Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 758K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Στις 3 γεφυρες (ανθυπολοχαγου σταματη ρεγκουκου) στο φαναρι ειναι μεσημερια ενα τσιγγανακι κουκλι με ωραιο και γλυκο προσωπο και ζηταει λεφτα, τη γλυκαθηκα λιγο αλλα κολοσα να πω την αληθεια, δεν εχω ξανα κανει τιποτα με τσιγγανα και δεν νομιζω να κανω, ειδικα αναμεσα σε Λιοσια και Πατησια...

Για κανένα λόγο δεν θα πλησιάσεις τσιγγάνα και θα την ρωτήσεις αν γαμιέται με λεφτά στο ξεκούδουνο. Υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα εκεί κοντά να είναι κρυμμένοι οι άντρες της φαμίλιας και να στην πέσουν. Αν θέλεις να κάνεις κασκαντεριλίκι την πλησιάζεις τάχα στο τυχαίο και περιμένεις να σου μιλήσει πρώτη αυτή. Ρώτα την αν γνωρίζει κάποια κοπέλα που να κάνει σεξ με δωράκι και κόψε αντίδραση. ΠΡΟΣΟΧΗ. Αν την δεις να εκνευρίζεται κοπάνα την όσο γρηγορότερα μπορείς. Ίσως όμως είσαι τυχερός και σου πει ότι είναι διαθέσιμη. Τουλάχιστον θα έχεις κάνει την πρώτη κίνηση και θα έχεις πάρει το κολάει για την επόμενη φορά
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Για κανένα λόγο δεν θα πλησιάσεις τσιγγάνα και θα την ρωτήσεις αν γαμιέται με λεφτά στο ξεκούδουνο. Υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα εκεί κοντά να είναι κρυμμένοι οι άντρες της φαμίλιας και να στην πέσουν. Αν θέλεις να κάνεις κασκαντεριλίκι την πλησιάζεις τάχα στο τυχαίο και περιμένεις να σου μιλήσει πρώτη αυτή. Ρώτα την αν γνωρίζει κάποια κοπέλα που να κάνει σεξ με δωράκι και κόψε αντίδραση. ΠΡΟΣΟΧΗ. Αν την δεις να εκνευρίζεται κοπάνα την όσο γρηγορότερα μπορείς. Ίσως όμως είσαι τυχερός και σου πει ότι είναι διαθέσιμη. Τουλάχιστον θα έχεις κάνει την πρώτη κίνηση και θα έχεις πάρει το κολάει για την επόμενη φορά
Αν είναι αυτή που νομίζω, φόραγε και μάσκα προ ημερών, μια όμορφη με όμορφα ματιά  που ζήταγε λεφτά σ ένα φανάρι τέρμα στρατηγού Καλαρη. Για πρεζακι την έκοψα περισσότερο οπότε δεν πήγα την κουβέντα στο πονηρό.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Αρκετά παλιά στη Σατωβριάνδου έπαιρνα σαν στανταράκι μια Ρωσίδα. Τα είχε όλα, δηλ. ήταν όμορφη, καθαρή κι έκανε πολύ συναισθηματικό σεξ. Και την Άννα αρχικά στη Σατωβριάνδου την είχα βρει. Όμορφη, πεντακάθαρη, σωματάρα, έκανε και βαθύ λαρύγγι.  Το ίδιο και τη Δέσποινα. Δεν είναι τόσο σπάνιο να βρεις όμορφη και καθαρή πουτάνα εκεί
Φιλε καθε φορα που περναω απο κει και βλεπω τα ναυαγια που κανουν πιατσα σιχαινομαι το γυναικειο φυλο.Εισαι τυχερος,το σχολιο μου παντως δεν ηταν ειρωνικο,την τυχη σου ηθελα να τονισω.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Εχτες στο μηχανημα της εθνικης στο μεταξουργειο εκοβαν βολτα δυο τσιγαννες με κανονικα ρουχα ντυμενες..

Η μια ηταν σιγουρα ανηλικη 16-17 η αλλη 19-20..

Η μικρουλα ηταν πιο νοστιμουλα, με πλησιασε και μου ειπε στην ψυχρα...

"καβλιαρη θελεις να με γαμησεις ?? κανω καλο γαμησι θα το δεις "



Προσοχη λοιπον...
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
θα καταθεσω και εγω μια εμπειρια μου.μπαινω ενα ωραιο πρωινο στο σαιτ γνωριμιων ζοο.εν ετη 2010 ανθυμαμαι καλα.ηταν η μερα που ηρθε ο ιβκοβιτς στον ολυμπιακο.πιανω κουβεντα με μια κοπελα αν θυμαμαι καλα 25 26 χρονων.με τα πολλα μου λεει παμε για ενα καφε σημερα βραδυ?ιουνιος  ηταν.που θα βρεθουμε ?σε μια πλατεια στην αγια βαρβαρα εκλεισε το ραντεβου μιας και εκει εμενε.περνω ταξι και με παει λοιπον.κατεβαινω αναβω τσιγαρο και περιμενω.καταρχην να πω οτι ενιωθα οτι ειμαι σε καταυλισμο.τοσο πολυ  τσιγκαναριο μαγκες.μετα απο κανα τεταρτο σκαει μπροστα μου ενα αμαξι λευκο.ηταν η εν λογο κοπελα με ενα αλλο ζευγαρι.μπαινω μεσα και εκει καταλαβα οτι η κοπελα ηταν τσιγγανα.πολυ ωραια τσιγγανα παντως.στη πενα.αρχιζουμε τα χαρηκα κτλ κτλ.και ο τυπος μπροστα λεει.μαρακι που θελετε να σας αφησω?με ρωταει αυτη παμε χαιδαρι?παμε.τελος παντων μας αφηνει στο κεντρικο με τα καφε.στη καραισκακι.πιναμε τα ποτα μας πολυ  ωραιο κλιμα.σε μια φαση η γκομενα μου λεει περνω κατι χαπια για επιληψια και τα σχετικα.και πινω και τσιγαρα για να κοιμηθω.λεω απο μεσα μου που πεσαμε ρε φιλε..τελος παντων παει η ωρα περιπου 1.και εκει μου ξεφουρναει το εγω λεω μετα το τσιγαρο να παμε σε ξενοδοχειο.και λεω εδω ειμαστε.με τα πολλα καταλληγουμε στο ξενοδοχειο μαρκος.η γκομενα το κωλο της τον εδινε οπως δινουμε το χερι και χαιρεταμε.με τοσο ανεση.ηταν η πρωτη και μοναδικη εμπειρια μου με τσιγκανα.ηθελα να τη ξαναδω αλλα δε ξαναβρεθηκαμε.οσο για το θεμα τυχης αν γαμησεις τσιγγανα απο το κωλο ,εγω για κανα 3 μηνο δεν επασα δελτιο.1χ επαιζα 0 3 στο ημιχρονο ηταν.αληθεια!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Εχτες στο μηχανημα της εθνικης στο μεταξουργειο εκοβαν βολτα δυο τσιγαννες με κανονικα ρουχα ντυμενες..
Η μια ηταν σιγουρα ανηλικη 16-17 η αλλη 19-20..
Η μικρουλα ηταν πιο νοστιμουλα, με πλησιασε και μου ειπε στην ψυχρα...
"καβλιαρη θελεις να με γαμησεις ?? κανω καλο γαμησι θα το δεις "
Προσοχη λοιπον...

Νομίζω ότι τα μέλη καταλαβαίνουν πόσο επικίνδυνο είναι να πηδήξεις ανήλικη τσιγγάνα. Ακόμα κι αν έχει παντρευτεί από τα 12 κι έχει κάνει και παιδί μπορεί να σε εκβιάσουν πως θα σε καρφώσουν στην Αστυνομία και τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα. Είναι ένα από τα πράγματα που ο Νόμος σχετικά με τα ανήλικα (αν και είναι σωστός) δεν θα έπρεπε να εφαρμόζεται. Αφού ξεκωλιάζονται νόμιμα από τα 13 τους, πως μπορούν να θεωρηθούν μικρές κι απροστάτευτες, ότι αποπλανήθηκαν κλπ; Αν και είναι αυτή η ουσία, στην πράξη υπάρχει Μεγάλος Κίνδυνος, γι αυτό μακρυά 
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Νομίζω ότι τα μέλη καταλαβαίνουν πόσο επικίνδυνο είναι να πηδήξεις ανήλικη τσιγγάνα. Ακόμα κι αν έχει παντρευτεί από τα 12 κι έχει κάνει και παιδί μπορεί να σε εκβιάσουν πως θα σε καρφώσουν στην Αστυνομία και τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα. Είναι ένα από τα πράγματα που ο Νόμος σχετικά με τα ανήλικα (αν και είναι σωστός) δεν θα έπρεπε να εφαρμόζεται. Αφού ξεκωλιάζονται νόμιμα από τα 13 τους, πως μπορούν να θεωρηθούν μικρές κι απροστάτευτες, ότι αποπλανήθηκαν κλπ; Αν και είναι αυτή η ουσία, στην πράξη υπάρχει Μεγάλος Κίνδυνος, γι αυτό μακρυά 
ετσι ακριβως μαγκες.μακρια
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
687
Πόντοι
86
Νομίζω ότι τα μέλη καταλαβαίνουν πόσο επικίνδυνο είναι να πηδήξεις ανήλικη τσιγγάνα. Ακόμα κι αν έχει παντρευτεί από τα 12 κι έχει κάνει και παιδί μπορεί να σε εκβιάσουν πως θα σε καρφώσουν στην Αστυνομία και τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα. Είναι ένα από τα πράγματα που ο Νόμος σχετικά με τα ανήλικα (αν και είναι σωστός) δεν θα έπρεπε να εφαρμόζεται. Αφού ξεκωλιάζονται νόμιμα από τα 13 τους, πως μπορούν να θεωρηθούν μικρές κι απροστάτευτες, ότι αποπλανήθηκαν κλπ; Αν και είναι αυτή η ουσία, στην πράξη υπάρχει Μεγάλος Κίνδυνος, γι αυτό μακρυά  
Η γενική διάταξη για την ηλικία συγκατάθεσης στην Ελλάδα πάντως είναι 15, οπότε για να γίνει αυτό θα πρέπει να είναι κάτω των 15.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Η γενική διάταξη για την ηλικία συγκατάθεσης στην Ελλάδα πάντως είναι 15, οπότε για να γίνει αυτό θα πρέπει να είναι κάτω των 15.


Η πορνεία στην Ελλάδα είναι νόμιμη για ηλικία μεγαλύτερη των 18 ετών. πηγή
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Μαγκες βρηκα το Σαββατο μεσημερι γυρω στις 4 στην Ανδρομαχης στο Μεταξουργειο απεναντι απ τη Τροχαια  ενα βουλγαρογυφτακι ονομα Τζεσικα μελαμψο με ραστα μαλλι φοραγε κοντο σορτσακι γυαλι ηλιου καυλωτικη γκομενα
σεξ μες στ αμαξι στα 15 γιουρο πιπα ή στα 12 με καποτα επελεξα εγω πηγαμε σε μια καβατζα εκει πισω μου πηρε μια πιπα κανα τεταρτο μεχρι να με τελιωσει μου πε πως εχει ερθει προσφατα στην Ελλαδα και δουλευει μονη της στο δρομο μεσημερι μεχρι αργα το βραδυ!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Μαγκες βρηκα το Σαββατο μεσημερι γυρω στις 4 στην Ανδρομαχης στο Μεταξουργειο απεναντι απ τη Τροχαια  ενα βουλγαρογυφτακι ονομα Τζεσικα μελαμψο με ραστα μαλλι φοραγε κοντο σορτσακι γυαλι ηλιου καυλωτικη γκομενα
σεξ μες στ αμαξι στα 15 γιουρο πιπα ή στα 12 με καποτα επελεξα εγω πηγαμε σε μια καβατζα εκει πισω μου πηρε μια πιπα κανα τεταρτο μεχρι να με τελιωσει μου πε πως εχει ερθει προσφατα στην Ελλαδα και δουλευει μονη της στο δρομο μεσημερι μεχρι αργα το βραδυ!
Για πες καμία λεπτομέρεια πως έγινε η προσέγγιση;
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Νομίζω ότι τα μέλη καταλαβαίνουν πόσο επικίνδυνο είναι να πηδήξεις ανήλικη τσιγγάνα. Ακόμα κι αν έχει παντρευτεί από τα 12 κι έχει κάνει και παιδί μπορεί να σε εκβιάσουν πως θα σε καρφώσουν στην Αστυνομία και τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα. Είναι ένα από τα πράγματα που ο Νόμος σχετικά με τα ανήλικα (αν και είναι σωστός) δεν θα έπρεπε να εφαρμόζεται. Αφού ξεκωλιάζονται νόμιμα από τα 13 τους, πως μπορούν να θεωρηθούν μικρές κι απροστάτευτες, ότι αποπλανήθηκαν κλπ; Αν και είναι αυτή η ουσία, στην πράξη υπάρχει Μεγάλος Κίνδυνος, γι αυτό μακρυά 

Εδώ προκύπτουν 2 βασικές ερωτήσεις :
1)Για να θεωρείται πορνεια πρέπει να είναι δηλωμένη πορνη ή αρκεί να εμπλέκεται χρήμα στη συναλλαγή;
2) Αν είναι παράνομο, Αξίζει το ρίσκο (για μενα είναι ξεκάθαρο όχι. Έχω κάνει αλλά χειρότερα αλλά γυφτισσα ποτέ)
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Για πες καμία λεπτομέρεια πως έγινε η προσέγγιση;

Nομιζω την ειδα και εγω εχτες, ηταν κοντα στο μπιλ χοτελ εξω απο ενα μαγαζι που φτιαχνει πινακιδες.
Σταματησαν 2-3 αυτοκινητα και ρωτουσαν τιμες αλλα εφευγαν.
Κατα τις 9 το βραδι περασα.
Μετριο μιλφακι ειναι οχι καμμια μουναρα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Εδώ προκύπτουν 2 βασικές ερωτήσεις :
1)Για να θεωρείται πορνεια πρέπει να είναι δηλωμένη πορνη ή αρκεί να εμπλέκεται χρήμα στη συναλλαγή;
2) Αν είναι παράνομο, Αξίζει το ρίσκο (για μενα είναι ξεκάθαρο όχι. Έχω κάνει αλλά χειρότερα αλλά γυφτισσα ποτέ)

Ένα από τα προαπαιτούμενα της δηλωμένης πόρνης είναι να είναι ενήλικη. Έστω όμως ότι σκάει το γυφταριό και καταθέτει ότι την βρήκες σε ανάγκη και της έδωσες λεφτά για να την πηδήξεις, τι πιστεύεις ότι θα γίνει; την έβαψες. Δεν έχω δει άνθρωπο εδώ μέσα να γράφει ότι πήδηξε ενήλικη πόρνη που έκανε πεζοδρόμιο, τον συνέλαβαν και τον πήγαν αυτόφωρο. Με ανήλικη θα υπάρχει μπλέξιμο και μάλλον η φάτσα του θα μπει σε όλα τα Μέσα
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Για πες καμία λεπτομέρεια πως έγινε η προσέγγιση;
Σήμερα, μετά τις 00:00. Έχοντας πληροφορίες από το forum, την είδα να κάνει πιάτσα στο parking του ξενοδοχείου Prive, δίπλα από το μαγαζί με τις πινακίδες. Έκανα αναστροφή, με την μηχανή και σταμάτησα ακριβώς μπροστά της. Χωρίς να βγάλω το κράνος, την ρώτησα τιμή και πρόγραμμα. Μου απάντησε 40€, νορμάλ σεξ και ελεύθερο στοματικό. Πηγαίνει στο ξενοδοχείο ή στο αυτοκίνητο. Πρέπει να είναι πάνω από 40 ετών, τσιγγάνα, με καλό σώμα και πολύ μέτριο πρόσωπο. Σήμα κατατεθέν της, τα μαλλιά ράστα.
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Θα πω χωρίς πλάκα.Είχα πάρει και όχι πουτάνα.Ήταν μια ωραία μελαμψή γκόμενα φοιτήτρια του ΤΕΙ Αθηνας Πατρινή.Δεν ντρεπόταν να πει ότι έχει τσιγγάνικη καταγωγή και είχε σχετικά καλή οικονομική κατάσταση.Ήταν και 2 άλλες που μαζί πηγαίναν σε ελληνάδικα και ξεσάλωναν στα τραπέζια.Ήταν καλή γκόμενα.Για περίπου 1 μήνα έφαγα καλά.Θα ταν 2011
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
Στην πολυκατοικία που μένω, πριν 4 μήνες ήρθε & μένει δίπλα μου, ένα ζευγάρι από Ρουμανία με ένα κοριτσάκι 1,5 χρόνου. Από τότε ΕΛΥΣΑ το θέμα  :fuck2: γαμήσι... :rockon:
Η μουνάρα :jade: :assshake: σύζυγος είναι 25χρονη τσιγγάνα. Μοιάζει με την Πάολα τη τραγουδιάρα...
Ο άντρας όταν δεν δουλεύει,  :zombie: μπεκρουλιάζει στο καφενέ. Κυρίως μπεκρουλιάζει- παρά εργάζεται. Πάντα (σχεδόν) είναι μόνη η γυναίκα, & κάνει βόλτες το παιδάκι της φορώντας σέξι ρούχα ή ένα σορτσάκι καυτό, που αναδεικνύει τα θεσπέσια  :assshake: οπίσθια και τις ποδάρες της!!!
Δεν άργησα πολύ να "πιάσω" επαφή μαζί της. Την 3η μέρα την εγάμησα  :knockinb: πατόκορφα,  :s&m_3: :kissass: :fuck2: κι από τότε, όταν θέλω της τηλεφωνώ, έρχεται & τηνε  :erection: :fuck1: :pipa2: ξεκωλομουνιάζω   :zfuck: :fuck1: :takethis: ...ανελέητα... :orchestra:


Υ.Γ: Και μια φωτό που  :pipa2: με τσιμπουκώνει.
 

Συνημμένα

  • paola-tsiggana.jpg
    paola-tsiggana.jpg
    23,7 KB · Εμφανίσεις: 196
  • KLMM548.jpg
    KLMM548.jpg
    7,4 KB · Εμφανίσεις: 218

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
Στην πολυκατοικία που μένω, πριν 4 μήνες ήρθε & μένει δίπλα μου, ένα ζευγάρι από Ρουμανία με ένα κοριτσάκι 1,5 χρόνου. Από τότε ΕΛΥΣΑ το θέμα  :fuck2: γαμήσι... :rockon:
Η μουνάρα :jade: :assshake: σύζυγος είναι 25χρονη τσιγγάνα. Μοιάζει με την Πάολα τη τραγουδιάρα...
Ο άντρας όταν δεν δουλεύει,  :zombie: μπεκρουλιάζει στο καφενέ. Κυρίως μπεκρουλιάζει- παρά εργάζεται. Πάντα (σχεδόν) είναι μόνη η γυναίκα, & κάνει βόλτες το παιδάκι της φορώντας σέξι ρούχα ή ένα σορτσάκι καυτό, που αναδεικνύει τα θεσπέσια  :assshake: οπίσθια και τις ποδάρες της!!!
Δεν άργησα πολύ να "πιάσω" επαφή μαζί της. Την 3η μέρα την εγάμησα  :knockinb: πατόκορφα,  :s&m_3: :kissass: :fuck2: κι από τότε, όταν θέλω της τηλεφωνώ, έρχεται & τηνε  :erection: :fuck1: :pipa2: ξεκωλομουνιάζω   :zfuck: :fuck1: :takethis: ...ανελέητα... :orchestra:


Υ.Γ: Και μια φωτό που  :pipa2: με τσιμπουκώνει.

ασε  ρε απατεωνα.............

 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Εμενα μαγκες μου ειπε το γυφτακι πως ειναι 29 .Πολλες  γυφτισσες μεγαλοδειχνουν απ τη καλη ζωη που κανουν οποτε μπορει να ναι και 40, εχω ρωτησει γυφτισσα που την εκανα πανω απο 40 και μου ειπε πως ειναι 28 ο τροπος ζωης τους τις κανει να φαινονται γερασμενες γι αυτο και πεθαινουν πιο νωρις απο μας.  τωρα στο θεμα μας το συγκεκριμενο γυφτακι το πλησιαδα με τ αμαξι ηταν μεσημερι γυρω στις 4 φουλ ζεστη πλησιαζω και της μιλαω κανονικα σα να τη πεφτω σε γκομενα εξω
-ΕΓΩ γεια σου τι κανεις μες στη ζεστη ?
-ΓΥΦΤ καλα ειμαι θα με παρεις μαζι σου βολτα?
- ΕΓΩ να σε παρω μωρο μου
μπαινει στ αμαξι (εχω κρυψει κινητα λεφτα κτλ..)
- ΓΥΦΤ. παμε εδω κοντα για σεξ 15 ε στ αμαξι η 12 πιπα  εκτος αν θες ξενοδοχειο συν 20
Τη συνεχεια τη ξερετε την ανεφερα παραπανω
κινητο δε κρατησα απ τη κοπελα μου πε πως θα πιατσαρει εκει
καλα γυφτογαμησια φιλαρακια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
εχτες που περασα απο κολωνου εκει που συχναζουν οι τσιγγανες δεν ηταν καμμια τους ..

μπορει να αλλαξαν ποστο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom