Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 758K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
Αγία Βάρβαρα πριν 4 Χρονια περίπου είχα πάει με μια κοπέλα τσιγγάνα μελαχροινή (ο χαρακτηρισμός ρομά δεν της άρεσε ) Και αν την έβλεπες Έξω δεν καταλαβαινεσ Ότι ήταν τσιγγανα μόνο αν σου μιλούσε είχε αυτή τη προφορά τη γύφτικη γνωριμία μέσω Facebook και μου λέει πάμε Σ ένα ναργιλαδικο της περιοχής όνομα δε θυμάμαι Και ήταν μέσα Τίγκα στους γυφτους και στις γυφτισσες περιποιμενοι αλλά όχι τσαντηροβιους ήταν σαν να είχα πάει για καφέ σε μια καλή συνοικία στην Ινδία. Και γενικά εκεί σε καφέ Αιγάλεω κορυδαλλό Αγία βάρβαρα θα δεις γυφτακια αλλά πολλά δεν τα καταλάβαινεις.εχω πετύχει και Μπουρνάζι γυφτακια που βγαίνουν σε κλαρινομαγαζα αλλα
Εκεί θα δεις Έλληνες Αλβανούς κτλ
Αλλά εκεί μου χε κάνει εντύπωση γιατί στο συγκεκριμένο ήταν μόνο τσιγγανοι. Τελικά τη γκομενα δεν την έφαγα ?
Κι εγώ που διάβαζα με αγωνία,,να δω που θα καταλήξεις:D:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446

Σιγά μην γαμούσε ο μπάρμπας...............
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Σιγά μην γαμούσε ο μπάρμπας...............
Δεν πρέπει να είναι ο πρώτος που ψείρισαν. Απο το ρεπορταζ προκύπτει ότι είναι γνωστές στην Ασφάλεια και απο τα σχόλια κάτω πως είναι ρουμανογύφτισσες. Ήθελε γούστα ο μπάρμπας αλλά του βγήκε ακριβό το μαλλί.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Δεν πρέπει να είναι ο πρώτος που ψείρισαν. Απο το ρεπορταζ προκύπτει ότι είναι γνωστές στην Ασφάλεια και απο τα σχόλια κάτω πως είναι ρουμανογύφτισσες. Ήθελε γούστα ο μπάρμπας αλλά του βγήκε ακριβό το μαλλί.
Γραφειάκι η μπουρδέλο και τελειώνει η υπόθεση,ως γνωστόν του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Δείτε φάση..πριν 1 μήνα περίπου όταν είχα πάει να κτυπήσω μία στην φύλης και στο διάλειμμα μέχρι για πηδήσω την δεύτερη (νίκη -κολωνου 23) είχα σταθμέυσει με το αυτοκίνητο μου στην οδού κεραμεικού και μέσα σε αυτό ασχολιόμουν με το κινητό μου .
Περνάει απέξω μια γύφτισα γύρω στα 50 και από το παράθυρο μου ζητάει ένα τσιγάρο, τι μούρθε και της είπα , πίπες κάνεις? μου χαμογέλασε και βουρ με ταχύτητα φωτός μπαίνει στο αμάξι.
Αρχισε τα κουλά, άσε με να σου πιάσω τον πούτσο ..να το πασπατευει συνεχως , τι ωραίος που είσαι , βγάλτον έξω θέλα να το δω, μου αρέσει η πουτσα και τα τσιμπούκια..
Εν τω μεταξύ λόγω κίνησης στο φανάρι τα αμάξια κολλημένα δίπλα μου και να ψιλοκοιτάνε...κατέβα κάτω γρήγορα θα ξεφτιλιστώ , με καμμία δεν κατέβαινε..
Δεν έχω λεφτά (είχα 1,5 ευρω ψιλά και τα υπόλοιπα από 10 και πάνω) της είπα...δεν πειράζει βγάλτον έξω να τον δω μου είπε..αυτό το έλεγε συνεχώς..
Για να την αποφύγω της λέω θα βρεθούμε πιο αργά το βράδυ σε κάποιο κρυφό σημείο ...μου έδωσε τηλ. και όνομα...να συνεχίζει να μου τρίβει τον πούτσο, δώσε ότι έχεις ..μου την δίνει τον βγάζω έξω και μου τραβάει μια θεσπέσια μαλακία, της έδωσα 1,5 ευρώ και είπαμε να συναντηθούμε κάποια άλλη στιγμή...
Αυτα..
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
never happened.jpg
Θα ξέρεις παραπάνω πράγματα σαν παλαιότερος!! Εμείς οι νέοι μπαίνουμε να τρολαρουμε αδερφέ. ??
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Eιναι ωραίος ο τίτλος του θρεντ ! = "αν" εχει παρει κανεις γυφτισα.... Χμμ...... Αφου οι εκδιδομενες around Φυλής και Μετάξι ειναι κατά κανόνα... Δανές και Σκανδιναβές ....:rolleyes:
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
Δείτε φάση..πριν 1 μήνα περίπου όταν είχα πάει να κτυπήσω μία στην φύλης και στο διάλειμμα μέχρι για πηδήσω την δεύτερη (νίκη -κολωνου 23) είχα σταθμέυσει με το αυτοκίνητο μου στην οδού κεραμεικού και μέσα σε αυτό ασχολιόμουν με το κινητό μου .
Περνάει απέξω μια γύφτισα γύρω στα 50 και από το παράθυρο μου ζητάει ένα τσιγάρο, τι μούρθε και της είπα , πίπες κάνεις? μου χαμογέλασε και βουρ με ταχύτητα φωτός μπαίνει στο αμάξι.
Αρχισε τα κουλά, άσε με να σου πιάσω τον πούτσο ..να το πασπατευει συνεχως , τι ωραίος που είσαι , βγάλτον έξω θέλα να το δω, μου αρέσει η πουτσα και τα τσιμπούκια..
Εν τω μεταξύ λόγω κίνησης στο φανάρι τα αμάξια κολλημένα δίπλα μου και να ψιλοκοιτάνε...κατέβα κάτω γρήγορα θα ξεφτιλιστώ , με καμμία δεν κατέβαινε..
Δεν έχω λεφτά (είχα 1,5 ευρω ψιλά και τα υπόλοιπα από 10 και πάνω) της είπα...δεν πειράζει βγάλτον έξω να τον δω μου είπε..αυτό το έλεγε συνεχώς..
Για να την αποφύγω της λέω θα βρεθούμε πιο αργά το βράδυ σε κάποιο κρυφό σημείο ...μου έδωσε τηλ. και όνομα...να συνεχίζει να μου τρίβει τον πούτσο, δώσε ότι έχεις ..μου την δίνει τον βγάζω έξω και μου τραβάει μια θεσπέσια μαλακία, της έδωσα 1,5 ευρώ και είπαμε να συναντηθούμε κάποια άλλη στιγμή...
Αυτα..
Πρέπει να κατέχεις το ρεκόρ χαμηλότερης τιμής για... σεξουαλική πράξη χαχαχα ??
Μπράβο μαν
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
Εμπειρια πολλα χρονια πριν..
Σε ταξιδι χρονια πριν στη Βουδαπεστη βολταριζα το βραδυ
και βρεθηκα σε πιατσα..
Μου γιαλισε ενα γυφτακι 18,αντε 20 βαρια βαρια..
Με τα σπαστα Αγγλικα της,κανονιζουμε να παμε σπιτι της..
Λιγο πιο περα λοιπον. ανεβαινουμε κατι εξωτερικες κυκλικες μεταλλικες σκαλες..
Που παμε αναρωτιεμαι,αλλα πιτσιρικας εγω 20-22 με αγνοια κινδυνου!!!

Φτανουμε σπιτι ανοιγει την πορτα,μπαινουμε στο καθιστικο μπροστα,
οπου ηταν ..ο μπαμπας της,η μανα της και το μικρο αδελφακι υποθετω..
Παθαινω ενα σοκ...Απο εδω μου λεει η μικρα και με πηγαινει στο δωματιο..
.Η οικογενεια μεσα στη χαρα...Καλως ηρθε το δολλαριο και ετσι...
Hello ο μπαμπας..και εγω να προσπαθω να κρατηθω απο τα γελια...

Εγινε η δουλεια στο υπνοδωματιο,οχι κατι σουπερ απο οσο θυμαμαι,
πλερωσα και χαιρετησα την οικογενεια,που μεχρι και υποκλισεις μου εκαναν..

Παντως τα νεφρα μου τα εχω ακομα!!!!
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
477
Like
295
Πόντοι
21
Εμπειρια πολλα χρονια πριν..
Σε ταξιδι χρονια πριν στη Βουδαπεστη βολταριζα το βραδυ
και βρεθηκα σε πιατσα..
Μου γιαλισε ενα γυφτακι 18,αντε 20 βαρια βαρια..
Με τα σπαστα Αγγλικα της,κανονιζουμε να παμε σπιτι της..
Λιγο πιο περα λοιπον. ανεβαινουμε κατι εξωτερικες κυκλικες μεταλλικες σκαλες..
Που παμε αναρωτιεμαι,αλλα πιτσιρικας εγω 20-22 με αγνοια κινδυνου!!!

Φτανουμε σπιτι ανοιγει την πορτα,μπαινουμε στο καθιστικο μπροστα,
οπου ηταν ..ο μπαμπας της,η μανα της και το μικρο αδελφακι υποθετω..
Παθαινω ενα σοκ...Απο εδω μου λεει η μικρα και με πηγαινει στο δωματιο..
.Η οικογενεια μεσα στη χαρα...Καλως ηρθε το δολλαριο και ετσι...
Hello ο μπαμπας..και εγω να προσπαθω να κρατηθω απο τα γελια...

Εγινε η δουλεια στο υπνοδωματιο,οχι κατι σουπερ απο οσο θυμαμαι,
πλερωσα και χαιρετησα την οικογενεια,που μεχρι και υποκλισεις μου εκαναν..

Παντως τα νεφρα μου τα εχω ακομα!!!!
Εγώ μπαοκτζου στον πύργο τον λευκό???
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
638
Πόντοι
81
Χθες είχε πανυγιρι στην Αγία Βαρβάρα πήγα έκανα μια βόλτα είχε πολύ γυφτομάνι αλλά δεν γινόταν πεσιματική.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.434
Like
785
Πόντοι
96
Πλατεία Κάνιγγος για δουλειά .Ξαφνικά έρχονται δύο τσιγγάνες προς το μέρος μου .Μου λένε να σου πω την τύχη σου ; Λέω όχι. Τσιγάρο έχεις ; Το έκοψα !Τότε η μια άρχισε να μου τρίβει τον λόυτσο στην ψύχρα μπροστά στον κόσμο , λέγοντας μου πάμε!
Πάω σε κρυφό σπίτι στο Κολωνάκι μιας παλιάς επαγγελματία ...... που έβγαζε ερασιτέχνες νεαρές στο κλαρί. Μου δίνει μια γύφτισσα .Λέω τα πιάσαμε τα λεφτά μας ! Και όμως και καθαρή ήταν και καλό κρεβάτι έκανε !
Γενικά οι τσιγγάνες είναι καλές αρκεί να είναι καθαρές !:mati:
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Χθες είχε πανυγιρι στην Αγία Βαρβάρα πήγα έκανα μια βόλτα είχε πολύ γυφτομάνι αλλά δεν γινόταν πεσιματική.
Σίγουρα παίζει πολύ γυφτομουνι εκεί αλλά δύσκολο να κανείς πέσιμο έτσι στη ψυχρά με τόσους γυφτους ανάμεσα σου θα χεις μπλεξίματα.
Από προσωπική εμπειρία πριν 5 χρονια με τσιγγάνα ( δε τη καταλάβαινες αν την εβλεπες έξω μόνο απ την ομιλία της ) από Santa Barbara την είχα γνωρίσει μέσω Facebook και την έφαγα κάπου εκτός της περιοχής της κάπου παραλιακή Σ ένα ξενοδοχείο !
Ωραία φάση οι γυφτισσες !
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Όλες οι πορνοστσρ οι Ουγγαρέζες γιφτισες ειναι
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
μην γαμάτε γυφτάκια ρεεεε
Τα γυφτακια ειναι πολυ καυλωτικα φιλαρακι ! ειδικα αν πεσεις σε καμια και σε γουσταρει σαν ατομο (μπορει και τη τσεπη σου ) θα περασεις σουπερ μιλαω απο εμπειρια
Ενταξη δε λεω θα της δωσεις και το χαρτζηλικι της αλλα για οποιον γουσταρει πιο cult σκηνικα αξιζει το κοπο!
Κανα νεο σκηνικο με γυφτογαμησι ετυχε σε κανεναν?
Καλες γιορτες σε ολους να περνατε ομορφα!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Τα γυφτακια ειναι πολυ καυλωτικα φιλαρακι ! ειδικα αν πεσεις σε καμια και σε γουσταρει σαν ατομο (μπορει και τη τσεπη σου ) θα περασεις σουπερ μιλαω απο εμπειρια
Ενταξη δε λεω θα της δωσεις και το χαρτζηλικι της αλλα για οποιον γουσταρει πιο cult σκηνικα αξιζει το κοπο!
Κανα νεο σκηνικο με γυφτογαμησι ετυχε σε κανεναν?
Καλες γιορτες σε ολους να περνατε ομορφα!
Μία φορά είχε τύχει μία παρέα γύφτισσων που μου έπιασε κουβέντα, κάτι μλκίες..
Ήταν κ μία (23-25)που με κοιτούσε καλά καλά και σε κάποια φάση έμεινε πίσω κ με ρώτησε αν έχω κοπέλα της είπα όχι, με ρώταγε πώς κ έτσι αλλά χαιρέτησα κ έφυγα.

Μετά περνάω ξανά από το σημείο αυτό μετά από αρκετές μέρες και ακούω "ψψτ ψψτ" και ήταν αυτή μόνη της. Μου λέει τί ώρα είναι, της απαντάω και μετά με ρώταγε πάλι τα ίδια. Και μου πετάει, θες να περάσουμε καλά;
Εν τω μεταξύ να έχω την μηχανή αυτή την μέρα και να μην έχω αμάξι.
Και να με ρωτάει "Έχεις γαμήσει γύφτισσα" "Πόση την έχεις;" "Αα μεγάλη είναι" "Για πες τί λένε οι γκόμενες όταν τις γαμάς;" "Πονάνε;" "Λέγε μου καυλώνω τώρα"
Η γύφτισσα γούσταρε άγριο γαμήσι..
Εν τω μεταξύ εμένα μου ψιλοκαύλωσε και να έρχεται να μου τον πιάνει έξω από το παντελόνι.

Εγώ να είμαι με την μηχανή, δεν γνωρίζω την περιοχή γιατί ήμουν για δουλειά, την ρωτάω αν ξέρει πουθενά να πάμε και να λέει όχι, και αν έχω αμάξι.
"Μας γάμησες" της λέω και την έκανα.

Μετά από κανά μήνα που επισκέπτομαι πάλι την περιοχή με αυτοκίνητο και βλέπω 4 γύφτισσες να αράζουν σε ένα άλλο σημείο εκεί κοντά.
Να τη και η "δικιά μου".. Τις πλησιάζω, καλημέρα κτλπ και τις ρωτάω αν πάει καμμιά "βόλτα" κοιτώντας αυτή.
Γελάνε αυτές, "τί θες να γαμήσεις γύφτισσα" και τέτοια, χαχάνιζαν. Και λέει και μία γελώντας στην λεγάμενη "πήγαινε εσύ" και απαντά "ε όχι βέβαια παντρεμένη γυναίκα" ?..
Έλεγαν κ άλλες μαλακίες και γέλαγαν, αλλά δεν ήθελα να με πάρει κ κανένα μάτι να μιλάω μαζί τους ώρα και έφυγα..

:walkingpenis:
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Ωραίος ο φιλος που έγινε το σκηνικό περιοχή ;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Μία φορά είχε τύχει μία παρέα γύφτισσων που μου έπιασε κουβέντα, κάτι μλκίες..
Ήταν κ μία (23-25)που με κοιτούσε καλά καλά και σε κάποια φάση έμεινε πίσω κ με ρώτησε αν έχω κοπέλα της είπα όχι, με ρώταγε πώς κ έτσι αλλά χαιρέτησα κ έφυγα.

Μετά περνάω ξανά από το σημείο αυτό μετά από αρκετές μέρες και ακούω "ψψτ ψψτ" και ήταν αυτή μόνη της. Μου λέει τί ώρα είναι, της απαντάω και μετά με ρώταγε πάλι τα ίδια. Και μου πετάει, θες να περάσουμε καλά;
Εν τω μεταξύ να έχω την μηχανή αυτή την μέρα και να μην έχω αμάξι.
Και να με ρωτάει "Έχεις γαμήσει γύφτισσα" "Πόση την έχεις;" "Αα μεγάλη είναι" "Για πες τί λένε οι γκόμενες όταν τις γαμάς;" "Πονάνε;" "Λέγε μου καυλώνω τώρα"
Η γύφτισσα γούσταρε άγριο γαμήσι..
Εν τω μεταξύ εμένα μου ψιλοκαύλωσε και να έρχεται να μου τον πιάνει έξω από το παντελόνι.

Εγώ να είμαι με την μηχανή, δεν γνωρίζω την περιοχή γιατί ήμουν για δουλειά, την ρωτάω αν ξέρει πουθενά να πάμε και να λέει όχι, και αν έχω αμάξι.
"Μας γάμησες" της λέω και την έκανα.

Μετά από κανά μήνα που επισκέπτομαι πάλι την περιοχή με αυτοκίνητο και βλέπω 4 γύφτισσες να αράζουν σε ένα άλλο σημείο εκεί κοντά.
Να τη και η "δικιά μου".. Τις πλησιάζω, καλημέρα κτλπ και τις ρωτάω αν πάει καμμιά "βόλτα" κοιτώντας αυτή.
Γελάνε αυτές, "τί θες να γαμήσεις γύφτισσα" και τέτοια, χαχάνιζαν. Και λέει και μία γελώντας στην λεγάμενη "πήγαινε εσύ" και απαντά "ε όχι βέβαια παντρεμένη γυναίκα" ?..
Έλεγαν κ άλλες μαλακίες και γέλαγαν, αλλά δεν ήθελα να με πάρει κ κανένα μάτι να μιλάω μαζί τους ώρα και έφυγα..

:walkingpenis:
Vivere pericolosamente τύπε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom