Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 253K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

ale22

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2022
Μηνύματα
325
Like
631
Πόντοι
81
Έκανα και εγώ το λάθος ακαποτο σε στούντιο

Ήμουν ο τελευταίος γύρω στις 12 ήταν μια Ρωσίδα πολύ καυλα με λέει

Το πρόγραμμα έκανε 50 αν θες 80 ακαποτο

Και πήρα αυτό ξέρω ήταν μεγα λάθος και λέει όσο χυσιμο θες

Κάναμε Τσιμπούκι μπάνιο σεξ πρωκτικό όλα χωρίς καποτα

Έχυσα και μέσα μετά φιλία κτλπ

Ευτυχώς είμαστε καθαροί και χωρίς κανέναν απόγονο αλλά ποτέ ξανά
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.224
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
746
Έκανα και εγώ το λάθος ακαποτο σε στούντιο

Ήμουν ο τελευταίος γύρω στις 12 ήταν μια Ρωσίδα πολύ καυλα με λέει

Το πρόγραμμα έκανε 50 αν θες 80 ακαποτο

Και πήρα αυτό ξέρω ήταν μεγα λάθος και λέει όσο χυσιμο θες

Κάναμε Τσιμπούκι μπάνιο σεξ πρωκτικό όλα χωρίς καποτα

Έχυσα και μέσα μετά φιλία κτλπ

Ευτυχώς είμαστε καθαροί και χωρίς κανέναν απόγονο αλλά ποτέ ξανά
απογονο δυσκολα,οι εξυπνες επαγγελματιες κατεχουνε πολυ καλα την αντισυλληψη,τωρα βεβαια εχω πετυχει καποιες καμμενες που εχουνε μεινει εγκυος και απο σπασμενο προφυλακτικο,αυτες φυσικα δεν εχουνε θεση σε αυτην την δουλεια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ale22

ale22

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2022
Μηνύματα
325
Like
631
Πόντοι
81
απογονο δυσκολα,οι εξυπνες επαγγελματιες κατεχουνε πολυ καλα την αντισυλληψη,τωρα βεβαια εχω πετυχει καποιες καμμενες που εχουνε μεινει εγκυος και απο σπασμενο προφυλακτικο,αυτες φυσικα δεν εχουνε θεση σε αυτην την δουλεια.
Αλλά πάλι μπορεί να γίνει η στραβή ευτυχώς όλα καλά και ποτέ ξανά ακαποτο
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
524
Πόντοι
81
Εγώ επειδή πηγαίνω αποκλειστικά σε νόμιμους οίκους δεν είχα την ευκαιρία ποτέ για ακα. Βέβαια και να την είχα την επιλογή δεν θα το έκανα. Προσωπικά αν ήταν να κάνω σεξ χωρίς καποτα θα το έκανα με ιερόδουλη η οποία εργάζεται νόμιμα πάρα με οποιοδήποτε άλλη επαγγελματία ή μη. Τις νόμιμες προσωπικά τις θεωρώ τις πιο καθαρές γυναίκες .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larson

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.190
Κριτικές
19
Like
7.109
Πόντοι
3.346
Έκανα και εγώ το λάθος ακαποτο σε στούντιο

Ήμουν ο τελευταίος γύρω στις 12 ήταν μια Ρωσίδα πολύ καυλα με λέει

Το πρόγραμμα έκανε 50 αν θες 80 ακαποτο

Και πήρα αυτό ξέρω ήταν μεγα λάθος και λέει όσο χυσιμο θες

Κάναμε Τσιμπούκι μπάνιο σεξ πρωκτικό όλα χωρίς καποτα

Έχυσα και μέσα μετά φιλία κτλπ

Ευτυχώς είμαστε καθαροί και χωρίς κανέναν απόγονο αλλά ποτέ ξανά

δεν είσαι ο μόνος πολλοί έχουμε γευτεί την ακάποτη ηδονή που προσφέρει το σεξ χωρίς λάστιχο, αλλά γενικά θέλει προσοχή γιατί έχει τα ρίσκα του
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
25
Like
116
Πόντοι
0
Πολλές ψόφιες μου το έχουν δώσει ακάποτα χωρίς έξτρα χρέωση, γενικά παίζει πολύ ακάποτο άσχετα αν αυτοί που το κάνουν το παραδέχονται ή όχι, παράσημα από αυτήν την δραστηριότητα δεν έχω αποκομίσει ίσως γιατί μετά την πράξη έβαζα στην χούφτα μου betadine solution και έτριβα με αυτό όλη την περιοχή, τώρα τελευταία δεν μου έχει τύχει κάτι αν και μια γνωστή ακάποτη από ότι είδα στην ενημέρωση επέστρεψε και σκέφτομαι να την επισκεφτώ
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Γαμησα 3-4 φορες ακοποτα και μετα δεν ειχα αντερα(κατι μειωθηκε εσωτερικα)..σαν να μειωθηκαν οι αντιστασεις του οργανισμου μου...
Ενιωσα να χανεται το 50% της δουλειας που ειχα χτισει...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: free

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.790
Κριτικές
8
Like
31.689
Πόντοι
6.536
Τύποι ακαποέϊρος σας βλέπω με παράσημα σαν τον Γιώργαρο....
Νού σας....

images (6).jpeg
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Την έχω κάνει την μαλακία μεθυσμένος πριν από 20 χρόνια αφού αρχικά την γάμησα με καπότα επειδή περάσαμε πολύ καλά μου ζήτησε να περιμένω στο δωμάτιο να πάρει τον επόμενο πελάτη κι έπειτα έκλεισε το μαγαζί και την γαμηθήκαμε χωρίς καμία προφύλαξη . Το έχω σκυλομετανιώσει και το αξιολογώ ως ένα από τα μεγαλύτερα λάθη μου παρόλο που τελικά δεν κόλλησα τίποτα.
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.086
Like
6.282
Πόντοι
1.056
Μπορεί να προκύψει αν κάποιος το επιδιώξει.
Αρκετές κοπέλες του χώρου το προσφέρουν κάτω από προϋποθέσεις.
Η πολύ απλά εφόσον έρθετε σε συμφωνία για το χωρίς καπελο
Πάτε μαζί για εξετάσης κάθε τόσο σαν ζευγαράκι
 

Brutal.Fv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
745
Like
2.128
Πόντοι
446
Θα ακολουθήσει σήμερα εκπομπή μικρού μήκους «οδηγίες για ακάποτο σεξ»
Αυτο οφειλεις να μην το αμελησεις. Κανεις μας δεν ξερει ποση ¨ζωη¨ θα εχεις αυτη τη φορα, οποτε πρεπει να προλαβεις μια ακομη επικη εκπομπη για ενα τοσο φλεγον ζητημα.

Επεσπευσε λοιπον, εγω τουλαχιστον βασιζομαι στην κριση και εμπειρια σου…
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Την έχω κάνει την μαλακία μεθυσμένος πριν από 20 χρόνια αφού αρχικά την γάμησα με καπότα επειδή περάσαμε πολύ καλά μου ζήτησε να περιμένω στο δωμάτιο να πάρει τον επόμενο πελάτη κι έπειτα έκλεισε το μαγαζί και την γαμηθήκαμε χωρίς καμία προφύλαξη . Το έχω σκυλομετανιώσει και το αξιολογώ ως ένα από τα μεγαλύτερα λάθη μου παρόλο που τελικά δεν κόλλησα τίποτα.
Θυμάσαι οίκο ? Κοπέλα?
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.965
Κριτικές
5
Like
8.928
Πόντοι
2.586
Ρε φιλε ΒΛΑΣΗΣ 13 τι θυμηθηκα μολις ειδα το ονομα σου
Μια παλια μου κριτική , αμεσως μετα τη δικια σου , για την Jessica ...που καποια ψυχή μας την ελεγε γιατι δεν καναμε καμια 20ρια ακαποτους κρεμπιεδες
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.158
Κριτικές
33
Like
5.364
Πόντοι
4.096
Ρε φιλε ΒΛΑΣΗΣ 13 τι θυμηθηκα μολις ειδα το ονομα σου
Μια παλια μου κριτική , αμεσως μετα τη δικια σου , για την Jessica ...που καποια ψυχή μας την ελεγε γιατι δεν καναμε καμια 20ρια ακαποτους κρεμπιεδες
ετσι ειναι φιλε στο Μπου
ολοι οι ακα-Ραμπο εδω:wink:
 

nimesulide

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
100
Like
335
Πόντοι
21
5A20D78C-7E0C-483E-937E-0028953AA3F7.png

Εκπομπή μικρού μήκους «το πειρατικό», τώρα που λείπει τ’ αφεντικό λογικά βλέπει πάλι το πέναλτι.


Σημερινή εκπομπή, οδηγίες για ακάποτο με εκδιδόμενη.

Αρχικά, κατανοούμε ότι δεν παμε ακάποτο σε μπουρδελα και φτηνές τρανς, γιατί οι πιθανότητες να κολλήσουμε κάτι αυξάνονται στατιστικά. Παμε παρακάτω.

Αρχικά, δεν λέμε ποτέ ότι θελουμε ακάποτο μέσω μηνυμάτων με το γραφείο ή μέσω μηνυμάτων με την κοπέλα αν είμαστε νέος πελάτης ή κατά την συνάντηση αφήνοντας περισσότερα χρήματα. Όσοι το κάνετε αυτό είστε πραγματικά για θάλαμο αερίων. Παμε να δούμε πώς μπορούμε να έχουμε μια ρομαντική εμπειρία με μια βίζιτα.

*σημειωση: μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τη δικαιολογία που πάει ως εξής: γεια σου αγάπη, φρεσκοχωρισμένος ειμαι μωρε, έχω να βαλω λάστιχο δυο χρόνια και αν βαλω θα είναι άσχημη εμπειρία και για τους δυο μας, θα ήθελες να το παμε χωρίς αν μας βγει καλώς; αλλά χάνεται η μαγεια έτσι.

- Ο νόμος των τριών ραντεβού

Ξεκινας με ένα ραντεβού των τριάντα λεπτών. Όσο πιο όμορφος και περιποιημένος γίνεται, ανετοτατος, δίνεις βάση στο χαμόγελο, το φιλί και τον κλειτοριδικό οργασμο της. Διείσδυση μη σε απασχολεί ακόμα. Αφήνεις καλές εντυπώσεις, δυο έντονα βλέμματα όλο ναζί και πουλο.

Την αμέσως επόμενη μέρα πας δεύτερο ραντεβού, αυτή τη φορά μιας ώρας με υποψία παράτασης που δηλώνεις στο βουρλο την τηλεφωνήτρια. Μπαίνεις μέσα κύριος, ανετοτατος. Αν χαρεί που θα σε δει θα μείνει να σε κοιτάζει στα μάτια χωρίς να μιλάει ή να βιάζεται. Τεσπα, αισθησιακό φιλί, σύντομο γλύψιμο, τελείωμα δικό της και τώρα δίνεις πόνο. Έχεις 40 λεπτά περίπου να της αποδείξεις ότι αξίζεις. Υπάρχουν δυο δρόμοι. Ο ένας είναι ιεραποστολικά με πολύ πάθος και τρίβεις χωρίς χεράκια πάνω στα μουνοχειλα ώσπου κλατς μπήκε. Ο δευτερος τρόπος είναι χωρίς να το επιδιώξεις καν, απλά γάμα ώσπου θα το βγάλει αυτή μόνη της και θα στο βάλει μέσα και θα κάτσει πάνω σου. Τώρα, περίμενε δε τελειώσαμε...

Το τρίτο ραντεβού μπορεί να είναι συνέχεια του δεύτερου ή ξεχωριστό. Θυμάσαι την παράταση που είχαμε πει; Λοιπόν, εάν όλα πάνε καλά, παίρνεις παράταση ολονύκτια. Παίρνεις κρασί, και το πας σε προσωπικό επίπεδο, και αν είσαι καλός, θα σου δώσει τηλέφωνο (όχι Ινστα, βλάκα) και στο ρεπό της θα είσαι μαζί της μέρα - νύχτα και να τα μας. Τώρα, αν δε παίζει παράταση, δε το πας σε ρεπό κατευθείαν. Είναι πολύ νωρίς.

Αντιθέτως, κάνεις το εξής, άκου τον πειρατή Τζορ να μαθαίνεις. Αφήνεις να περάσουν δυο μέρες. Δε σαλιαριζεις δε στέλνεις τίποτα. Στέλνεις μήνυμα στο γραφείο το βραδάκι και τους λες «είμαι παππούς, θέλω την τάδε, είναι διαθέσιμη; Δέχεται ηλικιωμένους;» Μάλιστα θα σου πει, αλλά αυτό που θες εσυ είναι να της στείλει η τηλεφωνήτρια μήνυμα πρώτα και να της πει ότι έρχεται επιζών από το Β’. Οπότε χτυπάς πόρτα και ανοίγει και μένει κάγκελο. Και εκεί γίνονται όλα.

Έτσι βασικά ξεκινας σχέση, όχι απλά ακάποτο. Αυτά που λετεεε. Παμε παρακάτω.

- ο νόμος του “shower together”

Γίνεται συνεχώς αναφορά ως υπηρεσία το μπανιο μαζί. Συνήθως αυτό είναι μια υπηρεσία που διασφαλίζει ότι δε θα μείνει τυριλα πάνω στο πουλί σας που το πλένετε λες και κάνετε οικονομία. Γι’ αυτό μπαίνει μαζί σας μέσα να σας μάθει πώς πλένεται κάποιος. Αλλά... μερικές φορές μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε ως μέσο για ρομαντική διείσδυση. Τι κάνουμε λοιπόν; Καταρχήν βλέπουμε φωτογραφίες ποια έχει μαλλί υπερπαραγωγή. Αποφεύγετε. Βρείτε μια νορμαλ που δε θα έχει θέμα να βραχεί πάνω από τον λαιμό. Τώρα, με το που μπείτε και αφήσετε τα χρήματα, την παίρνετε με χαμόγελο και πάτε στο μπανιο. Από πριν ενημερώνετε γραφείο ότι δε θέλετε να φοράει τίποτα. Πάτε μπανιο, λέτε καμιά μαλακια ρομαντική, και ξεκινάει το body to body. Θέλει τσαμπουκά εδώ, μου πήρε καιρό να το μάθω, θέλει δηλαδή χεράκι πιάσιμο, έλα κοντά, φιλιά, και με το που καυλώσει αρκετά με δάχτυλα την γυρνάτε με πλάτη και μπαίνετε. Δε ρωτάτε μα μη πώς ίσως, και δε το κάνετε αν είναι μαγκωμενη. Αν δεν είναι θα αφήσει. Παμε παρακάτω.

- ο νόμος του «σορρυ λάθος τρύπα»

Ας αναλύσουμε την τριτη κατηγορία, αυτή που σαν σωστοί γύπες και τιμημένα μέλη του μπου, θέλετε να πάρετε ακάποτα και την πίσω πόρτα. Αν την δίνει, απλά μπείτε. Μην αναλύω τα αυτονόητα. Μη κάθεστε και παρακαλάτε να την πάρετε τσάμπα ή αν θέλει και κλαιτε, έχει κάτι φυντάνια εδώ τέτοια. Λοιπόν, αν δεν την δίνει, ξεκινάτε από πριν σπάτουλα μαγική. Όταν τελειώσετε την βάζετε πισωκολλητο ξαπλωμένη, μπαίνετε από μπροστά και την - πολύ σημαντικό αυτό - αγκαλιάσετε από πάνω. Δημιουργείτε μέσω της επαφής μια σύνδεση. Η πίσω τρύπα παραμένει έτοιμη ενώ αυτή τρίβεται και σηκώνει τη λεκάνη της προς τα πάνω. Κάπου εκεί, το βγάζετε, το τρίβετε στο μουνι απαλά, το πάτε πάνω - κάτω πιάνετε και κωλο, το φτύνετε και μπαίνετε. Δε ρωτάτε. Αργά και βασανιστικά όμως γιατί ποναει. Και κάπως έτσι παίρνετε κωλο, τελειώνετε και μέσα κύριοι και τέλος.

Λοιπές κατηγορίες γκρεμλιν που σκανε δυο χιλιάρικα ή γραμμές ή υποσχέσεις για κριτικές, είστε τραγικοί. Ξέρετε ποιοι είστε.

Τέλος, ως γνωστόν, άπαξ και φύγει μια φορά ακάποτο, φεύγει για πάντα με τη συγκεκριμένη. Συγχαρητήρια, τα καταφέρατε. Τώρα, στα στούντιο είναι λίγο γαμησετα γιατί είναι άλλη φάση. Εκεί καλό είναι να πάτε τελευταία βάρδια πριν το κλείσιμο για τέτοια σκηνικά.


Αυτά από μένα, βιρα τις άγκυρες! Θα τα πούμε στο επόμενο επεισόδιο.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Γαμησα 3-4 φορες ακοποτα και μετα δεν ειχα αντερα(κατι μειωθηκε εσωτερικα)..σαν να μειωθηκαν οι αντιστασεις του οργανισμου μου...
Ενιωσα να χανεται το 50% της δουλειας που ειχα χτισει...
Εξ ου και η φραση "εχεις αντερα" ? Χαχα
Πλεον δεν εχω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom