Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 758K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.105
Κριτικές
8
Like
32.222
Πόντοι
6.536
Απέναντι από το Tripolis στην Θηβών έχει μια Aegean.
Για πηγαίντε (πρωινές ώρες έχω πάει)....

:sunglasses:

Μετά σχολιάζουμε....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.025
Like
72.069
Πόντοι
12.756

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Παντως αν εισαι απο Θεσσαλονικη, στον Ευοσμο αν πας στα μπαρ/ορθαδικα τις περιοχης εχει αρκετα γυφτακια. Αλλα δυσκολα θα τις καταλαβεις επειδη δεν διαφερουν και πολυ.. Επίσης εχουν και μια αλφα οικονομικη δυνατοτητα.. Παλια ειχα κανει κινηση με μια και παιχτηκε παιχνιδι, αλλα μετα σταματησα γιατι λεω κατσε μην βρω τον μπελα μου..
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.105
Κριτικές
8
Like
32.222
Πόντοι
6.536

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.025
Like
72.069
Πόντοι
12.756

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Παιδιά σκέφτομαι να βρω μια γύφτισσα μικρή σε ηλικία σαν εμένα στα 18 κάπου εκεί τι λέτε έχετε κάποια εμπειρία;
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Παιδιά σκέφτομαι να βρω μια γύφτισσα μικρή σε ηλικία σαν εμένα στα 18 κάπου εκεί τι λέτε έχετε κάποια εμπειρία;
Με το καλό φιλαράκι μου να τη βρεις και να μας δώσεις και ρεπορτάζ!
Εμείς μπορεί να μην έχουμε εμπειρία η 18χρονη γυφτισσα θα έχει πολύ εμπειρία πάντως θα έχει γράψει χιλιόμετρα το κοντέρ !
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
αντε να γραψω και εγω την ιστορια μου.αυτο το νημα μου θυμησε μια καλη φαση.ετος 2010 11.ηταν η μερα για να καταλαβετε που ηρθε ο ιβκοβιτς στον ολυμπιακο.τελος παντων ειμαι στο ζοο στο τσατ και εχω πιασει κουβεντα με μια.ουτε φωτο ουτε τπτ.μου αρεσανε και αυτες οι καταδρομικες.με τα πολλα μου λεει ψηνεσαι να πιουμε ενα καφεδακι να γνωριστουμε?εννοειται λεω.που βρισκομαστε τη ρωταω μου λεει ενα παρκο στην αγια βαρβαρα,τι αγια βαρβαρα λεω ρε πουστη μου.τελος παντων.μπαινω σε ενα ταξι και πιανω κουβεντα με το ταριφα για τον ιβκοβιτς.φτανουμε στο παρκο με αφηνει.αναβω ενα τσιγαρο και περιμενω.μιλαμε το παρκο γεματο τσιγκανοπαιδα.σε μια φαση χτυαει το κινητο.μου λεει ελα βλεπεις εξω απο το παρκο ενα ασπρο αμαξι/?ναι της λεω.εκει ελα μου λεει.παω προς τα κει μαγκες και οσο πλησιαζω παρατηρω μες το οχημα ενα ζευγαρι μπροστα και μια πιτσιρικα πισω.γεια σου μου λεει εμπα μεσα.σε μια φαση αστραπιαια σκεφτομαι..που να μπω ρε...αλλα μπηκα.χαιρετιομαστε και μου λεει απο εδω η αδερφη μου και ο αντρας της.που θελετε να σας παμε λεει η αδερφη της χαιδαρι λεω.τελος παντων μας αφηνουν στη καραισκακι.παμε για ποτο ωραια και καλα αφου μου εχει φυγει η κρυαδα ,ηταν και αυτη μια ομορφη γυφτισα?τσιγκανα?κατι τετοιο.πινουμε δυο ποτα και μου λεει κανουμε ενα τσιγαρο και να με πας σπιτι?λεω εννοειται.κανουμε ενα τσιγαρο κανουμε δευτερο και σε μια φαση της λεω αντε σηκω να παρουμε ταξι να σε αφησει σπιτι να την κανω και εγω.ειχε παει 1.μου λεει εγω λεω καλυτερα να παμε σε ενα ξενοδοχειο.μπαμ και εξω.μεσα λεω.μη σας τα πολυλογω παμε στο μαρκο εκει κοντα και ηταν ενα αξεχαστο γαμησι.ριξαμε και το γελιο αφου μου ελεγε κοιτα ποσο ασπρος εισαι.οχι δε καταλαβες.εσυ εισαι ψιθοιροι καρδιας λεω.χαχαχα.γαμηθηκαμε περασαμε τελεια αλλες 3 4 φορες και δε θυμαμαι γιατι δεν ξαναβρεθηκαμετες πα.αυτα!
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Μάγκες έχουμε πάρει αρκετοί από εμάς κ δεν το πήραμε είδηση. Πολλές Ρουμάνες κ Βουλγάρες σκουροχρωμες στα μπουρδέλα ήταν τσιγγανειρος. Πάνω στην ένταση μας όμως να πηδήξουμε δεν καταλάβαμε αυτές τις λεπτομέρειες. Οπότε ναι έχουμε πάρει οι περισσότεροι από εμάς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom