Νέα

Έχετε πηδήξει ποτέ καμία χωρίς λεφτά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolarmenistis-123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 193
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Εγω σημερα πηγα στο μινι μαρκετ να παρω σαντουιτς,ηταν μια ξανθια μουναρα μεσα,τη γαμησα γρηγορα στη τουαλετα και το τελος με κερασε το σαντουιτς αλλα και μια κιντερ γιατι λεει της αρεσε πολυ το γαμισι !
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
10.999
Πόντοι
17.885
Ένα δεκάευρο είχα ξεχάσει εγώ πριν από χρόνια στο Κολωνού 30Β πάνω στο κομοδίνο τύπε. Άφησε τα ρέστα το μουνάκι κι εγώ από τις κάβλες τα ξέχασα και το θυμήθηκα όταν πήγα σπίτι.
αυτό το χω πάθει και εγω
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
265
Πόντοι
20
ειμαι 22, 7 κοπελες χωρις πληρωμη και 4 βιζιτες, ευχομαι σιγα σιγα να το κυνηγαω πιο πολυ
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Τύπε, εδώ μέσα όλοι χωρίς πληρωμή πηδάνε ΚΥΡΙΩΣ... Πάνε στα κορίτσια του έρωτα απλά από χόμπι, για το γαμώτο... δεν τους αρέσει να κρατάνε τα λεφτά τους στην τράπεζα.
Εγώ απ' ότι έχω καταλάβει δεν τους παίρνουν λεφτά τα κορίτσια..
Βασικά οι πιο πολλές τους δίνουν κιόλας
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Εγώ απ' ότι έχω καταλάβει δεν τους παίρνουν λεφτά τα κορίτσια..
Βασικά οι πιο πολλές τους δίνουν κιόλας
Φυσικό να τους πληρώνουν και από πάνω, όταν τις κάνουν να χύνουν 3-4 φορές, για πλάκα... Εκατομμυριούχοι, ψηλοί, γυμνασμένοι και πουτσαράδες.. τι άλλο να ζητήξει η κάθε "Pretty Woman - Julia Roberts";
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Γαμήσι χωρίς πληρωμή δεν υπάρχει οπότε ας γράψω για το πιο φθηνό που μου έτυχε. Πορνοξημέρωμα στο Μετάξι καπου 2009-2010 και μπαίνουμε στο τσαρδί, λίγο πριν κλείσει, με έναν ακόμα (άγνωστο) συναγωνιστή. Μας λέει το μωρό απο ένα τάλαρο αν περάσουμε και οι 2 και τελος βάρδιας. Κοιταχτήκαμε, οκ και περάσαμε στα ενδότερα. Μου είχε κάνει εντύπωση οτι η τύπισσα είχε μια χαρά συμμετοχή για το περασμένο της ώρας και για το μικρό παράβολο.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
181
Like
770
Πόντοι
81
Τί νηματάρες ανοίγετε ρε τύποι, χρειάστηκα 2-3 μέρες να συνέλθω από τα γέλια.

Όσο είσαι μικρός, διατελείς υπό μια ψευδαίσθηση πως η τέχνη της αποπλάνησης έχει κάποια αξία, πως επειδή έριξες 10-20-50 γκόμενες με το μπλαμπλά και τη γυαλάδα των νιάτων, κάτι έγινε.

Ένα καλό αφήνει το διδακτορικό στο καμάκι και την Ανωτάτη Γαμιστική : ικανότητα προσαρμογής σε οποιεσδήποτε κοινωνικές συνθήκες και ένα χαμαιλεοντισμό τρομακτικό, που παραδόξως, αποδεικνύεται σωτήριος σε γιαπομηχανές του κιμά, για όταν κρεμάσεις τα πιστόλια και γίνεις κυριλέ.

Θεωρώ πως έχασα ατελείωτο χρόνο και χρήμα σε γαμήσια με τύπισσες που δεν με ενδιέφεραν σχεδόν καθόλου ως άνθρωποι, απλά για να παίρνω την μουνοπρέζα μου και να αισθάνομαι πως ήμουνα κάποιος, ότι κάτι έκανα.

Αν είχα μυαλό, θα είχα ξεκινήσει επαγγελματικά τις πουτάνες από πολύ νωρίτερα και θα είχα ασχοληθεί μονάχα με τις γυναίκες που πραγματικά μ'ενδιέφεραν. Χονδρικά το 5% απ' όσες τραβήχτηκα και αν.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Είπαμε
Οι ΚΟΥΑΣΙΜΟΔΟΙ του ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ εδω ρίχνουν το ΜΗ ΣΤΑΥΡΩΜΑ σε ΓΚΟΜΕΝΑ… όχι στα γονίδιά που κληρονόμησαν από την μαμά τους και τον μπαμπά τους σε εξωτερική εμφάνιση (οι οποίοι γαμηθηκαν-γκομενιζαν και τους κάνανε, (άρα μάλλον διασταύρωση σκύλου με τάρανδο και εξού ΚΟΥΑΣΙΜΟΔΟΙ)

Και όλο το κόμπλεξ που δεν μπορούν λόγο εμφάνισης και οτι είναι ταγάρια να μιλήσουν (άντε πες να το σώσουν από εκεί)
Το βγάζουν σε οτι ΜΑΛΑΚΙΑ τους δέρνει… για τους άλλους

Ενοειται βέβαια η μανούλα τους που παντρεύτηκε τον μπαμπάκα τους ήταν στα νιάτα της χαλαρό 8αρι και βαράγανε μαλακια τα πεζοδρόμια… και ο μπαμπάκας ήταν σε €€€€€ κάτι σαν τον Γιανγκο Δράκο στην ΛΑΜΨΗ
Τυπε δεν ειναι θεμα εμφανισης το εχουμε αναλυσει το ζητημα.
Αν ηταν ετσι οι ωραιες θα ηταν με τους ωραιους.
Αν εσυ βλεπεις πολλα τετοια ζευγαρια εκει εξω τοτε εχουμε ενα αλλο θεμα να συζητησουμε:Την αντιληψη σου για το θεμα "ωραιος"
Κουασιμοδοι εκει εξω ειναι σπανιοι και αριθμητικα ειναι πανω κατω ομοιοι με τους πανεμορφους.
Αντικειμενικα οι ωραιες γυναικες ειναι πολυ πιο συχνες απο τους αληθινα ωραιους ανδρες.
Ακομη κι αν καποιος ειναι ΠΟΛΥ ωραιος ανδρας αυτο δεν αρκει απο μονο του για να εχει επιτυχιες.
Γιατι οι γυναικες θα του δινουν σημαδια αλλα αυτος θα ειναι αντικοινωνικος και στοκος να τα αντιληφθει και να τα αξιοποιησει.
Επισης δες ποιους παντρευονται οι ωραιες γυναικες:κατι μετριους μπουνταλαδες που μπορουν να χειριζονται ωστε να μη τις εγκαταλειψουν.Καποιος που ειναι ωραιος,ευφυης και με κοινωνικες δεξιοτητες σιγα μη κατσει με μια.
Θα γαμαει μεχρι να μη του σηκωνεται πια.
Σε γενικη εικονα αν το γαμησι ηταν προνομιο των πολυ ωραιων το ανθρωπινο ειδος θα ειχε εκλειψει.
Οποτε τυπε μου νομιζω πως προσεγγιζεις το θεμα πολυ επιφανειακα.
Και κατι τελευταιο:
Μακαρι ειλικρινα να ημασταν τοσο πλουσιοι που τα χρηματα στα χερια μας να ταν σε αξια ιδια με το χρησιμοποιημενο κωλοχαρτο.
Τοτε θα ταν πολυ καυλα να βλεπεις γκομενακια να κανουν κωλοτουμπες και να σου βγαζουν καθε γουστο ενω εσυ τους πετας στη μουρη κατοσταυερα σα να ναι χαρτοπολεμος.
Να τα βρασω τοτε ολα τ αλλα
Ποσο ωραιος εξυπνος ευφραδης καλος εραστης εισαι.
Τα μαγικα αυτα κωλοχαρτα αν τα εχεις κανουν τον κοσμο να χορεψει οπως εσυ γουσταρεις.
Το χρημα τα γαμαει ολα τυπε.
ΟΛΑ
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
μπόλικες, είναι εύκολο, απλό
αν σου αρέσει και της αρέσεις αυτό εκδηλώνεται, υπάρχει διαδικασία που οδηγεί στ]το σεξ το οποίο είναι μια διαδικασία απολαυστικής ολοκλήρωσης κι αμοιβαίας εμπιστοσύνης και σεβασμού.

αν δε θες να περάσεις το πριν και θες να πας κατευθείαν στο πεδίο σεξ, πληρώνεις κι αγοράζεις μάρκες για να καλύψεις τη γενετήσια ανάγκη σου ως άρρεν. Κοινώς να αποσυμπιέσεις την ψυχοσωματική φόρτιση από το παντοδύναμο σπέρμα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Τυπε δεν ειναι θεμα εμφανισης το εχουμε αναλυσει το ζητημα.
Αν ηταν ετσι οι ωραιες θα ηταν με τους ωραιους.
Αν εσυ βλεπεις πολλα τετοια ζευγαρια εκει εξω τοτε εχουμε ενα αλλο θεμα να συζητησουμε:Την αντιληψη σου για το θεμα "ωραιος"
Κουασιμοδοι εκει εξω ειναι σπανιοι και αριθμητικα ειναι πανω κατω ομοιοι με τους πανεμορφους.
Αντικειμενικα οι ωραιες γυναικες ειναι πολυ πιο συχνες απο τους αληθινα ωραιους ανδρες.
Ακομη κι αν καποιος ειναι ΠΟΛΥ ωραιος ανδρας αυτο δεν αρκει απο μονο του για να εχει επιτυχιες.
Γιατι οι γυναικες θα του δινουν σημαδια αλλα αυτος θα ειναι αντικοινωνικος και στοκος να τα αντιληφθει και να τα αξιοποιησει.
Επισης δες ποιους παντρευονται οι ωραιες γυναικες:κατι μετριους μπουνταλαδες που μπορουν να χειριζονται ωστε να μη τις εγκαταλειψουν.Καποιος που ειναι ωραιος,ευφυης και με κοινωνικες δεξιοτητες σιγα μη κατσει με μια.
Θα γαμαει μεχρι να μη του σηκωνεται πια.
Σε γενικη εικονα αν το γαμησι ηταν προνομιο των πολυ ωραιων το ανθρωπινο ειδος θα ειχε εκλειψει.

Ωραίους με ωραίες βλέπεις κυρίως στο εξωτερικό.Εδώ πέρα το σύνηθες είναι ωραίος με μπάζο και ωραία με μπάζο.

Επίσης,οι ελλεεινίδες έχουν αλλη έννοια του ωραίου.Ωραίος πχ στο εξωτερικό θεωρείται ένας καθαρός,ξυρισμένος,καλοντυμένος ενώ εδώ πέρα...ο μουσάτος με τις φόρμες
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.223
Like
24.132
Πόντοι
6.056
Ωραίους με ωραίες βλέπεις κυρίως στο εξωτερικό.Εδώ πέρα το σύνηθες είναι ωραίος με μπάζο και ωραία με μπάζο.

Επίσης,οι ελλεεινίδες έχουν αλλη έννοια του ωραίου.Ωραίος πχ στο εξωτερικό θεωρείται ένας καθαρός,ξυρισμένος,καλοντυμένος ενώ εδώ πέρα...ο μουσάτος με τις φόρμες
ρε μαυτον τον μουσατο που στραβοψωλιασε να γαμαει μουνια :undecided:
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Ωραίους με ωραίες βλέπεις κυρίως στο εξωτερικό.Εδώ πέρα το σύνηθες είναι ωραίος με μπάζο και ωραία με μπάζο.

Επίσης,οι ελλεεινίδες έχουν αλλη έννοια του ωραίου.Ωραίος πχ στο εξωτερικό θεωρείται ένας καθαρός,ξυρισμένος,καλοντυμένος ενώ εδώ πέρα...ο μουσάτος με τις φόρμες
ο ωραιος εδω ειναι ο εμφανιση σαν μενιδιατης για τις ελλεινιδες,μαβριδερος,με μουσια,σμαρτακι του 2004,σκισμενες φορμες και να εχει 3 μερες να κανει μπανιο,με κατι τετοιοιυς χυννουν οι βρωμοελλεινιδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom