Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 758K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Που να μας έπαιρνε μάτι κανένας άντρας της ε; :rockon:
Μπα μη το λες μου χει τύχει στο δρόμο γυφτισσα που την έψηνα να τη γαμησω πως τη παράτησε ο άντρας της με 3 παιδιά για μια άλλη και τον έβριζε και ήθελε αυτή να βρει άλλο γυφτο να παντρευτεί
Άσε που μπορεί να βρεις κανα γύφτο που αν του δώσεις χαρτζιλίκι να σου πασάρει τη γυφτισσα για όλα είναι ικανοί αυτοί τη μάνα τους πουλάνε
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Μπα μη το λες μου χει τύχει στο δρόμο γυφτισσα που την έψηνα να τη γαμησω πως τη παράτησε ο άντρας της με 3 παιδιά για μια άλλη και τον έβριζε και ήθελε αυτή να βρει άλλο γυφτο να παντρευτεί
Άσε που μπορεί να βρεις κανα γύφτο που αν του δώσεις χαρτζιλίκι να σου πασάρει τη γυφτισσα για όλα είναι ικανοί αυτοί τη μάνα τους πουλάνε

Για γενικά δεν είμαι πολύ σίγουρος, με την συγκεκριμένη θα ήταν καλή φάση ΑΝ είχε κάτσει γιατί είχε καυλώσει και η ίδια πολύ.
Δυστυχώς δεν έκατσε.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Δεν πειράζει που δεν έκατσε, εσύ να είσαι καλά,
την επομενη φορά....
Ιστορία κ αυτή μας καυλωσες.
Κατά βάθος δεν ήθελε η ίδια να προχωρήσει για γαμησι, αν ήθελε το πρόβλημα δεν θα ήταν ότι ήσουν με μηχανή κ όχι με αμάξι, θα έβρισκε κ σημείο να πάτε κ όλα..
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
εχω δει γυστισες στο Παλαιο φαληρο απεναντι απο τις γραμμες του τραμ κατω απο την γεφυρα ξερει κανεις τιποτα για αυτες?
 

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
165
Like
232
Πόντοι
21
Εκει ειναι ενας μικρος καταυλισμος με οτι αυτο συνεπαγετε απο πλευρας ευκολιας προσεγγισης, τωρα για το εαν παιζει κατι μονο εαν πας κατ' ιδιαν και κοψεις κινηση, εαν το αποφασισεις να πας γραψε τι παιζει.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Χαιρετώ την ομάδα μας ! Εν έτη 2022 δεν βλέπω καμία ανανέωση στο forum μας ! Δύσκολος ο χειμώνας δε κυκλοφορούν γυφτακια να παίξει καμία φάση ! Τουλάχιστον Αθήνα δεν έχω πετύχει κάτι αξιόλογο για να χωθώ ! Οποίος έχει κανα νέο για το άθλημα ας μας πει !
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Καλοκαιράκι φάση, μεσημερο απόγευμα, φουλ ζεστή κι εγώ έκανα μια δουλειά σε κτήμα κοντά στο σπίτι μου με μαγιό και χωρίς μπλούζα από πάνω (να κάνουμε σωστό μαύρισμα). Σε κάποια φάση, ένω δεν κουνιόταν φύλλο, περνάν 2 γυφτισσες max 20 ετών και η μία με βλέπει και της γυαλίζει. Με αρχίζει στα γλυκολογα, μουναρο με ανέβαζε, μαναρακι με κατέβαζε, κι ενω εγώ βραχος δεν της πολύ δίνω σημασία, ξαφνικά μου πετάει ένα "έλα ρε μωρό δεν θέλεις να γαμησεις" και κατεβάζει παντελόνι και στήνει κωλο φόρα παρτίδα. Anyway, είδε ότι δεν ψηνομουν κι έφυγε, παρόλα αυτά πολλές είναι αυτές που διψάνε. Αν με ρωτάτε για ευνόητους λόγους δεν είμαι πρόθυμος να πάρω τέτοιο ρίσκο.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Καλοκαιράκι φάση, μεσημερο απόγευμα, φουλ ζεστή κι εγώ έκανα μια δουλειά σε κτήμα κοντά στο σπίτι μου με μαγιό και χωρίς μπλούζα από πάνω (να κάνουμε σωστό μαύρισμα). Σε κάποια φάση, ένω δεν κουνιόταν φύλλο, περνάν 2 γυφτισσες max 20 ετών και η μία με βλέπει και της γυαλίζει. Με αρχίζει στα γλυκολογα, μουναρο με ανέβαζε, μαναρακι με κατέβαζε, κι ενω εγώ βραχος δεν της πολύ δίνω σημασία, ξαφνικά μου πετάει ένα "έλα ρε μωρό δεν θέλεις να γαμησεις" και κατεβάζει παντελόνι και στήνει κωλο φόρα παρτίδα. Anyway, είδε ότι δεν ψηνομουν κι έφυγε, παρόλα αυτά πολλές είναι αυτές που διψάνε. Αν με ρωτάτε για ευνόητους λόγους δεν είμαι πρόθυμος να πάρω τέτοιο ρίσκο.
Σε ποια περιοχή έγινε αυτό;
Εδώ Αθήνα ή επαρχία;
Εγώ αν πω ότι δεν θα επαιρνα τέτοιο ρίσκο...
δεν θα με πιστέψει κάνεις από εδώ μέσα...
επειδη η πλοιοψηφια με ξέρουν τι λινατσα είμαι...
Παντως γενικά πέφτουν σχέσεις κ γαμησια, χωρίς η με αμοιβη άναμεσα στις φυλές των μελαχρινων κ την φυλή την δικιά μας των μπαλαμων.
Άνθρωποι είμαστε όλοι.. δεν είναι κακό...
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Σε ποια περιοχή έγινε αυτό;
Εδώ Αθήνα ή επαρχία;
Εγώ αν πω ότι δεν θα επαιρνα τέτοιο ρίσκο...
δεν θα με πιστέψει κάνεις από εδώ μέσα...
επειδη η πλοιοψηφια με ξέρουν τι λινατσα είμαι...
Παντως γενικά πέφτουν σχέσεις κ γαμησια, χωρίς η με αμοιβη άναμεσα στις φυλές των μελαχρινων κ την φυλή την δικιά μας των μπαλαμων.
Άνθρωποι είμαστε όλοι.. δεν είναι κακό...
Σε προαστιο της Αθηνας. Κοιταξε, αν και κακα τα ψεματα ο κωλος της συγκεκριμενης δεν ηταν κακος, το ολο look δεν σε παραπεμπει. Εσωρουχο απο μεσα ουτε για δειγμα και αυτο που εβλεπα εβγαζε μια μποχα που οριακα την μυριζα:buck2:, εκανε μπαμ πως ειναι legit γυφτισσα απο τσαντιρι. Θεωρω, πως μονο καποιος υπερβολικα απελπισμενος και ξεχασμενος απτη ζωη θα μπορουσε να κανει εστω κινηση να πλησιασει χαχαχα. Απο κει και περα, παιζει να ισχυει αυτο που λες, αλλα με γυφτισσες που ειναι πιο "πολιτισμενες".
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
μαγκες μου τι εγινε κανενα νεο απο γυφτακια του δρομου εχουμε ? εχουν εξαφανιστεί εντελώς παλιοτερα θυμαμαι Κηφισο λουνα παρκ Ρεντη Αθηνα κεντρο και γυρω περιοχες εβρισκες γυφτισσες τσιγγανες
Δε λεω για ζεφυρι Λιοσια κτλ.. και παντα για ΑΘηνα μιλαω
Επαρχια παλι ισως παιζει κατι αλλα δεν εχω ιδεα! αυτα μαγκες μου καλα γαμησια να ρίχνετε !
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.047
Κριτικές
32
Like
26.071
Πόντοι
8.346
Βασικα δεν μου πεφτει λογος να κρινω τις επιλογες του καθενος, περι ορεξεως...
Αλλα θεωρω οτι κακως πλησιαζετε κ πληρωνετε γυφτισες, μια φαρα που θα πουλουσε κ την μανα της για 20€. Εχω παραδειγματα απο Λαμια σε πλατεια οπου κυκλοφορουσαν μπολουκια 3-4 μαζι και πλησιαζαν γεροντια στα παγκακια με πιεστικο τροπο και δυστυχως καποια υπεκυπταν. Τους οδηγουσαν παραδιπλα σε πυλωτες ή ανοιχτα μικρα παρκινγκ, λιγο μαλακια, λιγο πιπα τους τσιμπουσαν το 10€ αλλα το κολπο ηταν αλλου. Μαζι με το δεκαρικο ξαφριζαν και ολο το πορτοφολι ή ολα τα μετρητα απο τα γεροντια. Συνηθως γινοταν αυτο οταν ηταν η ημερα που εμπαιναν οι συνταξεις. Αλλα περιστατικα στην Καρδιτσα, στη δημοτικη αγορα, μερες λαίκης, νταρντανα γυφτισσα εσμπρωχνε γυφτοπουλες μικρης ηλικιας (εννοω πολυ μικρης ηλικιας 12-14 χρονων) τις οποιοες τις επαιρναν καποιοι οργανωμενοι με γαμηστρωνα γκαρσονιερα εκει γυρω και γινοταν το παιχνιδι. Παρομοια σκηνικα εχω και απο Χαλκιδα. Και φτανω να σας κανω την ερωτηση, δεν σας πιανει ο θυμος και τα νευρα διαβαζοντας τα παραπανω? Εαν δν βγαζανε χρηματα με το μουνι θα σταματουσαν να το κανουν? Θα ειχαμε λιγοτερα τετοια περιστατικα?
Φιλικα
ΥΓ. Στην Λαμια, περιμενω εναν συνεργατη μου για να φυγουμε, και βλεπω ολη την φαση με εναν παπουλη κ μια γυφτισσα απο την αρχη ως το τελος. Γυριζοντας ο παπους του λεω, παπου περασες καλα ε? και ο παπους εβαλε τα κλαματα γτ του ειχε φαει το πορτοφολι η αλλη και μου ελεγε τι θα πει στα παιδια του, πως θα περασει τον μηνα του κτλ. Αυτο κ μονο με εξοργιζει ακομα οταν το θυμαμαι!
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Φάρα χειρότερη από γύφτο δεν έχει. Θυμάμαι κάποτε μαθητής πάω με δυο κολλητούς Κρήνη για καφέ. Ήμασταν στο ΙΚΕΑ τότε για μπιλιάρδο, πριν γίνει το Κόσμος. Φτάνουμε Φοίνικα να παμε να πάρουμε το πεντάρι δίπλα απ’ το γήπεδο. Στο δρόμο στα χορτάρια έχει ένα πουστογυφτο σε μια πλαστική άσπρη καρέκλα. Εγώ ως συνήθως κάπου κοιτούσα σα χαμένος, ο διπλανός μου όμως κοιτάει προς τον γύφτο, του λέω κάτι άσχετο και γελάει. Ο γύφτος περίμενε αφορμή, σου λέει για μένα γελάνε, πετάει την καρέκλα και έρχεται σε μας τέρμα νεύρο γαμοσταυρα κτλ. Έρχεται μπροστά στον φίλο μου του λέει θα θα θα, εμείς λέμε τι σκατα έγινε... είναι έτοιμος να τον πιάσει, ο τύπος ήταν ντουκι και τέζα, δεν είχαμε ελπίδα. Είχα ένα πακέτο τσιγάρα, βγάζω ένα τον λέω έλα ηρέμησε φίλε δε σε είπε τίποτα άραξε, θυμάμαι από μέσα μου να λέω αν αρπάξω μπουκέτο τώρα τον ήπιαμε. Για καλή μας τύχη ο τύπος μεεεελωσε τέρμα με το τσιγαρο, είπε ευχαριστώ κτλ και τα βρήκαμε.

Είναι φάρα πολύ δειλή, γυρνάνε δέκα δέκα, μόνο του γύφτο στο μπόι σου δε θα δεις ποτέ να γαβγίζει. Ποτέ όμως. Έχει και άλλη μια τέτοια φάρα εδώ αλλά δε θα την πω μη κακοκαρδισω τυχόν μπρατάνια που μας διαβάζουν. Οι γυφτοι όμως είναι πραγματικά ελεεινή φάρα. Κλεψιμο, αραγμα, ψευτιά, κόμπλεξ τεράστιο (γι’ αυτό κάνουν έντεκα παιδιά έκαστη), βρωμιά, παρασιτικοί άνθρωποι.

Έχει υπάρξει και σε μένα σαν φαντασίωση να καρφωσω ένα γυφτάκι μικρό γλυκό που λες «είναι δεν είναι 18» (όπως όλοι σας, μη τυχόν πείτε ψέμματα), αλλά είναι και μπελάς, και ύποπτο. Η καυλα βέβαια σε τέτοια φάση αυτό είναι, η «βρωμια» και το «παράνομο», ειδικά αν φύγει ακάποτο. Δεν αξιζει.

Πάντως Θεσσαλονίκη έχει, Φοίνικα σίγουρα, και Αριστοτελους και πέρα.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.972
Πόντοι
6.236
Πόσα γερόντια στα χωριά, μετά από άκα με 15χρονες γυφτοπούλες, έχουν γίνει "γυφτομπαμπάδες", κρυφά από την οικογένειά τους...με σύμμαχο το γυφτοσόι, να τους απομυζούν χρήματα, για να μην αποκαλύψουν το μυστικό. Τους μοιάζουν, δεν τους μοιάζουν τα παιδιά...
Το νου σας, αλάνια.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Βασικα δεν μου πεφτει λογος να κρινω τις επιλογες του καθενος, περι ορεξεως...
Αλλα θεωρω οτι κακως πλησιαζετε κ πληρωνετε γυφτισες, μια φαρα που θα πουλουσε κ την μανα της για 20€. Εχω παραδειγματα απο Λαμια σε πλατεια οπου κυκλοφορουσαν μπολουκια 3-4 μαζι και πλησιαζαν γεροντια στα παγκακια με πιεστικο τροπο και δυστυχως καποια υπεκυπταν. Τους οδηγουσαν παραδιπλα σε πυλωτες ή ανοιχτα μικρα παρκινγκ, λιγο μαλακια, λιγο πιπα τους τσιμπουσαν το 10€ αλλα το κολπο ηταν αλλου. Μαζι με το δεκαρικο ξαφριζαν και ολο το πορτοφολι ή ολα τα μετρητα απο τα γεροντια. Συνηθως γινοταν αυτο οταν ηταν η ημερα που εμπαιναν οι συνταξεις. Αλλα περιστατικα στην Καρδιτσα, στη δημοτικη αγορα, μερες λαίκης, νταρντανα γυφτισσα εσμπρωχνε γυφτοπουλες μικρης ηλικιας (εννοω πολυ μικρης ηλικιας 12-14 χρονων) τις οποιοες τις επαιρναν καποιοι οργανωμενοι με γαμηστρωνα γκαρσονιερα εκει γυρω και γινοταν το παιχνιδι. Παρομοια σκηνικα εχω και απο Χαλκιδα. Και φτανω να σας κανω την ερωτηση, δεν σας πιανει ο θυμος και τα νευρα διαβαζοντας τα παραπανω? Εαν δν βγαζανε χρηματα με το μουνι θα σταματουσαν να το κανουν? Θα ειχαμε λιγοτερα τετοια περιστατικα?
Φιλικα
ΥΓ. Στην Λαμια, περιμενω εναν συνεργατη μου για να φυγουμε, και βλεπω ολη την φαση με εναν παπουλη κ μια γυφτισσα απο την αρχη ως το τελος. Γυριζοντας ο παπους του λεω, παπου περασες καλα ε? και ο παπους εβαλε τα κλαματα γτ του ειχε φαει το πορτοφολι η αλλη και μου ελεγε τι θα πει στα παιδια του, πως θα περασει τον μηνα του κτλ. Αυτο κ μονο με εξοργιζει ακομα οταν το θυμαμαι!
Βεβαίως και με πιάνει ο θυμός με τα παραπάνω που διαβάζω ειδικά όταν κακομεταχειρίζονται ηλικιωμένους και αδυναμους ανθρώπους βέβαια για να είμαστε σωστοί και ο ηλικιωμένος ξέρει ότι αυτή η κίνηση εγκυμονεί κινδύνους
Τώρα για μένα και κάποια αλλά μέλη του σάιτ που είμαστε πιο νέοι και ίσως πιο ευέλικτοι σε μια στραβή που μπορεί να γίνει με γυφτισσα θ αντιμετωπίσουμε αλλιώς τη κατάσταση και θα προσέχουμε περισσότερο !
Γιατί όσο και βρωμερό ακούγεται να γαμησεις γυφτισσα εγώ προσωπικά καυλωνω μου βγάζει κάτι προϊστορικό λες και γαμαω πριν 1000χρονια!
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.169
Κριτικές
16
Like
3.515
Πόντοι
1.446
Γύφτισσες Ελληνίδες (της Αγίας Βαρβάρας και του Αιγάλεω) είχε παλιότερα (ενίοτε) το μπουρδέλο Κεραμεικού και Μεγάλου Αλεξάνδρου ( έχει κλείσει τώρα). Το μπουρδέλο αυτό είχε πάντα Ελληνίδες πουτάνες και στα τελευταία του τραβεστί...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.025
Πόντοι
11.956
Τι σεντόνια γράφουν μερικοί...φαντάσου συνδιασμός γύφτισσα και ελλεεεινιδα ...καλό κουράγιο
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
10
Like
1.542
Πόντοι
506
Τι σεντόνια γράφουν μερικοί...φαντάσου συνδιασμός γύφτισσα και ελλεεεινιδα ...καλό κουράγιο
αλλο τσιγκανα κ γυφτισα αλλο ελλεινιδα.
Η τσιγκανα δεν εχει εδιασμους κ σιχαμαρες στο σεξ. Ιδανικη για βρωμικο κ αχαλινοτο. Ποιος λεει οχι στα βρωμικα; Απλα με μετρο
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.025
Πόντοι
11.956
αλλο τσιγκανα κ γυφτισα αλλο ελλεινιδα.
Η τσιγκανα δεν εχει εδιασμους κ σιχαμαρες στο σεξ. Ιδανικη για βρωμικο κ αχαλινοτο. Ποιος λεει οχι στα βρωμικα; Απλα με μετρο
Όπως είπα καλά κουράγιο...και στο τι θα κολλήσεις..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όπως είπα καλά κουράγιο...και στο τι θα κολλήσεις..
Η γύφτισσα και η τσιγγάνα δεν είναι ελεεινιδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom