Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 758K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
σε ευχαριστούμε που καθησυχασες τους τυπους του μπου για τα περι υγειας που αναφερονται στα τελευται ποστ!




:S :S :S

Σκεψου με 50αρι οτι θα εχεζαν η μια την αλλη. Παντα θα το μετανιωνω που δεν το ειπα στη στιγμη
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Ξέρεις για ποτέ έρχονται οι πρεζοτσθγγανοι μετά και σου λένε εισουν 1 ώρα με την κοπέλα φέρε 200 ευρο ;;; Η να σου που ότι η κοπέλα είναι ανηλικη και θα σε καταγγέλουμε ;;; Μου έχει τύχη περιστατικό να μου πουν η κοπέλα είναι ανήλικη φέρε 200 να μην μπλέξεις !!!τους είπα πως μου είπε πως είναι 22 , μου λένε ψέματα σου είπε !! Τους είπα στα παπάρια μου εγώ την γαμησα πιστεύοντας πως ΕΙΝΑι 22 και έδωσα και 50 ευρο !!! Πάτησα γκάζι και έφυγα ...φυσικά δεν έγινε τίποτα ούτε καταγγελία ούτε τίποτα !!! Αυτές γεννάνε από τα 14 τους μάγκες και ψάχνουν Μπαλαμού σ ( όπως μας λένε ) για να μας πιάσουν μαλακες είτε να σε κλέψουν , είτε μετά να σε εκβιάσουν λέγοντας πως θα σε καταγγέλουν με βάση της πινακίδας σου !!! Είτε να σε φερμαρουν face to face !!! Μακρυά !!
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Παιδες, ειχε τυχει να παω σε καταβλισμο με "συνοδο"  για την ασφαλεια μου ,να  δωσω γνωμη για τεχνικο θεμα που ηθελαν καποιοι "καλοι" ανθρωποι να τους ευργετησουν. Οι τυποι συναγωνιζονται τη βρωμια των φτωχων Ινδων. Ανυπαρκτες συνθηκες υγιεινης, πολλοι δεν εχουν τουαλετα και χεζουν σε τουαλετες γνωστων , γενικα οτι να ναι.Οσο μουναρες και να ειναι καποιες, με αυτα που ειδα δεν μου περναει καν απο το μυαλο σα σκεψη , να τον χωσω ακομα και στο στομα τους. Σιχαματα. Απλα καταλαβαινω καποιους για την καλτιλα καιμτην ατμοσφαιρα.
 

GroundZero

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2020
Μηνύματα
90
Like
156
Πόντοι
0
Ήταν κάτι φεγγάρια μια ψηλή με χαρτομάντιλα στα φανάρια Δυρραχίου με Κηφισό.. φόραγε ένα κολάν, μια κορμάρα, μια προσωπαρα... μιλάμε την χάζευα ένα τέταρτο. Κίνηση βέβαια δεν έκανα, αλλά αν την ξαναπετυχω θα κάνω ντε φάκτο. Μιλάμε για τοπ εργαλείο!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Υπάρχουν 3 γύφτισσες αυτή την περίοδο που σουλατσάρουν στη Ιάσωνος μεσημέρια συνήθως και προσπαθούν να ψωνίσουν πελατάκια κυρίως για την μία την πιο μικρή της παρέας που ναι και η πιο εμφανίσιμη , πέτυχα σκηνικό να ρωτάνε έναν "ακόμα δε γάμησες τίποτα;" και τον στριμώξανε σε μια γωνία
προσπαθώντας να τον πείσουν να γαμήσει κάποια από τις τρεις για 10€! τις έχω πετύχει μερικές φορές τις τελευταίες δύο εβδομάδες που πήγαινα για το Ελενάκι στο Ιάσωνος 19
Την προηγούμενη εβδομάδα, το μεσημέρι, κατεβαίνοντας την Ζήνωνος, με σταμάτησε ένας μπάρμπας και με ρώτησε αν είδα τρεις γύφτισσες, καθώς ερχόμουν. Αφού του απάντησα όχι, τον ρώτησα γιατί και μου είπε ότι τον διπλάρωσαν, για να κανονίσουν για σεξ και καθώς τον χάιδευαν, του έκλεψαν από την τσέπη 70€.
Από τις περιγραφές του, μάλλον είναι η συγκεκριμένη τριάδα. Είναι νέες και ντυμένες κανονικά, χωρίς φούστες κλαρωτές. Για την ιστορία, ο μπάρμπας μου αποκάλυψε ότι αυτά τα χρήματα ήταν τα τελευταία που είχε και πως με αυτά θα περνούσε όλο τον μήνα. Έκανα κάποιες βόλτες, μπας και τις πετύχω, αλλά τζίφος. Εάν μου άρεσε κάποια, είχα σκοπό να την αρπάξω, να την στρίμωχνα και να την πηδούσα άγρια, παίρνοντας πίσω τα λεφτά του μπαρμπούλη, τα οποία και θα του επέστρεφα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.892
Like
12.897
Πόντοι
2.606
Την προηγούμενη εβδομάδα, το μεσημέρι, κατεβαίνοντας την Ζήνωνος, με σταμάτησε ένας μπάρμπας και με ρώτησε αν είδα τρεις γύφτισσες, καθώς ερχόμουν. Αφού του απάντησα όχι, τον ρώτησα γιατί και μου είπε ότι τον διπλάρωσαν, για να κανονίσουν για σεξ και καθώς τον χάιδευαν, του έκλεψαν από την τσέπη 70€.
Από τις περιγραφές του, μάλλον είναι η συγκεκριμένη τριάδα. Είναι νέες και ντυμένες κανονικά, χωρίς φούστες κλαρωτές. Για την ιστορία, ο μπάρμπας μου αποκάλυψε ότι αυτά τα χρήματα ήταν τα τελευταία που είχε και πως με αυτά θα περνούσε όλο τον μήνα. Έκανα κάποιες βόλτες, μπας και τις πετύχω, αλλά τζίφος. Εάν μου άρεσε κάποια, είχα σκοπό να την αρπάξω, να την στρίμωχνα και να την πηδούσα άγρια, παίρνοντας πίσω τα λεφτά του μπαρμπούλη, τα οποία και θα του επέστρεφα.
τυπε να τα πιστεψω ολα τα αλλα αλλα στο τελευταιο δυσκολευομαι  :grin:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Οπότε απαξιωστε, γράψτε στα αρχιδια σας κ τις τρεις, για να μας αδειάσουν την γωνιά.
Χάρηκα όμως που είμαστε ομάδα ενωμένοι κ συγκεντρονοντας πληροφορίες είδαμε περί τίνος πρόκειται..
Κάτι δεν μου άρεσε γενικά από την αρχή κ για αυτό είπα ότι μπωρει να επιδιώκουν την αφαίρεση αντικειμένων κ χρημάτων κ δυστηχως έπεσα μέσα.
Δεν προσεγγίζουν κάποιων έτσι δεν είναι σωστό κ οι τρεις μαζί με το να φωνάζουν με την ντουντούκα εσύ δεν βρηκες να γαμισεις ακόμα, μπροστά σε ακρωτήριο σε περαστικούς, θέλει διακριτικότιτα.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Προφανως... Και πιθανο αν πας να αρπαξεις καμμια  :knuppel: να σκασουν τα ξαντερφια απο διπλα.

Νομιζω στο κεντρο πολεων δυσκολα παιζουν τετοια σε σημεια που δεν ειναι πιατσες..

Θυμαμαι βεβαια πριν λιγα χρονια εξω απο ΗΣΑΠ Πειραια γυφτισσα 14 χρονωνε μαξ  :headbang: να λεει σε παππου "που να παμε" και να της απαντα "σε καμμια οικοδομη".

Σε περιοχες πιο εξω απο την Αθηνα καταλαβαινα ποτε ειναι οι ημερες των συνταξεων γιατι ακροβολιζονταν γυφτοπουλες να ξεζουμισουν τα γεροντια  :pipa2: (μεταφορικα κ κυριολεκτικα)..

Παντως τελευταια εχουν κοπει αυτα, μαλλον αυξησαν τα επιδοματα οι ΣΥΡΙΖΑιοι η μειωσαν αυτα των παππουδων..
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Μιας και το νήμα πραγματεύεται τις γύφτισσες, θέλω να καταθέσω κι εγώ την εμπειρία μου. Σε κωλόμπαρο της συμπρωτεύουσας, φτωχομάνας, νύμφης του Θερμαϊκού (καταλάβατε για ποια πόλη μιλάω), κερνάω την πρώτη που μου ήρθε. Γυφτοβουλγάρα η τύπισσα αλλά με κάβλωνε, καθ' όσον ήταν καυλομιλφοπούτανο, άνω των 40. Την ρώτησα αν βγαίνει έξω, αν κάνει βίζιτες και μου είπε ότι κάνει σε όποιο ξενοδοχείο θέλω για ένα πενηντάρικο όλη νύχτα.

Εδώ θα κάνω μια μικρή παρένθεση προς τους Σαλονικείς λέγοντάς τους να ΜΗΝ ΜΕ ΖΑΛΙΣΟΥΝ ΣΤΑ ΠΜ. Θα πάρουν τα @@ μου.

Κλείνει η παρένθεση, πάμε παρακάτω. Κανονίζουμε την επόμενη μέρα, πάμε στο ξενοδοχειάκι ημιδιαμονής και μετά από δυο γύρους ακολουθεί ο εξής επικός διάλογος:
Εγώ:-Είσαι τσιγγάνα?
Αυτή:-Ναι που το κατάλαβες?
(Για χάριν συντομίας από εδώ και πέρα όπου Ε σημαίνει Εγώ και όπου Α σημαίνει Αυτή)
Ε:-Από το χρώμα σου και τα χαρακτηριστικά σου.
Α:-Είσαι καλός
Ε:-Θέλω να σε ρωτήσω κάτι
Α:-Τι θες να ρωτήσεις?
Ε:-Είναι αλήθεια αυτό που λένε, ότι αν πηδήξεις τσιγγάνα, καλυτερεύει η τύχη σου?
Α:-Αλήθεια είναι, αλλά δεν φτάνει μόνο αυτό.
Ε:-Τι άλλο χρειάζεται?
Α:-Θα πρέπει να πάρεις νερό από επτά διαφορετικές πηγές. Μετά θα πρέπει να πας σε επτά εκκλησίες να σου διαβάσουν το νερό. Να ξυπνήσεις εφτά η ώρα το πρωί και να ρίξεις στην είσοδο του σπιτιού σου ζάχαρη. Και τέλος να βάλεις κάτω από το μαξιλάρι σου μια μικρή πέτρα και ένα σκόρδο.

Κάπου εδώ, αγαπητό φιλοθεάμον κοινό του μπου, πήγα για τον τρίτο γύρο.

Βέβαια βαριέμαι να τρέχω σε επτά πηγές και εκκλησιές.

Θα παρακαλούσα λοιπόν, όποιος έχει πάει με γύφτισσα, αν έχει χρόνο και διάθεση να τα κάνει αυτά και κατόπιν να μας ενημερώσει εδώ αν άλλαξε η τύχη του προς το καλύτερο, ή όχι.

Μετά τιμής
rebelos1
θεός, ηγέτης
πρωθυπουργός, νομοθέτης
και οδηγόςΙ.Χ.


 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Μου ειχε συμβει καποτε ..Καθονταν εξω απ ενα ξενοδοχειο στο σκαλουνι,επι της Σατωμβριανδου..ψωνιστηκαμε στα γρηγορα γιατι μου αρεσε,και πηραμε αμεσως ενα δωματιο...Ηταν πολυ καλη,με ωραια βελουδινη μελαχρινη επιδερμιδα...μαυρα μαλια ,και σαρκωδι ωραια χιλη..Νεαρης ηλικιας γυρω στα 25..Καναμε κρεβατι πανω απο μιση ωρα..Το κοριτσι δε βιαζωνταν καθολου και ηταν πολυ ευχαριστη στο κρεβατι..καποια στιγμη τη ρωτησα αν οντος ηταν τσιγγανα και μου ειπε ναι..αυτο με εξηταρισε ακομα περισσοτερο..με εκανε να τη γαμω με ακομα μεγαλητερο παθος..Ειχε πολλα συν,ενα απ αυτα ηταν οτι ηταν πεντακαθαρη,και μοσχοβολουσε σαπουνι και σαμπουαν!Ηταν μια αξεχαστη  εμπιρεια...
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Ηδη σκεφτομαι να βρω καμια και να την παρω με κανα 50αρι σε κανα ξενοδοχειο να την ξεσκισει κανας τραβελος και να χαζευω και να ριξω ενα
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Στις 3 γεφυρες (ανθυπολοχαγου σταματη ρεγκουκου) στο φαναρι ειναι μεσημερια ενα τσιγγανακι κουκλι με ωραιο και γλυκο προσωπο και ζηταει λεφτα, τη γλυκαθηκα λιγο αλλα κολοσα να πω την αληθεια, δεν εχω ξανα κανει τιποτα με τσιγγανα και δεν νομιζω να κανω, ειδικα αναμεσα σε Λιοσια και Πατησια...
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Ηδη σκεφτομαι να βρω καμια και να την παρω με κανα 50αρι σε κανα ξενοδοχειο να την ξεσκισει κανας τραβελος και να χαζευω και να ριξω ενα
Το νου σου μην σε ξεσκισει και σενα ο τραβελος.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Μου ειχε συμβει καποτε ..Καθονταν εξω απ ενα ξενοδοχειο στο σκαλουνι,επι της Σατωμβριανδου..ψωνιστηκαμε στα γρηγορα γιατι μου αρεσε,και πηραμε αμεσως ενα δωματιο...Ηταν πολυ καλη,με ωραια βελουδινη μελαχρινη επιδερμιδα...μαυρα μαλια ,και σαρκωδι ωραια χιλη..Νεαρης ηλικιας γυρω στα 25..Καναμε κρεβατι πανω απο μιση ωρα..Το κοριτσι δε βιαζωνταν καθολου και ηταν πολυ ευχαριστη στο κρεβατι..καποια στιγμη τη ρωτησα αν οντος ηταν τσιγγανα και μου ειπε ναι..αυτο με εξηταρισε ακομα περισσοτερο..με εκανε να τη γαμω με ακομα μεγαλητερο παθος..Ειχε πολλα συν,ενα απ αυτα ηταν οτι ηταν πεντακαθαρη,και μοσχοβολουσε σαπουνι και σαμπουαν!Ηταν μια αξεχαστη  εμπιρεια...
Αφοθμυ βρηκες καθαρη και ομορφη πουτανα στη Σατωβριανδου παιξε κι ενα τζοκερ!!!Αν σου κατσει;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Αφοθμυ βρηκες καθαρη και ομορφη πουτανα στη Σατωβριανδου παιξε κι ενα τζοκερ!!!Αν σου κατσει;

Αρκετά παλιά στη Σατωβριάνδου έπαιρνα σαν στανταράκι μια Ρωσίδα. Τα είχε όλα, δηλ. ήταν όμορφη, καθαρή κι έκανε πολύ συναισθηματικό σεξ. Και την Άννα αρχικά στη Σατωβριάνδου την είχα βρει. Όμορφη, πεντακάθαρη, σωματάρα, έκανε και βαθύ λαρύγγι.  Το ίδιο και τη Δέσποινα. Δεν είναι τόσο σπάνιο να βρεις όμορφη και καθαρή πουτάνα εκεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom