Νέα

«Δωρεάν» vs πληρωμένος έρωτας – Μία χρηματοοικονομική προσέγγιση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 450
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
προσεχε.ξερω κατι γνωστους που δινουν ελευθερο στοματικο στις πουτανες.μην σκεφτεσαι παντα με τη καβλα της στιγμης

ρε τυπε, ποιος σου μιλησε για πουτανες???


πωπωπωπωπω ρε τυπε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

cool down λιγο ....relax, πολυ αγχος-ενταση διακρινω

take iti easy..
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
εχεις ακριβο αμαξι?

Ρε τι κολλημα εχεις-εχετε με το χρημα.

ok, last time i am telling you ΜΑΚΑΡΙ (το επιασες...ΜΑΚΑΡΙ) να ειχα χρηματα. Τα σπρωχνω ΟΛΑ σε ενα δανειο για σπιτι που εχω αγορασει (τροπος του λεγειν αγορασει αφου το χρωσταω στην τραπεζα) και δεν μενει σεντς . Ασε που εδω ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ τα παντα και δεν μεινει οπως ειπε και καποιος σαλιο.

Ρε τυπε, ειλικρινα ΔΕΝ εχω χρημα.

Αλλα το οτι δεν εχω χρημα δεν με κανει ανασφαλη. Ωραιος τυπος ειμαι (ετσι πιστευω αλλωστε, μπορει και λανθασμενα), δεν ειμαι ασχημος ((ετσι πιστευω αλλωστε, μπορει και λανθασμενα), πουστης δεν ειμαι (ετσι πιστευω αλλωστε, μπορει και λανθασμενα ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:),  χιουμορ εχω (ετσι πιστευω αλλωστε, μπορει και λανθασμενα.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:),  γκομενακια γουσταρουν τους ψηλους (ετσι πιστευω αλλωστε, μπορει και λανθασμενα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:), οποτε  I AM GOOD  ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
γκομενακια γουσταρουν τους ψηλους

Φίλε , εγώ αυτό δεν το είχα δει ποτέ , πουθενά.
Ίσως γουστάρουν ψηλούτσικους ή μη-κοντούς,
αλλά ψηλούς πάνω από 1,90 - 1,92 ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.

Δες πρότυπα που έχουν οι ελλεηνίδες.
Ρουβάς , Μπραντ Πητ, Τομ Κρουζ ...

όλοι πρέπει να είναι κάτω από 1,80 ...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Οι κοντες τρωνε Χ με τη μια δηλαδη, δεν καταδεχεσαι καν?  :P  Μου φαινεται το λες απλά για να αναφερεις τεχνιέντως οτι εισαι ψηλος, εχεις πάρει πρέφα οτι αρεσει στα γκομενακια και δρας υπουλα  :P

εγώ δεν είμαι 1.94 αλλά δεν μπορώ να με φανταστώ με αρκετά κοντή γυναίκα...
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Φίλε , εγώ αυτό δεν το είχα δει ποτέ , πουθενά.
Ίσως γουστάρουν ψηλούτσικους ή μη-κοντούς,
αλλά ψηλούς πάνω από 1,90 - 1,92 ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.

Δες πρότυπα που έχουν οι ελλεηνίδες.
Ρουβάς , Μπραντ Πητ, Τομ Κρουζ ...

όλοι πρέπει να είναι κάτω από 1,80 ...

ΣΗμειωσις.....ο ΡΟυβας ειναι πανω απο 1,80...θα ελεγα 1,83 με 1,85...τον εχω πετυχει αρκετες φορες (καμια 10αρια....btw πολυ καλος τυπος )..για τους υπολοιπους δεν ξερω...τον ΠΙΤ το ειχα δει μια φορα στο Miami στο News cafe αλλα ημουν καθιστος....
 

Επισκέπτης
ΣΗμειωσις.....ο ΡΟυβας ειναι πανω απο 1,80...θα ελεγα 1,83 με 1,85...τον εχω πετυχει αρκετες φορες (καμια 10αρια....btw πολυ καλος τυπος )..για τους υπολοιπους δεν ξερω...τον ΠΙΤ το ειχα δει μια φορα στο Miami στο News cafe αλλα ημουν καθιστος....

Το γκούγκλισα ...
Ο Ρουβάς είναι 1,83
 

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
αυτο....ναι......το...συγκεκριμενο topic ρε παιδι μου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τς τς τς, μα δε με πιανεις.

Erinal εννοειται οτι τα'θελε.

Εμενα μ'αρεσουν οι ψηλοι πάντως. Οκ οχι πανω απο 2 μετρα, ειπαμε. Και φυσικα δεν το εχω σαν κύριο κριτηριο, αλλα αν ειναι ψηλος ειναι μεγαλο +
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ρε τι κολλημα εχεις-εχετε με το χρημα.

ok, last time i am telling you ΜΑΚΑΡΙ (το επιασες...ΜΑΚΑΡΙ) να ειχα χρηματα. Τα σπρωχνω ΟΛΑ σε ενα δανειο για σπιτι που εχω αγορασει (τροπος του λεγειν αγορασει αφου το χρωσταω στην τραπεζα) και δεν μενει σεντς . Ασε που εδω ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ τα παντα και δεν μεινει οπως ειπε και καποιος σαλιο.

Ρε τυπε, ειλικρινα ΔΕΝ εχω χρημα.

Αλλα το οτι δεν εχω χρημα δεν με κανει ανασφαλη. Ωραιος τυπος ειμαι (ετσι πιστευω αλλωστε, μπορει και λανθασμενα), δεν ειμαι ασχημος ((ετσι πιστευω αλλωστε, μπορει και λανθασμενα), πουστης δεν ειμαι (ετσι πιστευω αλλωστε, μπορει και λανθασμενα ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:),  χιουμορ εχω (ετσι πιστευω αλλωστε, μπορει και λανθασμενα.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:),  γκομενακια γουσταρουν τους ψηλους (ετσι πιστευω αλλωστε, μπορει και λανθασμενα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:), οποτε  I AM GOOD  ;) ;) ;)
με το καλο να ξεχρεωσεις φιλε μου.οι περισσοτεροι λιγο πολυ εχουν δανεια.ελπιζω να μην χρωστας πολλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom