θα μαι να δηλωσω παρουσια.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Παιδια SOS!!
Μου ρθε χαρτι, σημερα, για τακτικο μελος Εφορευτικης επιτροπης.Εγω όμως εχω να παω για δουλειες εκτος Αθηνων το Σου-κου. Ξερετε αν θα χω κυρωσεις που δε θα παρουσιαστω ή αν μπορω να παρουσιαστω στο τμημα της περιοχης που θα μαι να δηλωσω παρουσια.
Μουχε ερθει και μενα παλια. και δεν πηγα.......αλλα δεν εγινε τιποτα.....Την αλλη μερα απ την χαρα τουs  δεν κοιτανε τετοιεs ασημαντεs λεπτομερειεs...
Κοιτανε το τσουκαλι τηs εξουσιαs
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
απ οτι την  κοβω παλι θα προτωπορησω .. θα ειμαι ο πρωτος που δε θα παει αλλα κατι θα γινει... :-
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
866
Πόντοι
96
Μουχε ερθει και μενα παλια. και δεν πηγα.......αλλα δεν εγινε τιποτα.....Την αλλη μερα απ την χαρα τουs  δεν κοιτανε τετοιεs ασημαντεs λεπτομερειεs...
Κοιτανε το τσουκαλι τηs εξουσιαs
θνξ φιλε μου!!Απλα ρωταω για το 1% που υπαρχει πιθανοτητα να σε κυνηγησουν πως καλυπτεσαι??
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ξεκινα και διαβαζε αναποδα... θα το βρεις

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
θνξ φιλε μου!!Απλα ρωταω για το 1% που υπαρχει πιθανοτητα να σε κυνηγησουν πως καλυπτεσαι??
Βασικα  ουτε κι αυτο υπαρχει στην πραξη....Εμενα μουχε ερθει οχι σε δημαρχιακεs αλλα σε εθνικεs που υποτιθεται και καλα  οτι ειναι πιο ζορι, αλλα............τιποτα
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια SOS!!
Μου ρθε χαρτι, σημερα, για τακτικο μελος Εφορευτικης επιτροπης.Εγω όμως εχω να παω για δουλειες εκτος Αθηνων το Σου-κου. Ξερετε αν θα χω κυρωσεις που δε θα παρουσιαστω ή αν μπορω να παρουσιαστω στο τμημα της περιοχης που θα μαι να δηλωσω παρουσια.
Μαλλον δεν θα συμβει τιποτα αν δεν πας,αλλα δεν στο υποσχεται & κανεις αυτο.Δες το post 636 στη σελιδα 43 του παροντος θρεντ,για τις σχετικες κυρωσεις.Αμα πεσεις σε κανενα περιεργο δικαστικο...


 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
και σελιδες 6 με 40 εχουν πολυ ενδιαφερον  :2funny:
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
866
Πόντοι
96
Μαλλον δεν θα συμβει τιποτα αν δεν πας,αλλα δεν στο υποσχεται & κανεις αυτο.Δες το post 636 στη σελιδα 43 του παροντος θρεντ,για τις σχετικες κυρωσεις.Αμα πεσεις σε κανενα περιεργο δικαστικο...
Δηλαδη ρε παιδια σου λενε ασε την δουλεια σου, που αν εισαι στον ιδιωτικο τομεα κανεις δεν σου εγγυαται το μελλον σου, για να ρθεις να βοηθησεις το δημοκρατικο κρατος???Να πανε στο διαολο και αυτοι κ η δημοκρατια τους.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δηλαδη ρε παιδια σου λενε ασε την δουλεια σου, που αν εισαι στον ιδιωτικο τομεα κανεις δεν σου εγγυαται το μελλον σου, για να ρθεις να βοηθησεις το δημοκρατικο κρατος???Να πανε στο διαολο και αυτοι κ η δημοκρατια τους.
Αν το παs στο καθαρα  τυπικο κομματι τηs υποθεσηs,  μπορει η δουλεια να σου δωσει ενα χαρτι ταχα μου περι αναγκαιοτηταs για εργασια εκεινη την ημερα.....Η ακομα και δικαιολογητικο  απο γιατρο ισχυει...Αλλα δεν το κανει σχεδον κανειs
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
866
Πόντοι
96
Αν το παs στο καθαρα  τυπικο κομματι τηs υποθεσηs,   μπορει η δουλεια να σου δωσει ενα χαρτι ταχα μου περι αναγκαιοτηταs για εργασια εκεινη την ημερα.....Η ακομα και δικαιολογητικο  απο γιατρο ισχυει...Αλλα δεν το κανει σχεδον κανειs
Μα Κυριακη ετσι κ αλλιως δε θα δουλεψω.Αλλα ολες τις αλλες μερες θα μαι για δουλεια επαρχια.Η μημπως θα μου πουν φυγεται Σαββατο με το που τελειωσεται, Κυριακη καντε εφορευτικη και τα ξημερωματα ξαναγυριστε στη δουλεια σας.
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδη ρε παιδια σου λενε ασε την δουλεια σου, που αν εισαι στον ιδιωτικο τομεα κανεις δεν σου εγγυαται το μελλον σου, για να ρθεις να βοηθησεις το δημοκρατικο κρατος???Να πανε στο διαολο και αυτοι κ η δημοκρατια τους.
Αυτο ακριβως σου λενε,να κοψεις το λαιμο σου να τους "υπηρετησεις".Θα επρεπε μετα απο χρονια που τρως "φαπες"απο το συστημα να εχεις συνηθισει  :s&m_1: :s&m_3: Παντως αν πας να πεις του δικαστικου να σου δωσει καποια βεβαιωση-δικαιολογιτικο για τη δουλεια σου η αν δεν πας φροντισε να εχεις καβατζα καποιο χαρτι γιατρου απο το Ταμειο που ανηκεις
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Pradadevil η λυση απ οτι καταλαβα εγω ειναι μια , και ο μπακλαβας γωνια
στη δουλεια λες οτι εισαι εφορευτικη , στην εφορευτικη λες οτι εισαι δουλεια και φυγαμε για μπουρδελοτσαρκα  :rockon:

Μας αφηνει και ο αλεξανδροις ενα τηλεφωνακι και αν μας κανουν μυνηση τον στελνουμε να καθαρισει  :rockon:
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Pradadevil η λυση απ οτι καταλαβα εγω ειναι μια , και ο μπακλαβας γωνια
στη δουλεια λες οτι εισαι εφορευτικη , στην εφορευτικη λες οτι εισαι δουλεια και φυγαμε για μπουρδελοτσαρκα  :rockon:

Μας αφηνει και ο αλεξανδροις ενα τηλεφωνακι και αν μας κανουν μυνηση τον στελνουμε να καθαρισει  :rockon:
  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Αυτο ειναι,οταν διαβαζω Μπουρδελα.κομ Βελτιωνομαι...
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
866
Πόντοι
96
Pradadevil η λυση απ οτι καταλαβα εγω ειναι μια , και ο μπακλαβας γωνια
στη δουλεια λες οτι εισαι εφορευτικη , στην εφορευτικη λες οτι εισαι δουλεια και φυγαμε για μπουρδελοτσαρκα  :rockon:

Μας αφηνει και ο αλεξανδροις ενα τηλεφωνακι και αν μας κανουν μυνηση τον στελνουμε να καθαρισει  :rockon:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
τα μουνια τα λαμογια του κερατα με καλεσαν δευτερη φορα για εφορευτικη επιτροπη συνεχομενη !!!! με βρηκαν μηπως μαλακα και με καλεσανε παλι ????? και εκτος απο αυτο δεν ειχα σκοπο ουτε να παω να ψηφισω με τισ μαλακιες που γινονται !!! οι μαλακες το χαρτι το στειλανε χτες το βρηκα κολιμενο στην πορτα του σπιτιου μου τα μουνοπανα του κερατα!!! θα παω και θα τα γαμησω ολα ....

υγ χτες αργα το βραδυ μου ηρθε και μια αλλη σκεψη που εβλεπα για τις βομβες δεματα ... λετε ρε κανα αναρχικο μουνοπανο να πεταξει κανα φακελο παγιδευμενο μεσα στην καλπη και να γινει το ελα να δεις ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
τα μουνια τα λαμογια του κερατα με καλεσαν δευτερη φορα για εφορευτικη επιτροπη συνεχομενη !!!! με βρηκαν μηπως μαλακα και με καλεσανε παλι ????? και εκτος απο αυτο δεν ειχα σκοπο ουτε να παω να ψηφισω με τισ μαλακιες που γινονται !!! οι μαλακες το χαρτι το στειλανε χτες το βρηκα κολιμενο στην πορτα του σπιτιου μου τα μουνοπανα του κερατα!!! θα παω και θα τα γαμησω ολα ....

υγ χτες αργα το βραδυ μου ηρθε και μια αλλη σκεψη που εβλεπα για τις βομβες δεματα ... λετε ρε κανα αναρχικο μουνοπανο να πεταξει κανα φακελο παγιδευμενο μεσα στην καλπη και να γινει το ελα να δεις ?

Ενας ακομη που τα παιρνει στο κρανιο επειδη ειναι μελος εφορευτικης επιτροπης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom