Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 758K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
το θεμα ειναι και full ενηλικες να φαινονται πχ εικοσαρες μπορει στη πραγματικοτητα να ειναι 17...για αυτο πολυ προσοχη με αυτα...
ναι, έχεις δίκιο. Υπάρχουν 20χρονες που μικροδείχνουν και 17χρονες που δείχνουν 5 χρόνια μεγαλύτερες από την ηλικία τους
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Γεια χαρα παιδες κανα νεο με τσιγγανες γυφτισσες εχουμε ? δε εχω βρε τιποτα ρε παιδια για Αθήνα μιλάω παντα
τωρα Λιοσια , Ζεφυρια και τετοια σε καταυλισμούς δεν παω εκει αντι να γαμησεις θα σε γαμησουν
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Έχει πάρει κανένας γυφτισα από άνω Λιόσια μενιδι ζεφυρι? Έχω δει δύο ξανθιές μικρές στο κεντρικό στο ζεφυρι.
Πιθανόν Αλβανό γυφτισες.. Που μπορείς να βρεις γυφτισα στα μέρη τους? Εννοώ μη μπεις μέσα στα στενά αλλά κάπου κεντρικά.. ?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Γεια χαρα παιδες κανα νεο με τσιγγανες γυφτισσες εχουμε ? δε εχω βρε τιποτα ρε παιδια για Αθήνα μιλάω παντα
τωρα Λιοσια , Ζεφυρια και τετοια σε καταυλισμούς δεν παω εκει αντι να γαμησεις θα σε γαμησουν
Εγώ άνω Λιόσια έξω από το σταθμό προαστιακού έχω δει ωραία γυφτάκια..ζεφυρι στο κεντρικό επίσης.. Αλλά το θέμα είναι να ξέρεις ότι της δουλειάς και να μην έχουν το γύφτο παραδίπλα να έχεις επεισόδια..
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Εγώ άνω Λιόσια έξω από το σταθμό προαστιακού έχω δει ωραία γυφτάκια..ζεφυρι στο κεντρικό επίσης.. Αλλά το θέμα είναι να ξέρεις ότι της δουλειάς και να μην έχουν το γύφτο παραδίπλα να έχεις επεισόδια..
Έτσι είναι, πρέπει να ξέρεις ότι κάνουν αυτή την δουλειά ότι γαμιουνται.
Συνήθως μπορεί να έχει κ γύφτους που ξέρουν τι παίζει κ τις προστατεύουν η κρατάνε τσιλιες για τους μπάτσους η ακόμα μπορεί να έχουν κ νταβα κάποιων από εμας να είναι κάποιος μπαλάμο όπως μας λένε.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Έτσι είναι, πρέπει να ξέρεις ότι κάνουν αυτή την δουλειά ότι γαμιουνται.
Συνήθως μπορεί να έχει κ γύφτους που ξέρουν τι παίζει κ τις προστατεύουν η κρατάνε τσιλιες για τους μπάτσους η ακόμα μπορεί να έχουν κ νταβα κάποιων από εμας να είναι κάποιος μπαλάμο όπως μας λένε.
Καλά δεν είναι εκεί για να γαμιουνται και να κανουν πιατσα
Μπορεί απλά ν αράζουν περιμένοντας κανα παππού να τον ψηρισουν ή ζητιανιά και αν κάτσει καμία πρόταση για πήδημα μπορεί και να ενδώσουν με το ανάλογο αντίτιμο
Το θέμα είναι ότι Σ αυτές τις περιοχές αν γίνει μαλακια θα σου σκάσουν πολλοί γυφτοι στο λεπτό και άντε να βρεις τρύπα να κρυφτείς
Πρέπει να έχεις στο μυαλό σου και σχέδιο διαφυγής
 

nauagios

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
25
Like
55
Πόντοι
0
γυφτορεπορταζ απο Πατρα: με πλευρισαν 2 γυφτοπουλες στα ΚΤΕΛ για ρτουζαπα σε κοντινο ξενοδοχειο 40 ευρω και οι 2. αν δεν βιαζομουν να παρω το λεωφορειο θα ειχα ηδη παει :rockon:
 
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
24
Like
21
Πόντοι
0
γυφτορεπορταζ απο Πατρα: με πλευρισαν 2 γυφτοπουλες στα ΚΤΕΛ για ρτουζαπα σε κοντινο ξενοδοχειο 40 ευρω και οι 2. αν δεν βιαζομουν να παρω το λεωφορειο θα ειχα ηδη παει :rockon:
ΚΤΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ή Πατρων συναγωνιστή?
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
γυφτορεπορταζ απο Πατρα: με πλευρισαν 2 γυφτοπουλες στα ΚΤΕΛ για ρτουζαπα σε κοντινο ξενοδοχειο 40 ευρω και οι 2. αν δεν βιαζομουν να παρω το λεωφορειο θα ειχα ηδη παει :rockon:
ή θα είχες φάει ξύλο από τους δικούς τους που είναι στο κολπο
σε βλέπω να κατέληγες ξεβράκωτος και χωρίς χρήματα
 

nauagios

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
25
Like
55
Πόντοι
0

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886
Είναι πολύ τζόγος να χωθείς έτσι χύμα..
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Όχι ρε Καρδίτσα μέσα και φτελοπουλα έχει γύφτους
πετυχα τις προαλλες 3 γυφτισσες στη Καρδιτσα(ετυχε να μαι για δουλειες) που κοβαν βολτες στο κεντρο της πολης!Η μια ηταν πολυ καλο γυρω στα 25 αλλα δεν ημουν μονος(για ακομη μια φορα) για να κανω πεσιμο . Αθηνα παντως που γυριζω δεν εχει τυχει να βρε κατι αξιολογο το τελευταιο καιρο.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Έχει πάρει κανένας γυφτισα από άνω Λιόσια μενιδι ζεφυρι? Έχω δει δύο ξανθιές μικρές στο κεντρικό στο ζεφυρι.
Πιθανόν Αλβανό γυφτισες.. Που μπορείς να βρεις γυφτισα στα μέρη τους? Εννοώ μη μπεις μέσα στα στενά αλλά κάπου κεντρικά.. ?
Έχει πάρει κανένας γυφτισα από άνω Λιόσια μενιδι ζεφυρι? Έχω δει δύο ξανθιές μικρές στο κεντρικό στο ζεφυρι.
Πιθανόν Αλβανό γυφτισες.. Που μπορείς να βρεις γυφτισα στα μέρη τους? Εννοώ μη μπεις μέσα στα στενά αλλά κάπου κεντρικά.. ?
άντε κάνε κίνηση και πες μας τι παίζει
Εγώ παλιότερα που είχα πάει με τ αμάξι αν και είδα γυφτισσες αρι δρόμο δεν τις έκοψα να ψάχνονται για σεξ με δωράκι
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Μάγκες εχεί βρει κανένας τίποτα καλό Αττική;
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Εμπειρία από φίλο, που μένει Santa Barbara. Γνωρίζει τσιγγάνα σε καφέ που δουλεύει η οποία κάνει γλυκά ματάκια... Με τα πολλά και βρίσκονται και τα μάτια της πετάει... Ο άντρας της μπατσος ο γκόμενος Santa Ρομά και αυτός δεν έχει από πού να κρυφτεί το παλικάρι.. κάθε μέρα περνάνε από το σπίτι του και του κάνουν διάφορα και ετοιμάζεται για μετακόμιση. Τον άντρα της φοβόταν από τον γκόμενο θα τα βρει.
Αυτά... Ου μπλέξεις...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Εμπειρία από φίλο, που μένει Santa Barbara. Γνωρίζει τσιγγάνα σε καφέ που δουλεύει η οποία κάνει γλυκά ματάκια... Με τα πολλά και βρίσκονται και τα μάτια της πετάει... Ο άντρας της μπατσος ο γκόμενος Santa Ρομά και αυτός δεν έχει από πού να κρυφτεί το παλικάρι.. κάθε μέρα περνάνε από το σπίτι του και του κάνουν διάφορα και ετοιμάζεται για μετακόμιση. Τον άντρα της φοβόταν από τον γκόμενο θα τα βρει.
Αυτά... Ου μπλέξεις...
Μπάτσος, έχει παντρευτεί τσιγγανέιρο;;; κι αυτή α) δουλεύει σε καφέ, β) έχει γκόμενο άλλον τσιγγανέιρο και γ) κάνει αρπαχτή με φίλο σου μπαλαμό. Κατάλαβα καλά;;;;
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Μπάτσος, έχει παντρευτεί τσιγγανέιρο;;; κι αυτή α) δουλεύει σε καφέ, β) έχει γκόμενο άλλον τσιγγανέιρο και γ) κάνει αρπαχτή με φίλο σου μπαλαμό. Κατάλαβα καλά;;;;
Thats right!!
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Μπάτσος, έχει παντρευτεί τσιγγανέιρο;;; κι αυτή α) δουλεύει σε καφέ, β) έχει γκόμενο άλλον τσιγγανέιρο και γ) κάνει αρπαχτή με φίλο σου μπαλαμό. Κατάλαβα καλά;;;;
never happened.jpg
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Αγία Βάρβαρα πριν 4 Χρονια περίπου είχα πάει με μια κοπέλα τσιγγάνα μελαχροινή (ο χαρακτηρισμός ρομά δεν της άρεσε ) Και αν την έβλεπες Έξω δεν καταλαβαινεσ Ότι ήταν τσιγγανα μόνο αν σου μιλούσε είχε αυτή τη προφορά τη γύφτικη γνωριμία μέσω Facebook και μου λέει πάμε Σ ένα ναργιλαδικο της περιοχής όνομα δε θυμάμαι Και ήταν μέσα Τίγκα στους γυφτους και στις γυφτισσες περιποιμενοι αλλά όχι τσαντηροβιους ήταν σαν να είχα πάει για καφέ σε μια καλή συνοικία στην Ινδία. Και γενικά εκεί σε καφέ Αιγάλεω κορυδαλλό Αγία βάρβαρα θα δεις γυφτακια αλλά πολλά δεν τα καταλάβαινεις.εχω πετύχει και Μπουρνάζι γυφτακια που βγαίνουν σε κλαρινομαγαζα αλλα
Εκεί θα δεις Έλληνες Αλβανούς κτλ
Αλλά εκεί μου χε κάνει εντύπωση γιατί στο συγκεκριμένο ήταν μόνο τσιγγανοι. Τελικά τη γκομενα δεν την έφαγα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom