Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 758K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
ρε μαγκες και γω εχω ψιλοαπογοτευτει τη τελυταια βδομαδα στη μισοαδεια Αθηνα κοβω βολτες με τ αμαξι πετρου ραλλη villge park κολωνο λενορμαν κεντρο τιποτα ρε γαμωτο. Μενιδι ζεφυρι λιωσια δε παω απο κει..Ισως δοκιμαζα και προς Ασπροπυργο Ελευσινα σε κεντρικα σημεια οχι σε γυφτογειτονιες και με κηνυγησουν με τα ντατσουν .. Τελικα καταλαβα πρεπει να σαι και κωλοφαρδος για να σου κατσει σκηνικο δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα να γαμησεις γυφτισσα και να της δωσεις δωρακι...ελπιζω ν αλλαξει η τυχη μας


fuel.jpg


:rockon:
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
χαιρετω την ομαδα
εγω σε μια εκκλησια που πηγα ειχε μονο μια γυφτισσα granny με μασκα :happy:!! αν ηταν καμια 20αρια χρονια νεοτερη θα εμπαινα !!
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
.................μικρές τσιγγάνες στους θάμνους......

Το νέο «στέκι» τους έχει εντοπιστεί στην εθνική οδό Πατρών – Πύργου, και συγκεκριμένα στο ύψος των Βραχνέικων, όπου τα βράδια εμφανίζονται νεαρές Αφρικανές, αλλά και Ρομά ιερόδουλες, οι οποίες κάνουν «πιάτσα» στη δεξιά πλευρά του δρόμου, στο ρεύμα προς τον Πύργο, και προσπαθούν να πείσουν τους διερχόμενους οδηγούς να σταματήσουν για να τους προσφέρουν «υπηρεσίες», ζητώντας να τις πληρώσουν ακόμη και με μερικά… κέρματα!

Σύμφωνα με τα τοπικά ΜΜΕ αλλά και με τους κατοίκους της περιοχής, οι νεαρές κοπέλες που πουλάνε το κορμί τους εμφανίζονται πριν από τα μεσάνυχτα και μένουν ως τις πρώτες πρωινές ώρες. Οταν βρίσκουν πελάτες τούς οδηγούν σε απόμερα σημεία, ανάμεσα στα δέντρα και στους θάμνους, και μέσα σε λίγα λεπτά ολοκληρώνουν το «έργο» για το οποίο πληρώνονται. Οσο για τα ποσά που ζητούν; Ο πελάτης μπορεί να ζητήσει ό,τι θέλει και να κάνει πραγματικότητα τις φαντασιώσεις του πληρώνοντάς τις μόλις 5 ως 10 ευρώ!

 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Έχετε πάει ποτέ με γυφτάκι???Οποιος έχει ας μεταφέρει εμπειρία και επίσης αν γνωρίζει κανείς μαγαζί που να μπορούμε να βρούμε ή πιάτσα που να ψωνίζονται....
Οχι αλλά έχω πάρει γύφτο. Ανεκτίμητη αξία.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
.................μικρές τσιγγάνες στους θάμνους......

Το νέο «στέκι» τους έχει εντοπιστεί στην εθνική οδό Πατρών – Πύργου, και συγκεκριμένα στο ύψος των Βραχνέικων, όπου τα βράδια εμφανίζονται νεαρές Αφρικανές, αλλά και Ρομά ιερόδουλες, οι οποίες κάνουν «πιάτσα» στη δεξιά πλευρά του δρόμου, στο ρεύμα προς τον Πύργο, και προσπαθούν να πείσουν τους διερχόμενους οδηγούς να σταματήσουν για να τους προσφέρουν «υπηρεσίες», ζητώντας να τις πληρώσουν ακόμη και με μερικά… κέρματα!

Σύμφωνα με τα τοπικά ΜΜΕ αλλά και με τους κατοίκους της περιοχής, οι νεαρές κοπέλες που πουλάνε το κορμί τους εμφανίζονται πριν από τα μεσάνυχτα και μένουν ως τις πρώτες πρωινές ώρες. Οταν βρίσκουν πελάτες τούς οδηγούν σε απόμερα σημεία, ανάμεσα στα δέντρα και στους θάμνους, και μέσα σε λίγα λεπτά ολοκληρώνουν το «έργο» για το οποίο πληρώνονται. Οσο για τα ποσά που ζητούν; Ο πελάτης μπορεί να ζητήσει ό,τι θέλει και να κάνει πραγματικότητα τις φαντασιώσεις του πληρώνοντάς τις μόλις 5 ως 10 ευρώ!

Είναι επικυνδηνα, εκεί που πάνε πηγαίνουν στην φωλιά του λύκου.
Δεν είναι να πάει κάποιος εκεί στο veso mare η στο praktiker από πίσω που κάτι έχει από κόσμο εκεί είναι ερημιά.
Μπορεί να του την πέσουν 15 γύφτοι..μονο στις ταινίες κάποιος τα βάζει με 20 κ του νικά όλους..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.257
Κριτικές
62
Like
44.900
Πόντοι
9.297
Εγω εχω παρει την Αλεξανδρα ...19χρονη Ρουμανα που λιγο καιρο νωριτερα μπηκε στην δουλεια.Αξιολογη ...προ δεκαετιας περιπου.Εθεαθη απο φιλο και συναγωνιστη να φοραει την παραδοσιακη της ενδυμασια εκεινο τον καιρο.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Χαιρετω την ομαδα μας gypsylovers ελπιζω να ειστε καλα και να γαματε..
Θα σας πω το νεο μου γυφτοπορνορεπορταζ, ξεκίνησα το περασμενο Σαββατο με μια παρεα (δεν εκανα κατι απλα ειδα και τσεκαρα) για Πατρα απο Αθηνα πρωτη σταση Κορινθο για καφε γυρω στις 5 το μεσημερι με πολυ καυσωνα η πολη αδεια αλλα ετσι οπως βολταραμε τσεκαρα 2 γυφτισσες η μια γυρω στα 25 καλο και μια 40αρα μπαζο εξω απ τις δημοσιες τουαλετες μου εδωσαν την εντυπωση οτι την ειχαν στησει εκει για να βγαλουν το μεροκαματο αλλα δεν μπορεσα να ρωτησω γιατι θα μου με κραζε η παρεα..Συνεχίζουμε για Κιατο εκει στο κεντρο της πολης εχει μια πλατεια μετα τα coffee island που αραζουν κατι γυφτισσες αλλα ηταν ολες μπαζα πατσαβουρες μεγαλες χοντρες οπως ειχα αναφερει σε πιο παλιο Post ηθελαν πριν χρονια να μου σπρωξουν οι γριες οι γυφτισσες ανηλικη αλλα δεν ασχοληθηκα καν αλλα μπορει να τυχεις στη περιπτωση και για κατι καλο .Πιστευω πως ειναι καλο σημειο μερα μεσημερι χωρις πολυ κοσμο τις προσεγγιζεις χωρις να γινει καμια μαλακια και να μπλεξεις και σε κυνηγαν οι γυφτοι και τελος Πατρα εκει παιδια πιστευω πως ειναι το πιο εγκυρο απ ολα οπως εχουν γραψει και συναγωνιστες στο forum πιατσες επαρχεια ειναι ενα σημειο που λεγεται Βραχνεικα στις γραμμες του τραινου στη παλια εθνικη οδο ωρα 12 το μεσημερι ειχε 2 γυφτακια που στεκοντουσαν στανταρ εκαναν πιατσα ειχαν πεταξει τα μπουτια εξω μες στη καυλα ηταν οταν περασα το βρασυ κατα τις 12 δεν ειχε τιποτα..μετα επιστροφη αθηνα αυτα μαγκες ελπιζω να βοηθησα αν ημουν μονος πιστευω θα χα πιο πολλα να πω σορυ αν κουρασα! καλα γαμησια και με προσοχη!
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.506
Like
11.506
Πόντοι
3.506
Καλό παιχνίδι γίνεται στον ΑΒ στο νομισματοκοπείο.Γυφτακια 14-16χ για 5 ευρω παίρνουν πίπα στο υπόγειο γκαράζ η στους γύρω δρόμους μέσα στο αυτοκίνητο.
Καλός μαλάκας είσαι και συ που πιπώνεις ανήλικα και ενημερώνεις και τα υπόλοιπα αρρωστάκια. Σίχαμα!
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Κολεγειοπαιδο το σάιτ υπάρχει ακριβώς για αυτό το λόγο.ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.Οσο για τα ανήλικα δεν πήγα να τα βρω,αυτά βιοποριζονται με αυτό τον τρόπο, οπότε ναι το έκανα και το ευχαριστήθηκα.Εσυ ως ηθικός που είσαι μπορείς να προσφέρεις τις υπηρεσίες σου στα γηροκομεία και τους χαρακτηρισμους στους επιστρέφω.
Πάρ' το αλλιώς. Το γεγονός οτι προσφέρονται μόνα τους, δεν σε νομιμοποιεί. Και όχι, το site δεν είναι εδώ για να μπαίνουν οι παιδόφιλοι και να ανταλλάσουν τις εμπειρίες τους.
Μόνο και μόνο η παραδοχή σου οτι το έκανες, αρκεί για να σε μπουζουριάσουν. Και ξέρεις πόσο καλά περνάνε οι παιδόφιλοι στη φυλακή. Και αν δεν ξέρεις, πιστεύω αργά ή γρήγορα θα μάθεις.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
.Οσο για τα ανήλικα δεν πήγα να τα βρω,αυτά βιοποριζονται με αυτό τον τρόπο, οπότε ναι το έκανα και το ευχαριστήθηκα.
Να ξες πως τα παιδάκια αυτά δεν βιοπορίζονται με την θέληση τους όπως θέλεις να πιστεύεις, κάποιος τα αναγκάζει να το κάνουν αυτό...:angry::angry::angry:
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Φίλε μου γνωρίζω τα πάντα πολύ καλά.Ταυτοτητα ούτε εσύ ούτε πιστεύω κάποιος άλλος ζητάει σε συνευρέσεις με άλλα άτομα.Ειναι η προσωπική μου άποψη για την ηλικία διότι έτσι δείχνουν.Καλο είναι οι χαρακτηρισμοί ατόμων να αποφεύγονται.
Sorry αν θίχτηκες με τον χαρακτηρισμό, αλλά βασίζομαι στα γραφόμενα σου. Να ξέρεις πάντως πως κανένας εισαγγελέας δεν θα δεχτεί την άγνοια για δικαιολογία.
Νομίζω πως ούτε εσύ, ούτε κανένας δεν χρειάζεται ταυτότητα για να πειστεί για την ηλικία τους.
Σου προτείνω να διορθώσεις το αρχικό post σου, α) γιατί είναι ανήθικο, και β) γιατί προβλέπω να σου χτυπάνε την πόρτα.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.506
Like
11.506
Πόντοι
3.506
Κολεγειοπαιδο το σάιτ υπάρχει ακριβώς για αυτό το λόγο.ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.Οσο για τα ανήλικα δεν πήγα να τα βρω,αυτά βιοποριζονται με αυτό τον τρόπο, οπότε ναι το έκανα και το ευχαριστήθηκα.Εσυ ως ηθικός που είσαι μπορείς να προσφέρεις τις υπηρεσίες σου στα γηροκομεία και τους χαρακτηρισμους στους επιστρέφω.
Τι πας να δικαιολογήσεις ανθρωπορύπε; Πίσω στον απόπατο από όπου ξεβράστηκες. Δεν θα λείψεις σε κανέναν όταν τραβηχτεί το καζανάκι.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
Κολεγειοπαιδο το σάιτ υπάρχει ακριβώς για αυτό το λόγο.ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.Οσο για τα ανήλικα δεν πήγα να τα βρω,αυτά βιοποριζονται με αυτό τον τρόπο, οπότε ναι το έκανα και το ευχαριστήθηκα.Εσυ ως ηθικός που είσαι μπορείς να προσφέρεις τις υπηρεσίες σου στα γηροκομεία και τους χαρακτηρισμους στους επιστρέφω.
Απ όλα αυτά που ειπώθηκαν ο χαρακτηρισμός σε πείραξε? Μήπως είσαι τελικά? Τροφή για σκέψη , δεν λέω ότι είσαι , αλλά δούλεψε το λίγο στο μυαλό σου.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Στη Καρδίτσα που φίλε και τι ώρες ;
Στο κέντρο της πόλης σε πλατεία,δημόσιες τουαλέτες κάπου πιο συγκεκριμένα ή μήπως λες για Σοφάδες που είναι λίγο πιο έξω απ τη πόλη ; Έχω περάσει από Σοφάδες που είναι Τίγκα στα γυφτισσες αλλα δεν είδα να παίζει κάτι ..
 

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
171
Like
418
Πόντοι
21
Παιδες καλησπερα. Γνωριζει κανεις τιποτα για γυφτακια στη Ροδο?
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
318
Like
301
Πόντοι
21
Στη Καρδίτσα που φίλε και τι ώρες ;
Στο κέντρο της πόλης σε πλατεία,δημόσιες τουαλέτες κάπου πιο συγκεκριμένα ή μήπως λες για Σοφάδες που είναι λίγο πιο έξω απ τη πόλη ; Έχω περάσει από Σοφάδες που είναι Τίγκα στα γυφτισσες αλλα δεν είδα να παίζει κάτι ..
Όχι ρε Καρδίτσα μέσα και φτελοπουλα έχει γύφτους
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Η πορνεία στην Ελλάδα είναι νόμιμη για ηλικία μεγαλύτερη των 18 ετών. πηγή
το θεμα ειναι και full ενηλικες να φαινονται πχ εικοσαρες μπορει στη πραγματικοτητα να ειναι 17...για αυτο πολυ προσοχη με αυτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom