Νέα

Έχετε πηδήξει ποτέ καμία χωρίς λεφτά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolarmenistis-123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 193
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.185
Πόντοι
19.795
Έχω δύο γκόμενες που τις πηδαω χωρίς να πληρώσω.
558095869_max~2.jpg
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.924
Πόντοι
3.556

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
2
Like
2.047
Πόντοι
216
Ευτυχως που δεν ειμαι Κουλος.:grin:
Να το προσέξεις όμως λίγο, γιατί, αν συνεχιστεί ο έρωτας με Βούλα και Κούλα, παίζει να μείνεις και κουλός. Είμαστε και σε δύκολες ηλικίες τύπε, δε μας παίρνει πλέον για κακώσεις, στραμπουλήγματα και σπασίματα. Ή απο χέσιμο θα πάμε σε αυτή την ηλικία, ή απο πέσιμο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.185
Πόντοι
19.795
Να το προσέξεις όμως λίγο, γιατί, αν συνεχιστεί ο έρωτας με Βούλα και Κούλα, παίζει να μείνεις και κουλός. Είμαστε και σε δύκολες ηλικίες τύπε, δε μας παίρνει πλέον για κακώσεις, στραμπουλήγματα και σπασίματα. Ή απο χέσιμο θα πάμε σε αυτή την ηλικία, ή απο πέσιμο
Ποτε δεν μπορεσα να απαντησω στο βαθυστοχαστο φιλοσοφικο ερωτημα: "Το χερι μου ταλαιπωρει την πουτσα μου; Η, η πουτσα μου το χερι μου;"
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
2
Like
2.047
Πόντοι
216
Ποτε δεν μπορεσα να απαντησω στο βαθυστοχαστο φιλοσοφικο ερωτημα: "Το χερι μου ταλαιπωρει την πουτσα μου; Η, η πουτσα μου το χερι μου;"
Κοίταξε...
Απο φιλοσοφικής απόψεως, είναι περίπλοκη η ερώτηση... έχει το χέρι σου πονοκέφαλο, ή περίοδο και η πύτσα σου έχει καύλες αγιάτρευτες; Απο την άλλη, μήπως η πούτσα βαρέθηκε συνέχεια παλάμη και θέλει το κάτι παραπάνω, και απλά κάθεται του χεριού για να μην έχει γκρίνιες όλη μέρα; Είαι πολλά που πρέπει να αναλυθούν εδώ...
Απο ιατρικής απόψεως όμως, είναι απλούστατο. Εξαρτάται τι κουράζεται πιο γρήγορα. Αν κουράζεται το χέρι, η πούτσα ταλαιπωρεί το χέρι, και τούμπαλιν
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.326
Κριτικές
18
Like
20.279
Πόντοι
4.546

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
1
Like
3.008
Πόντοι
456
Είμαι 35 ,είχα σχέση με τρεις.

1 χρόνο με την πρώτη, 3 με την άλλη και 4 με την τελευταία.

Θα έχω πάει και με 5-6 έτσι για την ξεπέτα οπότε πες καμιά 10ρια στο σύνολο.

Είμαι της σχέσης γενικότερα οπότε οι ξεπέτες δεν με πολυενδιέφεραν.

Με επαγγελματίες προφανώς και δεν κρατάω σκορ,καμία σημασία δεν έχει.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
2
Like
2.047
Πόντοι
216
Να συμπληρώσω dj, μουσάτους και τατουαζατους. Όλοι τους με τεράστιο κύκλο...
Για μουσάτους και τατουαζάτους δεν ξέρω. Μπάρμεν και DJ, ναί γαμάνε αρκετά. Το γεγονός βέβαια οτι ο μέσος όρος ηλικίας ενός μπάρμαν ή DJ είναι βία 35, παίζει το ρόλο του. Η μισομεθυσμένη milf, που λιγώνει με το τεκνάκι στη μπάρα, θα του κάτσει, μετά απο 3-4 σφηνάκια... νομίζω το έχω ξαναγράψει, αλλά, όταν, μια φορά και ένα καιρό, έβγαζα μεροκάματο σαν DJ, έχω δώσει πίπα σε τουρίστρια στο booth. Ενώ μιξάριζα.
Η πραγματικότητα είναι οτι αυτό το "γαμάω αβέρτα" έχει γλύκα τους πρώτους έξι μήνες, άν το άθλημα το έχεις για κανονική δουλειά. Μετά το εξάμηνο, προτιμάς να το αποφεύγεις, γιατί δημιουργεί προβλήματα. Στην καθημερινότητά σου, στη δουλειά σου, στην ηρεμία σου.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.185
Πόντοι
19.795
Να το προσέξεις όμως λίγο, γιατί, αν συνεχιστεί ο έρωτας με Βούλα και Κούλα, παίζει να μείνεις και κουλός. Είμαστε και σε δύκολες ηλικίες τύπε, δε μας παίρνει πλέον για κακώσεις, στραμπουλήγματα και σπασίματα. Ή απο χέσιμο θα πάμε σε αυτή την ηλικία, ή απο πέσιμο
Η, και απο τα δυο. Προχθες πηγα να κανω πεσιμο σε μια πιτσιρικα και εφαγα το χεσιμο της ζωης μου.:confused:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
2
Like
2.047
Πόντοι
216

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.689
Like
2.423
Πόντοι
606
δεν υπαρχει τζαμπα αφου και οι γκομενες σε τρωνε λεφτα οποτε μονο η χουφτα ειναι τζαμπα:grin:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
2
Like
2.047
Πόντοι
216
δεν υπαρχει τζαμπα αφου και οι γκομενες σε τρωνε λεφτα οποτε μονο η χουφτα ειναι τζαμπα:grin:
Τι λέ ρε τύπε! Έχεις δεί που έχουν φτάσει οι τιμές στις κρέμες χεριών, για να έχουμε απαλά και ζουμερά χέρια για να την παίζουμε;
Άκου "η χούφτα είναι τζάμπα"... Και η χούφτα λεφτά θέλει ρεεεεε!
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.890
Πόντοι
726
Με πόσες γκόμενές έχετε πάει (εξαιρούνται οι πουτανες και οι επί πληρωμή)
1. Δλδ υπάρχουν επι πληρωμή που δεν είναι πουτανες;
2. Ο «αγνός» έρωτας είναι πάντα πιο ακριβός από τον επι πληρωμή.
3. Με 18
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.609
Like
68.083
Πόντοι
11.956
Δεν μου εχει γίνει ποτέ αυτό ...πάντα στο τέλος μου δίνουν λεφτά ...για να μην τις προσβαλω τα παίρνω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.773
Κριτικές
62
Like
45.596
Πόντοι
9.297
Μέχρι να τελειώσω το σχολείο είχα πάει με 2 , το καλοκαίρι που τελείωσα πήγα για δουλειά Χιλιαδου κ της έκανα 8, μετά από το 2010 έως το 2018 πήγαινα με 10-12 γκόμενες το χρόνο τις περισσότερες καλοκαίρια δούλευα barman σε μεγάλο club στη χαλκιδα . Οκτώβρη του 2018 έως Σεπτέμβρη του 2022 με μια!
Από το Σεπτέμβρη που χώρισα έως τώρα έχω πάει με άλλες δυο άλλα άργησα να μπω ξανά στο παιχνίδι αρκετούς μήνες γιατί μου έχει στοιχίσει πολύ ο χωρισμός!
Έξω από τον χώρο της νύχτας η αιδοιοδεξαμενη συρρικνουται τα μάλα...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.011
Like
18.051
Πόντοι
3.656
Για μουσάτους και τατουαζάτους δεν ξέρω. Μπάρμεν και DJ, ναί γαμάνε αρκετά. Το γεγονός βέβαια οτι ο μέσος όρος ηλικίας ενός μπάρμαν ή DJ είναι βία 35, παίζει το ρόλο του. Η μισομεθυσμένη milf, που λιγώνει με το τεκνάκι στη μπάρα, θα του κάτσει, μετά απο 3-4 σφηνάκια... νομίζω το έχω ξαναγράψει, αλλά, όταν, μια φορά και ένα καιρό, έβγαζα μεροκάματο σαν DJ, έχω δώσει πίπα σε τουρίστρια στο booth. Ενώ μιξάριζα.
Η πραγματικότητα είναι οτι αυτό το "γαμάω αβέρτα" έχει γλύκα τους πρώτους έξι μήνες, άν το άθλημα το έχεις για κανονική δουλειά. Μετά το εξάμηνο, προτιμάς να το αποφεύγεις, γιατί δημιουργεί προβλήματα. Στην καθημερινότητά σου, στη δουλειά σου, στην ηρεμία σου.

Μπαρμαν/ντι τζέι...μουσάτος και τατουαζάτος...και μαυριδερός...για τις ελλεεινίδες είναι σαν ροκ σταρ

Θα χρειάζεται κάθε 5 λεπτά σφουγγάρισμα η μπάρα...απο τα μουνο υγρά των γυναικών
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom