Νέα

Έχετε πει σε γκόμενά σας ότι πηγαίνατε σε μπουρδέλα και ποιά ήταν η αντίδρασή της;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gordor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
10
Like
6.271
Πόντοι
1.346
Εχω πει γενικα και σε φιλες και παντα γελαμε επειδη η πρωτη φορα μου ηταν κωμικοτραγικη.Αλλα δεν θα το πω σε ολες γιατι δεν ειναι ολες για τετοια θεματα.Οι περισσοτερες δεν θελουν να ακουσουν τετοιο πραγμα.Συνηθως γινοταν χαβαλε πανω σε τετοια θεματα και ετσι αρχιζε το μπιρι μπιρι.Δεν τους φαινοταν παραξενο παντως και μη σου πω οτι μαθαιναν τι παιζει απο τις περιγραφες.Περιεργες ειναι οι μισες και οι αλλες μισες αδιαφορες για κατι τετοιο.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.333
Κριτικές
7
Like
38.298
Πόντοι
10.411
Μια φορά το έκανα και με κοίταζε σαν να με σιχάθηκε.
Η ίδια μου είπε πως απεχθάνεται τις κοπέλες του χώρου.

ΥΓ:Αν δεν πάθεις,δεν μαθαίνεις από τα λάθη σου
 

Saras84

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2024
Μηνύματα
36
Like
82
Πόντοι
0
Εγώ το ανέφερα στυλ πλάκας..,. Αλλά μολις ειδα το υφος της να σκοτεινιαζει το μάζεψα άρον αρον. Αν και οι περισσοτερές το παιζουν άνετε μόλις ακούσουν κατι τετοιο απευθειας αγριεύουν του ειρωνικου στυλ "δεν μπορεις να βρεις κοπελα και πηγαινεις εκει?". Δεν μπορούν να καταλάβουν ότι το χόμπυ αυτό δεν ειναι μόνο σεξ αλλα βαθυστοχαστη κουλτουρα :cheesy::cheesy::cheesy:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.666
Κριτικές
62
Like
45.433
Πόντοι
9.297
Εγώ το ανέφερα στυλ πλάκας..,. Αλλά μολις ειδα το υφος της να σκοτεινιαζει το μάζεψα άρον αρον. Αν και οι περισσοτερές το παιζουν άνετε μόλις ακούσουν κατι τετοιο απευθειας αγριεύουν του ειρωνικου στυλ "δεν μπορεις να βρεις κοπελα και πηγαινεις εκει?". Δεν μπορούν να καταλάβουν ότι το χόμπυ αυτό δεν ειναι μόνο σεξ αλλα βαθυστοχαστη κουλτουρα :cheesy::cheesy::cheesy:
Aυτες μετράνε χρηματοδότες...εμείς μετράμε εμπειρίες.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.329
Κριτικές
7
Like
5.102
Πόντοι
736
Στις σχέσεις (σχέσεις όμως κ όχι ότι φάμε ,ότι πιούμε κ ότι αρπάξει ο κώλος μας) και στον γάμο μου ,ναι το είπα .Δεν υπήρξαν αρνητικές αντιδράσεις κ ούτε αλλαγές συμπεριφορών .Στις περιπέτειες ποτέ ,,,,
 
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
59
Like
44
Πόντοι
0
εγω το ειπα στην μακροχρονια σχεση που εχω οτι πηγαινα στα νιατα μου εκανε την ερωτηση παγιδα ,δεν εκανες σχεσεις;Απαντησα δεν ηθελα δεσμευσεις σε εκεινη την ηλικια.το αν στραβωσε ή οχι στα αρχιδια μου
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
80
Like
89
Πόντοι
0
εγω το ειπα στην μακροχρονια σχεση που εχω οτι πηγαινα στα νιατα μου εκανε την ερωτηση παγιδα ,δεν εκανες σχεσεις;Απαντησα δεν ηθελα δεσμευσεις σε εκεινη την ηλικια.το αν στραβωσε ή οχι στα αρχιδια μου
Σωστός
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.176
Κριτικές
3
Like
4.333
Πόντοι
736
Τους αναλύεις με γαργαλιστικες λεπτομέρειες φάσεις με βίζιτες πολυτελείας στα όρια των ελαφρώς celebrities...όταν ήσουν νεότερος και πέρναγες φάση. Όχι ότι θα το εκτιμήσουν σαν ειλικρίνεια ή θα το καταλάβουν αλλά εάν είναι σε φάση χαλαρή που η άλλη δεν το βλέπει σοβαρά παίζει να λειτουργήσει. Για φάση που η άλλη σε έχει στοχοποιήσει , εάν ενδιαφέρει και σένα μόνο ζημιά θα κάνουν τέτοιες δηλώσεις
 

Koukou_561

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2024
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
215
Πόντοι
0
Αν είναι πολύ καυλιάρα, ίσως σου ζητήσει να της πεις αυτά που σου κάνουν εκεί, για να σου τα κάνει η ίδια.
Ωχ πολύ κρύο έβαλε εδώ, μάλλον ήρθε η ώρα να κατέβω από το συννεφάκι μου...
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
80
Like
89
Πόντοι
0
Νταξ τι να καταλάβουν τώρα και συζήτηση να κάνεις άμα δεν νιώθουν οι άλλες είναι προτιμότερο για μένα να πηγαίνεις bou παρά να την πέφτεις σε ότι κινείται και ειδικά από κοινές παρέες στον κύκλο σού πρώην φίλων σου φίλη φίλης σού και ούτω καθεξής πολύ πιο αξιοπρεπές πας κάνεις την φάση σου αρκεί να σέβεσαι την κοπέλα που συνεργάζεσαι ξέρει τι θέλεις ξέρεις τι θέλει γίνετε διακριτικά χωρίς να ξέρει κανείς πότε και πώς εμένα μαρεσει αυτή η φάση μου είναι πολύ προσωπική στιγμή και νιώθω πολύ ελεύθερος και με εξιταρει να έρχομαι τόσο κοντά με μια τύπισσα που δεν με ξέρει δεν την ξέρω και κάνουμε τόσο ωραίο σέξ τις περισσότερες φορές τουλάχιστον γτ υπάρχουν και τα φιάσκο σκηνικά αλλά όλα στο πρόγραμμα είναι δεν γίνεται να ταιριάζεις με όλους,η παγίδα είναι πως συνηθίζεις μια τέτοια φάση και βαριέσαι δεν είσαι κυνηγός στην ζωή σου δεν έχεις υπομονή με τι κάθε τυπα που δεν ξέρει τι θέλει και την μύτη μέχρι τον Θεό, τεσπά να περνάτε καλά μάγκες και προσοχή και στα @@ σας η ζωή είναι πιο ωραία με πολύ σεξ στο πρόγραμμα!!
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.895
Like
531
Πόντοι
36
Εγω δεν το ειπα σε μια σοβαρη σχεση που ειχα περιπου τρια χρονια. Αλλα ενας απο τους μ@λ@κες φιλους μου, το ανεφερε απεξω απεξω μια μερα που ημασταν για καφε με παρεα. Η δικια μου το επιασε αμεσως και απο εκεινη την ημερα και μετα ειχαμε γκρινιες, τσακωμους κλπ. Μου ελεγε οτι δεν το περιμενε αυτο απο μενα, και οτι τελικα δεν με ξερει καθολου. Επισης οτι δεν ειμαι αντρας για σοβαρη σχεση, αφου πληρωνα κοπελες για σεξ και αλλα τετοια. Μου εκανε μεγαλη ζημια ο φιλος. Τελικα ηρεμησε η αλλη , αλλα παντα πετουσε σποντες. Να μην θυμαμαι την γκρινια της. Ποτε ξανα δεν λεω σε γκομενα .
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
830
Κριτικές
26
Like
2.179
Πόντοι
1.196
Εγω δεν το ειπα σε μια σοβαρη σχεση που ειχα περιπου τρια χρονια. Αλλα ενας απο τους μ@λ@κες φιλους μου, το ανεφερε απεξω απεξω μια μερα που ημασταν για καφε με παρεα. Η δικια μου το επιασε αμεσως και απο εκεινη την ημερα και μετα ειχαμε γκρινιες, τσακωμους κλπ. Μου ελεγε οτι δεν το περιμενε αυτο απο μενα, και οτι τελικα δεν με ξερει καθολου. Επισης οτι δεν ειμαι αντρας για σοβαρη σχεση, αφου πληρωνα κοπελες για σεξ και αλλα τετοια. Μου εκανε μεγαλη ζημια ο φιλος. Τελικα ηρεμησε η αλλη , αλλα παντα πετουσε σποντες. Να μην θυμαμαι την γκρινια της. Ποτε ξανα δεν λεω σε γκομενα .
Ο τύπος ήθελε να χωρίσεις για να σου φάει τη γκόμενα ή κάνεις παρέα με κάποιον τόσο ηλίθιο;
 
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
59
Like
44
Πόντοι
0
Εγω δεν το ειπα σε μια σοβαρη σχεση που ειχα περιπου τρια χρονια. Αλλα ενας απο τους μ@λ@κες φιλους μου, το ανεφερε απεξω απεξω μια μερα που ημασταν για καφε με παρεα. Η δικια μου το επιασε αμεσως και απο εκεινη την ημερα και μετα ειχαμε γκρινιες, τσακωμους κλπ. Μου ελεγε οτι δεν το περιμενε αυτο απο μενα, και οτι τελικα δεν με ξερει καθολου. Επισης οτι δεν ειμαι αντρας για σοβαρη σχεση, αφου πληρωνα κοπελες για σεξ και αλλα τετοια. Μου εκανε μεγαλη ζημια ο φιλος. Τελικα ηρεμησε η αλλη , αλλα παντα πετουσε σποντες. Να μην θυμαμαι την γκρινια της. Ποτε ξανα δεν λεω σε γκομενα .
δεν την κερναγες οταν βγαινατε εξοδο,δεν πληρωνες ξενοδοχειο,;αγορασαμε και με την γκομενα σεξ
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
744
Κριτικές
59
Like
3.094
Πόντοι
2.666
Αν είναι πολύ καυλιάρα, ίσως σου ζητήσει να της πεις αυτά που σου κάνουν εκεί, για να σου τα κάνει η ίδια.
Ωχ πολύ κρύο έβαλε εδώ, μάλλον ήρθε η ώρα να κατέβω από το συννεφάκι μου...
Καλοο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom