Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 758K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
κανα νεο φιλοι gypsy lovers?Εχω καιρο  να μπανησω κανα καλο γυφτακι στο επικυνδινο αλλα καυλοτικο σπορ εδω ΑΘηνα που γυριζω .. :-  κατι για Πατρα διαβαζω σε διαφορα sites αλλα μου πεφτει μακρυα..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
κανα νεο φιλοι gypsy lovers?Εχω καιρο  να μπανησω κανα καλο γυφτακι στο επικυνδινο αλλα καυλοτικο σπορ εδω ΑΘηνα που γυριζω .. :-  κατι για Πατρα διαβαζω σε διαφορα sites αλλα μου πεφτει μακρυα..

περασμα εχτες βραδι κατα τις 2200 με το αυτοκινητο στον παραδορομο της πετρου ραλλη που εχει ανοιξει ενα πλαισιο με λευκα ειδη.

εκανα μια δυο γυρες και πετυχα αδεσποτη μια γυφτοπουλα σα τα κρυα τα νερα καπου στα 18 της, δεν ορκιζομαι κιολας ..   :grin: :grin:

σταματησα διπλα της με το αμαξι ανοιξα την πορτα και της ειπα μπες μεσα...

μπηκε μεσα και μου ειπε τι θες ??

θες να μου παρεις μια πιπα της ειπα ?

ποσο θα μου δωσεις μου λεει ...

20 ευρω της λεω αλλα χωρις καποτα και ολα μεσα στο στομα της λεω.

οκ μου λεει η νεαρη σεξι γυφτοπουλα, και εγω πεταξα το παπαρι εξω .

Αρχισε ενα ντιπ θροτ τσιμπουκι με χαϊδεμα στις μπαλες, και αρκετο σαλιωμα, πνιγηκε πολλες φορες στην προσπαθεια της να τον παρει ολο μεσα.

Την κρατησα 10+ λεπτα μεχρι να τα αδειασω ολα στο στομα της οπου ανοιξε την πορτα του συνοδηγου και τα εφτυσε στο δρομο τα παιδια μου...

ονομα δε ρωτησα καν... ελπιζω να σε ξαναπετυχω της ειπα, της εδωσα το 20ρικο και την ξεφορτωθηκα.  :rockon: :hi: :hi:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
περασμα εχτες βραδι κατα τις 2200 με το αυτοκινητο στον παραδορομο της πετρου ραλλη που εχει ανοιξει ενα πλαισιο με λευκα ειδη.

εκανα μια δυο γυρες και πετυχα αδεσποτη μια γυφτοπουλα σα τα κρυα τα νερα καπου στα 18 της, δεν ορκιζομαι κιολας ..   :grin: :grin:

σταματησα διπλα της με το αμαξι ανοιξα την πορτα και της ειπα μπες μεσα...

μπηκε μεσα και μου ειπε τι θες ??

θες να μου παρεις μια πιπα της ειπα ?

ποσο θα μου δωσεις μου λεει ...

20 ευρω της λεω αλλα χωρις καποτα και ολα μεσα στο στομα της λεω.

οκ μου λεει η νεαρη σεξι γυφτοπουλα, και εγω πεταξα το παπαρι εξω .

Αρχισε ενα ντιπ θροτ τσιμπουκι με χαϊδεμα στις μπαλες, και αρκετο σαλιωμα, πνιγηκε πολλες φορες στην προσπαθεια της να τον παρει ολο μεσα.

Την κρατησα 10+ λεπτα μεχρι να τα αδειασω ολα στο στομα της οπου ανοιξε την πορτα του συνοδηγου και τα εφτυσε στο δρομο τα παιδια μου...

ονομα δε ρωτησα καν... ελπιζω να σε ξαναπετυχω της ειπα, της εδωσα το 20ρικο και την ξεφορτωθηκα.  :rockon: :hi: :hi:

α ξεχασα.. ηταν παντρεμενη ειπε, ο αντρας της φυλακη για κλοπες..
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Πολλοί μπορεί να έχουμε πάρει και να μην το ξέρουμε. Τις λανσάρουν για ελληνιδες ντεμεκ η Ρουμάνες στην καλύτερη στα εκάστοτε στούντιο
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Ο πιο έμπειρος πάντως είσαι συ φιλε dmtrsxxx  σου χουν κάτσει τα καλύτερα σκηνικά με γυφτακια  :dancing:!οι υπόλοιποι ψαχνόμαστε  :headbang:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Ο πιο έμπειρος πάντως είσαι συ φιλε dmtrsxxx  σου χουν κάτσει τα καλύτερα σκηνικά με γυφτακια  :dancing:!οι υπόλοιποι ψαχνόμαστε  :headbang:


κατεβα ρεντη πετρου ραλλη και village cinemas ... δεκαδες οι γυφτοπουλες εκει γυρω
 

GroundZero

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2020
Μηνύματα
90
Like
156
Πόντοι
0
Πρωινα γυρνάνε πουθενά αυτές ? Ψάχνω άμεσα να πιπωσω γυφτισα!
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Υπάρχουν 3 γύφτισσες αυτή την περίοδο που σουλατσάρουν στη Ιάσωνος μεσημέρια συνήθως και προσπαθούν να ψωνίσουν πελατάκια κυρίως για την μία την πιο μικρή της παρέας που ναι και η πιο εμφανίσιμη , πέτυχα σκηνικό να ρωτάνε έναν "ακόμα δε γάμησες τίποτα;" και τον στριμώξανε σε μια γωνία
προσπαθώντας να τον πείσουν να γαμήσει κάποια από τις τρεις για 10€! τις έχω πετύχει μερικές φορές τις τελευταίες δύο εβδομάδες που πήγαινα για το Ελενάκι στο Ιάσωνος 19
 

GroundZero

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2020
Μηνύματα
90
Like
156
Πόντοι
0
Μάλιστα, θα κάνω ένα μεσημεριανό πέρασμα σήμερα μήπως και... απλά συνήθως πιο κάτω εκεί είναι και τα ντατσουν αραγμενα, μπλέκεις ή φυλας τα ρούχα σου για να χεις τα μισά?
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Υπάρχουν 3 γύφτισσες αυτή την περίοδο που σουλατσάρουν στη Ιάσωνος μεσημέρια συνήθως και προσπαθούν να ψωνίσουν πελατάκια κυρίως για την μία την πιο μικρή της παρέας που ναι και η πιο εμφανίσιμη , πέτυχα σκηνικό να ρωτάνε έναν "ακόμα δε γάμησες τίποτα;" και τον στριμώξανε σε μια γωνία
προσπαθώντας να τον πείσουν να γαμήσει κάποια από τις τρεις για 10€! τις έχω πετύχει μερικές φορές τις τελευταίες δύο εβδομάδες που πήγαινα για το Ελενάκι στο Ιάσωνος 19
Γαμήσι στο δρόμο μέρα μεσημέρι?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Γαμήσι στο δρόμο μέρα μεσημέρι?
Καλά κ αυτές το μεσημέρι με 45 βαθμούς πάνε..
Αν η κίνηση τους αυτή δεν αποσκοπεί κάπου αλλού, όπως να σε ληστεψουν κ γαμιουνται με εντιμότητα κάπου θα έχουν σταμπάρει κάνα εγκατελειμενο για να γίνεται η δουλειά, αλλά κ πάλι καλό είναι να πάει καποιος όχι εκεί που λένε αυτές επειδή δεν ξέρει τι τον περιμένει.. αλλά να πάει σε κάποιο χώρο που έχει σταμπάρει ο ίδιος.
Φυσικά μαζί όχι κινητά ή πολλά λεφτά.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Η αληθεια ειναι πως μου αρεσουν οι καλτ καταστασεις κ λιγορευομουν δυο γυφτοπουλες εμφανισημες κοντα εκει που μενω που ηξερα οτι ψωνιζονται αλλα μεεεχρι να το παρω αποφαση (δισταζα γιατι, ακριβως, μενω κοντα) εξαφανιστηκαν..

Μου αρεσουν αυτες οι καλτ καταστασεις αλλα να πας να πηδηξεις γυφτισσα σε χαλασματα στο Μεταξι ειναι πολυ ριψοκινδυνο. Ειδικα αν ζητουν τα ιδια λεφτα με ενα μπουρδελο που θα γαμουσες με το κεφαλι σου ησυχο.
 

Nodas1821

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
151
Like
520
Πόντοι
81
καλα ρε τυποι καταλαβαίνω την "ανωμαλια" και καλα..

αλλα οταν σκεφτεστε το ποσο βρωμιαρες και τι αρρωστια μπορει να εχουν δε σας φευγει??
 

GroundZero

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2020
Μηνύματα
90
Like
156
Πόντοι
0
Μου αρεσουν αυτες οι καλτ καταστασεις αλλα να πας να πηδηξεις γυφτισσα σε χαλασματα στο Μεταξι ειναι πολυ ριψοκινδυνο. Ειδικα αν ζητουν τα ιδια λεφτα με ενα μπουρδελο που θα γαμουσες με το κεφαλι σου ησυχο.
 

Δεν έχεις και άδικο σε αυτό φίλε.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
καλα ρε τυποι καταλαβαίνω την "ανωμαλια" και καλα..

αλλα οταν σκεφτεστε το ποσο βρωμιαρες και τι αρρωστια μπορει να εχουν δε σας φευγει??
Τα σκεφτόμαστε όλα αυτά αλλά συνήθως μετά από την συνεδρία.
Είναι κ το fetix που έχουμε+ότι είμαστε κ μερακλήδες κ θολωνουμε.. Πάντως κ το προηγούμενο σχόλιο που ανέφερε ο φίλος είναι σωστό, ότι ενώ μπορούμε να πάμε με τα ίδια λεφτά σε ένα μπούρδελο με κάπως ανθρώπινες συνθήκες, με κρεβατι κ κλιματιστικό ψαχνόμαστε για δαύτες για να πάμε σε χαλάσματα.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Εδώ που τα λέμε, κάτι γυφτάκια έχουν τρομερά κωλαράκια. Αλλά είναι βρωμιάρες. Αξίζει κάποιος να πάει να του παίξει μια πιστολιά έστω μια φορά ένα καυλογυφτάκι για την καλτιά.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Πριν χρονια ενας φιλος ειχε κανει ενα κονε και πιασαμε 3 γυφτακια 20 κατι χρονων απο ενα μαγαζι - κλαμπ να το κανει ο θεος της επαρχιας οπου ειχαμε παει για δουλειες. Τα πηραμε μαζι μας και φυγαμε σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης με τζακουζι παρακαλω. Το παρτουζομα που εγινε δεν εχει ξαναγινει κυριοι. Θα πω μονο οτι ειχαμε κουμπωσει και χαπαρες μαζι με τα ουισκια για περισσοτερες φορες. Το κοστος για τις κορασιδες ηταν 30 εκαστη. Οι 2 ηταν ξαδερφες και η αλλη ελεγε πως ετοιμαζοταν για γαμο τους χωσαμε κατι περιεργα πραγματα στους κωλους και μετα ακουστει σκηνη. Χυμενες στη μουρη αραζουν και οι 3 τζακουζι και τρωνε κατουρημα. Καπακι λεμε στη μια μια θα σας δωσουμε απο ενα επιπλεον 10αρικο για να ριξετε στην τελευταια οτι εχετε. ΠΑΙΔΙΑ σηκωνονται αδειαζουν οτι κατουρο ειχαν πανω της και καπακια γλειφουν οτι χυσια ειχαν μεινει απο τα βυζια, τα φτυνουν η μια στην αλλη και της λενε "ανοιξε μωρη" και τα ριχνουν ολα στο στομα της που τα καταπιε. Στη φαση που ηταν σηκωνεται πιανει ενα ποτηρι κατουραει και αυτη μεσα και λεει τωρα σειρα σας και το δεινει στις αλλες οπου το κατεβασαν σαν νερο.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
:kissass: :kissass2: :babycry:
α ξεχασα.. ηταν παντρεμενη ειπε, ο αντρας της φυλακη για κλοπες..
Χθες στην διασταυρωση Π.Ραλ+Κηφ στο ρευμα ανοδου επιβιβαζονται στο 420 4 teens τσαβα :kissass: :kissass2: :babycry: κατα τις 2130,πολυ περιεργο σκεφτηκα :think:
Τα τσαβα ειναι κυριλε,σχετικα εξημερωμενα γυφτακια των Νεων Λιοσιων(Ιλιον)που κατοικουν σε διαμερισματα ΟΧΙ ΣΕ ΤΣΑΝΤΙΡΙΑ,κατεβηκαν στους Αγ.Αναργ+μετα επιβαστηκαν στο Γ12.
Τι ηθελαν σε ενα ερημο μερος τετοια ωρα;
Ειχαν παει να δουν συγγενεις τσαντιρατους; :think:
Μηπως εχουμε την δημιουργια μιας καλτ πολλα υποσχομενης πιατσας :think:
Μπορει κ τπτ απ τα 2 απλα τυχαιο γεγονος :dunno:
Ιδωμεν... :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 

Nodas1821

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
151
Like
520
Πόντοι
81
Πριν χρονια ενας φιλος ειχε κανει ενα κονε και πιασαμε 3 γυφτακια 20 κατι χρονων απο ενα μαγαζι - κλαμπ να το κανει ο θεος της επαρχιας οπου ειχαμε παει για δουλειες. Τα πηραμε μαζι μας και φυγαμε σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης με τζακουζι παρακαλω. Το παρτουζομα που εγινε δεν εχει ξαναγινει κυριοι. Θα πω μονο οτι ειχαμε κουμπωσει και χαπαρες μαζι με τα ουισκια για περισσοτερες φορες. Το κοστος για τις κορασιδες ηταν 30 εκαστη. Οι 2 ηταν ξαδερφες και η αλλη ελεγε πως ετοιμαζοταν για γαμο τους χωσαμε κατι περιεργα πραγματα στους κωλους και μετα ακουστει σκηνη. Χυμενες στη μουρη αραζουν και οι 3 τζακουζι και τρωνε κατουρημα. Καπακι λεμε στη μια μια θα σας δωσουμε απο ενα επιπλεον 10αρικο για να ριξετε στην τελευταια οτι εχετε. ΠΑΙΔΙΑ σηκωνονται αδειαζουν οτι κατουρο ειχαν πανω της και καπακια γλειφουν οτι χυσια ειχαν μεινει απο τα βυζια, τα φτυνουν η μια στην αλλη και της λενε "ανοιξε μωρη" και τα ριχνουν ολα στο στομα της που τα καταπιε. Στη φαση που ηταν σηκωνεται πιανει ενα ποτηρι κατουραει και αυτη μεσα και λεει τωρα σειρα σας και το δεινει στις αλλες οπου το κατεβασαν σαν νερο.

σε ευχαριστούμε που καθησυχασες τους τυπους του μπου για τα περι υγειας που αναφερονται στα τελευται ποστ!




:S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom